اطلاعاتشیطان کش

آکازا رو چقدر میشناسید؟

معرفی آکازا

آکازا رو چقدر میشناسید؟

آکازا رو چقدر میشناسید؟ تا به حال به این موضوع قکر کردید که بعضی از شیاطین قبل از تبدیل شدنشون به یک شیطان زندگی و شخصیت انسانی ای داشتند.همه ی اونها بنا بر اتقاقاتی تبدیل به شیطان شدند.

اگر انیمه سینمایی شیطان کش قطار بی انتها رو دیده باشین حتما با شخصیت اکازا آشنایی دارین تو این مقاله قصد داریم داستان زندگی اون رو به شما عزیزان بگیم، تا انتها این مقاله با ما همراه باشید تا آکازای شیطان و یا هاکوجی رو بهتر بشناسید.

آنچه در این مطلب میخوانید

رتبه بندی 12 کیزوکی به چه شکل است؟

رتبه بندی 12 کیزوکی به این شکل هستش که دوازده کیزوکی به دو گروه شش نفره تقسیم می‌شوند که با عنوان رده بالایی و رده پایینی شناخته می‌شوند. هر یک از اعضای رده پایینی در یکی از چشمانش شماره و درجه‌اش حک شده است، در حالی که هر یک از اعضای رده بالایی در یکی از چشمانش شماره‌ی او و در چشم دیگرش کانجی «رده بالایی» حک شده است. شماره‌ها نشان‌دهنده قدرت هر عضو است و در کل اعضای رده بالایی نسبت به گروه دیگر قوی‌تر هستند. عضو رده بالایی ۱ قوی‌ترین فرد، و عضو رده پایینی ۶ ضعیف‌ترین فرد از میان آن‌ها است.

رتبه آکازا بین 12 کیزوکی

آکازا رو چقدر میشناسید؟

آکازا یک شیطان و عضوی از دوازده کیزوکی است که جایگاه ماه بالا-رده سه را دارد قبل از این که او توسط موزان کیبوتسوجی تبدیل به یک شیطان شود، او انسان بود و به نام هاکوجی زندگی میکرد.

گذشته آکازا

هاکوجی (آکازا) در محله‌ای فقیر به دنیا آمده بود و بزرگ شد،  هاکوجی با پدرش زندگی میکرد و اون رو دوست میداشت. پدر هاکوجی به شدت بیمار بود و برای ادامه زندگی خود احتیاج به دارو داشت، منتها هاکوجی پولی برای خربد دارو ها نداشت و مجبور بود که دزدی کند، در این راه چندین بار دستگیر شد و قاضی برای تنبیه تتو هایی رو بدنش نشانه گداری کرد و تهدید کرد که با تکرار دزدی هایش دست هاکوجی را قطغ خواهد کرد. 

زمانی که داشت به خونه برمیگشت یکی از روستاییان بهش گقت که پدرش از این اتفاق با خبر شده و خودش رو دار زده هاکوجی بعد  از رسیدن به خونه نامه ای از طرف پدرش پیدا کرد که داخلش نوشته بود که دوست ندارد هاکوجی به این شکل زندگی کند و برای تهیه داروها دزدی کند.

هاکوجی وقتی به خودش آمد دید که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد و با وجود تتو های بدنش نمیتونست داخل اون روستا زندگی کند بنابراین خشم تمام وجودش رو فرا گرفت و تصمیم گرفت که این خشم رو سر مردم خالی کند بنابراین شروع به کتک زدن مردم کرد.

آکازا رو چقدر میشناسید؟

هاکوجی وقتی به خودش آمد دید که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد و با وجود تتو های بدنش نمیتونست داخل اون روستا زندگی کند بنابراین خشم تمام وجودش رو فرا گرفت و تصمیم گرفت که این خشم رو سر مردم خالی کند بنابراین شروع به کتک زدن مردم کرد.

زمانی که داخل یک روستا چندمرد بالغ رو روکتک زده بود با مردی به نام کیزو که صاحب یک دوجو ( دوجوها به صورت سنتی برای آموزش هنرهای رزمی استفاده می‌شوند) به او نزدیک شد هاکوجی به سرعت با کیزو به مبارزه پرداخت ولی تو کسری از زمان شکست خورد

کیزو هاکوجی رو به خونه خودش برد، هاکوجی برای مدتی درانجا مشغول زندگی کردن بود و در این مدت هن از دختر کیزوکی که کیوکی نام داشت مراقبت میکرد، بعد از گذشت 3 سال کیوکی شرایط جسمی بهتری پیدا کرد به طوری که میتونست خودش کارهای شخصی خودش رو انجام دهد، تو این مدت هاکوجی از کیزو سبک سوریو رو یاد گرفت، یک روز کیزو به هاکوجی پیشنهاد ازدواج با دخترش کیوکی و دادن مدرسه دوجو رو میده و این پیشنهاد به شدت احساسات هاکوجی رو به جریان میندازه و در دل خودش و پیش کیزو قسم میخوره که از هردوشون تا پای جون محافظت کنه

سبک سوریو: یک سبک رزمی که زمانی که با کیزو زندگی می‌کرد از او یاد گرفت. او با استفاده از این سبک ۶۷ استاد کندو را به راحتی کشت و همین سبک به اصلی‌ترین الهام برای سبک مرگ ویرانگر او تبدیل شد که پس از تبدیل شدنش به آکازا از آن استفاده کرد.

آکازا رو چقدر میشناسید؟

تبدیل شدن هاکوجی به آکازا

بعد از این، هاکوجی تصمیم میگیره که پای قبر پدرش بره و داستان زندگی خودش رو که به تازگی براش اتفاق افتاده رو برایش تعریف کنه تو مسیر برگشت بهش خبر میدن که کیزو و کیوکی توسط مدرسه دوجو رقیبشون مسموم شدن و جان خودشون رو از دست دادن.

هاکوجی به شدت از این موضوع خشمگین میشه و به تنهایی و با دست خالی تمام 67 نفر اعضای دوجو رقیب رو میکشه، این اتفاق نظر کیبوتسوجی موزان رو جلب میکنه و تصمیم میگیره که هاکوجی رو تبدیل به یکی از دوازده کیزوکی کنه، هاکوجی که دیگه چیزی تو این دنیا براش نمونده بود و ارده اش رو برای زندگی کردن از دست داده بود تصمیم گرفت که تبدیل به شیطان آکازا شود

سبک مبارزه آکازا

 برجسته‌ترین توانایی آکازا به عنوان یک انسان و یک شیطان مهارت خارق‌العاده او در نبردهای غیر مسلح است. او حتی قبل از تبدیل شدن به یک شیطان توانایی‌های عجیبی را از خود در این نبردها نشان داده بود. هنگامی که او ۱۸ ساله داشت قادر به نابود کردن ۶۷ استاد بزرگسال کندو با مشتان خود بود. این مهارت پس از تبدیل شدن او به یک شیطان تا حدی افزایش یافت که او می‌توانست با سرعت مافوق صوت به طور موثر مبارزه کند. علاوه بر این، زمانی که ضربات او با هنر خون شیطان ترکیب شود، هر یک از این ضربه‌ها به طرز باورنکردنی کشنده می‌شوند، و این موضوع او را به یک مبارز تن به تن بی‌نظیر تبدیل کرده است.

4.7/5 - (10 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا