مقالات
موضوعات داغ

پرسش های متداول درمورد هاتاکه کاکاشی

پرسش های متداول درمورد هاتاکه کاکاشی

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم به تمام پرسش های متداول درمورد هاتاکه کاکاشی پاسخ بدیم و این شخصیت مرموز و پرقدرت رو بهتر بشناسیم.

چرا کاکاشی ماسک میزنه؟

پرسش های متداول درمورد هاتاکه کاکاشی

خیلی ها تو جواب این سوال میگن که دلیلش پیوستن کاکاشی به آنبو هستش ولی این دلیل درستی نیست چون اون او بچگی هم ماسک میزد، وقتی از کیشیموتو علت این رو پرسیدن گفت که کاکاشی نینجای مرموز و قوی هستش به همین علت ما تصمیم گرفتیم همیشه با ماسک ظاهر شه.

ولی تو بعضی از منابع هم اومده که ماسک زدن کاکاشی دلیلش پنهان کردن خال روی چونه اش هستش و اینکه اون میخواد خون دماغ شدنش رو بر اثر افکاری که تو ذهنش هست و رمان هایی که میخونه پنهان کنه.

کاکاشی تو چند سالگی گنین شد؟

14 حقیقت جالب از هاتاکه کاکاشی که شاید نمیدانستید

طبق کتابهای اطلاعاتی رسمی ، کاکاشی در سن 5 سالگی گنین شد در حالی که رین و اوبیتو در سن 9 سالگی این کار را انجام دادند. او خیلی از هم سن و سالانش خیلی جلوتر بود و هنوز مناسب نبود که به یک تیم اختصاص یابد. در این مدت ، او بسیار خوب می توانست زیر نظر پدرش ، ساکومو هاتاکه ، آموزش ببیند 

اون همیشه چه کتابی میخونه؟

پرسش های متداول درمورد هاتاکه کاکاشی

 Icha Icha Paradise  نام کتابی است که کاکاشی همیشه در حال خواندن در دست گرفته است. همانطور که از نامش پیداست ، این یک کتاب عاشقانه برای بزرگسالان است که توسط  جیرایا نوشته شده است.

آنها برای مخاطبان بالغ + 18 سال به بالا در نظر گرفته شده اند. بنابراین ، این به روشنی توضیح می دهد که چرا کاکاشی سعی در پنهان کردن خون دماغ خود دارد. :))

کاکاشی خیلی مرموزه!!!!!!

چرا کاکاشی رین رو کشت؟

پرسش های متداول درمورد هاتاکه کاکاشی

کاکاشی به هیچ وجه نمیخواست رین رو بکشه وقتی خود رین ازش این درخواست رو کرد اون فورا امتناع کرد در حالی که این نقشه مادارا بود برای اینکه اوبیتو رو تو تاریکی فرو ببره و پیش خودش برگردونه اون فکر همه چیز رو کرده بود

اگه هم کاکاشی و رین به دهکده برمیگشتن اون برچسب مهر رو آزاد میکرد و سه دم به کونوها حمله میکرد، به همین علت رین وقتی کاکاشی با چیدوریر به دشمن ها حمله میکرد خودش رو سر راه اون قرار داد و کشته شد.

چرا کاکاشی آنبو سیاه رو ترک کرد؟

پرسش های متداول درمورد هاتاکه کاکاشی

وقتی به عقب برمیگردیم میبینیم که نزدیک ترین دوست کاکاشی بعد از مرگ هم تیمی هاش گای بود اون چندین ماموریت رو با کاکاشی در آنبو سیاه انجام داد و دید که بودن در اونجا فقط قلب کاکاشی رو سیاه تر میکنه برای همین از هوگاکه سوم خواست تا کاکاشی رو از این وظیفه برکنار کنه.

 

کاکاشی تو چندسالگی شارینگان خودش رو دریافت کرد؟

تحلیل و بررسی انیمه ناروتو

کاکاشی 4 سال از اوبیتو و رین کوچکتر بود یعنی وقتی کاکاشی 5 ساله ما گنین شده بود اوبیتو و رین 9 ساله بودند ولی کاکاشی به محض گنین شدن وارد تیم اونها نشد و از هم تیمی های اون موقعش اطلاعاتی وجود نداره، چون ساکومو هاتاکه تو 7 سالگی کاکاشی خودکشی کرد و پیوستن کاکاشی میتونه 1 یا 2 سال بعد این اتفاق باشه و این اتفاق (مرگ اوبیتو) حدود 1 سال بعد از هم تیمی شدن آنها افتاد یعنی کاکاشی تقریبا تو سن 9 سالگی شارینگان خودش رو دریافت کرد.

(احتمال و فرضیه های ادمین فوران میکند…)

چرا پدر کاکاشی خودکشی کرد؟

پدر کاکاشی ساکومو هاتاکه نام داشت. یک نینجا بسیار قدرتمند و مشهور از کونوها معروف به “نیش سفید”. ساكومو و تیمش به یك مأموریت بسیار حیاتی اعزام شدند كه ایمنی كونوها به آن بستگی داشت. ساکومو به جای به خطر انداختن جان هم تیمی های خود ، ماموریت را رها کرد و کونوها را به خطر انداخت.

تأثیر ناکامی مأموریت باعث شد که ساکومو نه تنها توسط سرزمین آتش و اهالی روستای کونوها بلکه همرزمانش مورد بی مهری و توهین قرار گیرد. در نتیجه ، ساکومو در یک حالت عمیق افسردگی قرار گرفت ، و سرانجام او نتوانست از پس آن برآید ، در نتیجه زندگی خود را از دست داد

چه زمانی کاکاشی مانگکیو شارینگان خودش رو فعال کرد؟

پرسش های متداول درمورد هاتاکه کاکاشی


مانگکیو شارینگان هنگامی فعال می شود که فرد آسیب جدی را در قلب خود تجربه کند، چیزی در امتداد از دست دادن یکی از عزیزانش. هنگامی که اوبیتو شاهد سوراخ شدن چیدوری کاکاشی از طریق سینه رین بود ، همان لحظه بیدار شدن مانگکیو شارینگان در هر دو چشم او بیدار شد. یکی از آنها متعلق به کاکاشی بود.

ولی کاکاشی از این قضیه بی اطلاع بود و تو انیمه اولین باری که اون از این قدرت استفاده میکنه جنگ مقابله دیدارا یکی از اعضای آکاتسوکی بود.

امیدوارم این مقاله با عنوان پرسش های متداول درمورد هاتاکه کاکاشی برای شما جالب و خوندنی بوده باشه عزیزان اگه انتقاد و پیشنهادی دارین میتونین از طریق واتساپ و اینستا با ما درتماس باشید.

مطالب مرتبط دیگر

4.2/5 - (4 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا