بیوگرافی

معرفی و بیوگرافی اکیپ تانجیرو

معرفی و بیوگرافی اکیپ تانجیرو

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم به معرفی و بیوگرافی اکیپ تانجیرو بپردازیم که شامل تانجیرو، نزوکو، اینوسکه و زنیتسو هستند

کامادو تانجیرو

معرفی و بیوگرافی اکیپ تانجیرو
 • تاریخ تولد: چهاردهم جولای
 • سن: 13 سال (سن‌ ذکر شده برای کاراکترها، مربوط به شروع داستان است)
 • قدرت در مبارزه: تنفس آب و آتش

تانجیرو کامادو (Tanjiro Kamado) شخصیت اصلی انیمه و مانگای شیطان کش: کیمتسو نو یایبا است. او عضو دسته شیطان کش و دارای درجه کانوئه است. او به این دلیل به این گروه پیوسته تا شیطانی که خانواده‌اش را قتل عام کرده و همین طور خواهرش را تبدیل به شیطان کرده را شکار کند.

 یکی از مهمترین ویژگی‌های اخلاقی او، مهربانی است؛ فرقی نمی‌کند که طرف مقابل دوست او باشد یا یک شیطان بی‌رحم، چون تانجیرو درهر شرایطی ویژگی‌های مثبت افراد را می‌بیند.

اما تانجیرو در کنار مهربانی‌هایش، روحیه‌ای بسیار با اراده و سرشار از خشم و انتقام‌جویی نیز دارد. عزم، اراده‌ و خشمی که عامل جلو رفتن او میشوند

نزوکو

معرفی و بیوگرافی اکیپ تانجیرو
 • تاریخ تولد: بیست‌وهشتم دسامبر
 • سن: 12 سال 
 • قدرت در مبارزه: قدرت‌های معمول شیاطین به‌علاوه‌ی قدرت خون آتشین

نزوکو کامادو (Nezuko Kamado) خواهر جوان‌تر تانجیرو کامادو و یکی از دو عضو باقی مانده از خانواده کامادو است. او در گذشته یک انسان بود اما با حمله‌ای از موزان کیبوتسوجی تبدیل به یک شیطان شد. او یکی از شخصیت‌های محوری انیمه و مانگای شیطان کش: کیمتسو نو یایبا است.

نزوکو به عنوان یک انسان، فردی ازخودگذشته و مهربان بود که راحتی دیگران را به خواسته‌های خود ترجیح می‌داد. او با این‌که بعد از تبدیل شدن به شیطان، بسیاری از خاطرات خود را فراموش کرده است، هم‌چنان به محافطت از برادرش تا بیشترین حد ممکن ادامه می‌دهد.

اینوسوکه

 • تاریخ تولد: بیست‌ و دوم آوریل
 • سن: 15 سال
 • قدرت در مبارزه: تنفس هیولا

اینوسوکه هاشیبیرا (Inosuke Hashibira) یک شیطان کش در دسته شیطان کش و همسفر تانجیرو کامادو است.

اینوسوکه پیش از شرکت در گزینش نهایی بیشتر عمرش را توسط گرازها پرورش یافت. بعدها این موضوع مشخص شد که او در خانواده‌ای به دنیا آمده که پدرش فردی بد رفتار بوده است و مادر او به همراه اینوسوکه از دست پدرش فرار کرده‌اند.

اینوسکه استادی نداشته و تکنیک تنفس هیولا را با زندگی در طبیعت آموخته است. بدن او نیز در طول این سال‌ها استقامت و انعطاف زیادی کسب کرده است. صورت اینوسکه اجزایی ظریف و زیبا دارد که باعث می‌شود تا بعضی از افراد او را جدی نگیرند و حتی تصور کنند که او یک دختر است. به همین دلیل، او همیشه یک ماسک گراز را روی سر خود قرار می‌دهد،

زنیتسو

 • تاریخ تولد: سوم سپتامبر
 • سن: 16 سال
 • قدرت در مبارزه: تنفس رعد و برق

زنیتسو آگاتسوما (Zenitsu Agatsuma) یک شیطان کش و عضو دسته شیطان کش است. او یکی از همسفران تانجیرو کامادو و یکی از شخصیت‌های محوری انیمه و مانگای شیطان کش: کیمتسو نو یایبا است.

زمانی که زنیتسو پسری جوان بود، او توسط زنی که بدهی زیادی داشت حمایت می‌شد. این زن به خاطر بدهی‌هایش به همراه زنیتسو فرار کرد و به خاطر همین موضوع زنیتسو به دردسر افتاد، اما جیگورو کوواجیما، هاشیرای سابق برق او را از این دردسر نجات داد.

زنیتسو در میانه‌ی داستان با تانجیرو همراه می‌شود و کمی‌بعد متوجه می‌شویم که قدرت واقعی‌ او زمان خواب فعال می‌شود. شخصیت او در خواب، کاملا برعکس بیداری است و می‌تواند حالت اول از تنفس رعد و برق را که از پدربزرگش Jigoro Kuwajima (که یک هاشیرای سابق با قدرت رعد و برق است) یاد گرفته بود، اجرا کند. این حرکت تنها فن مبارزه‌ای زنیتسو است، اما همان یک فن را به حد اعلای خود رسانده و به‌همین‌دلیل می‌تواند با استفاده از آن، دشمنان قدرتمندی را شکست دهد. زنیتسو در هنگام اجرای این فن به سرعت بسیار بالایی دست پیدا می‌کند که باعث شکست دیوار صوتی می‌شود و صدایی مانند رعد و برق واقعی ایجاد می‌کند.

خب دوستان نظرتون درباره مقاله با عنوان معرفی و بیوگرافی اکیپ تانجیرو چی بود؟ اگه چیز دیگه ای درباره این شخصیات ها میدونید به ما بگید.

مطالب مرتبط دیگر

به این مقاله امتیاز دهید

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا