مقایسه

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

مقایسه قدرت ایتاچی با اوبیتو

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟ تا به حال شده این سوال رو از خودتون بپرسید؟ تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم قدرت های ایتاچی رو با اوبیتو مقایسه کنیم، سعی میکنیم بی طرفانه قضاوت کنیم، پس از این بابت خیالتون راحت باشه و تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

آنچه در این مطلب میخوانید

معرفی اوبیتو و ایتاچی

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

اوچیها ایتاچی و اوچیها اوبیتو هردو از اشخاص قدرتمند قوم اوچیها بودند ایتاچی از کودکی نبوغ خود را بارها و بارها به دهکده نشون داده بود و همینطور در فیلر های ناروتو ما دیدیم ک اون چطور از اکادمی فارغ تحصیل شد و به انبو پیوست.

اوچیها اوبیتو درکودکی یکی از هم تیمی های هاتاکه کاکاشی و رین به رهبری نامیکازه میناتو هوکاگه چهارم بود، ابتدا اون باوجود اینکه یک اوچیها بود ولی زیاد چیزی تو چنته نداشت و فقط به اسم قبیله اش افتخار میکرد و پز میداد، ولی اون دارای قلب مهربونی بود و کمک به دیگران رو بر قوانین نینجایی ارجح میدونست و همین موضوع باعث تغییراتی در اون شد.

خب دیگه صحبت درمورد شخصیت هاشون کافیه بریم سراغ مقایسه قدرت هاشون.

روش های مبارزه

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

هر نینجا از سه روش برای مبارزه استفاده میکند که شامل گنجتسو،نینجتسو و تایجتسو هستش، همچنین عوامل دیگری در مبارزات تاثیر گذار هستن که میشه از اون ها به هوش در مبارزه، استقامت و یا قدرت بدنی و غیره نام برد.

گنجتسو ایتاچی در مقابل گنجتسو اوبیتو

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

همونطور ک میدونید قبیله اوچیها تو استفاده از این روش استاد هستن به دلیل قدرت خونی اونها شارینگان این امر اونها رو به کاربران قدرتمند گنجتسو تبدیل کرده، اوچیها ایتاچی دارای سوکویومی یکی از قویترین گنجتسو های چشمی میباشد،اوبیتو از گنجتسو خاصی برخوردار نیست ولی اون هم در نوع خودش قوی هست چون تو انیمه بارها قدرت گنجتسو مانگکیو شارینگان اوبیتو رو دیدیم ولی در این مورد ایتاچی برندس. یعنی اگر این دو فقط با گنجتسو باهم بجنگن ایتاچی برتری بیشتری داره.

تایجتسو ایتاچی در مقابل تایجتسو اوبیتو

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

ایتاچی یک تایجتسو کار حرفه ای هستش اون در زمان های مختلف مثل جنگ با ساسکه یا ناروتو و کاکاشی این رو به بینندگان نشون داد ولی اوبیتو بیشتر با قدرت چشمی خودش میجنگید تا تایجتسو پس تو این مرحله هم ایتاچی برندس.به عباراتی اگر ایتاچی و اوبیتو فقط با تایجتسو از نزدیک با هم بجنگن و این مبارزه بدون دخالت شارینگان باشه، به احتمال زیاد ایتاچی برتری بیشتری داره نسبت به اوبیتو.

نینجتسو ایتاچی در مقابل نینجتسو اوبیتو

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

جفتشون از تکنینک اتش استفاده میکنن ولی اوبیتو تو این قسمت با اختلاف برندس چون اون دارای سلول های هاشیراما هستش و میتونه از تکنیک چوب استفاده کنه و ایتاچی قطعا توانایی مقابله با این قدرت رو نداره پس تو این قسمت برتری با اوبیتو هستش نتیجه تا الان دو بر یک به نفع ایتاچی هست.

بررسی قدرت های مانگکیو شارینگان

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

هر شخصی یا بهتره بگم هر چشمی قدرت های مانگکیو شارینگان منحصر به فرد خودش رو داره ایتاچی دارای دو قدرت آماتراسو و سوکویومی هستش و اوبیتو هم دارای تکنیک انتقال یا همون کامویی هست. وقتی مانگکیو شارینگان در هر دو چشم بیدار میشه سوسانو پدیدار میشه، این قدرت بین هر مانگکیو شارینگان مشترک هست و برای هر شخص شکل متفاوتی دارد. اگر بخوایم قدرت های منحصر به فرد این دو با هم مقایسه کنیم کار خیلی سختیه ولی میتونیم یه کوچولو امتحان کنیم.

تو انیمه دیدیم که اوبیتو یکبار مورد حمله آماتراسو قرار گرفت و از اون جون سالم بدر بورد با وجود اینکه چیزی نشون نداد ولی به احتمال نیمه بدن زتسو آتیش گرفت و یا اینکه با کامویی به جایی دیگه انتقال پیدا کرد، پس تو این مورد اوبیتو میتونه به ایتاچی برتری پیدا کنه.

در رابط با تسوکویومی اگر اوبیتو بتونه بدون گرفتار شدن در گنجتسو قدرتمند اوبیتو با اون بجنگه مشکلی نیست ولی اگر در جنگ با ایتاچی لحظه ای گرفتار تکنیک اون بشه کارش به احتمال زیاد تمومه، پس تو این قسمت  این دو با هم برابر هستن.نتیجه 3 بر 2 به نفع ایتاچی.

ماندگاری مانگکیو شارینگان

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

بدون فوت وقت بهتون بگم که برنده این قسمت اوبیتو هستش به دلیل اینکه به راحتی و بدون هیچ مشکلی از مانگکیو شارینگان خودش استفاده میکرد و دلیل این موضوع هم سلول های هاشیراما در بدنش هست و ایتاچی تو این قسمت توانایی مقابله با اوبیتو رو نداره.

برگ برنده ای به نام سوسانو

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

همونطور که قبلا گفتیم سوسانو فقط زمانی که هر دو چشم دارای مانگکیو شارینگان باشن ظاهر میشه البته تو انیمه نشون داد که اوچیها شیسویی مدل ناقص  اون رو برای لحظه ای با یک چشم ظاهر کرد ولی خب اوبیتو قادر به این کار نبود پس تو این قسمت ایتاچی برندس و نتیجه 4 بر 3 به نفع ایتاچی تموم میشه.

  علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

جمع بندی

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

هر شینوبی نیرو های مختلفی در وجوش داره مثل هوش، تکنیک آنالیز جوتسو ها، تشخیص و ضد حمله و غیره پس نمیشه با مقایسه چندتا چیز کوچیک که بالا انجام داد کسی رو از کسی قویتر دونست موارد خاصی تو جنگ تاثیر گذار هستن و نتیجه رو مشخص میکنن. امیدوارم مقاله مقایسه قدرت اوبیتو و ایتاچی مورد پسند شما بوده باشه.

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

  1. نه سوسانو برگ برنده ایتاچی نیست ، بدلیل اینکه قابلیت شارینگان ابیتو این بود که هر چیزی رو وارد یه دنیای دیگه بکنه یا یچی مثل اینکه حالت روح بشه وهیچ صدمه ای نبینه ، اگر یادتون باشه لحظه ای که ابیتو هنوز تو گروه آکاتسوکی بود و با همکارش که اسمشو یادم نیست که خمیر های بمبی درست میکرد ، دوستش تلاش کرد که با یه بمب بزرگی یه محله رو بگ* بده (منفجر کنه) و اون موقع ابیتو وقت این رو که از اونجا دور بشه نداشت ولی زنده موند چون که با استفاده از قدرت شارینگانش هیچ صدمه ای ندید ، پس اگه ایتاچی با سوسانو هم بخواد ضربه سنگین به ابیتو بزنه هیچ فایده ای نداره و ایتاچی فقط چاکرای بیشتری نسبت به ابیتو مصرف کرده و….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا