مقالات
موضوعات داغ

معرفی و بررسی قدرت های اوچیها ایتاچی

معرفی و بررسی قدرت های اوچیها ایتاچی

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم به معرفی و بررسی قدرت های اوچیها ایتاچی بپردازیم و به صورت جداگون هرکدوم رو براتون توضیح بدید تا آخر مقاله با ما باشید.

اوچیها ایتاچی

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

اوچیها ایتاچی اولین فرزند میکوتو و فوگاکو هستش که برادر بزرگ ساسکه محسوب میشه به طور خلاصه اون یه شخصیت آروم و صلح طلب داره که دلیلش برمیگرده به اتفاقاتی که تو جنگ سوم نینجایی شاهدش بوده اون نمونه بارز یه شینوبی هستش که تو سایه از دهکده خودش محافظت کرده و جونش رو تو این راه داده.

هوش

معرفی و بررسی قدرت های اوچیها ایتاچی

هوش و نبوغت بالا اون بود که باعث شده بود تو  10 سالگی چونین و تو 11 سالگی وارد آنبو بشه همیشه تو جنگ ها به بهترین شکل ممکن وضعیت رو آنالیز میکرد و بهترین تصمیم موجود رو میگرفت.


ایتاچی فردی کاملاً باهوش بود و دارای دومین نمره برتر در تاریخ آزمون کتبی امتحانات چونین بعد از میناتو نامیکازه بود. او خیلی سریع فکر کرد و در  جنگ آرام بود که به او امکان رو میداد با حداکثر کارایی و با کمترین احتمال قضاوت نادرست پاسخ دهد. او چندین اقدامات احتیاطی را برای ساسکه و علیه توبی انجام داد که قصد داشت بعد از مرگش فعال شود. حتی توبی اعتراف کرد که اگر برخی اسرار را از ایتاچی حفظ نمی کرد ، توسط دام ایتاچی کشته می شد. 

شارینگان

معرفی و بررسی قدرت های اوچیها ایتاچی

ایتاچی پس از دیدن مرگ هم تیمی اش تنما ایزومو ، شارینگان را در هشت سالگی بیدار کرد  و بلافاصله پس از تسلط بر آن  مهارت و بهره برداری هایش شهرت زیادی به او بخشید به عنوان شارینگان به ایتاچی اجازه می دهد تا جریان چاکرا را ببیند ، حرکات را پیش بینی کند و همچنیناز گنجتسو استفاده کند. در برابر دیگر کاربران گنجوتسو ، او می تواند گنجتسو خود آنها را به خودشون برگرداند همچنین  با شارینگان می توانست ایزانامی  و  ایزاناگی را اجرا کند. 

معرفی و بررسی قدرت های اوچیها ایتاچی

مانگکیو شارینگان

معرفی و بررسی قدرت های اوچیها ایتاچی

ایتاچی پس از مشاهده خودکشی شیسوی ، مانگکیو شارینگان خود را بیدار کرد. طرح آن سه منحنی مارپیچی در اطراف مردمک چشم او بود. با هر دو چشم ، او می توانست از تسوکویومی گنجتسو قدرتمندی که ذهن مخالفان را در جهانی وهم آلود به دام می اندازد و درک آنها از زمان را تغییر می دهد. او با چشم راست خود می توانست از آماتراسو استفاده کند و هرچه را که نگاه می کند با شعله های سیاه که باعث سوختن هر چیزی ، از جمله خود آتش می شود ، بسوزاند . او توانایی خاموش کردن آماتراسو را هم داشت.

ایتاچی می توانست  از سوسانو استفاده کند. هنگامی که به طور کامل استفاده می شد ، ایتاچی توسط یک جنگجوی محاصره می شد که از او در برابر آسیب محافظت می کرد. 

سوسانو

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

سوسانو یکی از قدرت های مانگکیو شارینگان اوچیها ایتاچی بود که از دو سلاح اصلی تشکیل شده بود سپری به نام یاتا که هر حمله ای رو میتونست منعکس و دفع کنه همینطور شمشیر توتسوکا که قابلیت مهر و موم کردن هرچیزی رو که بهش ضربه میزد رو داشت پیدا کردن این قدرت ها توسط ایتاچی هنوز به شکل یک راز باقی مونده.

تسوکویومی

معرفی و بررسی قدرت های اوچیها ایتاچی

ایتاچی همانند شیسویی یکی از کاربران رده بالا گنجتسو تلقی میشد تو کل دنیای شینوبی گنجتسو این دو زبان زد داشت.
همچنین اون میتوانست نینجا های حسگر اطراف خودش رو اسیر گنجتسو کند ایتاچی  می تواند با استفاده ازگنجتسو اطلاعات را به اشتراک بگذارد یا از نظر روانی مخالفان را از کار بیندازد و اونها فوراً مجبور به تسلیم کند.

قویترین گنجتسوی ایتاچی تسوکویومی نام دارد که زیر نظر مانگکیو شارینگان هست که شخص رو تو دنیایی که فضا و مکان و اجسام توسط خود ایتاچی تعیین میشه گرفتار میکنه و خارج شدن از اون برای یه شخص عادی غیرممکن و برای یه شخص دارای شارینگان بسیار سخت بود ولی این تکنیک عیب بزرگی دارشت که بشدت چاکرای استفاده کننده رو خالی میکنه.

آماتراسو

معرفی و بررسی قدرت های اوچیها ایتاچی

یکی دیگه از قدرت های مانگکیو شارینگان ایتاچی شعله های سیاهی بودن که قادر بودن همه چیز رو بسوزنن حتی خود آتش رو که ایتاچی به اون خدای خورشید هم میگفت اولین بار ما تو انیمه این قدرت رو از ایتاچی زمانی که مقابل جیراییا بود دیدیم. این قدرتی بود که تو جنگش مقابل ساسکه ازش استفاده کرد و نیرویی بود که تونسته بود باهاش جینچیوریکی سه دم یاگورا روباهاش شکست بده و حالا این نیرو در اختیاره اوچیها ساسکه هست.

کار با ابزار و ماهیت چاکرا

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید


ایتاچی به عنوان یک کونوها آنبو کاملاً در کار با شمشیر ماهر بود که سلاح اصلی وی در هنگام سقوط قبیله اوچیها بود. او مانند بسیاری از اوچیها در شوریکن  تخصص داشت که مخصوصاً در آن پیشرفت هم داشت. حتی در دوران کودکی ، ایتاچی می توانست با انحراف دقیق پرتابه خود از هدف دیگر ، یک هدف پیچیده از هشت هدف را که یکی از آنها در یک نقطه کور پنهان شده بود ، کاملاً هدف قرار دهد تا مسیر هر دو پرتابه را در هوا هدایت کند. او به همان اندازه با كونای راحت بود و می توانست از آنها برای مبارزه با مخالفانی كه شمشیر به دست دارند استفاده كند. او قسمتی از مهارت های کا با ابزار رو شیسویی آموخته بود

 

تحولات طبیعی ایتاچی شامل آتش ، آب ، باد بود (تو انیمه اشاره ای به این قضیه نشده بود) او بعنوان یک اوچیها ، علاقه طبیعی به توپ آتشی داشت و در سنین بسیار جوانی بر این تکنیک تسلط داشت. او اغلب شوریکن را با آتش می پوشاند تا ظرفیت حمله آنها را افزایش دهد.  با رهاسازی آب ، ایتاچی می تواند تکنیک گلوله آب اژدها را بدون منبع آب خارجی انجام دهد

منبع

مطالب مرتبط دیگر

4/5 - (4 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا