اطلاعات

معرفی قدرت چشمی گوجو ساتورو

معرفی قدرت شش چشم

معرفی قدرت چشمی گوجو ساتورو

مقاله امروز مربوط به معرفی قدرت چشمی گوجو ساتورو هستش اگر طرفدار گوجو ساتورو از انیمه جوجوتسو کایسن هستید این مطلب رو از دست ندین.

گوجو ساتورو کیست؟

گوجو ساتورو یکی از شخصیت های محبوب و قدرتمند انیمه جوجوتسو کایسن هستش که تو این مدت کم طرفداران زیاد پیدا کرده است، اون  آموزش ایتادوری رو برعهده داره، گوجو ساتورو شخص بسیار قدرتمندی هستش این رو همه ما به وضوح تو انیمه دیدیم، و یکی از قدرت های اون شش چشم هست که ما در این مطلب از سایت انیمه سی شصت قصد بررسی این نیرو رو داریم.

معرفی قدرت چشمی گوجو ساتورو

شش چشم یک جوجوتسوی چشم نادر است که از خانواده گوجو به ارث رسیده است. این امر به کاربر درک فوق العاده و توانایی استفاده از حداکثر پتانسیل خود را می دهد. ساتورو گوجو اولین جادوگری است که در صد سال گذشته با دو چشم بی حد و قدرت شش چشم متولد شده است.

وقتی برای اولین بار ساتورو گوجو را در جوجوتسو کایسن دیدیم ، چشمانش پوشیده شده بود. با نگاه کردن به آن ، هرکسی فکر می کند که او نابینا بوده اما بعداً در بخشهای بعدی فهمیدیم که چرا او همیشه چشمهای خود را می پوشاند .

قدرت شش چشم گوجو ساتورو

Six-Eyes به چشم کاربر اجازه می دهد مانند یک دوربین با وضوح بالا حتی با چشم بند عمل کند. بنابراین در دراز مدت ، کاربر باید چشم های خود را با یک عینک آفتابی تیره ، و یا باند یا موارد دیگر بپوشاند تا خطرات احتمالی خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، عینک آفتابی گوجو خیلی تیره است که یک فرد عادی نمی تواند از آن بیرون را ببیند. 

اگرچه گوجو ساتورو هرگز خودش این فن را توصیف نکرده است ، اما در حالی که با حریفش می جنگد ، در مورد بعضی از آنها توضیح داده است. کاری که شش چشم انجام می دهد این است که به ساتورو در هنگام مبارزه با حریف خود برتری می بخشد. از آنجا که او می تواند انرژی نفرین شده آنها را ببیند ، می تواند ضعف آنها را درک کند و از این رو شکست دادن حتی قوی ترین مخالفان را برای او آسان می کند.

معرفی قدرت چشمی گوجو ساتورو

علاوه بر این ، دلیل اینکه Gojo تصمیم دارد چشمهای خود را در قسمت های اولیه Jujutsu Kaisen پوشانده نگه دارد ، می تواند به دلیل قدرت چشمی این تکنیک باشد ، زیرا این امکان را به کاربر می دهد که یک لحظه از زمان را به یک کشش زمانی گسترده تبدیل کند.

این اتساع زمانی به کاربر اجازه می دهد تا موقعیت ها و استراتژی های تاکتیکی را تقریباً بلافاصله در محدوده وسیعی اندازه گیری کند. این می تواند به طور بالقوه توضیح دهد که چرا گوجو در هنگام درگیری چشمهای خود را پوشانده نگه نمی دارد ، زیرا این امر فقط منجر به اضافه بار حسی می شود. همچنین ، قدرت شش چشم گوجو ساتورو به او امکان می دهد انواع مختلفی از انرژی نفرین شده را تشخیص دهد و به او در درک بهتر شخص صاحب انرژی کمک کند.

ساتورو گوجو گفته است که اگر تلاش کند می تواند به هر چیزی که میخواهد برسد ، بنابراین تصمیم می گیرد که درگیر هیچ کاری نشود. ساتورو گوجو برای یک شخصیت در یک سریال بیش از حد قدرتمند است و مردن اون از بین رفتن انسان ها به دست شیاطین را به دنبال خواهد داشت.

شباهت این قدرت به حس ششم

معرفی قدرت چشمی گوجو ساتورو

میشه گفت این قدرت تا حدی شبیه حس ششم است. بیشتر افراد می توانند اطلاعات را از طریق پنج حس درک کنند ، اما اگر کسی حس ششم خود را بیدار کند ، به انسانی متفاوت تبدیل می شود. توانایی تفکر و تصمیم گیری آنها تغییر می کند و همیشه یک قدم جلوتر از همه هستند. و ما در انیمه دیدیم وقتی که گوجو ساتورو با دشمن میجنگد انگار درحال بازی کردن با اونهاست و اصلا جدی نیست.

نقطه ضعف شش چشم

معرفی قدرت چشمی گوجو ساتورو

 هم اکنون ما نمی دانیم که شش چشم ضعفی دارد یا نه. اما ، می توانیم فرض کنیم که حتی اگر شش چشم ضعفی نداشته باشد ، ممکن است چشم گوجو را تحت فشار قرار دهد. شاید این دلیل همیشه چشمان خود را می پوشاند. (به قول اوچیها ایتاچی کبیر : هر تکنیکی یه نقطه ضعف داره)

گوجو ساتورو شکست ناپذیر نیست. اگرچه او به عنوان قدرتمندترین انسان موجود در جوجوتسو قلمداد می شود ، اما دلیل نمیشود که بدون نقطه ضعف باشد.

Limitless Curse Technique

معرفی قدرت چشمی گوجو ساتورو

ساتورو از طایفه گوجو است و او به طور طبیعی تکنیک ارثی آنها را که تکنیک نفرین بی حد و حصر است را به ارث برده است. اما چیزی که ساتورو را از سایر اعضای گوجو متمایز می کند داشتن شش چشم است.

به طور خلاصه Limitless Curse Technique کاربر را قادر می سازد تا فضا را در یک سطح اتمی بسیار دقیق دستکاری کند. همچنین ، از آنجا که گوجو ساتورو به دلیل داشتن شش چشم دارای حس های حساسی است ، همیشه با تکنیک خود بدنش را میپوشاند که باعث میشود تماس با بدن اون غیر ممکن شود. حتی محکم ترین مشت هم نمی تواند او را لمس کند.

معرفی قدرت چشمی گوجو ساتورو
2.2/5 - (4 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا