انیمه های سریالیمعرفی انیمه

معرفی انیمه tokyo revengers ( انتقام جویان توکیو )

معرفی انیمه tokyo revengers

معرفی انیمه tokyo revengers ( انتقام جویان توکیو )

امروز میخواییم به معرفی انیمه  tokyo revengers ( انتقام جویان توکیو ) بپردازیم با ما همراه باشید. این انیمه باوجود تعداد قسمت کمی که تا به حال ازش اومده ولی مخاطبان زیادی رو جلب خودش کرده در ادامه بیشتر به معرفی اون میپردازیم.

توکیو ریوِنجِرز(به ژاپنی:東京卍リベンジャーズ، هپبورن:Tōkyō Ribenjāzu،به فارسی:انتقام جویان توکیو) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط کِن واکویی نوشته و مصور سازی شده‌است و از مارس ۲۰۱۷ در هفته‌نامه شونن کودانشا به صورت سریالی ارائه شده‌است. یک انیمه تلویزیونی توسط استودیو لیدن فیلمز در می ۲۰۲۱

شروع به پخش کرد. لایو اکشن این انیمه در ژوئیه ۲۰۱۷ اکران شد. در ژوئیه ۲۰۱۷ نیز این مانگا بیش از ۳۲ میلیون نسخه کپی در تیراژ داشت. این مانگا برنده ۴۴امین جایزه مانگای کودانشا در رده شونن شد.

معرفی انیمه tokyo revengers ( انتقام جویان توکیو )

معرفی انیمه Tokyo Revengers

امتیاز از MAL

8 از 10 میانگین رای 45,736 نفر

ژانر

اکشن، شونن ، مدرسه ای

وضعیت پخش

در حال پخش (تعداد قسمت های اومده 8 تا)

خلاصه داستان

تاکه‌میچی هاناگاکی، کارگر پاره وقت ۲۶ ساله روزی در تلویزیون می‌بیند دوست دختر سابقش مرده‌است! همان روز او می‌رود تا سوار مترو شود اما ناگهان فردی او را روی ریل پرت می‌کند و مترو او را زیر می‌گیرد! او ناگهان می‌بیند که در دوره دبیرستان اش است، کمی راه می‌رود و خاطراتش را مرور می‌کند تا اینکه با برادر دوست دخترش، نائوتو آشنا می‌شود و وقتی با او دست می‌دهد ناگهان…

برای دانلود انیمه Tokyo Revengers میتونید از لینک زیر استفاده کنید (فبلتر شکن خود را روشن کنید)

دانلود

تریلر انیمه Tokyo Revengers

معرفی شخصیت های معروف توکیو ریونجرز

انیمه توکیو ریونجرز شخصیت های معروفی دارد که هرکدوم طرفداران خاص خودشون رو دارن ما در این قسمت سعی میکنیم 6 شخصیت محبوب رو خدمت شما معرفی کنیم.

تاکمیچی هانگاکی (Takemichi Hanagaki)

تاکمیچی فردی بود که هدف زندگی خود را از دست داده بود. از این رو او عزت نفس پایینی داشت و همیشه برای کوچکترین چیزها عذرخواهی می‌کرد و به راحتی گریه می‌کرد. همان طور که اطرافیان و حتی خود او اشاره کرده است، تنها چیز خوب برای او عذرخواهی کردن است. او همچنین نسبت به افراد ثروتمند کینه داشت زیرا از نظر مالی شرایط خوبی نداشت

با این حال، سفر به گذشته که بارها برای او اتفاق افتاد، به تدریج تاکمیچی را به فردی کاملا متفاوت تبدیل کرد. او به آرامی از فردی ترسو به فردی با عقیده محکم شد. او کسی شد که باند تومان را در سختی‌های خود حفظ کرد و به رهبر غیر رسمی آن تبدیل شد و حتی مایکی و دراکن را در مسیرهای درستی هدایت کرد

مانجیرو سانو (Manjiro Sano)

مایکی اغلب نوجوانی بی‌دغدغه است که تمایل دارد با دوستان صمیمی خود باشد، با آن‌ها شوخی کند و بازی کند. او به شدت از آن‌ها مراقبت می‌کند و مصمم است از ارزش‌های آن‌ها محافظت کند. او به ندرت نشانه‌ای از ضعف نشان می‌دهد، زیرا معتقد است که خود پایه و پشتوانه باند تومان است و اگر خودش به عنوان ستون ضعف داشته باشد، تومان نیز تضعیف خواهد شد.

در حالی که اعضای باند او به مایکی احترام می‌گذارند، اما آن‌ها نیز تا حدودی نسبت به او و قدرتش ترس دارند. مایکی همچنین نگران اعضای باند در سطح فردی است، به طوری که تمام باند را برای انتقام‌گیری به نفع یکی از اعضا جمع کرد. با وجود رهبری باند، اما مایکی رفتارهای کودکانه‌ای نیز دارد و مثلا تمایل دارد که هر موقع که دوست دارد بخوابد.

رویدادهایی که در طول داستان اتفاق افتاد مایکی را مجبور کرد تا به سرعت بالغ شود. او همچنان یک رهبر فوق العاده کاریزماتیک باقی ماند، اما حسرت و اندوهی بزرگ همراه او بود. در واقع، او یک تاریکی بزرگ در خود دارد که معمولا آن را با پوزخندی پنهان می‌کند. بدون وجود افراد مناسب برای هدایت مایکی، او ممکن است فاسد شود و به یکی از فجیع‌ترین جنایتکاران تبدیل شود. این ماموریتی بزرگ برای تاکمیچی بود که مطمئن شود مایکی دیگر هرگز از مسیر درست منحرف نمی‌شود.

 

کن ریوگوجی (Ken Ryuguji)

همانند رئیس باند، دراکن نیز در مقاوم فرد دوم باند بسیار وحشی است. او عاشق یک مبارزه خوب است و از تقابل با حریفان قوی لذت می‌برد. او با کسانی که پایین‌تر از او قرار دارند با بی‌ادبی رفتار می‌کند و از آن‌ها خوشش نمی‌آید.

برخلاف مایکی، دراکن فردی بالغ‌تر و منطقی‌تر است. هنگامی که این دو در بیمارستان توسط پدر دختری که توسط موبیوس مجروح شده بود مورد حمله قرار گرفتند، دراکن کسی بود که مایکی را مجبور به عذرخواهی کرد و خشم آن مرد را به خاطر وضعیت دخترش درک کرد.

دراکن همچنین فردی بسیار دلسوز است. او از ابراز محبت کردن متنفر است، اما برای مراقبت از مایکی تلاش زیادی می‌کند. او سرگرمی‌های مایکی را تحمل می‌کند و برای او به عنوان یک دوست نزدیک ارزش قائل است.

کیسوکه باجی (Keisuke Baji)

باجی شخصیتی وحشی دارد. او عاشق هیجان و آدرنالین است و مایکی در مورد او گفته است که بدون دلیل خاصی فردی را در خیابان مشت می‌زند، فقط به این دلیل که احساس خوبی از این کار دارد. در مبارزات او همیشه پوزخندی به همراه دارد.

باجی شدیدا به باند تومان وفادار است. او مایل است خود را به عنوان شرور در نظر دوستان و رفقای خود قرار دهد تا از آن‌ها محافظت کند. او حتی حاضر است خود را فدا کند تا مطمئن شود که تومان راه خود را گم نکرده است و این که هیچ عضوی احساس بدی در مورد خود نداشته باشد.

او همچنین فردی با درک بالا است و می‌تواند شروران واقعی باند خود را شناسایی کند. صرف نظر از تاکمیچی، او تنها کسی است که تیزبینی بالایی از خود نشان می‌دهد.

مهارت بازیگری باجی نیز قابل توجه است. او می‌تواند هم دوست و هم دشمن خود را فریب دهد و این تصور را ایجاد کند که واقعا به والهالا پیوسته است. حتی کسانی که در ابتدا به او شک می‌کردند فریب خوردند و به این باور رسیدند که او واقعا روابط خود را با باند تومان قطع کرده است.

تاکاشی میتسویا (Takashi Mitsuya)

میتسویا فردی آرام و سرسخت است که منبع انرژی مثبت گروه است. با وجود روش خشنی که او دارد اما اغلب لبخندی بر لب دارد. میتسویا یک فرد صلح‌طلب است و ترجیح می‌دهد در صورت امکان وارد مشاجره نشود، اما در عین حال برای محافظت از افرادی که برایش مهم است، از جنگیدن دریغ نمی‌کند.

او یک جنبه‌ی عصبانی‌تر نیز دارد، و در زمانی که تاکمیچی در حال شکست بود نسبت به او ناامید شد و به او گفت که تمرکز خود را حفظ کند.

او از دو خواهر کوچکتر خود یعنی لونا و مانا مراقبت می‌کند و همانند والدین برای آن‌ها عمل می‌کند، زیرا مادر آن‌ها به دلیل مشغله به ندرت در خانه حضور دارد.

چیفویو ماتسونو (Chifuyu Matsuno)

چیفویو فردی وفادار است که رفتار آرام و منطقی دارد. او تمایلی به کنار گذاشتن دوستان خود ندارد و از مبارزه با کسانی که به او نزدیک هستند خودداری می‌کند. حتی اگر او توسط دوستانش مورد ضرب و شتم قرار گیرد، همچنان در کنار آن‌ها می‌ماند.

او اغلب به عنوان مشاور تاکمیچی عمل می‌کند و قبل از شروع به کار برنامه‌ریزی می‌کند. او معمولا در شرایط فشار زیاد خونسرد است که حتی ممکن است به قیمت جان او تمام شود. اگرچه او فردی باهوش و متفکر است، اما گاهی اوقات ساده لوحانه عمل می‌کند و در برنامه‌ریزی‌ها دقت کافی ندارد.

چیفویو همچنین بسیار مایل است با کسانی که به لحاظ اخلاقی کارهای ناپسند انجام می‌دهند، مبارزه کند حتی اگر در موقعیتی بالاتر باشند.

در سال اول تحصیل در مدرسه راهنمایی، چیفویو خود را فردی مخالف با افراد قدرتمند نشان داد که از قدرت خود سوء استفاده می‌کردند. با این حال، او با وجود داشتن قدرت هرگز نمی‌خواست کنترل مدرسه را خودش در دست بگیرد، و دانش آموزانی نگاه بالا به پایین به سایر دانش آموزان داشتند را بازنده تلقی می‌کرد.

3/5 - (1 امتیاز)

mahi

زندگی زیباست .هر روزت را لحظه حال زندگی کن به خاطر کسی که هستی سپاسگذار باش و از جهان پیرامونت لذت ببر و قدردانی کن . عاشق هنر و زیبایی دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا