شیطان کشفکت

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟ ❤️‍🔥

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟ تا به حال اسمش به گوشتون خورده؟ تو این پست میخواییم این شخصیت رو به شما معرفی کنیم.

در دوران سنگوکو یوریچی تسوگیکونی عضوی از دسته شیطان کش ها بود. او برادر دوقلوی میچیکاتسو تسوگیکونی یا همان کوکوشیبو است کسی که مقام شیطان رده بالا 1 از آن اوست.

آنچه در این مطلب میخوانید

1. تاریخچه

یوریچی به همراه برادرش میچیکاتسو در قبیله تسوگیکونی و در عصر سنگوکو به دنیا آمدند. یوریچی زمان تولدش به همراه خال عجیبی که پدرش را بسیار نگران میکرد به دنیا آمد این موضوع باعث شد پدرش قصد کشتن او را بکند ولی با مخالفت همسرش رو به رو شد. برای همین تصمیم گرفته شد که تا سن ده سالگی یوریچی صبر کنند و بعدا او را برای راهب شدن به معبد بفرستن.

علامتی که یوریچی با آن به دنیا آمده بود بهش قدرت های خاصی داده بود .  این علامت قدرت‌های فیزیکی و توانایی دیدن درون جسم موجودات زنده را به یوروچی داده بود. یوریچی هرگز صحبت نمیکرد به همین دلیل تصور می‌شد که یوریچی ناشنوا است  و همیشه به پهلوی چپ مادر مریضش چسبیده بود اون میدانست که مادرش در اون قسمت دچار ضعف است.

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

او پس از دیدن تمرینات برادرش میچیکاتسو اعلام کرد که میخواهد به اموزش شمشیر باری یپردازد و یک سامورایی شود. زمانی که یوریچی برای یادگرفتن طرز ایستادن در مقابل یک شخص ایستاد در زمان کوتاهی به شکل غیرمنتظره‌ای چهار ضربه  به آن مرد وارد کرد که ظاهرا شکل اولیه از یک سبک تنفس بود. که همان تنفس خورشید بود.

2. قدرت های منحصر به فرد

یوروچی دارای استقامت و تحمل فوق العاده ای هستش. همچنین او  قدرتمندترین شمشیرزن تمام تاریخ است. او حتی در کودکی و بدون آموزش قادر بود به راحتی یک شمشیرزن آموزش دیده را شکست دهد. شمشیرزنی او به راحتی فراتر از پادشاه شیطان یعنی موزان کیبوتسوجی است.او تنها شیطان کشی بود که موفق شد موزان کیبوتسوجی را تحت فشار قرار دهد و او را تا مرز مرگ ببرد.

3. او خالق اولین سبک های تنفس است

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

4. زخم رو پیشونی او شبیه تانجیرو است

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

اگر متوجه پیشانی یوریچی شوید ، تشانی مشابه تانجیرو میبینیداگرچه هر دو رنگ متمایزی دارند ، اما علائم یوریچی و تانجیرو نمادی از آنها به عنوان شیطان کشان قوی است. هر یک از این علائم منحصر به فرد است ، درست مانند سبک تنفسی که هر شمشیر زن در اختیار دارد. این کشف ارتباط بین یوریچی و تانجیرو را نشان می دهد ، که بعداً متوجه می شویم که آنها در واقع به یکدیگر مرتبط نیستند.

5. یوریچی می تواند جهان را شفاف ببیند

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

یوریچی توانایی شگفت انگیزی برای دیدن دنیای شفاف دارد ، تکنیکی که به او اجازه می دهد جریان خون ، ماهیچه ها و حرکات ناگهانی حریف خود را حس کند. این یک غریزه طبیعی است به این معنا که یوریچی از این مهارت استفاده می کند و به او در پیش بینی حرکاتی که دشمنانش انجام می دهند کمک می کند. یوریچی با استفاده از حواس خود و همچنین دیدن جهان شفاف ، راحت تر به حریفان خود حمله میکند.

6. برادر دوقلویش شیطان است

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

 یوریچی با برادر دوقلوی بزرگتر خود میچیکاتسو تسوگیکونی بزرگ شد. میچیکاتسو برادر بزرگتر یوریچی توسط موزان تبدیل به یک شیطان شد، و رتبه اون در دوازده کیزوکی شماره 1 رده بالا است.

7. او صاحب همان گوشواره هایی است که تانجیرو می اندازد

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

 گلهای روی این گوشواره نشان دهنده شکوفه های گیلاس است که در خانه اجدادی آنها رشد می کند. به نظر می رسد که این گوشواره ها در خانواده کامادو جایگاه ویژه ای دارند ، زیرا این امر از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. هنوز علت این موضوع مشخص نیست که چرا این دو مشابه هم هستن.

8. او استاد شمشیرزنی است

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

در کودکی ، یوریچی هیچ آموزشی با شمشیر نداشت ، اما این مانع از آن نشد که در این صنعت متخصص شود. او پس از برداشتن شمشیر برای اولین بار توانست شمشیرزن متخصص را به راحتی شکست دهد. در مدت کوتاهی ، یوریچی به زودی شمشیر زن بسیار قدرتمند و ماهری در بین سپاه قاتلان شیطان شد.

9. شمشیر یوریچی می تواند توانایی شیاطین را مختل کند

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

شمشیری که یوریچی استفاده می کند کاملاً بی نظیر است زیرا از سیاه به قرمز  تغییر می کند. به محض تغییر رنگ ، یوریچی می تواند از سلاح خود برای سوزاندن هر دیو و حتی سرکوب توانایی شفابخش آنها استفاده کند. او شیاطین بسیار قدرتمندی مانند موزان را با شمشیر خود از بین برده است و اغلب آنها را با آسیب دائمی روبرو می کند که باعث می شود آنها نتوانند زخم های خود را التیام بخشند. این تیغه قرمز نیچیرین را شاید بتوان قوی ترین شمشیر موجود در هنگام مبارزه با شیاطین دانست.

10. او می داند چگونه فرم سیزدهم را انجام دهد

قویترین شیطان کش یوریچی تسوگیکونی رو چقدر میشناسید؟

 یوریچی نحوه استفاده از تکنیک معروف به فرم سیزدهم را می داند. هر شیطان کش بر اساس سبک تنفس خود دارای 12 فرم است ، اما سیزدهمین حالت برای تسلط بر آن سخت است. این فرم از دوازده تکنیک پی در پی برای افزایش سرعت و دقت فرد استفاده می کند.

موزان در هنگام اولین مبارزه خود با یوریچی متوجه شد که او هیچ حسی شامل نفرت، خشم، روح مبارزه و خصومت نداشت و عملا موزان قادر به شناسایی یا اندازه‌گیری قدرت او نبود. از این او موزان او را دست کم گرفت و همین موضوع تفریبا به بهای جان او تمام شد.

4.2/5 - (17 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫2 دیدگاه ها

  1. انصافا قدرتمند بود،روح اون از طریق رقص هینوکامی نسل اندر نسل منتقل شد تا در تانجیرو به حداکثر رسید،عارضه جانبی سبک خورشید فشار بیش از حد بر بدن بود که درنهایت پدر تانجیرو رو ازپادراورد.

  2. سلام خیلی زیبا بود ولی فقط یک نکته تصویر گوشواره های یوریچی شکوفه نیست بلکه خورشید تابان هست که نماد کشور ژاپن هم محسوب میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا