شیطان کشفکت

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو

مهارت های جنگی زنیتسو

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو

امروز قراره با مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو آشنا بشیم . زنیتسو یکی از کارکتر های محبوب انیمه شیطان کش است که برخلاف ظاهر بسیار درخشان و تقریبا گیج کننده و بزدلش به دلایل شخصی خاص به گروه شیطان کش ها پیوست . او مردی جوان با قد متوسط با پوستی روشن و موهای قهوه ای ملایم که به سمت طلایی میرود .                                                                                   

آنچه در این مطلب میخوانید

۱.توانایی های کلی

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو

از ابتدا ، زنیتسو یک شیطان کش با استعداد و ماهر بود ، اگرچه او این موضوع را انکار می کند . قدرت واقعی زنیتسو زمانی که او خواب است بیدار می شود ، زیرا در آن زمان است که اعصاب او که به طور معمول او را از دستیابی به قدرت واقعی خود باز می دارد ، از بین می رود ، و او را در نبرد خردمندتر ، آرام تر و دقیق تر می‌کند ، که به او اجازه می‌دهد فوراً سر شیطان را از بدنش جدا کند و عنکبوت را شکست دهد . زنیتسو بعدا توانست از سه چرخ دستی قطار که توسط انمو ، رتبه پایین یک ، همراه با نزوکو مورد حمله قرار گرفتند ، دفاع کند.

همچنین زنیتسو توانست تا بالاترین نقطه آموزش هاشیرا پیشروی کند . با این حال ، به نظر می رسد که قدرت واقعی او زمانی آشکار می‌شود که زنیتسو می‌تواند در حالی که بیدار است مبارزه کند ، زیرا او توانست به تنهایی با رده بالای ششم ، کایگاکو ، در قدرت برابری کند و بعداً قبل از اینکه بتواند واکنشی نشان دهد ، سر او را از تنش جدا کند . علاوه بر این ، او می توانست با پادشاه شیطان ، موزان کیبوتسوجی ، کنار بیاید و بر آن غلبه کند ، اگرچه به شدت توسط داروی ضد کیبوتسوجی ضعیف شده بود . با این وجود ، قدرت زنیتسو تا پایان سری به احتمال زیاد با قدرت هاشیرا مطابقت داشت .

۲. شنوایی تقویت شده

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو
دارای حس شنوایی قوی ای است که به او این امکان را می دهد حتی از ضعیف ترین صداها خطر را تشخیص دهد . او با استفاده از قدرت شنوایی فوق بشری اش ، توانایی رمز گشایی لایه های صدا را در یکی از فاحشه خانه ها و حتی در قلعه بی نهایت به نمایش گذاشت . همچنین او میتواند آهنگ هارا با یک بار گوش کردن کاملا حفظ شود و بتواند تکرار کند که بخاطر قدرتش است . شنوایی خارق العاده زنیتسو او را قادر می سازد تا در خواب بجنگد ، این یک شاهکار چشمگیر است زیرا او هیچ کمک بصری ندارد و تنها میتواند از صدا برای تشخیص محیط اطراف خود استفاده کند و در عین حال با حملات شیاطین همگام باشد .

۳.افزایش قدرت

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو
زنیتسو با سالها تمرین سخت به قدرت بدنی شگفت انگیزی دست یافته است. زنیتسو می تواند اینوسکه را با دستان خالی نگه دارد و با گرفتن و چرخاندن یکی از پاهایش تمام بدنش را پرتاب کند. مهمتر از همه، زنیتسو قدرت پاهای باورنکردنی دارد که به او اجازه می‌دهد تا برای اجرای تکنیک‌های تنفس تندرش ، بسیار بالا و با سرعت‌ بپرد . او همچنین توانست به بدن موزان که بدنش بالاترین دوام را در بین تمام شیاطین دارد آسیب برساند و قدرت بدنی او را بیشتر نشان دهد.

۴. سرعت و رفلکس های بی نظیر

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو

زنیتسو فوق‌العاده سریع است و می‌تواند سریع‌تر از آن چیزی که حتی چشم ببیند حرکت کند. حتی در ابتدای سریال زمانی که او در ضعیف ترین حالت خود قرار داشت، نشان داده شد که سرعت او به راحتی می توانست از حملات چندین شیاطین مانند تونگو  فرار کند و بعداً آنها را بلیتز کند .با پیشرفت های او سرعتش هم افزایش یافت ، به حدی که حرکات او توسط شیاطین درجه بالا مانند داکی و کایگاکو قابل درک نیست . علاوه بر این ، زنیتسو می توانست سریعتر از هنر صاقعه خون کایگاکو ، حرکت کند و گردن او را قبل از رسیدن حمله به او قطع کند . شاید بزرگترین شاهکار او زمانی بود که توانست بر موزان کیبوتسوجی ضعیف شده مانور دهد و خسارت قابل توجهی به او وارد کند .

۵. استقامت بی نظیر

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو
زنیتسو استقامت باورنکردنی دارد که سرعت فوق العاده او را تکمیل می کند . او حتی پس از مصرف سم فوق العاده قوی که او را به آرامی به یک عنکبوت تبدیل کرد ، به مبارزه ادامه داد . او برای مدتی طولانی با داکی مبارزه کرد ، حتی پس از دریافت جراحات متعدد از درجه بالایی و بعداً گیر افتادن زیر آوار ، همچنان توانست تکنیک تنفس تندر  و فلش گاد اسپید خودش را آزاد کند . او حتی توانست برای مدت طولانی در طول طلوع خورشید تلاش کند و برای مدت کوتاهی بر موزان غلبه کند ، حتی توانست از حد مجاز دو استفاده از تنفس توندر و فلش خود فراتر رود .

۶ . اراده تسلیم ناپذیر

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو

زنیتسو دارای اراده و روح تسلیم ناپذیری برای کشتن شیاطین است. این زمانی نشان داده شد که او مطلقاً اجازه نداد اینوسکه شیطان درون جعبه تانجیرو را بکشد، و علیرغم ضرب و شتم بی امان توسط اینوسکه تا انتها از آن محافظت کرد. زنیتسو در حالی که در نبرد علیه داکی در خواب بود، علیرغم تحمل جراحات ، بریدگی متعدد در سراسر بدن و شکسته شدن پاهایش، قدرت اراده برای ادامه مبارزه را داشت . زنیتسو از طریق اراده و خشم محض توانست بر بزدلی خود غلبه کند و در نبرد با شیاطین بیدار بماند، که در مبارزه با کایگاکو و موزان نشان داده شد.

۷.هوش تاکتیکی

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو
زنیتسو حتی هنگام مبارزه ناخودآگاه ( در خواب ) ، قضاوت و هوش تاکتیکی باورنکردنی از خود نشان میدهد. هنگام مبارزه آگاهانه، این توانایی کاملاً تحقق می یابد. این توانایی به بهترین وجه در طول نبرد او در برابر درجه بالای شش، داکی به نمایش گذاشته شد . وقتی اینوسکه به اشتباه نقاط ضعف خود را مشخص کرد ، زنیتسو به درستی توضیح داد که تنها کاری که باید انجام دهند این است که سر هر دو شیاطین را جدا نگه دارند تا آنها را بکشند. پس از شروع مبارزه او با کایگاکو ، او توانست به وضوح به تکنیک ها و توانایی های شیطانی خود فکر کند و پردازش کند.

۸.مبارزه ناخودآگاه

مهارت های جنگی فوق العاده زنیتسو
زنیتسو توانایی مبارزه در هنگام خواب را دارد که به او اجازه می دهد تا قدرت واقعی خود را بیدار کند. وقتی بیدار است، اعصاب و ترس او باعث یخ زدن او می شود و نمی تواند حرکت کند. وقتی جانش در خطر است، اعصاب و ترسش چنان قوی می شود که از حال می رود. اما در هنگام خواب، اعصاب او دیگر مانع او نمی شود و به او اجازه می دهد با قضاوت، دقت و مهارت زیاد بجنگد و حرکت کند. شنوایی او همچنین نقش مهمی در اجازه دادن به زنیتسو برای مبارزه ناخودآگاه دارد، زیرا او را قادر می‌سازد تا محیط اطراف خود و مکان دشمنان و حملات آنها را تشخیص دهد. این همچنین به او اجازه می‌دهد تا حتی پس از قربانی شدن طلسم انمو که هر کسی را به خواب عمیق می‌برد ، مبارزه کند .
3.3/5 - (3 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا