مقالات
موضوعات داغ

از شارینگان تا رینگان اوچیها ساسکه

از شارینگان تا رینگان اوچیها ساسکه

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم مقاله ای تحت عنوان از شارینگان تا رینگان اوچیها ساسکه تقدیم شما عزیزان کنیم و مراحل شکل گیری این قدرت چشمی در اوچیها ساسکه را به شما عزیزان بگیم.

اوچیها ساسکه

از شارینگان تا رینگان اوچیها ساسکه

اوچیها ساسکه یکی از شخصیت های اصلی و همینطور یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ناروتو میباشد او از خاندان اوچیها است که از قدرت چشمی و ارثی شارینگان برخوردار هستند.

اولین توموئه

اولین توموئه ضعیف ترین چشم طایفه اوچیها در این مجموعه است و اگرچه قدرت خوبی دارد اما تنها بخشی از توانایی این چشم را باز می کند. ساسوکه اوچیها در هنگام کشتار قبیله اوچیها قفل این چشم را باز کرد ، با این وجود ، این ضربه باعث شد فراموش کند که ابتدا قفل آن را باز کرده است. در سرزمین موج ها ، ساسوکه برای اولین بار پس از آن حادثه دوباره این قدرت را بیدار کرد.

دومین توموئه

از شارینگان تا رینگان اوچیها ساسکه

این شکل از شارینگان تکامل چشم با یک توموئه  است و بسیار قوی تر از آن است. به طور پیش بینی شده ، تمام اختیاراتی را که شارینگان یک توموئه اول انجام می دهد را به کاربر اعطا می کند اما این کار را به روش بسیار بهتری انجام می دهد. حرکاتی که یک کاربر از دو توموئه شارینگان می تواند بخواند بسیار دقیق تر است ، بنابراین به آنها کمک می کند واکنش بهتری نسبت به خطرات نشان دهند.

این چشم همچنین می تواند از هر نوع نینجوتسو ، گنجتسو و تایجتسو کپی کند به شرطی که تکنیک های خونی و ارثی یا مخفی نباشد. ساسوکه این چشم را در طی قوس سرزمین موج و با گذشت زمان به دست آورد و به او این امکان را داد که حرکات شخصیت هایی مانند راک لی را بخواند ، از آنها کپی کند و در جنگ از آنها استفاده کند. بعداً ، این چشم به یک شارینگان کاملاً بالغ تبدیل شد.

مراحل شکل گیری رینگان در ساسکه

شارینگان بالغ

قدرت چشمی شارینگان

وقتی کاربر هر سه توموئه را بیدار کند شارینگان بالغ شکل میگیرد این قوی ترین شکل شارینگان معمولی است و یک اوچیها با این چشم در مقایسه با دیگران می تواند تا حد بسیار بیشتری ببیند. ساسوکه در هنگام مبارزه با ناروتو در دره پایان این چشم را بیدار کرد. وی پس از بیدار شدن از این چشم ، توانست حرکات ناروتو را در زمان خارج شدن دم اول چاکرای کیوبی کنترل کند کاری که قبل از آن قادر به انجام آن نبود.

مانگکیو شارینگان

قدرت چشمی شارینگان

مانگکیو شارینگان یکی از قدرتمندترین گکی گنکای در سری ناروتو است. این یک شکل تکاملی از شارینگان است و فقط زمانی می تواند بیدار شود که اوچیها دچار آسیب دیدگی ناشی از مرگ شخص بسیار نزدیک خود شود.


ساسوکه اوچیها پس از جنگ با برادرش و پیروزی ، این قدرت را بدست آورد. و شنیدن حقیقت از اوبیتو این امر رو تشدید کرد. مانگکیو شارینگان او قدرت استفاده از آماتراسو را از یک چشم و کنترل شعله های آتش سیاه با استفاده از چشم دیگر دارد. قدرت سوم ، معروف به سوسانو ، نیز در دسترس کاربران مانگکیو شارینگان است و به طور طبیعی ، ساسوکه از این قاعده مستثنی نیست

شارینگان ابدی

قدرت چشمی شارینگان

یکی از بزرگترین نکات منفی ماگکیو شارینگان این است که باعث می شود کاربر با استفاده بیش از حد از بینایی چشم خود را از دست بدهد. برای مقابله با این مسئله ، می توان چشم های یکی از بستگان خون ، ترجیحاً یک خواهر و برادر را پیوند زد. مادارا اوچیها اولین کسی بود که این کار را انجام داد و با پیوند چشم برادر در حال مرگ خود ، شارینگان ابدی را بدست آورد

اوچیها ساسکه به دلیل استفاده بیش از حد مانگکیو شارینگان زمانی که داشت بینایی خودش رو از دست میداد تصمیم گرفت چشمان برادرش رو با خودش پیوند بزند و شارینگان ابدی را بدست آورد.

رینگان

از شارینگان تا رینگان اوچیها ساسکه

پس از ملاقات با دانای شش طریقت که ، نیمی از قدرت خود را به ساسوکه اوچیها ، و نیمه دیگر را به ناروتو اوزوماکی داد در نتیجه باعث شد مانگکیو شارینگان سمت چپ ساسوکه به رینگان تبدیل شود. این چشم شناخته شده است که قوی ترین در میان سه قدرت چشمی در دنیای ناروتو است و قدرت های شش طریقت را به کاربر اعطا می کند.

در کنار همه این قدرت ها ، ساسوکه همچنین به دو نینجوتسوی فضا-زمان در آمنوتجیکارا دسترسی دارد که به او امکان می دهد در فواصل کوتاه مکان را با دیگران عوض کند و دیگری که به او امکان می دهد پورتال هایی را به ابعاد مختلف مانند کاگویا اتسوتسوکی باز کند.

خب دوستان مقاله با عنوان از شارینگان تا رینگان اوچیها ساسکه به پایان رسید امیدوارم از خوندنش لذت برده باشین

مطالب مرتبط دیگر

4.4/5 - (7 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا