فکت
موضوعات داغ

چندین فکت جالب از لیوای اکرمن

چندین فکت جالب از لیوای اکرمن

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم چندین فکت جالب از لیوای اکرمن که احتمال زیاد نمیدونستید رو تقدیم شما کنیم پس تا اخر این مقاله با ما باشید.

شخصیت لیوای اکرمن چگونه است؟

کسانی که لیوای اکرمن را میشناسند میدانند که او یک فرد پاکیزه است و بیش از حد به تمیزی اهمیت میدهد. او ترجیح می‌دهد محیط و خودش کاملاً تمیز باشد. او از کثیف شدن خودش یا تجهیزاتش متنفر است و زمانی که در میدان نبرد است، تیغه های آغشته به خون خود را پاک می کند.

لیوای معمولا به ندرت احساسات خود را نشان میدهد و معمولا با دیگران با سردی و بی تفاوتی برخورد میکند. نحوه صحبت او بسیار رک و پوست کنده و حتی توهین آمیز است. لیوای اکرمن معمولا با دیگران هیچ شوخی ندارد و با کسانی که معیار های اخلاقی اون رو زیر سوال ببرن به تندی برمیخورد میکند.

در زندگی خلافکارانه خود قبل از اینکه به هنگ اکتشاف بپیوندد معمولا دوس نداشت که از دیگران دستور بگیرد ولی بعد از آشناییت با اروین دستورات اون رو با جون دل انجام میدهد زیرا از نظر لیوای اروین مظهر فداکاری و اعتماد است.

آیا لیوای شخصی احساسی هست؟

بله لیوای اکرمن یک شخص احساسی هست گرچه او به ندرت آن را نشان می دهد، اما لیوای احساس قوی نسبت به بقیه انسان ها دارد و اینکه او برای جان آدما بسیار ارزش قائل است این موضوع زمانی مشخص شد که اون متوجه شد همه ی تایتان ها زمانی انسان بوده اند. این فکر که او در تمام این مدت ناآگاهانه انسان ها را می کشت او را به شدت آزار میداد.

در دادگاه هم زمانی که شروع به کتک زدن ارن یگر کردن هیچ خصومت شخصی با اون نداشت و فقط برای نجات جون ارن دست به این کار کرد و حتی بهد اتمام دادگاه از اون پرسید که آیا از دست اون بابت کتک زدنش ناراحته یا نه .

تاریخچه لیوای آکرمن

لیوای پسر کوچل آکرمن ، فاحشه ای است که در شهر زیرزمینی کار می کرد و توسط یکی از مشتریانش باردار شد. یک روز، کنی آکرمن ، برادر بزرگتر کوچل، برای دیدن او به شهر آمد و متوجه شد که او مرده است. در آنجا بود که متوجه لیوای شد که یه گوشه مچاله شده بود.

کنی رو حساب دلسوزی تصمیم گرفت از او مراقبت کند. او لیوای را تا جایی که می توانست بزرگ کرد: به او مهارت های کار با چاقو ، نحوه کنار آمدن با مردم و رفتار خشونت آمیز را آموزش داد. لیوای همچنین یاد گرفت که از قدرت درونی خود که به عنوان عضوی از قبیله آکرمن در اختیارش بود استفاده کند. 

زمان گذشتو یک روز، لیوای در شهر زیرزمینی مبارزه ای را آغاز کرد که به راحتی پیروز شد. در آن لحظه، کنی تصمیم گرفت او را رها کند، زیرا میدانست که به لیوای مهارت هایی را که برای زنده ماندن نیاز داشت آموزش داده است. 

توانایی لیوای اکرمن

لیوای به طرز باورنکردنی در استفاده از تجهیزات مانور  مهارت دارد، تا جایی که همه می گویند او در آن بهترین است. این توانایی به وضوح در مبارزه لیوای با تایتان مونث برای بینندگان مشخص شد.  حتی قبل از اینکه وارد هنگ اکتشاف بشه براحتی میتونست از تجهیزات استفاده کند. همچنین گفته می شود که ارزش او به اندازه یک ارتش کامل است و بسیار بیشتر از همه سربازان دیگر است.  علاوه بر این، او حتی قبل از پیوستن به سپاه بررسی بسیار قوی در نظر گرفته می شد.

همچنین لیوای حالت خاصی را برای گرفتن شمشیر در دستانش انتخاب کرده است که آنها را به صورت برعکس میگیرد. این روش باعث میشه که اون ضربات چرخی مهلکی را به دشمن وارد کند.

مهارت های لیوای طبق دیتابوک رسمی
مبارزه 100%
ابتکار عمل 100%
عقل 80%
کارگروهی 20%
پاکیزگی 100%

حالا که شخصیت لیوای اکرمن رو کمی بیشتر شناختیم بریم چندین فکت جالب ازش براتون بگیم.

لیوای قبل از اینکه یک سرباز بشه یک خلافکار حرفه ای بوده

قیافه لیوای از روی فیتان در انیمه هانتر ایکس هانتر طراحی شده

لیوای احساساتی ترین شخصیت در انیمه هستش ولی بخاطر گذشته تلخش اون قوی شده و میتونه احساساتشو بروز نده و اون قیافه بی تفاوت رو به خودش بگیره

لیوای از بیخوابی رنج میبره و 
ترجیح میده روی یک صندلی بخوابه تا روی تخت( چه جالب)

وقتی کنی لیوای رو پیدا کرد لباس کوچل تنش بود چون کوچل پول نداشت براش لباس بخره.

چندین فکت جالب از لیوای اکرمن

فکت های داغ از لیوای اکرمن

لیوای هیچ نوشیدنی الکلی مصرف نمیکنه

اون چایی خودش رو بدون هیچ شیرینی مصرف میکنه،بدون قند و شکر(عین من)

رشد در خانه و محیط‌های کثیف باعث شده‌اند که لیوای رفتاری وسواسی نسبت به پاکیزگی داشته باشد

هاجیمه ایسایاما، خالق مانگای Attack on Titan اعلام کرده که رورشاک یکی از شخصیت‌هایی است که برای خلق لیوای از آن‌ها بهره‌ گرفته.

(رورشاک و لیوای هر دو نسبتا قد کوتاه هستند، اما مهارت‌های جنگی و توانایی‌های بدنی آن‌ها بسیار شناخته‌شده است. لیوای همانند رورشاک، گاهی مایل به انجام کار‌های ناخو‌شایند و حتی گاهی غیر‌اخلاقی، به منظور دستیابی به اهدافش است. دستمالی که لیوای به دور گردنش می‌بندد، شباهت بسیاری زیادی به دستمال گردن شخصیت رورشاک دارد. این مورد شاید چندان به چشم نیاید، اما نشان از دقت به جزئیات منبع الهام دارد.)

ایسایاما تایید کرد که لیوای سی‌سال و خورده‌ای دارد. سطح مهارتی را که لیوای از خود نشان داده، ثابت می‌کند که او چنان تجربه‌ای دارد که نمایش آن‌ها توسط یک فرد بیست و چند ساله بعید است.

در هنگام در دست گرفتن شمشیر‌ها، لیوای وضعیتش را به شکلی تغییر می‌دهد که شمشیر‌هایش در پشت‌سرش قرار بگیرند. این عمل لیوای باعث می‌شود که او بتواند حرکت دایره‌ای و چرخشی داشته، که صدمه‌ی زیادی را به تایتان‌ها وارد می‌کند

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

لیوای روز ۲۵ دسامبر متولد شده است

لیوای چندین‌بار رتبه اول را در بین نظر‌سنجی محبوب‌ترین شخصیت‌ها به دست آورده، درحالی‌که او از شخصیت‌های‌ مکمل این انیمه است.

خب دوستان عزیزم امیدوارم این مقاله با عنوان چندین فکت جالب از لیوای اکرمن براتون جالب بوده باشه.

4.4/5 - (13 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا