مقالات

علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

امروز اومدیم با علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها . پس اگه طرفدار انیمه ناروتو و ناروتو شیپودن هستید این مقاله در مورد علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها از دست ندهید.

آنچه در این مطلب میخوانید

بیوگرافی ایتاچی اوچیها

ایتاچی یا اوبیتو؟ کدام قویتر است؟

ایتاچی اوچیها اولین فرزند میکتو و فوگاکو اوچیها بود .زمانی که چهار سال داشت جنگ جهانی شینوبی سوم اتفاق افتاد و او شاهد تلفات جنگ بود . مرگ و ویرانی که او در سنین جوانی تجربه کرد از ایتاچی یک فرد صلح طلب ساخت . او فردی درونگرا بود و بیشتر به تمرین کردن و لذت بردن از کودکی اش می پرداخت . او برادر بزرگتر ساسکه است . او فردی با استعداد بود که توانست در هفت سالگی یک نینجا شود ، در هشت سالگی بر شارینگان تسلط پیدا کند و در ده سالگی یک چونین شود و در ۱۳ سالگی عضو آنبو و کاپیتان آنبوی کونوها شود .ایتاچی در پنج سالگی با شیسویی آشنا شد و این دو با دیدگاه های نزدیک به هم خیلی زود به دوستان صمیمی یکدیگر تبدیل شدند . مثل یک برادر باهم تمرین می‌کردند و مهارت های جدید را ب یکدیگر یاد میدادند .

علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

ایتاچی پس از مرگ بهترین دوستش شیسویی اوچیها توانست مانگکیو شارینگان را بدست آورد .
ایتاچی مسئول قتل عام خاندان و قبیله ی اوچیها است و فقط برادرش ساسکه را زنده نگه داشته است .
ایتاچی بعد از این اتفاقات کونوها را ترک و به گروه آکاتسوکی پیوست.

گروه آکاتسوکی

علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

اگر برایتان سوال شده است که آکاتسوکی چگونه گروهی است :
آکاتسوکی گروهی از نینجاهای درجه بالا بود که بنیان گذاران آن یاهیکو ، ناگاتو و کونان بودند . این گروه در ابتدا به دنبال ایجاد صلح از طریق مذاکره و دفاع از مردم بود اما پس از اتفاقاتی و به دلایلی هدف گروه تغییر کرد و با گرد آوری نینجاهای قوی فراری از دهکده های مختلف آکاتسوکی به گروهی مزدور تبدیل شد که در قبال هزینه‌ای کم هر مأموریتی و را انجام میدادند .
با گذشت زمان هدف این گروه تبدیل به زنده شدن هیولای ده دم شد و برای این هدف آنها به گرد آوری هیولاهای دم دار و چینچوریکی پرداختند و با از دست دادن و کشته شدن اعضا این گروه از بین رفت .

علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

سوالی که برای خیلی از انیمه فن ها که ناروتو رو دیدن یا خوندن پیش میاد اینکه چرا زیر چشم های ایتاچی گودی وجود دارد ؟ آیا فقط برای جذابیت بیشتر هست ؟ در حالی که ساسکه که برادر ایتاچی هست آن خط ها و گودی ها را ندارد ، در واقع هیچکس از خاندان اوچیها همچین گودی زیر چشمی ندارد .
همانطور که میدانید زمانی که ایتاچی به دنیا آمد هیچ گودی زیر چشمی ندارد ، اما رفته رفته با گذشت زمان این گودی زیر چشم ایتاچی بوجود آمد و بزرگتر شد

دلیل اول

علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

در حال حاضر سه دلیل برای ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی بیان شده :
خیلی ها معتقدند بوجود آمدن این گودی طبیعی و ژنتیکی هست چون پدر ایتاچی هم گودی زیر چشم کمی دارد و برای توجیه اینکه چرا ساسکه این گودی هارا ندارد می‌گویند که فرم صورت ایتاچی به پدرش و ساسکه به مادرشان رفته است . (هرچند من فکر میکنم که این دلیل اصلی و منطقی نیست )

دلیل دوم

علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها

دلیل دومی که میشه گفت کمی قابل قبول هست اینکه کم خوابی باعث بوجود آمدن این گودی ها شده است ، همون‌طور که میدونید ایتاچی خاندان و پدر و مادرش و به قتل رسوند ، کسایی که باهاشون زندگی کرده بود و دوسشون داشت ، پس میتونیم بگیم که دلیل قانع کننده ای هست که چرا ایتاچی نمی تونه بخوابه چون زمانی که می‌خوابه لحظات اون روز توی ذهنش تداعی میشه و باعث میشه خواب راحتی نداشته باشه . این نکترو هم نباید جا بندازیم که توی انیمه از استراحت و خواب ایتاچی چیزی نشون داده نشده

دلیل سوم

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

دلیل سوم که من خودم بیشتر قبولش دارم ، میگه که فشار عصبی ، استرس ، اضطراب و بیماری  علت ایجاد گودی زیر چشم ایتاچی اوچیها هست .
همون‌طور که ابتدا گفتم جنگ جهانی سوم نینجایی در کودکی ایتاچی بوجود اومد و باعث شد که ایتاچی از بچگی اضطراب و استرس داشته باشه و با گذشت زمان و وارد شدن ایتاچی به آنبو باعث ایجاد فشارهای عصبی شد چرا که زمانی که فردی عضو آنبو میشه باید تمام احساستش را از بین ببره و هرکاری رو انجام بده . از طرفی دیگر اختلافات خاندان اوچیها با کونوها و اتفاقات بعد از آن ریشه اصلی این فشارهای عصبی است . همچنین اینکه ایتاچی بیماری خاصی داشت که اون هم درکنار همه ی این ها باعث بوجود آمدن این گودی چشم شد.

مقالات خواندنی

فکت های داغ

5/5 - (3 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا