اطلاعات

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

سلام به همه طرفداران انیمه AOT، امروز با بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان همراه شما هستیم. پس با دقت ما را همراهی کنید تا تایتان مونث را بهتر بشناسید.

آنچه در این مطلب میخوانید

مروری بر خط داستان:

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

تایتان زن به دلیل آناتومی منحصر به فرد خود، یکی از سرسخت ترین تایتان ها به شمار می رود.

در داستان اتک آن تایتان ( حمله غول ها )، هیولاهایی به نام تایتان شناخته می شوند؛ که دنیا را به لرزه انداخته اند. اما همانطور که می دانید در اواخر فصل 2 و در فصل 3 متوجه می شوید که تایتان ها، همان انسان هایی هستند که به ناچار به همچین هیولای درنده ای تبدیل شده اند.

مسبب همه این اتفاقات، فرای آن دیوار ها و دریا قرار داشت؛ مارلی.کشوری که برای به دست آوردن قدرت تایتان بنیان گذار گروهی حرفه ای را وارد جزیره پارادیس کرد. این گروه هرکدام قدرت منحصر به فرد خود را داشت که می توانست به پسگیری قدرت تایتان بنیان گذار کمک کند. یکی از این افراد گروه آنی لئون هارت بود، دختری که قدرت تایتان زن را به همرا داشت.

حال به بررسی میپردازیم:

تیتان مونث از سرعت و استقامت بالایی برخوردار بود.

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

در طول داستان متوجه شدید که بسیاری از تایتان به دلیل بدن نامتناسب از سرعت و استقامات پایینی برخودار بودند؛ که بیشتر آنها را شبیه به عروسک های پارچه می کرد؛ اما در بین آن ها تایتان که به تایتان های غیر عادی معروف بودند، که سرعت بالایی نسبت به بقیه تایتان ها داشتند ولی بازهم به پای تایتان زن نمی رسیدند.

سرعت و استقامت تایتان آنی باعث می شد، که از هنگ اکتشافی و سایر تایتان ها به راحتی فرار کند و همچنین با توجه به فصل اول و مسافتی که تایتان زن برای بدست آوردن ارن از دیوار پیمود  می شود نتیجه گرفت که می تواند ( تایتان زن ) در فواصل طولانی نیز سفر کند.

آنی، تایتان خود را تحت کنترل داشت

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

یکی دیگر از مزایا این ویژگی این بود که آنی تایتان خود را تحت کنترل داشت؛ این بدان معناست که میتواند بپرد، فرار کند و حتی در مواقع ضروری حالت تهاجمی بگیرد. نمونه آن هم در گیری با جوخه لیوای است.

همچنین خود آنی جزو بهترین مبارزان دسته 104 بود؛ ( حتی بعضیا معتقدند قدرت نظلامی آنی از میکاسا هم بیشتره، که ب شخصه طرفدار میکاسام هوو)  به همین دلیل حالت های مبارزه آنی خود بخود وارد تایتان زن می شود و او را به غول مبارز مجهز می کند. ( دقیقا مثل فصل اول که زد دهن ارنو صاف کرد. البته بعدش ارنم تلافی کرد.)

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

تایتان زن قابلیت بازسازی خودمختار داشت

یکی دیگر از توانایی های آنی لئون هارت در التیام زخم ها و بازسازی اندام ها است. این کار برای بقیه تایتان زمان بره ولی تایتان زن با کنترل این قابلیت می تواند ابتدا نقاط حیاتی بدن خود را درمان کند، دقیقا مانند زمانی که با گروه لیوای درگیر بود و در عین حال داشت چشم خود را درمان میکرد و سرعت این کار باعث نابودی جوخه لیوای شود.

علاوه بر اینا گویا تایتان زن بدن بسیار مقاومی نیز دارد. در زمانی که میخواست از دیوار بالا برود و به خانه اش برگردد ، مقاومت کرد. تا اینکه میکاسا انگشتانش را قطع کرد و سقوط کرد و این نشان می دهد که بدن تایتان زن بسیار مقاوم است.

تایتان زن دارای حنجره بسیار قوی است.

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

در حالی که بیشتر تایتان ها قادر به صحبت کردن نیستند – به استثنای برخی موارد – آنها به ندرت صدایی ایجاد می کنند. اما در انیمه دیدیم که بیشتر شیفتر تایتان ها قادر به صحبت  کردن هستند؛ اما در بین این ها تایتان زن زیاد اهل صحبت نیست ( دقیقا مثل شخصیت آنی ) باوجود همه این ها او حنجره باور نکردنی دارد.

در فصل اول تایتان زن گرفتار تله گروه شناسایی شد و برای اینکه بتواند از اون تله رها یابد با فریاد خود دیگر تایتان ها را از جای خود با خبر کرد اما به طوری که به قصد جون انسان حمله ور شوند.  بعد هم که توسط چندین تایتان بدن تایتان زن خورده شد دقیقا مانند تکه تکه کردند انسان ها.

“تایتان هوشمند”، “تایتان Shifter” یا “منتقل شونده” و همچنین “نه تایتان” از اسامی این تایتان‌ها است. در حقیقت انسانهایی وجود دارند که قدرت ارادی تبدیل شدن به تایتان را دارا هستند. بعضی از آنها توانایی صحبت کردن دارند و نسبت به محیط خود کاملاً آگاه هستند.

آنی لنهارت دارای سخت شدن انتخابی است

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

همه تایتان ها پوست ضخیمی دارندکه برای برش به تیغه های مخصوصی نیاز است.

اما تایتان زن دارای سخت شدن انتخابی به طوری که غیر قابل نفوذ باشد است. آنی می تواند هرکجا از بدن خود را به سرعت متبلور کند و از ضربه جلوگیری کند. در فصل اول هم مشاهده کردیم که تایتان ارن هم همچین قابلیتی دارد اما با سرعت بسیار کمتر و این نشان می دهد که آنی کنترل کاملی بر این توانایی دارد.

از این توانایی نیز آنی در حالت تهاجمی نیز استفاده می کند. مانند وقتی که به صورت ارن مشت زد و با سخت کردن مشت خود ضربه مهلکی به تایتان ارن وارد کرد یا مانند زمانی که می خواست از دیوار بالا برود و انگشتان خود را سخت کرد.

آنی لنهارت دارای دفاع کریستالی است

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان

علاوه بر استفاده از توانایی های بلورین خود به عنوان تایتان زن، آنی همچنین می تواند از آنها در شکل انسانی خود استفاده کند. وقتی به نظر می رسد همه امید برای آنی از بین رفته است و ارن قصد دارد او را پس از نبرد ببلعد، او یک پیله کریستالی در اطراف خود ایجاد می کند.

آنی ، که قبلاً نشان داده است که علاقه ای به همکاری با پیشاهنگان ندارد، خود را در حالت کما قرار می دهد، بنابراین از نظر جسمی قادر به رعایت یا پاسخ دادن به هر یک از سوالات آنها نیست. پیله همچنین به او اجازه می دهد تا با خیال راحت استراحت کند زیرا هیچ چیز نمی تواند در پوسته کریستال نفوذ کند ، بنابراین تهدید به شکنجه وجود ندارد. در انیمه، او هنوز در پیله است و میزان این مهارت همچنان اسرارآمیز است، اگرچه فصل های اخیر مانگا این توانایی تایتان را گسترش می دهد. با پخش فصل 4 – فصل آخر – زمستان امسال، این توانایی ها و سرنوشت آنی برای کسانی که فقط برنامه را تماشا می کنند آشکار می شود.

بررسی آناتومی بدن تایتان مونث در اتک آن تایتان به پایان رسید نظر شما در رابطه با تایتان زن و  آنی لئون هارت چیست؟ حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات خواندنی

فکت های داغ

3.7/5 - (4 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا