فکت
موضوعات داغ

چندین فکت جالب از لیوای اکرمن

چندین فکت جالب از لیوای اکرمن

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم چندین فکت جالب از لیوای اکرمن که احتمال زیاد نمیدونستید رو تقدیم شما کنیم پس تا اخر این مقاله با ما باشید.

لیوای قبل از اینکه یک سرباز بشه یک خلافکار حرفه ای بوده

قیافه لیوای از روی فیتان در انیمه هانتر ایکس هانتر طراحی شده

لیوای احساساتی ترین شخصیت در انیمه هستش ولی بخاطر گذشته تلخش اون قوی شده و میتونه احساساتشو بروز نده و اون قیافه بی تفاوت رو به خودش بگیره

لیوای از بیخوابی رنج میبره و 
ترجیح میده روی یک صندلی بخوابه تا روی تخت( چه جالب)

وقتی کنی لیوای vو پیدا کرد لباس کوچل تنش بود چون کوچل پول نداشت براش لباس بخره.

چندین فکت جالب از لیوای اکرمن

فکت های داغ از لیوای اکرمن

لیوای هیچ نوشیدنی الکلی مصرف نمیکنه

اون چایی خودش رو بدون هیچ شیرینی مصرف میکنه،بدون قند و شکر(عین من)

رشد در خانه و محیط‌های کثیف باعث شده‌اند که لیوای رفتاری وسواسی نسبت به پاکیزگی داشته باشد

هاجیمه ایسایاما، خالق مانگای Attack on Titan اعلام کرده که رورشاک یکی از شخصیت‌هایی است که برای خلق لیوای از آن‌ها بهره‌ گرفته.

(رورشاک و لیوای هر دو نسبتا قد کوتاه هستند، اما مهارت‌های جنگی و توانایی‌های بدنی آن‌ها بسیار شناخته‌شده است. لیوای همانند رورشاک، گاهی مایل به انجام کار‌های ناخو‌شایند و حتی گاهی غیر‌اخلاقی، به منظور دستیابی به اهدافش است. دستمالی که لیوای به دور گردنش می‌بندد، شباهت بسیاری زیادی به دستمال گردن شخصیت رورشاک دارد. این مورد شاید چندان به چشم نیاید، اما نشان از دقت به جزئیات منبع الهام دارد.)

ایسایاما تایید کرد که لیوای سی‌سال و خورده‌ای دارد. سطح مهارتی را که لیوای از خود نشان داده، ثابت می‌کند که او چنان تجربه‌ای دارد که نمایش آن‌ها توسط یک فرد بیست و چند ساله بعید است.

در هنگام در دست گرفتن شمشیر‌ها، لیوای وضعیتش را به شکلی تغییر می‌دهد که شمشیر‌هایش در پشت‌سرش قرار بگیرند. این عمل لیوای باعث می‌شود که او بتواند حرکت دایره‌ای و چرخشی داشته، که صدمه‌ی زیادی را به تایتان‌ها وارد می‌کند

باهوش ترین شخصیت های اتک ان تایتان به ترتیب

لیوای روز ۲۵ دسامبر متولد شده است

لیوای چندین‌بار رتبه اول را در بین نظر‌سنجی محبوب‌ترین شخصیت‌ها به دست آورده، درحالی‌که او از شخصیت‌های‌ مکمل این انیمه است.

خب دوستان عزیزم امیدوارم این مقاله با عنوان چندین فکت جالب از لیوای اکرمن براتون جالب بوده باشه.

  12 حقیقت جالب از ایتادوری یوجی که شاید نمیدانید

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا