انیمه ناروتوفکت

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

امروز قصد داریم ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید را به شما بگیم . پس اگه طرفدار مادارا هستید تا پایان با ما همراه باشید .

از مادارا به عنوان یک شینوبی افسانه ای یاد میشود . او رقیب هاشیراما سنجو بود که خدای شینوبی نام داشت . مادارا آرزو داشت تسوکویومی ابدی را عملی کند . چیزهای زیادی وجود دارد که طرفداران درباره ی اوچیهای افسانه ای نمیدانند .

آنچه در این مطلب میخوانید

۱.مادارا دومین دانای شش طریقت

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

وقتی که زتسوی سیاه مادرا را به سمت خودش کشاند مادارا برای تولد دوباره ی خودش برنامه ریزی کرد . مادارا منتظر فردی بود تا بتواند برنامه ها و رویاهاش را به او بسپارد که اون فرد اوبیتو اوچیها بود .
مادرا طبق برنامه دوباره زنده شد ، اما نه توسط اوبیتو و طوری که برنامه ریزی شده بود ، بلکه این کابوتو بود که با استفاده از جوتسوی ممنوعه مادارا رو دوباره احیا کرد . زمانی که مادارا دوباره زنده شد ، رینگان و گرفت و جینچوریکی ده دم شد . که تو این زمان به عنوان دومین دانای شش طریقت شناخته شد .

۲.اولین انسانی که رینگان را بیدار کرد

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

مادارا بر مثل رقیبش هاشیراما ، هم قدرت و هم هوش داشت . که ترکیب این دو ویژگی مادارا رو به یک تهدید بزرگ تبدیل کرد . وقتی که مادارا به سمت زتسوی سیاه کشیده شد تصمیم گرفت تا تسوکویومی بی نهایت را اجرا کنه ، اما برای اینکار ، مادارا نیاز به رینگان داشت .
مادارا مقداری از سلول های هاشیراما را بدست آورد و در خودش بدن پرورش داد و به این ترتیب رینگان و بیدار کرد . با اینکار او اولین انسانی شد که قدرتمند ترین دوجوتسو را بیدار کرد .

۳. نام مادارا به تنهایی ی تهدید بزرگه که می‌تونه ی جنگ و شروع کنه

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

نام مادرا به تنهایی برای ایجاد ترس در دل تمام پنج ملت شینوبی کافی بود . وقتی که اوبیتو از اسم مادارا اوچیها استفاده کرد و تهدید به شروع جنگ کرد ، همه‌ی پنج ملت شینوبی غافلگیر شدند . پنچ ملت برای اولین بار در طول تاریخ و تنها برای متوقف کردن مادارا با هم متحد شدند ، حتی سرزمین آهن که از پنج ملت جدا بود و به تنهایی عمل می‌کرد با پنج ملت متحد شد . پس میشه گفت تنها اسم مادارا مسئول شروع چهارمین جنگ بزرگ نینجاها بود .

۴.برادرش را صمیمانه دوست داشت

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

 تقریبا به همه ی اوچیها برچسب بی عاطفگی زده میشه . دقیقا مثل چیزی که در مورد مادارا هم صدق میکرد ، که مادارا انقدر ظالم بوده که چشم های برادرش را گرفته .
اما ، بعدا معلوم شد که این یک دروغ بوده چرا که این ایزونا بود که در واقع مادارا را تحت فشار قرار داد تا چشمانش را بگیره . ایزونا از قبل میدونست که سرنوشتش چیه و برای همین با کمال میل چشم هایش را به مادارا داد . تنها هدف مادارا از ساختن دهکده مخفی برگ این بود که میخواست تنها برادری که براش باقی مانده بود را از هرگونه آسیبی محافظت کند .

۵. مادرا تنها شخصیتی است که کلون های سایه ای رو تشخیص داد

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

مادارا از زمانی که شارینگان خود را در کودکی بیدار کرد، در انیمه ناروتو منحصر به فرد بود . زمانی که مادارا به سن بلوغ نزدیک می‌شد، می‌توانست از شارینگان بهتر از سایر اعضای قبیله اوچیها استفاده کند.در کل انیمه ناروتو ، مادارا تنها فردی بود که می‌توانست کلون‌های سایه یا چوب را تشخیص دهد (مخصوصاً زمانی که ناروتو و هاشیراما از آن استفاده می‌کردند).مادارا می‌توانست اهداف را زیر گنجوتسو قرار دهد و با کوتاه‌ترین تماس چشمی آنها را فلج کند. شارینگان او حتی توانایی کنترل کردن کوراما ( هیولای نه دم ) را داشت .

۶.مادارا توانایی رهایی از جوتسوی های ممنوعه را دارد

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

مادارا تقریبا در مورد هر نوع جوتسویی آگاهی زیادی داشت و جزئیات هر جوتسورو می‌دونست . وقتی که ایتاچی و ساسکه توانستند کابوتو را شکست دهند و جوتسوی تناسخ جهانی و خنثی کردن ، مادارا بلافاصله متوجه شد و از مهر و موم دستی برای خنثی کردن کنترل کابوتو استفاده کرد . تناسخ جهانی یک تکنیک ممنوعه هستش و دوباره مادارا ثابت کرد که از هر شینوبی دیگری بالاتر است .

۷.مادارا استاد ده دگرگونی طبیعت است

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

پنج عنصر اصلی طبیعت در ناروتو شامل آتش ، باد ، رعد و برق ، زمین و آب هست که ترکیب دو یا چنتا از این عنصر ها به طور همزمان عنصر جدیدی و بوجود میاره که جزوه عنصر مادارا بر هر پنج عنصر اصلی طبیعت ، به علاوه ی عنصرهای فرعی یعنی عنصر سایه ، نور، یین یانگ ، طوفان و چوب تسلط داشت . مادارا سال ها با استفاده از دی ان ای هاشیراما سنجو که دزدیده بود بر عنصر چوب مسلط شد . ‌.مادارا یک اعجوبه شینوبی و یکی از با استعدادترین مبارزان تاریخ بود. از قبیله اوچیها، او به عنوان یکی از قوی ترین اعضای آن شناخته می شود . مادارا توانایی مبارزه ی متوالی در ۲۴ ساعت را هم دارد .

۸.مجسمه ده دم منبع زندگی مادارا

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

مجسمه ده دم ، بدن تو خالی هیولای ده دم بود . مادارا از این مجسمه برای زنده نگه داشتن خودش استفاده کرد و خودش را به تنها و اولین فردی تبدیل کرد که در ناروتو از مجسمه‌ ده دم به این شکل استفاده کرده است . سه ساقه به پشت کمر مادارا وصل بود که در انتها به مجسمه ی ده دم می‌رسید و مادارا از مجسمه تغذیه میکرد . مادارا نه تنها از مجسمه ده دم برای افزایش طول عمرش استفاده کرد و آموزشش را با اوبیتو تموم کرد ، بلکه از مجسمه برای استفاده از DNA هاشیراما و به وجود آوردن زتسوها استفاده کرد

۹. مادارا زتسو را خلق نکرد

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

مادارا از مجسمه ده دم برای برداشت DNA هاشیراما و ساختن زتسوهای سفید استفاده کرد . مادارا فکر میکرد که خالق این زتسوها است ، اما بعداً مشخص شد که تمام زتسوها در واقع انسان هایی بودند که با درخت الهی ادغام شدند .

زتسو ها در ابتدا قربانیان تسوکویومی بی نهایت کاگویا اوتسوتسوکی بودند که در طول سال ها به درخت الهی بسته شده بودند و در مجسمه ده دم نگهداری میشدند .زتسو سیاه پس از اینکه مادارا او را احضار کرد و او را با DNA هاشیراما سنجو پرورش داد ، زتسو سفید و سایر قربانیان را از پوسته مجسمه بیرون آورد . و مادارا فکر میکرد که خالق آنهاست .

۱۰ . مادارا در زمان مرگش ۱۲۰ سال سن داشت

ده فکت داغ از مادارا که شاید نمیدانستید

مادرا با استفاده از مجسمه ده دم عمر خودش را زیاد کرد ، و دلایلی که باعث شد تا ۱۲۰ سالگی زندگی کند . مادرا می‌دانست که در اواخر عمرش ، با بدن ضعیف و پیرش قادر به انجام کارهایی که میخواست انجام دهد نیست .

دمادارا فکر میکرد اختراع ( زتسو) و رینگانش بعدا او را زنده می‌کند . اگر مادرا می‌توانست قبل از مرگش به خواسته اش برسد ، چه کسی می داند تا چند سال عمر میکرد .

3.2/5 - (5 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا