مقالات

مانگکیو شارینگان

مانگکیو شارینگان

 تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم در مورد یکی از دو جوتسو های ناروتو که مانگکیو شارینگان نام داره صحبت کنیم که همون شارینگان هست که یه مرحله پیشرفت داشته است. قبیله اوچیها این قدرت رو اینگونه تعریف میکنند  چشمانی بهشتی که حقیقت تمام آفرینش را بدون هیچ سدی می‌بیند.

اشکل مختلف

مانگکیو شارینگان

مانگکیو شارینگان در کسانی که این قدرت رو بیدار کردند الگو و اشکال مختلفی داره ولی چیزی که تقریبا تو همشون وجود داره یک چرخ هستش.هنوز اطلاعاتی وجود نداره که این شکل ها بر چه اساسی شکل میگیرند

بدست آوردن مانگکیو شارینگان

مانگکیو شارینگان

برای بیدار کردن مانگکیو شارینگان شخص باید صحنه های خیلی شدید احساسی رو تجربه کند مثل از دست دادن شخص نزدیک یا خانواده فرد، گاهی ممکن هست که بعد از این اتفاق دردناک مانگکیو شارینگان بیدار شود و گاهی هم این امکان وجود دارد که چند روز زمان ببرد.

قدرت ها

مانگکیو شارینگان

مانگکیو شارینگان تمام قدرت های شارینگان رو به یدک میکشد ولی یه سری چیزها هم به اون اضافه شده مثلا قدرت سوسانو در همه اشخاصی تونستن مانگکیو شارینگان خود را بیدار کنند مشترک هست ولی هرکدوم قدرت های خاص خودشون رو هم در کنار سوسانو دارند.هر چشمی مینواند یک قدرت داشته باشد مثلا اوچیها ایتاچی با یک چشم آماتراسو و اون با یکی چشم از تسوکویومی استفاده میکند وبرای سوسانو باید مانگکیو را در هردو چشم بیدار کرد.

مانگکیو شارینگان ابدی

مانگکیو شارینگان

استفاده بیش از حد از قدرت های مانگکیو شارینگان چاکرای بسیار زیادی رو از شخص میگیرد و باعث میشود که به مرور زمان شخص بینایی خود را به کل از دست بدهد، اوچیها مادارا و اوچیها ساسکه تنها کاربران مانگکیو شارینگان ابدی بودند که چشمان برادرانشان رو با خودشون پیوند زدند، برای بدست آوردن مانگکیو ابدی باید با شخصی که هم خون خودت هست شارینگان رو پیوند بزنید تا به این قدرت دست پیدا کنید.

انتقال مانگکیو شارینگان

14 حقیقت جالب از هاتاکه کاکاشی که شاید نمیدانستید

همونطور که میدونید این قدرت هم مانند قدرت های چشمی دیگر قابل انتقال هست نمونه بارز این جمله میشه به کاکاشی اشاره کرد، همینطور با مانگکیو شارینگان میشه لوح سنگی اوچیها رو خوانده و رمز گشایی کرد.

3.7/5 - (3 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا