انیمه های شوننمعرفی انیمه

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

 تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم به تحلیل و بررسی انیمه ناروتو بپردازیم انیمه ناروتو یکی از معروف ترین انیمه های شونن به حساب میاد که از نظر من بهترین انیمه دنیا هم هست یکم جلوتر نکات مثبت و منفی این انیمه محبوب رو باهم بررسی میکنیم.

موسیقی های متن انیمه

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

یکی از دلایلی که میشه انیمه ناروتو رو بهترین به حساب بیاریم موسیقی های متن زیبا این انیمه هستش، تو سکانس های مختلفی به شدت روی مخاطبش تاثیر خودش رو میذاره و میتونه بشدت بیننده رو احساسی کنه و براش خاطراش خوشی رو ثبت کنه که بعد ها با شنیدن دوباره اون موسیقی همه خاطراتش دوباره زنده بشه.

شخصیت پردازی

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

کیشیموتو خالق انیمه ناروتو به شدت تو این قسمت خوب کار کرده و ما میتونیم شخصیت های جالب و جذابی رو تو این انیمه ببینیم، شخصیت هایی که اول نیستن ولی بشدت طرفدار دارن از جمله کاکاشی، اوچیها ایتاچی، اوچیها اوبیتو، جیرایا سنسی و  خیلی های دیگه همینطور میشه به صداگذاری های خوبشون هم اشاره کرد که به خوبی میتونن جای شخصیت های خودشون صحبت کنن و به مخاطب حس خوبی رو بدهند.

طنزپردازی

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

معمولا تو شونن های قدیمی مثل وان پیس، ناروتو، فیری تیل، بلیچ و یا دراگون بال سکانس های طنز زیادی میبینیم که حال ببیننده رو خوب میکنه و نمیذاره مخاطب احساس حوصله سربری بهش دست بده به نظر من این تکنیک به خوبی تو انیمه ناروتو رعایت شده به شخصه خودم عاشق صحنه های طنزش هستم چون واقعا منو از ته دل میخندوندن:))

تحلیل وبررسی انیمه ناروتو

داستان

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

از همون اول که این انیمه رو شروع کردم داستان جالب اون من رو جذب کرد پسری که یه روباه شیطانی نه دم تو وجودش داره که وقتی این شخص دچار احساسات شدیدی میشه چاکرا ی بیشتری رو ازاد میکنه و کنترل خودش رو از دست میده، همینطور این پسر یعنی اوزوماکی ناروتو تو ابتدای داستان یه شخص بازندس که از حتی نمیتونست از ساده ترین امتحان آکادمی فارغ التحصیل بشه ولی همه این ها موقت بود چون تو ادامه داستان اتفاق های جالب تری میوفته …

فیلر و فلش بک

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

یکی از دلایلی که نمره امتیاز این انیمه رو پایین اورده به نظرم همین فیلرها و فلش بک ها به گذشته هست،برای منی که ناروتو فن هستم حتی این فیلرها هم قشنگ بود و گاهی هم به داستان اصلی مربوط بود ولی بسیار شنیدم که دوستان از این قضیه به شدت گله مند هستن و فیلرهای ناروتو رو یکی از ضعف های این انیمه میدونن.

کیفیت پایین

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

خوب نمیشه گله کرد چون این انیمه مال سال 2002 هستش و قبول هم دارم که تو قسمت های اولش کمی کیفیتش پایین بود ولی 50 قسمت اول به شدت داستان جالبی داره و این ضعف رو میپوشونه، ولی به شخصه من چون انیمه های قدیمی دیگه هم دیدم مثل دراگون بال هیچوقت نیمتونم کیفیت پایینشون رو با ناروتو مقایسه کنم، به هرحال پایین بودن کیفیت بیشتر به قدیمی بودن انیمه مربوطه بعد به چیزهای دیگه، پس اینم شد ضعف دوم انیمه.

مرگ شخصیت ها

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

اگه تو سریال ناروتو هیچکدوم از شخصیت های داستان نمیمردن میتونستیم این رو یه ضعف بزرگ بدونیم چون این قضیه درسته ناراحت کننده هست ولی این استرس رو به بیننده میده که امکان داره تو قسمت های بعد شخصیت مورد علاقه من هم بمیره؟ و همین قضیه باعث میشه که شخص دچار ریتم یکنواختی نشه و خیالش از این بابت راحت نباشه که هرچی پیش بیاد هیچکس نمیمیره.

مبارزات

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

همیشه به شخص مبارزات این انیمه رو دوس داشتم چون به خوبی ابتدا قدرت رو بین دو طرف تقسیم میکنن و بیننده از یک طرفه بودن مبارزات خسته نمیشه مگر زمانی که شخص اصلا تو یه لول دیگه باشه مثل مبارزات اوچیها ایتاچی، از مبارزه امتحانات چونین گرفته تا به جنگ آخر ساسکه و ناروتو میتونیم لذت واقعی یه انیمه شونن مبارزه ای رو قشنگ لحظه به لحظه حس کنیم.

4/5 - (3 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا