موسیقی انیمه
موضوعات داغ

موسیقی های متن انیمه ناروتو شیپودن

موسیقی های متن انیمه ناروتو شیپودن

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت براتون موسیقی های متن انیمه ناروتو شیپودن رو قرار میدیم من که کلی خاطره از این انیمه و موسیقی های متنش دارم میدونم که شما هم که داری این متن رو میخونی قطعا همینطوری، امیدوارم از گوش دادن بهشون لذت ببرید.

خلاصه داستان

انیمه ناروتو شیپودن در اصل ادامه ناروتو میباشد حالا ناروتو بعد از سه سال به دهکده برگشته و میخواد ساسکه رو به دهکده برگردونه همینطور آکاتسوکی به دنبال ناروتو هستن که بیجو درون اون رو مهر کنن در ادامه …

شخصیت ناروتو

ناروتو پسری یتیم است و اکثر مردم (بزرگسالان) کونوها او را همان کیوبی می‌بینند و از او تنفر دارند. بنا به فرمان هوکاگهٔ سوم هیچ‌کس حق ندارد در مورد وقایع رخ‌داده مرتبط با حملهٔ کیوبی حرفی بزند؛ برای همین همسالان ناروتو و همچنین خودش چیزی در این مورد نمی‌دانند. با این وجود به‌علت دیدگاه و رفتار بزرگسالان و تأثیر این رفتار بر روی فرزندانشان، ناروتو دوران کودکی خود را بدون هرگونه رابطهٔ صمیمانه و دوستی سپری می‌کند. نتیجه این که ناروتو برای جلب توجه دست به انواع و اقسام شیطنت و خرابکاری می‌زند.

موسیقی های متن انیمه ناروتو شیپودن

در آغاز ناروتو بدترین شاگرد مدرسهٔ نینجاها است؛ اما با تلاش فراوان قدرت‌های خودش را افزایش می‌دهد و بالاخره فارغ‌التحصیل می‌شود. پس از فارغ‌التحصیلی، نینجاهای مبتدی به گروه‌های سه نفره تقسیم می‌شوند. ناروتو نیز به همراه ساسوکه اوچیها (بهترین شاگرد مدرسه) و ساکورا هارونو (که ناروتو به او علاقه‌مند است) در یک گروه قرار می‌گیرند. تعلیم آن‌ها را هم کاکاشی هاتاکه یکی از بهترین نینجاهای کونوها (که همیشه ماسکی بر صورت دارد) به عهده می‌گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا