مقایسه

مقایسه قدرت لوفی با ناروتو

لوفی یا ناروتو ؟ کدوم قویتره؟

مقایسه قدرت لوفی با ناروتو

امروز میخواییم مقایسه قدرت لوفی با ناروتو رو تقدیم شما کنیم. این دو نفر شخصیت های اول انیمه های معروف و پرطرفدار وان پیس و ناروتو هستن. خوب وقتشه بزنید بریم.

لوفی شخصیت اول انیمه وان پیس

مانکی دی لوفی شخصیت اول انیمه وان پیس هستش اون در کودکی میوه شیطانی گوموگومو رو میخوره و قدرت پلاستیکی بدست میاره، لوفی از جهات زیادی به ناروتو شبیه هست هر دو نترس، کله شق و تسلیم ناپذیر هستن، ولی تنها چیزی که بین این دو نفر متفاوت هست نوع قدرتشون هست که هرکدم از یه قدرت خاص استفاده میکنند.

ناروتو شخصیت اول انیمه ناروتوشیپودن

ناروتو اوزوماکی شخصیت اول انیمه ناروتو شیپودن هست، اون در ابتدا یه شخصیت ضعیف و بی استعداد بود که هیچکس از مردم دهکدش اون رو قبول نداشتند و ازش دوری میکردند و اون رو روباه شیطانی مینامیدند، بعد از گذشت مدتی ناروتو با تمرینات زیاد و پیدا کردن دوست هایی که اون رو باور دارن به قدرت ها بزرگی دست پیدا میکنه به طوری که به همراه دوست دیرینش ساسکه تبدیل به قوی ترین شخصیت های دهکده ش میشه و به آرزوی دیرینه اش که هوکاگه شدنه میرسه.

حالا ما برای شما ویدیو آماده کردیم که به مقایسه قدرت های این دو میپردازه، توصیه میکنم تعصب رو کنار بذارید و تا آخر این ویدیو رو تماشا کنید.

مطالب مرتبط دیگر

4/5 - (4 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا