اطلاعات

معرفی قدرت جدید ناروتو حالت باریون مود

حالت باریون مود

معرفی قدرت جدید ناروتو حالت باریون مود

تو این مقاله میخوایم به معرفی قدرت جدید ناروتو حالت باریون مود بپردازیم و این قدرت پر ریسک رو بیشتر بشناسیم اگه دوس داری بدونی این قدرت چیه با ما همراه باش.

دسترسی سریع

معرفی قدرت جدید ناروتو حالت باریون مود

معنی

حالت ذرات سنگین

طبقه‌بندی

نینجوتسو، کینجوتسو

دسته

هجومی، تدافعی، مکمل

اولین نمایش

جلد ۱۳، چپتر ۵۱ بوروتو (مانگا)
معرفی قدرت جدید ناروتو حالت باریون مود

شکل ظاهری ناروتو در باریون مود

همانطور که در صفحه جلد این چپتر مشخص شد ، درخشش معمول و زرد نارنجی ناروتو اکنون با رنگ قرمز پررنگ و مو و خز کوراما جایگزین شده است که یک لایه براق در اطراف او تشکیل می دهد و دمهایی از پشت برجسته است. صورت و موهای ناروتو ویژگی های نه دم را به خود گرفته و نشان قبیله ی اوزوماکی با دمهای کوراما که روی سینه او می چرخند نشان از هم آمیختگی قدرتهای انها است.

در حالت باریون مود ناروتو، شکل موهای ناروتو تیغ-تیغی می‌شود و همانند گوش‌های یک روباه بالا می‌ایستد. دور چشم اون سیاه شده و سمت بالا کشیده میشود، همانطور که بالا گفتیم رنگ لباس‌های او نارنجی تیره و مایل به قرمز شده و در قسمت جلوی شنل او یک دایره سیاه با شش خط در اطراف آن ظاهر می‌شود. دم هایی که در پشت شنل ناروتو ظاهر میشوند هر کدامشون حاوی یک خط سیاه هستند.

 در حالت باریون مود واکنش‌ها، سرعت و قدرت ناروتو به طرز چشمگیری افزایش پیدا می‌کند تا حدی که از توانایی‌های او از ایشیکی هم فراتر میرود. کوراما اشاره کرده است که از آنجایی که همه چاکراها به هم متصل هستند، تماس با یک حریف باعث تخلیه طول عمر آن‌ها نیز می‌شود.

قدرت پرریسک باریون مود

معرفی قدرت جدید ناروتو حالت باریون مود

همانطور که کوراما آن را توصیف کرد ، فقط ضربه زدن هدف،برای پیروزی در حالت باریون کافی است. متأسفانه ، این قدرت ضعف اساسی ای دارد. حالت قبلی ناروتو شامل ترکیب چاکرا با کوراما بود که پس از پایان نبرد ، غیرفعال وچاکرا دوباره ریکاوری میشد؛اما درحالت باریون ، چاکرای ناروتو و کوراما کامل مصرف میشود و دیگر قابل برگشت نیست اگر در استفاده از باریون مود زیاده روی شود امکان مرگ ناروتو وجود دارد.

به همان اندازه که حالت باریون قدرتمند است، به همان اندازه هم بی پروا استفاده کردن از این قدرت خطرناک است. این حالت به تدریج قدرت و طول عمر کاربر را تخلیه می‌کند و به همین دلیل کاربر نباید هیچ گونه حرکت اضافه و غیر ضروری انجام دهد، و تنها تمرکز خود را روی حرکات محاسبه شده و از قبل تعیین شده بذارد تا حالت باریون مود را ثابت نگه دارد.

بذارین بی تعارف بهتون بگم استفاده بیش از حد از این فرم حتی میتونه جان کوراما را به خطر بندازه و اون رو از بین ببره. پس از رسیدن به این نقطه، تمام وجود کوراما نابود خواهد شد و ناروتو نیز از تمام ظرفیت‌ها و چاکرای کیوبی محروم خواهد شد. با این حال حذف شدن کوراما از جینچوریکی باعث نمیشه که کوراما  جونش رو هم از دست بده.

مقالات خواندنی

5/5 - (1 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫6 دیدگاه ها

  1. این حالت باریون مود دقیقا مثل حالت آلترا اینستینکت گوکو خیلی قویه باید بگم که قدرت ناروتو باریون مود با گوکو آلترا اینستینکت برابره

  2. یک سوال آیا ناروتو بعد از مرگ کوراما دوباره میتواند وارد حالت باریون مود شود؟
    یه سوال دیگه کوراما چرا دوباره احیا نمیشود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا