شیطان کشفکت

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

مهارت های اینوسکه

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

اینوسکه یکی از محبوب ترین کارکترهای انیمه شیطان کش است و امروز قرار است با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید .یکی از شخصیت های بامزده انیمه شیطان کش که شخصیت عجیب غریب و بانمک منحصر به فرد خودش رو داره من که به شخصه عاشق شخصیت شخصیت اینوسکه هستم چه با نقاب چه بی نقاب 🙂

آنچه در این مطلب میخوانید

۱.توانایی های کلی

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

اینوسکه یک شمشیرباز بسیار ماهر و با استعداد است زیرا توانست به تنهایی سبک تنفس را بیاموزد و سبک تنفسی خاص خودش به نام Beast Breathing را بر اساس غرایز خود و پرورش در کوه ها توسط گرازهای وحشی توسعه دهد و فینال را پشت سر بگذارد .اینوسکه بیش از حد قادر به شکار و کشتن شیاطین به تنهایی است ، زیرا او به راحتی و بدون هیچ مشکلی شیطان شاخدار را کشت . او بارها نشان داده است که می‌تواند از خودش محافظت کند و در مبارزه با شیاطین درجه بالای مثل گیوتارو و دامی شرکت کند . یکی دیگه از استعداد های فوق العاده ی او حواس غیر انسانی و انعطاف پذیری فوق بشری و همچنین استعداد طبیعی در مبارزه است . یک چیز جالب دیگر ، اینوسکه توانست شاه شیطان ، موزان ، همراه با همرزمانش را دفع کند . اینوسکه از همان مهارت رزمی هاشیرا ، قویترین شمشیر زن در میان تمام شیطان کش ها برخوردار است .

۲.تقلید از حیوانات

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

به دلیل بزرگ شدن با گراز ها در کوهستان ، اینوسکه عادات انها را پذیرفت و شروع به ترکیب آن در سبک های مبارزه خود کرد . در نتیجه ، هم سبک تن ب تن و هم سبک شمشیرزنی او یادآور حیوانات و جانوران است . تانجیرو توی انیمه گفت که سبک مبارزه غیر طبیعی اینوسکه که شبیه به یک جانور چهار پا هست ، به دلیل اینکه حملات او از زاویه بسیار پایین انجام میشود و همچنین بسیار وحشیانه است و از سایر حرکات غیر متعارف استفاده میکند ، بنابراین او را بسیار غیر قابل پیش بینی و شرور میکند .

۳.انعطاف پذیری بالا

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

اینوسکه انعطاف پذیری خیلی بالایی دارد تا جایی که میتواند آنقدر خم شود که سرش بین پاهایش برسد . این انعطاف پذیری به اندام های داخلی اینوسکه هم می‌رسد ، زیرا او می‌توانست قلب خودش را جابجا کند و از سوراخ شدن آن در مبارزه با داکی و گیوتارو جلوگیری کند .

۴. قدرت افزایش یافته

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

همانطور که توسط عضلات و هیکل فوق العاده فشرده اش نشان داده می‌شود ، اینوسکه دارای قدرت بدنی مافوق بشری است ، او میتواند دو کاتانا را به جای یکی بکار ببرد ، حتی آنها را با سرعت فوق العاده تاب دهد . در طول آموزش با هاشیرا، او حتی موفق شد تخته سنگی تقریبا دو برابر خودش را با دستان خالی حرکت دهد .او همچنین توانست به گردن دوما صدمه بزند و شمشیرش را با چنان قدرتی پرتاب کند که نیروی وارد شده به شمشیر گردن او را ببرد .
اینوسکه از حس لامسه خودش هم برای پیدا کردن مکان یک شیطان استفاده‌ می‌کنه .

۵.لمس پیشرفته

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

اینوسکه پس از بزرگ شدن در کوهستان ، حس لامسه تیز و فوق العاده حساسی پیدا کرد . پوست او حتی می‌تواند ارتعاشات کوچک در هوا را احساس کند . اینوسکه این توانایی را در تکنیک آگاهی فضایی خود گنجاند ، جایی که از حس لامسه حاد خود برای یافتن همه شیاطینی که در سراسر یک کوه غول پیکر پراکنده شده اند استفاده‌ می‌کند و بعدا از آن برای تشخیص مکان دیو عنکبوتی استفاده‌ی می‌کند . با استفاده از این توانایی او می تواند تشخیص دهد که آیا کسی به او نگاه می‌کند ، به خصوص اگر آنها نیت خصمانه ای داشته باشند . اینوسکه حتی می‌تواند مکان دقیقی را که به آن نگاه می‌کنند مشخص کند ، که به او برتری در مبارزه‌ میدهد . پوست حساس او همچنین به او برتری در برابر دوما می داد ، زیرا حس لامسه او به طور طبیعی او را از برخورد با پودر یخ خطرناک دور میکرد .

۶. سرعت و رفلکس های بی نظیر

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

فکت های داغ از اینوسکه

اینوسوکه یک فرد فوق‌العاده سریع است، زمانی که با سرعت فوق‌العاده از عمارت تسوزومی عبور کرد و توانست از حملات شیطان شاخدار در زمان کوتاه فرار کند و رفلکس‌های دقیق و سرعت حرکت خود را به نمایش بگذارد. چند ماه بعد، سرعت و رفلکس‌های او بیشتر شد، تا جایی که توانست داکی را دفع کند. با کمک زنیتسو و تانجیرو، اینوسکه توانست به سمت داکی بدود و قبل از اینکه بتواند واکنشی نشان دهد، سر او را جدا کند.حتی در حالی که اینوسکه عصبانی و مجروح بود، همچنان می‌توانست در سرعت با موزان و بعداً شیطان تانجیرو برابری کند.

۷. استقامت زیاد

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

اینوسکه به دلیل تحمل تمرینات سخت به عنوان قاتل شیطان، استقامت بسیار بالایی ب دست آورده است که در موارد متعدد از خود نشان داده است. اینوسکه، همراه با زنیتسو، می‌توانستند با داکی بیدار همگام شوند و آنقدر دوام آوردند که علیرغم صدمات متعدد، سر او را بریدند. علاوه بر این، اینوسوکه علیرغم اصابت چاقو به سینه در حالی که سم کشنده به او وارد شده بود، همچنان نقش مهمی در شکست درجه بالایی داشت. بعداً، اینوسکه به طرز چشمگیری در برابر دومین شیطان قوی رتبه بالایی دوام آورد و حملات بی شماری از سوی او را تحمل کرد. در طول نبرد خود با موزان، او صدمات جزئی و شدید زیادی متحمل شد، اما همچنان برای شکست دادن پادشاه شیطان و بعداً برای دفع شیطان تانجیرو، پافشاری کرد.

۸.اراده رام نشدنی

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

اینوسوکه دارای اراده و روحی باورنکردنی و نترس است، هرگز تزلزل نمی‌کند و در برابر هر دشمنی استوار و شجاع می‌ماند تا جایی که خود را به خطر می‌اندازد. قدرت اراده او به بهترین وجه در طول نبرد او در برابر رتبه دوم، دوما ، نشان داده شد، جایی که علیرغم تحمل ده ها جراحات، او حاضر به تسلیم شدن نشد و با وجود قدرت فوق العاده اش به مبارزه با شیطان ادامه داد. حتی در مواجهه با شاه شیطان، اینوسکه کم نیاورد و هرگز تسلیم نشد.

۹. مقاومت در برابر سم

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

اینوسوکه توانست تا حدودی در برابر سم بالاترین رتبه شش مقاومت کند و زنده بماند ، این سم بشدت قوی بود . همانطور که توسط آئوی کانزاکی بیان شده است ،هیچ یک از داروهای شینوبو کوچو روی اینوسکه اثر نمی‌گذارد، بنابراین اگر او در معرض سم قوی‌تری نسبت به گیوتارو یا سمی که مقاومتی نسبت به آن ایجاد نکرده باشد قرار بگیرد ، نمی‌توانند او را درمان کنند و در معرض خطر مرگ خواهد بود .

۱۰. عمل تکراری

با مهارت های اینوسکه بهتر آشنا شید

فکت از اینوسکه

عمل تکراری تکنیکی است که توسط تعداد کمی از اعضای سپاه انجام می شود، این تکنیک امکان تکرار حرکات از پیش تعیین شده یا به خاطر سپردن احساسات شدید برای باز کردن حواس پنج گانه و بالا بردن تمرکز را میدهد ،تا فرد به اثرات تنفس و تمرکز کامل دست یابد که قدرت فیزیکی بدنی برای مدت طولانی ب فرد می‌دهد . اینوسکه پس از تماشای تانجیرو به سرعت بر این تکنیک مسلط شد.

3.6/5 - (5 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا