مقالات
موضوعات داغ

قدرت ماورایی سوسانو در ناروتو

قدرت ماورایی سوسانو در ناروتو

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم مقاله ای تحت عنوان قدرت ماورایی سوسانو در ناروتو تقدیم شما کنیم و این قدرت شگفت انگیز رو بررسی کنیم، با ما باشید

سوسانو چیست

قویترین کاربران سوسانو

سوسانو یک موجود غول پیکر و انسان نما است که از چاکرای کاربر ساخته شده است و آنها را احاطه کرده و از طرف آنها می جنگد. این قوی ترین توانایی موجود برای کسانی است که مانگکیو شارینگان را در هر دو چشم بیدار کردند است.

برخی از ویژگی های سوسانو

قویترین کاربران سوسانو

کاربر همچنان وقتی توی سوسانو هستش میتونه جوتسوی دیگری رو اجرا کنه و حملات بدون هیچ گونه عارضه ای از آن عبور می کنه همچنین میتونه شخص دیگری رو در سوسانو خودش بیاره .

 اگر حریفی بتواند سوسانو را دور بزند ،میتواند شخص کاربر رو از سوسانو بیرون بکشد. سوسانو میتواند در حالت دفاعی قوی تر شود اگر یادتون باشه رایگاکه دنده های سوسانو ساسکه رو شکست ولی نتوانست اینکار رو با مادارا انجام بده. سوسانو فقط قادر به دفاع در برابر حملات فیزیکی است ، بنابراین آن هم در معرض حملات دیداری یا شنوایی هست

سوسانو بدون مانگکیو

قویترین کاربران سوسانو

سوسانو تا زمانی که چاکرای کاربر فعال باشد مقدار زیادی از آن را استفاده می کند. ساسوکه اوچیها احساس استفاده از این قدرت رو  احساس درد در هر سلول از بدن خود توصیف می کند ، که فقط با گذشت زمان بهتر میشود به عنوان یک توانایی مبتنی بر مانگکیو شارینگان ، همچنین باعث فشار بیشتر در چشمان کاربر می شود ، با این حال ، در واقع لازم نیست مانگکیو شارینگان شخص هنگام استفاده از سوسانو فعال باشد. در واقع ، اوچیها مادارا قادر به استفاده از آن بدون هیچ چشم است. (برگام 😐 )

دانستنی های جالب از سوسانو

شکل گیری سوسانو

قویترین کاربران سوسانو

همانطور که در قسمت های اخر ناروتو شیپودن از ساسوکه مشاهده شد ، این قدرت چندین مرحله رشد دارد. کاربران تمرین شده هر بار که مراحل را نشان می دهند ، مراحل پیشرفته تری را نسبت به مراحل قبلی لایه بندی می کنند یا در صورت لزوم آنها را از بین می برند. آنها می توانند در هر مرحله از رشد متوقف شوند.

در ساده ترین سطح ، کاربران فقط جنبه هایی از ساختار اسکلتی سوسانو را نشان می دهند ، مانند دنده هایی برای دفاع  یا بازویی برای تعامل با محیط اطراف.  هنگامی که یک اسکلت کامل ساخته شد ، عضلات و بعداً ، پوست تشکیل می شود تا در نهایت یک انسان نمای کامل شکل می گیرد.

مرحله آخر سوسانو

قدرت ماورایی سوسانو در ناروتو

 سوسانو در آخرین مرحله بینی و  بال برای پرواز به دست می آورد و روپوش و زره های تزئین شده  می پوشد. این فرم دارای قدرتی قابل مقایسه با یک جانور دم دار است ، همچنین برای بهبود قابلیت های تهاجمی و دفاعی آن را در اطراف نه دم شکل دهند.

کاربران مختلف سوسانو

سوسانو از نظر رنگ ، طرح و اسلحه بین کاربران متفاوت است.  آنها همچنین دارای دو  بازو هستند همه سوسانو ها حداقل یک شمشیر به دست دارند.

در قسمت بعدی این مقاله قویترین کاربران سوسانو رو به شما معرفی میکنیم

مطالب مرتبط دیگر

5/5 - (1 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا