انیمه های سریالیمعرفی انیمه

معرفی انیمه Slam Dunk

معرفی انیمه Slam Dunk

امروز در سایت انیمه سی شصت در قسمت معرفی انیمه قصد داریم به معرفی انیمه Slam Dunk بپردازیم که یه انیمه ورزشی در حین حال کمدی هستش که خیلی هارو به ورزش بسکتبال علاقه مند کرده،توصیه میکنیم اگر به سبک انیمه های ورزشی علاقه مند هستید تا آخر این پست با ما همراه باشید.

خلاصه داستان

 این انیمه Slam Dunk نام دارد که حول ورزش بسکتبال جریان دارد و علاوه‌بر این، پر از لحظات کمدی و خنده‌دار است که می‌تواند آن را به یکی از خنده‌دارترین آثاری که تماشا کرده‌اید تبدیل کند. شخصیت اصلی داستان «ساکاروگی هانامیچی» (Hanamichi Sakuragi) نام دارد که فردی بسیار قدبلند و قدرتمند است که رفتار بسیار تندی دارد و در دوران راهنمایی پیشنهاد دوستی او از جانب 50 دختر رد شده است.

ساکوراگی که حالا به دبیرستان آمده قصد دارد آن دوران بد را فراموش کرده و به خاطر یک دختر وارد تیم بستکبال دبیرستان می‌شود ولی بعد از مدت کمی واقعا به این ورزش علاقه‌مند می‌شود. تیم بسکتبال دبیرستان شوهوکو یک هدف دارد و آن هم راهیابی به مسابقات ملی و مبارزه برای قهرمانی کشور است. انیمه Slam Dunk در سال 1993 و طی 101 قسمت پخش شد ولی با این وجود کیفیت بصری مناسبی دارد و به هیچ وجه از آن زده نخواهید شد.

تریلر انیمه Slam Dunk

به این مقاله امتیاز دهید

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا