اطلاعات

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون 😻

بیوگرافی هاشیراها

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

تو این مقاله میخوایم اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون به شما بدیم و دونه دونه به معرفی هرکدومشون بپردازیم با ما باشید و این مقاله داغ رو تا آخر بخونید.تو مقاله قبل به صورت کوتاه درمورد این شخصیت ها گفتیم ولی حالا به صورت کلی میخوایم درباره هرکدوم به شما توضیحاتی بدهیم

مهم : بخشی از این مقاله دارای اسپویل از مانگای شیطان کش میباشد

تانجیرو و درارودستش تو این لیست نیستن اگه مایل بودین میتونید در این مقاله ” معرفی و بیوگرافی اکیپ تانجیرو “درمورد اونها بخونید.

دسترسی سریع

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

هاشیرا چه کسانی هستند ؟

هاشیرا (Hashira – ژاپنی: 柱はしら) نه تا از قدرتمندترین شمشیرزن‌های دسته شیطان کش هستند. از این رو آن‌ها بالا-رده‌ترین افراد سازمان و نخبه‌ترین سربازان هستند که در جنگ علیه موزان کیبوتسوجی نقشی محوری دارند.
این گروه توسط رهبرشان یعنی کاگایا اوبویاشیکی و در حال حاضر توسط کیریا اوبویاشیکی نظارت می‌شوند. آن‌ها قوی‌ترین شمشیرزن‌ها در میان شیطان کش‌ها تلقی می‌شوند. هر هاشیرا دارای یک سبک تنفس متفاوت است که آن را از یک پرورش‌دهنده و یا با تمرین شدید آموخته است. هر یک از این افراد به یک منطقه‌ی خاص جهت پاسبانی اختصاص پیدا می‌کنند و همیشه به جمع‌آوری اطلاعات در مورد شیطان‌های همان منطقه به منظور پرورش شمشیرزنی خود می‌پردازند. شمشیرزن‌های سبک تنفس شعله و تنفس آب در هر عصر بدون استثنا تبدیل به هاشیرا شده‌اند.

کیریا اوبویاشیکی کیست ؟ 

فرزند میانی کاگایا اوبویاشیکی و رئیس خانواده اوبویاشیکی است. او پس از مرگ پدرش ، سپاه قاتل شیاطین را  رهبری می کند.

هاشیرا آب | Giyu Tomioka

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

میخوایم راجب اولین هاشیرایی که در انیمه از بین 9 هاشیرا به ما معرفی شده، گیو تومیوکا صحبت کنیم. همان‌طور که گفته شده گیو در شروع انیمه تانجیرو را برای شاگردی به Urokodaki معرفی کرد. او نیز مانند تانجیرو، از تکنیک تنفس آب استفاده می‌کند و هاشیرای آب نامیده می‌شود.

 تکنیک تنفس آب در اصل ده حالت دارد، اما گیو به‌تنهایی حالت یازدهمی نیز برای آن ایجاد کرده، که مختص خودش است. او شخصیتی آرام و خونسرد دارد، زیاد حرف نمی‌زند و بیشتر مرد عمله. گیو فردی با کاریزما خاص و اکثر مواقع  فاصله‌ی خود را از بقیه حفظ می‌کند. شخصیت او کاریزما خاصی داره و در فصل اول دیدیم که هاشیرای حشره یعنی شینوبو، به گیو گفت که دیگران او را دوست ندارند. اون معمولا توسط حرف‌های بقیه اذیت نمی‌شه، اما حرفی که شینوبو به او زد، به‌طور واضحی او را عصبانی کرد. با این‌که شاید از ظاهر او این‌چنین برداشت شود که او اهمیتی به بقیه نمی‌دهد، در اواخر فصل اول می‌بینیم که او نزوکو را با جان خود ضمانت کرد؛ او تضمین می‌کند که نزوکو مانند بقیه‌ی شیاطین نیست و هیچ‌گاه جان انسان بی‌گناهی را نمیگرد.

 1. تاریخ تولد: هشتم فوریه
 2. سن: (چپتر 1) 19 سال (چپتر 28 ) 21 سال
 3. صداپیشه ژاپنی: Takahiro Sakurai
 4. قدرت در مبارزه: تنفس آب
 5. قد:176 cm
 6. وزن :69 کیلوگرم
 7. رنگ مو : مشکی
 8. رنگ چشم : آبی تیره

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

بیشتر بدانیم:

گیو در کنار خواهر بزرگ‌ترش تسوتاکو تومیوکا بزرگ شد. زمانی که اون یک بچه بود، خواهرش برای محافظت از او در برابر شیطان خودش رو فدا کرد.

بعد از مرگ تسوتاکو، گیو سعی کرد به بقیه بگه که خواهرش توسط یک شیطان کشته شده ، با این حال به او برچسب دیوانه شدن زده شد و او پیشه یکی از بستگانش که یک دکتر بود فرستاده شد. گیو در سفر فرار کرد و نزدیک بود در کوهستان کشته بشه، اما ساکونجی اوروداکی اورا نجات داد و به شاگردی پذیرفت

گیو زمانی که با سابیتو اشنا شد سیزده سال داشت و آن‌ها به خاطر سن و سال و گذشته‌ی مشابهی که داشتند به دوستان صمیمی هم تبدیل شدن. این دو در کوه فوجیکاسانه در امتحان نهایی شیطان‌کش‌ها شرکت کردند. گیو بعد از حمله‌ی یک شیطان زخمی شد و توسط سابیتو نجات پیدا کرد، کسی که تقریبا همه‌ی شیطان‌های اطراف را شکست داده بود. با این حال بعد از مدتی گیو متوجه شد که تنها فردی که در این امتحان کشته شده سابیتو بوده . پس از این اتفاق گیو تبدیل به یک هاشیرای آب شد اما نسبت به جایگاهی به دست آورده بود دچار شک شد.

هاشیرا باد | Sanemi Shinazugawa

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

این‌بار  نوبت یک هاشیرای کم‌حوصله و بی اعصابه؛ سانمی هاشیرای باد، که بدنی تنومند و قدی بلند دارد. صورت و بدن او پر از رد زخم‌هایی عمیق  که در مبارزه با شیاطین روی بدنش ایجاد شده‌. سانمی با وجود احترامی که برای دیگر هاشیراها و کاگایا داره، حتی در کنار آن ها زود از کوره درمی‌ره و عصبی میشه و به‌سرعت لحنی خشن به خود می‌گیره. 

اون به علت گذشته‌ی پر از فراز و فرودی که داشته، به‌شدت از شیاطین متنفر و اعتقاد داره که شیاطین و انسان‌ها هیچ‌گاه نمی‌توانن کنارهم در یک جامعه زندگی عادی و ارومی داشته باشن. نمونه‌ای از تفکر گفته شده را می‌توان در زمان محاکمه‌ی تانجیرو و نزوکو مشاهده کرد؛ هنگامی که بقیه درحال تصمیم‌گیری در مورد تانجیرو و خواهرش هستند، سانمی با جعبه‌ی نزوکو از راه می‌رسد و به آن چندین بار شمشیر می‌زند و نزوکو را زخمی می‌کند. او اعتقاد داره که نزوکو نیز نمی‌تواند در مقابل تمایلات خود ایستادگی کند، با دیگر شیاطین تفاوتی ندارد و حتما به انسان‌ها حمله خواهد کرد. ادعایی که البته چند دقیقه بعد تست شده و اشتباه از اب در اومد.

 1. تاریخ تولد: بیست‌ و نهم نوامبر
 2. سن: 21 سال
 3. صداپیشه ژاپنی: Tomokazu Seki
 4. قدرت در مبارزه: تنفس باد
 5. قد : 179 cm
 6. وزن : 75
 7. رنگ مو : سفید
 8. رنگ چشم : بنفش کم رنگ

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

بیشتر بدانیم:

سانمی بزرگ‌ترین پسر از هفت فرزند خانواده بود. پدرش فردی بدرفتار و بی اخلاق بود و به طور مرتب فرزندان و مادر شون را شلاق می‌زد، تا این که روزی توسط فردی که از او کینه داشت خنجر خورد و به قتل میرسه. بعد از آن سانمی و گنیا از مادر و خانواده‌شان حمایت میکنه.

یک روز، مادر سانمی به خانه برنگشت و از این رو سانمی به دنبال او رفت. در زمانی، مادرش را پیدا کرد که تبدیل به یک شیطان شده. سانمی نتوانست جلوی مادرش را بگیرد و این شیطان در بازگشت به خانه پنج تا از خواهر و برادران او را کشت. با این حال قبل از این که این شیطان بتواند گنیا را بکشد، سانمی با ضربه‌ی یک چاقو او را از پنجره به خیابان پرت کرد. پس مبارزه با این شیطان دو زخم بزرگ روی صورت او جای گذاشت و خون مارچی (خونی مدهوش‌کننده برای شیطان‌ها) که از او خارج شده بود به سانمی فرصت داد تا شیطان را بکشد.

زمانی که گنیا برای یافتن دکتری برای خواهر و برادرانش به بیرون رفت، سانمی را ایستاده بالای جسد مادرش یافت. او که فکر می‌کرد یک گرگ به آن‌ها حمله کرده است، سانمی را متهم به قتل مادرشان کرد.

بعد این ماجرا سانمی اقدام به ترک گنیا کرد و شروع به شکار شیطان‌ها کرد. او بدون اطلاع از وجود شیطان کش‌ها وشمشیرهای نیچرین  خود را با سلاح‌های بسیاری مجهز کرد تا در شب با شیطان‌ها مبارزه کند. او با وجود سبک مبارزه‌ی خام و بی‌پروا، به لطف شانس و عطر خون خاصش زنده ماند.

در حالی که سانمی برای شکار شیطان‌های گیج شده بود، سرانجام با یک شیطان کش به نام ماساچیکا کومنو دیدار کرد، و کومنو او را به یک مربی مناسب معرفی کرد. این دو در انجام تمرین‌ها متحد شدند و در مقطعی برای شکست دادن شیطان رده پایینی اقدام کردن، با این حال کومنو در این نبرد کشته شد و از این رو تنها سانمی به جایگاه هاشیرای باد ترفیع پیدا کرد 

هاشیرا حشره | Shinobu Kocho

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

شینوبو کوچو، دومین هاشیرایی  که مادر انیمه به ما باهاش اشنا شدیم. او همیشه لبخندبر صورتش داره و حالت شاد و مهربون خود را فارغ از موقعیتی که در آن است، حفظ می‌کند و حتی خطرناک‌ترین حوادث را با رویی خندان پشت‌سر می‌گذارد (البته مهربانی‌اش باعث نمی‌شود که از سربه‌سر بقیه گذاشتن و به‌خصوص گیو دست بکشد و از آن لذت نبرد!). اما در زیر نقاب همیشه خندان او، روحی عصبانی و خشمگین از تمام شیاطین وجود دارد. شیاطینی که انسان‌های بی‌گناه بی‌شماری از جمله خواهر شینوبو، یعنی کانائه را طعمه‌ی خود کرده‌اند. 

شینوبو در ابتدا میخواست نزوکو را بکشد، اما گیو جلوی او را گرفت و پس از جلسه‌ای که با حضور نزوکو، تانیجرو، کاگایا و هاشیراها صورت گرفت، او بیشتر با نزوکو و ذات انسانی دوستش آشنا شد. نظر شینوبو نسبت به نزوکو تغییر کرد و او تبدیل به تنها شیطانی شد که شینوبو قصد کشتنش را ندارد و حتی پس از آن، تانجیرو و نزوکو را برای اقامت به خانه‌ی خود دعوت کرد. شینوبو تنها هاشیرایی است که برای مبارزه از تکنیک‌های تنفس استفاده نمی‌کند. او شمشیری نازک دارد که تنها قسمت بالایی بُرنده و با استفاده از آن، سمی که از گیاه ویستریا (Wisteria) ساخته شده را به شیاطین تزریق و آنان را نابود می‌کنه.

 1. تاریخ تولد: بیست‌وچهارم فوریه
 2. سن: 18 سال
 3. صداپیشه ژاپنی: Saori Hayami
 4. قدرت در مبارزه: هاشیرای حشره
 5. قد:151 cm
 6. وزن : 37 کیلوگرم
 7. رنگ مو : مشکی و بنفش
 8. رنگ چشم : بنفش
اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

بیشتر بدانیم:

شینوبو به عنوان جوان‌ترین دختر خانواده کوچو متولد شد و همراه با مادر، پدر و خواهر بزرگ‌ترش کانائه زندگی می‌کرد. او زندگی خوشی داشت تا این که پدر و مادرش جلوی چشم او و خواهرش توسط شیطان‌ها کشته شدند.

درست در زمانی که شیطانی قصد گرفتن جان آن دو را داشت، یک هاشیرا به نام گیومی هیمجیما اقدام به کشتن آن شیطان کرد. شینوبو و کانانئه با درد و رنجی که متحمل شده بودند تبدیل به شیطان کش شدند تا از یکدیگر محافطت کنند و از رخ دادن چنین تجربه‌ی تلخی برای سایر مردم جلوگیری کنند.

در مقعطی شینوبو و کانائه طی یک سفر روی پلی با یک دختر برده روبرو شدند که ظاهرا گم شده بود. کانائه مجذوب او شد و تصمیم گرفت بر خلاف نظر اولیه شینوبو این دختر را به ملک پروانه ببرد. آن‌ها سرانجام این دختر را با نام کانائو تسویوری از اربابش خریدند تا او در ملک پروانه تمرین کند و تبدیل به یک تسوگوکو شود.

بیوگرافی هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

هاشیرا شعله | Kyojuro Rengoku †

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

کیوجورو رنگوکو، هاشیرای شعله است و شخصیتی مشابه با سبک مبارزه‌اش دارد؛ او فردی با شور و اشتیاق بسیار است و سرزندگی و عطش مبارزه از تک‌‌تک کلماتی که بر زبان می‌آورد، جاری هستند. کیوجورو ذاتی مهربان دارد، اما هنگامی‌که با موضوعی جدی برخورد می‌کند، به عنوان یک هاشیرا خود را با موقعیت تطبیق می‌دهد و با جدیت تمام به آن رسیدگی می‌کند.

قدرت مبارزه‌ای او بسیار بالاست، قدرتی که آن را مدیون روحیه‌ی سخت‌کوش خود و تمرین‌های زیاد و منظمی است که در طول سالیان زندگی‌اش انجام داده. او یکی از شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار در فیلم Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Infinity Train خواهد بود و باید منتظر باشیم تا ببینیم که چگونه همراه با تانجیرو و دوستانش به مقابله با Enmu خواهند پرداخت.

 1. تاریخ تولد: دهم می
 2. سن: 20 سال
 3. صداپیشه ژاپنی: Satoshi Hino
 4. قدرت در مبارزه: تنفس شعله
 5. قد : 177 cm 
 6. وزن : 72 کیلوگرم
 7. رنگ مو : قرمز و طلایی
 8. رنگ چشم : قرمز و طلایی
اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

بیشتر بدانیم:

کیوجورو پسر بزرگ شینجورو رنگوکو بود. پدر او به عنوان هاشیرای شعله از دسته شیطان‌کش شناخته می‌شد تا این که به طور غیر منتظره‌ای بازنشست شد. کیوجورو همچنین یک برادر جوان‌تر هم داشت که در کنار او تمرین می‌کرد تا این که پدرش آموزش دادن به آن‌ها را متوقف کرد.

هاشیرا عشق | Mitsuri Kanroji

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

میتسوری کانروجی، هاشیرای عشق است. او ظاهری متمایز و خاص دارد که در اولین نگاه بیننده را جذب خود می‌کند. شخصیت و نحوه‌ی رفتار میتسوری نیز همانند ظاهرش، جالب‌توجه هستند. مهربانی بیش‌از اندازه‌‌اش به‌حدی است که برای همه عجیب به‌نظر می‌رسد. او به همه‌چیز عشق می‌ورزد، زیبایی‌های هرچیزی را می‌بیند، از صمیم قلب از آن‌ها تعریف و خوبی‌هایشان را بیان می‌کند. او فردی خجالتی است و با هاشیراها و به‌خصوص اوبانای بسیار مهربان است. میتسوری نیز مانند کیوجورو هنگام برخورد با شیاطین، روحیه‌ی معمول خود را کنار می‌گذارد و با بی‌رحمی آن‌ها را سلاخی ‌می‌کند.

 1. تاریخ تولد: یکم ژوئن
 2. سن: 19 سال
 3. صداپیشه ژاپنی: Kana Hanazawa
 4. قدرت در مبارزه: تنفس عشق
 5. قد : 163 cm
 6. وزن : 56 کیلوگرم
 7. رنگ مو : سبز و صورتی
 8. رنگ چشم : سبز کم رنگ

زندگی نامه هاشیرا های شیطان کش

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

بیشتر بدانیم:

میتسوری با قدرتی غیر طبیعی و رنگ موی عجیبی به دنیا آمد، موضوعی که باعث شد به او به چشم فردی عجیب و غریب نگاه شود و او نتواند ازدواج کند. مادر او با خاطر این تفاوت او را قضاوت می‌کرد و با رنگ کردن موهایش سعی می‌کرد او را شبیه به سایر دختران کند. با این حال این کار بی‌فایده بود و او همچنان توسط نامزدش طرد می‌شد.

در زمانی میتسوری باکاگایا اوبوشیکی روبرو شد، و کاگایا به او گفت که از عادی بودن دست بردارد و چیزی هست را بپذیرد. او به خاطر همینرو به رو شدن به شیطان کش‌ها پیوست و از مهارت و قدرت خود استفاده کرد تا به جایگاه هاشیرارسد. او همچنین این ایده را مطرح کرد که با مردی که از او قوی‌تر است ازدواج کند، اما این ایده کارایی نداشت چرا که او قدرتمندتر از تمام همتایان خود، به استثنای هاشیراهای سابقش بود.

هاشیرا مار | Obanai Iguro

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

اوبانای ایگورو، یکی دیگر از نه هاشیرای داستانست. او فردی سخت‌گیر است که در برابر کسانی که به قوانین شیطان‌کشان اهمیتی نمی‌دهد، کمترین توجه ای نشان نمی‌دهد. ظاهر او نیز به ترسناکتر شدنش کمک کرده است و ماری که بر دوشش قرار دارد، به‌طور واضح قدرت او را بیان می‌کند. از دیگر ویژگی‌های ظاهری متمایزکننده‌ای اوبانای، می‌توان به ماسکی که بر صورت دارد و چشم‌هایش که رنگ‌های متفاوتی دارند (یکی فیروزه‌ای و دیگری زرد)، اشاره کرد.

هدف اصلی او، خدمت به شیطان‌کشان و نابودی شیاطین است و در این راه با هرکسی مقابله می‌کند. جدی بودن او در ملاقاتش با تانجیرو هنگام محاکمه‌ای که برای تانجیرو و نزوکو انجام شد، کاملا مشهود است. او به کمتر کسی اهمیت می‌دهد، اما دو شخص وجود دارند که او با تمام وجود آن‌ها را دوست دارد و برایشان ارزش قائل است: هاشیرای عشق میتسوری و سردسته‌ی شیطان‌کشان یعنی کاگایا کلا فقط این دو نفر رو آدم حساب میکنه :))

 1. تاریخ تولد: پانزدهم سپتامبر
 2. سن: 21 سال
 3. صداپیشه ژاپنی: Kenichi Suzumura
 4. قدرت در مبارزه: تنفس مار
 5. قد : 162 cm
 6. وزن : 53 کیلوگرم
 7. رنگ مو : مشکی 
 8. رنگ چشم  :  چشم چپ فیروزه ای ، چشم راست زرد 
اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

بیشتر بدانیم:

اوبانای در قبیله  از دزدان متولد شد که از ثروت بسیاری برخوردار بودند و این ثروت را از افراد کشته شده توسط شیطان مار به دست آورده بودند، شیطانی که آن را ستایش می‌کردند. این شیطان در قالب یک زن با صورت و پایین-تنه‌ی مار بود که علاقه‌ی زیادی به نوزادان که تازه متولد شده بودن داشت بچه‌هایی که خانواده اوبانای در قبال ثروت برای او قربانی می‌کردند.

اوبانای به عنوان اولین پسر متولد شده در این خانواده در مدت ۳۷۰ سال، تمام روزهای زندگی خود را توسط قبیله اش در یک قفس چوبی زندانی بود و قبیله او اصرار داشتند تا برای او ظرف‌هایی از غذای غنی بیاوردند تااو از آن‌ها خسته شود. شیطان مار همچنین به اوبانای علاقه داشت، چرا که اوبانای یک پسربچه‌ی نادر با چشمانی چند رنگ بود. این شیطان شب‌ها در اطراف قفس او گشت می‌زد و در تاریکی به او نگاه میکرد موضوعی که باعث ترس اوبانای می‌شد که نمی‌توانست بخوابد.

زمانی که اوبانای به دوازده سالگی رسید او سرانجام از قفسش خارج شد. او به اتاقی همانند یک معبد گران‌بها برده شد و در آنجا برای اولین بار با شیطان مار به شکل مستقیم با او مواجه شد این شیطان معتقد بود که اونابای برای خورده شدن خیلی کوچک است و او باید کمی بیشتر منتظر بماند. این شیطان تصمیم گرفت تا دهان اوبانای را تا گوش‌هایش شکاف دهد تا شبیه به خودش شود. خون ریخته شده از این فرآیند نیز در کاسه‌ای جمع شد تا او بعدا بتواند آن را بنوشد.

اوبانای به قفسش بازگردانده شد و تنها فکرش فرار و زندگی بود. او به وسیله‌ی یک سنجاق مو که دزده بود در هنگام شب شروع به کندن قفس خود کرد. تنها موجودی که او می‌توانست به آن اعتماد کند ماری بود به نام کابورامارو که در قفس او میخزید.

سرانجام اوبانای موفق به فرار شد. او در هنگام فرار توسط شیطان مار تحت تعقیب قرار گرفت و نزدیک بود گرفتار و کشته شود، اما او به طور اتفاقی توسط ستون شعله نجات پیدا کرد. شیطان مار به خاطر فرار کردن اوبانای تمام پنجاه بستگان او را کشت و تنها فرد بازمانده پسرعموی بزرگتر او بود، کسی که او نیز توسط ستون نام برده نجات پیدا کرد. با این حال وقتی پسرعمویش به او پیوست، او را به خاطر مرگ خانواده‌اش سرزنش و طرد کرد.

اوبانای به خاطر تاثیر حرف‌های پسرعمویش به دسته شیطان کش‌ها پیوست و تصمیم گرفت تمام خشم خود را بر سرشیطان خالی کند. او باور داشت که با به خطر انداختن جان خود برای نجات دیگران احساس بهتری خواهد داشت.

بیوگرافی تمام هاشیرا ها در انیمه شیطان کش

ایا میدونستید صدا پیشه هاشیرا مار همون صدا پیشه هاتاکه کاکاشی بوده

هاشیرا سنگ | Gyomei Himejima

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

گیومی هیمجیما شاید یکی از جالب‌ترین هاشیراها باشد. از لحاظ فیزیکی، او بلندترین و هیکلی‌ترین فرد بین نه هاشیراست و بیشترین سن را نیز میان آن‌‌ها دارد. اما برخلاف ظاهرش و  داشتن عنوان هاشیرای سنگ، روحیه‌ای بسیار لطیف و شکننده دارد و همیشه از چشمانش اشک جاری‌ست. او فردی معتقد و مذهبی است و اکثراوقات و به‌خصوص در موقعیت‌های حساس، او را درحال دعا کردن مشاهده می‌کنیم. یک نکته‌ی بسیار مهم درباره‌ی شخصیت او این است که با وجود لطافت ذاتی‌اش، او فردی بسیار شکاک است و همیشه تمام احتمالات را در نظر می‌گیرد. او به راحتی به هیچ‌کس اعتماد نمی‌کند و حتی نزدیک‌‌ترین افراد به خود را نیز همواره مورد بررسی قرار می‌دهد.

 1. تاریخ تولد: بیست‌وسوم آگوست
 2. سن: 27 سال
 3. صداپیشه ژاپنی: Tomokazu Sugita
 4. قدرت در مبارزه: تنفس سنگ
 5. قد : 220 cm
 6. وزن : 130 کیلوگرم
 7. رنگ مو : مشکی
 8. رنگ چشم : سفید
اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

بیشتر بدانیم:

پیش از این که گیومی یک شیطان کش و هاشیرا شود، او با نه بچه‌ی یتیم دیگر در یک مبعد بزرگ شد. این ناحیه به خاطر حملات شیطانی شناخته شده بود و از این رو گیومی همیشه گیاه گلیسین بخور می‌داد تا شیطان‌ها را از آنجا دفع کند.

یک شب یکی از این نه بچه قوانین معبد را نادیده گرفت و از مرزهای آن فراتر رفت. او بلافصله با یک شیطان روبرو شد و به خاطر حفظ جان خود به آن شیطان گفت که سایر بچه‌ها از جمله گیومی را بخورد. این بچه پس برداشتن گلیسین بخوری، آن شیطان را در تاریکی شب به داخل معبد راهنمایی کرد.

چهار بچه توسط این شیطان کشته شدند و بچه‌های دیگر با بی‌اعتنایی به دستورات گیومی سعی به فرار از معبد کردند. نابینایی گیومی باعث بی‌اعتمادی بچه‌ها به قابلیت‌های او در دفاع از آن‌ها شده بود و همین موضوع باعث شد تا آن‌ها او را رها کنند و توسط آن شیطان کشته شوند.

در پایان تنها یک بچه – جوانترین آن‌ها به نام سایو – به حرف گیومی گوش کرد و بر ترس خود غلبه کرد. گیومی نیز موفق به شکست دادن آن شیطان شد.

مدت کوتاهی بعد از این ماجرا مردم به صحنه‌ی حادثه آمدند اما با برداشت اشتباهی که از جمله‌ی سایو داشتند، فکر کردند گیومی اقدام به کشتن بچه‌ها کرده است.

گیومی بعدا زندانی و متهم به قتل هفت بچه شد، اما قبل از این که او برای جرم نکرده‌اش اعدام شود مداخله‌ی کاگایا اوبویاشیکی باعث نجات او شد. پس از آن گیومی تبدیل به یک شیطان کش شد و تنها در دو ماه به هاشیرا سنگ تبدیل شد.

هاشیرا مه | Muichiro Tokito

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

حالا به سراغ جوان‌ترین هاشیرا یعنی مویچیرو توکیتو آمده‌ایم. قد او کوتاه است و ظاهر نسبتا ساده‌ای دارد. مویچیرو موهای صاف و بلندی دارد که در قسمت‌های بالایی سیاه‌ هستند و در قسمت ‌پایینی به ابی متمایل می‌شود. او کپی یک‌دست، تیره‌رنگ و گشاد از یونیفرم شیطان‌کشان را بر تن می‌کند که با روحیه‌ی  بی الایش و ساده دل او سازگاری دارد.  ویژگی شخصیتی او، سربه‌هوا بودنش است و در همان چند دقیقه حضورش در انیمه نیز می‌توان ان را متوجه شد.

توانایی او در تمرکز بر یک موضوع واحد بسیار پایین است و در حین محاکمه‌ی تانیجرو و نزوکو نیز مشاهده می‌کنیم که درعوض توجه به جزئیات محاکمه، حواسش به ابرها پرت می‌شود. البته با اطلاعاتی که تا اینجا از او داریم و با توجه به آخرین برخوردش با تانجیرو و سنگ‌ریزه‌هایی که به سمت او پرتاب کرد، به‌نظر می‌رسد که در بعضی مواقع خاص، توانایی تمرکز بر یک موضوع را نیز دارد.

 1. تاریخ تولد: هشتم آگوست
 2. سن: 14 سال
 3. صداپیشه ژاپنی: Kengo Kawanishi
 4. قدرت در مبارزه: تنفس مِه
 5. قد : 160 cm
 6. وزن : 56 کیلوگرم
 7. رنگ مو : سیاه مایل به سبز نعنایی
 8. رنگ چشم : سبز نعنایی
اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

بیشتر بدانیم:

مویچیرو و برادر دوقلواش یویچیرو فرزندان یک چوب‌بر و همسرش بودند. زمانی که آن‌ها ده سال بودند، مادرشان دچار یک سرماخوردگی شد که این بیماری منجر به برونشیت شد و جانش را از دست داد. پدرشان که برای آوردن داروهای گیاهی برای مادر آن‌ها رفته بود گرفتار یک طوفان شد و با سقوط از صخره‌ای کشته شد.

این خواهر و برادر یتیم برای زندگی در کنار هم ماندند و مویچیرو از نظر احساسات جای پدرشان را گرفت. یویچیرو اما فردی سرد و بی‌روح شد.

در سال بعدی، همسر اویاکاتا یعنی آمانه اوبویاشیکی برای استخدام این دوقلوها در دسته شیطان کش آمد. در حالی که مویچیرو نسبت به این موضوع اشتیاق داشت اما یویچیرو نسبت به این موضوع بی اشتیاق بود و با آن مخالفت کرد.

در زمانی از تابستان بعد، یک شیطان وارد کلبه‌ی آن‌ها شد و به آن‌ها حمله کرد. یویچیرو برای حفاظت از مویچیرو بازوی چپش را از دست داد. این شیطان که چیز با ارزشی در آنجا پیدا نکرده بود به آزار دادن آن‌ها پرداخت، و در این زمان مویچیرو که کنترل خود را از دست داده با خشم زیاد و هر چیزی که در اطرافش بود این شیطان را نابود کرد.

آن شیطان خاکستر شد و مویچیرو به داخل خانه برگشت. او در آنجا یویچیرو را در حال مرگ یافت و در حالی که دست برادرش را گرفته بود شاهد درگذشت او بود. مدتی پس از آن آمانه و دخترانش به آنجا رسیدند و مویچیرو را درمان کردند.

بعد از این ماجرا مویچیرو حافظه‌ی خود را از دست داد و زندگی قدیمی خود را برای پیوستن به دسته شیطان کش رها کرد، و او به خاطر قدرتی که داشت خیلی زود به مقام هاشیرا رسید. او که حافظه‌ی خود را از دست داده بود، شخصیتش شبیه به یویچیرو شده بود.

هاشیرا صدا | Tengen Uzui

اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

تنگن اوزوی، هاشیرای صدا است و با تیپ خاصش و عجیبش شناخته میشه. او فردی قد بلند و خوش‌هیکل است و به ظاهر خودش و کارهایش اهمیت زیادی ‌می‌دهد؛ او علاقه دارد تا کارهایش آن‌گونه که خودش بیان می‌کند،پرزرق‌وبرق و با استایل (flamboyant) باشند. علاقه به این موضوع در لباس‌هایی که بر تن می‌کند، کاملا مشهود است.

البته این علاقه به با زرق‌وبرق بودن، گاهی اوقات باعث می‌شود تا او از بعضی خط قرمزها عبور کند و نسبت به بعضی افراد بی‌توجه باشد. برای مثال، او در هنگام محاکمه‌ی تانجیرو بیان کرد که منفجرشدن‌ رگ‌های تانجیرو می‌تواند خیلی جالب و با زرق‌وبرق باشد! تنگن از سلاح خاص خودش استفاده می‌کند؛ دو خنجر بزرگ که از طریق یک زنجیر به‌هم متصل شده‌اند. مطمئنا تماشای مبارزات او در فصول بعدی انیمه، هیجان‌انگیز خواهد بود.

 1. تاریخ تولد: سی‌ویکم اکتبر
 2. سن: 23 سال
 3. صداپیشه ژاپنی: Katsuyuki Konishi
 4. قدرت در مبارزه: تنفس صدا
 5. قد : 198 cm
 6. وزن : 96 کیلوگرم 
 7. رنگ مو : سفید
 8. رنگ چشم : صورتی پررنگ
اطلاعات کامل درمورد هاشیرا ها و نوع تنفس هاشون

بیشتر بدانیم:

تنگن بچه‌ای نه ساله و از بازماندگان شینوبی بود. وقتی او پانزده ساله بود هفت تا از خواهر و برادرانش مردند و تنها او و یکی از برادران جوانش زنده مانندند. تمرینات خشن و نامناسب پدرشان باعث شد تا آن‌ها تحمل بالایی پیدا کدند و برادر تنگن به فردی همانند پدرشان تبدیل شود، یعنی کسی که به جان افراد بی‌اعتنا باشد و از افراد به عنوان ابزار استفاده کند.

تنگن که از این نوع جهان‌بینی منزجر بود تصمیم گرفت با ارزش‌هایی که در دوران جوانی به او القا شده بود طغیان کند. او به همسرانش آموخت که اول برای جان خود ارزش قائل شوند، دوم به مردم بی‌گناه، و در آخر خودش، حتی اگر این موضوع مخالف تعلیمات‌شان باشد.

مدتی بعد آن‌ها توسط کاگایا اوبویاشیکی و تنگن به شیطان کش‌ها ملحق شد تنگن کمی زودتر سانمی شینازوگاوا تبدیل به یک هاشیرا شد، و در اولین نشست هاشیرا مربوط به سانمی حضور شد و از رفتار این هاشیرا جدید نسبت به رهبرشان ابزار آزردگی کرد.

5/5 - (3 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا