شیطان کشفکت

شش فکت داغ از تانجیرو

شش فکت داغ از کامادو تانجیرو

شش فکت داغ از تانجیرو

سلام به همه ی طرفداران انیمه شیطان کش ، امروز اومدیم تا بهتون شش فکت داغ از تانجیرو ، شخصیت پر طرفدار انیمه شیطان کش بگیم . پس اگه دوست دارید شش فکت داغ از تانجیرو بدونید با ما همراه باشید .

آنچه در این مطلب میخوانید

شش فکت داغ از تانجیرو

اول از همه به ی معرفی کوتاه از انیمه ی شیطان کش میپردازیم :
تانجیرو شخصیت اصلی انیمه برای فروش ذغال ب شهر دیگه ای سفر کرده ، شب موقع برگشتن ی مرد غریبه بهش هشدار میده که برای اینکه با شیطان برخورد نکنه بهتره شب رو تو خونه ی همون مرد عجیب غریب استراحت کنه ، صبح روز بعد که تانجیرو به خونه بر میگرده با صحنه ی وحشتناکی رو به رو میشه ، همه ی اعضای خانوادش سلاخی شدن بجز یک نفر ، خواهرش نزوکو ، با اینکه خواهرش زنده مونده ولی تبدیل به یک شیطان شده ، تانجیرو با خودش عهد میبینده که شیطان مسئول قتل خانوادشو پیدا کنه و خواهرش رو هم نجات بده . و برای رسیدن به هدف هایش به گروه شیطان کش ها ملحق میشود .

۱.پیشانی تقریباً نابود نشدنی

شش فکت داغ از تانجیرو

یکی از ویژگی های منحصربفرد تانجیرو سر بسیار سخت اوست که او را از بقیه شیطان کش ها متمایز کرده است ، طرفداران معتقدند سختی سر تانجیرو با شخصیت تانجیرو ارتباط دارد . اگر انیمه را دیده باشید میدانید که تانجیرو چقدر مصمم و محکم است و هیچ چیز نمی‌تواند او را متوقف کند .

تانجیرو قبل از تبدیل شدن به شیطان کش زغال فروش بود . این به این معناست که او در گذشته کارهای سختی انجام داده و تمام بدنش را قوی کرده است . یکی دیگر از واقعیت های شناخته‌شده این است که تانجیرو دوسال تمام تمرین کرده است .

همچنین به سر سخت و قوی تانجیرو چندین بار در مانگا و انیمه اشاره شده است . یکی از بهترین مثال ها زمانی بود که تانجیرو اینوسوکه را با سر زد و اینوسوکه بیهوش شد . چقدر می‌تواند یک ضربه قوی باشد که باعث از بین رفتن هوشیاری کامل شود .

شش فکت داغ از تانجیرو

۲.گوشواره های حنفودا

شش فکت داغ از تانجیرو

در ابتدا به نظر میاد که گوشواره‌های حنفودا که تانجیرو می پوشد تنها یک انتخاب لوازم جانبی برای عمق بخشیدن به طراحی اوست اما پس از چند قسمت مشخص میشود که این گوشواره ها به طور سنتی در خانواده آنها به صورت نسل به نسل منتقل میشود .پدر تانجیرو نیز گوشواره های حنفودا را می پوشید و تنها تانجیرو این گوشواره ها را دارد که میتوان گفت که بزرگترین فرزند معمولا گوشواره هارا به ارث میبرد . همچنین بنظر میاد که سنت دادن گوشواره در زمانی متوقف شده است

معنی گوشواره حنفودا

شش فکت داغ از تانجیرو

شش فکت داغ از تانجیرو

گوشواره های حنفودا ابتدا توسط یوریچی تسوگیکونی ، اولین کاربر سبک های تنفس و شیاطین قاتل افسانه ای از سپاه شیاطین کشی استفاده شد .
و به این معناست که شخص گوشواره دار میداند چگونه از سبک تنفس خورشید استفاده کند ، سبک تنفس اصلی که توسط یوریچی تسوگیکونی ایجاد و استفاده شد

۳.بویایی بسیار قوی

شش فکت داغ از تانجیرو

زمانی که تانجیرو توانست با استفاده از حس بویایی اش موزن کیبوتسوجی را پیدا کند ، چیز کوچیکی بنظر می رسید تا زمانی که بینندگان متوجه شدند چندین سال است که کسی نتوانسته است موزن کیبوتسوجی را ردیابی و پیدا کند .
هنوز کاملا مشخص نشده است چرا و چگونه بویایی تانجیرو انقدر قوی است ، اما بنظر می‌رسد که این یک روند است و او تنها نیست . چرا که استادش اوروکوداکی نیز این بویایی قوی را داشت

۴.دوام بدنی بالای تانجیرو

شش فکت داغ از تانجیرو

تانجیرو یک شخصیت اصلی آموزش دیده است و درحال تقویت قدرت خود به عنوان یک جنگجو است . با این حال اگر او این مدت را تمرین میکرد بعید است که بدن یک انسان عادی بتواند مجازاتی که بدن تانجیرو متحمل میشود تحمل کند .
دوام تانجیرو در موارد متعددی از انتظارات دشمنانش فراتر می‌رود . برای مثال در فصل اول تانجیرو با نیرویی پرت می‌شود که می‌تواند هر انسان عادی را بکشد و غیر ممکن بنظر می‌رسید اما او دوباره بلند شد.

۵. نشان شیطان کش تانجیرو

شش فکت داغ از تانجیرو

این نشان نشانی مرموز است که قابل باز شدن است و روی بدن یک شیطان کش قدرتمند ظاهر میشود  این نشانه ها چیزی شبیه به زخم ، تتو یا خال هستند و هر نشانه نسبت به شیوه ی تنفس افراد منحصر بفرد است .
علامت شیطان کش تانجیرو زخم رو پیشونی او است و زمانی که فعال میشود سرعت ، قدرت و چابکی او را ده برابر می‌کند و به او این امکان را میدهد که هیولاهای قدرتمندی را شکست بدهد که بدون علامت قادر ب کشتن آنها نبود .
اولین بار نشان شیطان کش تانجیرو با حمله ی دیوی به نام گیوتارو بیدار شد.دومین بار زمانی اتفاق افتاد که تانجیرو در حال مبارزه با آکازا در ماه فوقانی سه بود.

۶.هوش بالا

شش فکت داغ از تانجیرو

تانجیرو فوق العاده تحلیلی و عاقل است و همچنین استعداد طبیعی و ذاتی را در بسیاری از زمینه های مختلف نشان داده . تانجیرو حتی در برابر حریفانی که در رده های مختلف هستند میتواند استراتژی هایی را برای شکست دادنشان در حال پرواز و در خطر ایجاد کند . حتی اگر منجر به مرگ خودش شود . تانجیرو با مشاهده یک بار یک سبک رزمی میتواند آن را تجزیه و تحلیل کند . علاوه بر این تانجیرو در استفاده از توانایی های حریف خود در برابر آنها متخصص است.

3/5 - (4 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫3 دیدگاه ها

  1. چرا توی ویکی فلاپسی جد تانجیرو رو “یوریچی” ننوشته؟ یعنی ممکنه چون زن و بچه یوریچی مردن یوریچی گوشواره و رسم و رسومشو ب یکی از دانش اموزاش ک شبیه خودش بوده داده؟ یا اینک خب خودتونم دیدید ک تانجیرو تو انیمه گفت اون زخم از اول رو پیشونیش نبوده. خب این طبیعی عه چون اون نشان شیطان کشه و دنیای شفافو با خودش میاره و تنها یوریچی عه ک اونو از بچگی داشته. خب قطعا خیلیاتون میگید تانجیرو کجاش شبیه یوریچی عه؟ ببینید پدر تانجیرو قیافش شبیه یوریچی بوده. تانجیرو رنگ مو و چشم رو از پدرش ب ارث برده ولی صورتش ب مادرش رفته. خب صورت تانجورو لاغر بوده ولی صورت کیه لاغر نبوده. پس میش گفت ک تانجیرو صورتش ب مامانش رفته و اندازه چشمشم ب مامانش رفته چون یوریچی چشاش درشت نبود و تانجورو هم چشاش درشت نبود ولی اگ دقت کنید کیه چشماش درشته.نمیدونم دیگ بگید کدوم تئوری درسته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا