مقالات

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

معرفی شخصیت های باهوش اتک ان تایتان

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب به شما معرفی کنیم، پس با ما باشید تا ببینید شخصیت مورد علاقتون تو این لیست چندم هستش .

10/10 Dot Pyxis

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

Dot Pyxis یکی از افسرهای ارشد انیمه اتک آن تایتان میباشد که در منطقه جنوبي است و هنگامي که توسط تايتان هاي زرهي و عظيم جثه مورد حمله قرار گرفت نقش مهمي را در دفاع از منطقه Trost ايفا کرد. او سرسخت است و از توانايي منحصر به فردي براي منطقي ماندن حتي در شرايط متشنج برخوردار است.

وي با درايت، زيردستان خود را که مسئول  محافظت از ارن را داشتند ، به عنوان تلاش براي مهر و موم کردن رخنه در دیوار رز ، منصوب کرد ، که با توجه به وسوسه شدن ساير رهبران تيم براي ترک مأموريت ، براي موفقيت در عمليات بسيار مهم بود.

10/9 Mikasa Ackerman

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

 میکاسا گرچه ساکت است و بندرت نظرات خود را اعلام مي کند ، اما ميکاسا آکرمن يکي از تحليلي ترين شخصيت هاي انیمه اتک ان تایتان است. او مسلماً دومين سرباز خطرناک در هنگ اکتشاف است و از نظر مهارت فقط از کاپيتان لیوای عقب تر است. توانايي او در استفاده از Omni Directional Mobility Gear نشانگر تفکر سريع و مهارتهاي تحليلي وي است و هر کاري که انجام مي دهد طوري رفتار مي کند که گويي تافته جدا بافته است.
او در مبارزات خود عليه آني ، با درک هدف قرار دادن مفصل آني ، توانايي ادراک خود را نشان داد تا لحظه او را از کار بيندازد و از فرار او جلوگيري کند.

دوبله زنده میکاسا آکرمن

8/10 Annie Leonhart

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

آني لئون هارت یکی دیگر از شخصیت های باهوش اتک ان تایتان است که به عنوان عضوي از نخبگان يگان جنگجو ، در اوايل خود را به عنوان يکي از بهترين و درخشان ترين مارلي متمايز کرد. او اعتماد به نفس بالایی دارد و قادر است با استفاده از آگاهي شديد خود ، وضعيت را سريع ارزيابي کرده و تشخيص دهد که براي زنده ماندن به جنگيدن يا فرار نياز دارد.

او در تلاش براي دستگيري ارن ، هوش خود را نشان داد وقتي که قصد حمله به اون را داشتند همیشه از گردن خود محافظت میکرد ، حتي هنگامي که سرانجام اسير شد ، وي با محصور کردن در الماس و با استفاده از توانايي سخت شدن ، خود را بازجويي هنگ اکتشاف نجات داد

7/10 Reiner Braun

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

راينر از هوش سرشار و قدرت استراتژيک برخوردار است. در حالي که او در ابتدا به عنوان عضوي از واحد جنگجو تلاش مي کرد ، سرانجام به نقش خود تبديل شد و به طور واقعي رهبر مأموريت نفوذ براي بازيابي تایتان بنیان گذار شد.

از طريق نبردهاي مکرر ، راينر ثابت کرد که او يک فرمانده کامل است که مي داند براي پيروزي چه چيزي لازم است. او حمله موفقيت آميزی را عليه دیوار ماريا ترتيب داد و اگر ظهور به موقع قدرت هاي تيتان ارن نبود ، دیوار رز را نيز فتح مي کرد. اگر چه در فصل چهارم انیمه اتک ان تایتان دیدیم که دیگه زیادی میل به جنگیدن ندارد.

دوبله زنده آرمین و ارن (حمله به تایتان)

10/6 Eren Jaeger

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

ارن یگر در انیمه اتک ان تایتان از اين نظر منحصر به فرد است که مسلماً يکي از کم هوش ترين شخصيت هاي ابتداي این انیمه بود. او به عنوان يک سرباز بارها و بارها و بدون فکر عمل مي کرد و خودش و همکارانش را در معرض خطر قرار مي داد.

با اين حال ، با گذشت زمان و باز کردن اسرار Attack Titan ، او به طور اعجاب انگیزی از خود آگاهي و استراتژيک نشان داد. رفتار بي پروا او بيشتر محاسبه شده و حيله گرانه بود ، مانند زماني که پس از نفوذ به مارلي در يک حمله غافلگيرانه غير مجاز ، به درستي پيش بيني مي کند که هنگ اکتشاف براي نجات او بيايند.

ارن در حال حاضر در فصل چهارم انیمه اتک ان تایتان یکی از باهوش ترین اشخاص این انیمه به حساب میاید که هدف خاصی را دنبال میکند و به خوبی نبوغ و رشدش رو میتونیم تو فصل چهارم ببینیم.

10/5 Levi Ackerman

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

لیوای اکرمن در انیمه اتک ان تایتان به عنوان قوي ترين سرباز بشريت شناخته مي شود ، چيزي فراتر از يک قاتل با استعداد است. لیوای در نقش خود به عنوان کاپيتان هنگ اکتشاف مأموريت هاي چالش برانگيزي را با موفقيت هدايت کرد و اغلب وظيفه داشت شخصاً از ارن در برابر دشمنان محافظت کند. همانطور که میدونید اون به صورت حرفه ای ابزار مانور استفاده میکند.

او قادر است سريعتر از هر شخص دیگری شرايط را تجزيه و تحليل کند.
وي در طي جنگ با Beast Titan در خارج از ديوار ماريا ، موفق شد با وجود نداشتن هيچ درخت و ساختمان در اطراف ، به طور حرفه ای به گردن زیک حمله کند ، و اين قدرت تدبير و ادراک او را برجسته تر کرد. (گرچه این پیشنهاد اروین بود که از تایتان ها به عنوان درخت استفاده کنه و به تایتان هیولا برسه)

10/4 Zeke Jaeger

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب


برخلاف قوي ترين سرباز بشريت ، از زیک يگر به عنوان قوي ترين جنگجوي مارلي یاد مي شود. رئيس جنگ واحد نخبگان جنگجو در برخوردهاي خود با هنگ اکتشاف چندين بار هوش فريبکارانه خود را نشان داده است. او يک متفکر استراتژيک است که قادر به برنامه ريزي چند مرحله جلوتر است و از نقاط قوت و ضعف خود بخوبي آگاه است.

درسته که او در جنگ از لیوای شکست خورد اما تونست فرار کند. تصميم وي براي بازي در هر دو طرف درگيري بين مارلي و جزيره پاراديس براي پيشبرد اهداف خود ، گواه ديگري بر توانايي او در سنجيدن مقياس هاي نبرد و تعيين مطمئن ترين راه رسيدن به پيروزي است.

10/3 Armin Arlelt

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

آرمين آرلت باهوش ترين شخصيت اتک ان تایتان است. او کنجکاو است و همیشه تاکتیک های هوشمندانه ای دارد.او به خوبی میتونه با کلمات روی دشمنان و دوستان خودش تاثیر بذاره . آرمين علاوه بر اينکه بسيار تحليل گر است ، احساسی ترین شخصیت این مجموعه هم هست. او هم به متحدان و هم به دشمنان اهميت مي دهد و از هرگونه از دست دادن جان انسان احساس غم و اندوه زيادي مي کند. در هنگام حمله به ليبريو او در شکل تایتانی خود بسیار غمگین به نظر میومد، که نشان مي دهد او چقدر همدل تر از افراد ديگر است.

10/2 Hange Zoe

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

کنجکاوي و هوش هانجی زوئي از ويژگي هاي بارز اوست. از هانجی در اتک ان تایتان  به عنوان شخصی که دیوانه وار عاشق تایتان ها است یاد میشود وي اولين شخصي بود که در داخل ديوارها از منظر علمي تايتان ها را مطالعه کرد و موفق شد به نکات مهمی دست بیابد.

او يک مخترع درخشان است و مسئوليت تبديل استراتژي هاي اروين و آرمين را به واسطه ذکاوت خود به واقعيت تبديل کرده است ، مانند اختراع سلاح مهارکننده هدف ويژه که براي تصرف تايتان ماده طراحي شده است. گرچه او از نظر برنامه ريزي استراتژيک با آرمين برابر نيست ، اما عطش خالص هانجی براي دانش بي نظير است.

او با تحقیق بر روی خورده های سخت شده آنی و کمک بقیه متوجه شد که دیوار ها از تایتان ساخته شده اند، همینطور اون کمک بزرگی برای ساخت تیر صاعقه به مهندسان هنگ اکشاف کرد.

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

10/1 Erwin Smith

ضریب هوشی شخصیت های انیمه ای

اروين اسميت بارها و بارها خود را ثابت کرد که هم يک فرمانده عالي و هم استراتژيست نابغه است. اروین با از همون ابتدا به تایتان مونث مشکوک شده بود و برای اون تو جنگل تله گذاشته بود.

اروين يک رهبر صبور است او قادر است حتي در سخت ترين شرايط منطقي باقي بماند ، مانند زماني که او به طور کامل توسط تایتان هیولا و بقیه تایتان ها محاصره شده بود تونست بهترین راه حل رو پیدا کنه.

اروین قطعا یکی از اصلی ترین عاملان این بود که ارن و بقیه بتونن دریا ببیند، از اروین همیشه به عنوان یکی از بهترین و با افتخارترین رهبر های انیمه ای یاد میشه که اسمش همیشه سر زبون اتک فن ها هستش.

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

مطالب مرتبط دیگر

1.5/5 - (2 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا