فکت
موضوعات داغ

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم مقاله ای تحت عنوان 10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید را تقدیم شما عزیزان کنیم، اگر طرفدار این شخصیت اخمو و عصبی در عین حال جذاب هستید پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

باکوگو کاتسوکی

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

طرفداران انیمه My Hero Academia با شخصیت پرخاشگرانه و قدرت دلهره آور کاتسوکی باکوگو آشنا هستند ، اما چیزهای بیشتری برای کاچان وجود دارد که تصور می شود خیلی ها آنها را نمیدانند.

Katsuki Bakugo یکی از مشهورترین چهره های My Hero Academia است ، اگرچه بیشتر چشم مخاطبان روی میدوریا ایزوکو و تودوروکی شوتو هستش ولی شخصیت باکوگو هم طرفداران کمی نداره

شخصیت های جنگ طلب معمولاً یک بعدی یا قابل پیش بینی در نظر گرفته می شوند ، بنابراین طرفداران MHA که باکوگو را به ارزش واقعی خود می پذیرند ممکن است از میزان جذابیت او واقعاً آگاهی نداشته باشند. در اینجا 10 حقیقت آورده شده است که شما هرگز در مورد قهرمان عصبانی ساکن کلاس 1-A نمی دانید.

شخصیت اصلی او

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

باور کنید یا نکنید ، در ابتدا قرار بود باکوگو شخصیتی مهربان و دلسوز داشته باشد Kōhei Horikoshi ، خالق سریال ، تصمیم گرفت که یک نسخه ملایم از قهرمان جوان بسیار کسل کننده باشد و تصمیم بگیرد او را کاملاً مضحک جلوه دهد. انصافاً ، عصبانیت پویایی که در هر صحنه از خود بروز می دهد ، انرژی را در تمام مدت انیمه بالا نگه می دارد.(خوب شد اون جوری نشدا :))))

او سرگرمی های جالبی دارد

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

باکوگو به دو چیز علاقه دارد: کوهنوردی و غذاهای پرادویه. با توجه به کوسه انفجاری وی ، جای تعجب نیست که طعم غذای کاتسوکی باکوگو به اندازه انفجارهایی که با عرق خود ایجاد می کند داغ است.

کوهنوردی ممکن است برای یک دانشجوی آتشین یک سرگرمی غیرمنتظره به نظر برسد ، اما با جنبه های خاصی از شخصیت او ارتباط دارد. باکوگو یک چالش را دوست دارد و چه چیزی می تواند جسورانه تر از کوهنوردی باشد؟

او قدیمی ترین دانش آموز کلاس 1-A است

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

همه دانش آموزان کلاس 1-A در یک محدوده سنی قرار دارند ، اما تولد باکوگو در 20 آوریل باعث می شود که او کمی بیشتر از یک ماه بزرگتر از بقیه همکلاسی های خود باشد.  اوجیرو ، دومین دانش آموز مسن هست که در 28 مه متولد شد. 

اگرچه Mezo Shoji بلند قد ترین شخصیت در کلاس 1-A است ، اما از قضا جوانترین عضو گروه است. روز تولد او اواخر فوریه است.

او میتواند آشپزی کند

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

باکوگو مهارت چاقویی بسیار خوبی دارد واقعیتی که هم در انیمه مدرسه قهرمانانه من و هم در مانگا در حالی که دانش آموزان مشغول به کاری بودند ، مورد توجه قرار گرفت. این به طور خودکار او را به یک سرآشپز برتر تبدیل نمی کند ، اما مطمئناً به این معنی است که او استاد هست.

او همانند مادرش پوست عالی دارد

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

کوسه میتسوکی باکوگو به او توانایی ترشح گلیسیرین از پوست را می دهد. گلیسیرین اساساً مانند یک مرطوب کننده عمل می کند ، به همین دلیل پوست او بی عیب است و به نظر می رسد بسیار جوانتر از سن واقعی خود است.

کوسه باکوگو ترکیبی از گلیسیرین مادرش و عرق اسیدی پدرش است ، به این معنی که او به احتمال زیاد در تمام زندگی پوستی کامل خواهد داشت. همچنین لازم به ذکر است که قهرمان مشتاق بیشتر از پدرش با میتسوکی مشترک است که این شامل شکل ظاهری نیز می شود

او اصلا شبیه پدرش نیست

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

در حالی که میتسوکی و کاتسوکی پرخاشگر و سرسخت هستند ، ماسارو باکوگو نسبتاً آرام است. او علی رغم تفاوت شدید در شخصیت ، خانواده خود را واقعاً دوست دارد. با این حال ، او کاملا از خوی بدجنس پسرش راضی نیست. ماسارو استکبار کاتسوکی را قبول ندارد اما در نهایت او همیشه باکوگو رو برای تبدیل شدن به یک قهرمان حمایت میکند

زانوبندهای او در واقع یک هدفی را انجام می دهند

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

لباس قهرمان باگوگو نمایشی است ، اما جزئیاتی  را به همراه دارد که طرفداران به سختی متوجه آن می شوند. مهاربندهای نارنجک چنان حواس شما را پرت می کنند که تقریباً به این واقعیت که او از پد زانو استفاده می کند توجه نمیکنید محافظ های زانوی او ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد ، اما این بالشتک ها برای اهداف دفاعی در نظر گرفته نشده اند.

زانوبندهای باکوگو در واقع برای استراتژی های تهاجمی طراحی شده اند ، اما او در واقع هنوز خیلی از آنها استفاده نکرده است.

او در موسیقی استعداد دارد

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

در حالی که کوه نوردی یک سرگرمی چالش ابرانگیز او است ، ما این واقعیت را تحت تأثیر قرار می دهیم که باکوگو هم میتواند بنوازد. این صحنه از مانگای MHA نشان داد که کله آتشی نوازنده ای با استعداد است و او توانست با تکنوازی طبل خود همکلاسی های خود را هیجان زده کند.

مهارت های موسیقی پیش بینی نشده او ممکن است در نگاه اول تصادفی یا مزخرف به نظر برسد ، اما احساسات پرخاشگرانه باکوگو با شدت کوبوندن طبل رابطه نزدیکی دارد

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

هوریكوشی انتظار نداشت كه اینقدر محبوب شود

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

هوریکوشی کاملاً حق دارد از محبوبیت کاتسوکی گیج شود. پس از همه ، او به عمد سعی کرد باکوگو را غیرقابل قبول و منزجر کند. این مجموعه هر نوع مخاطبی با سلیقه های مختلفی دارد و تعداد کمی می توانستند پیش بینی کنند که خصمانه ترین دانش آموز مورد علاقه هواداران قرار بگیرد

تشابح شخصیت باکوگو به شیشیدو

10 حقیقت جالب از باکوگو که شاید نمیدانستید

هوریکی کوشی اثری به نام Oumagadoki Zoo از خود به جا گذاشته است که در آن شیری به نام Shishido وجود دارد که از نظر اخلاقی و رفتاری شباهت زیادی به باکوگو داری. (الان که اشاره شد موهای باکوگو هم شبیه شیر میمونه)

شیشیدو یک شیر مغرور است که دوست دارد دعوا  کند و به دیگران توهین کند ، اما در طول داستان نگرش او تغییر می کند.

مطالب مرتبط دیگر

4.2/5 - (12 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫5 دیدگاه ها

 1. اطلاعات خوبی دریافت کردیم ممنون:-)
  (هرچند تقریبا همشو میدونستم:-|) 😂
  .
  .
  .
  اتفاقا منم از شخصیت باکوگو و خشونتش خوشم میاد😈
  من ب طرز عجیبی باعث اینکه دخترم، روحیم خشنه! خیلیم خشن و دلیل اینکه از شخصیت رفتاری باکوگو خوشم میاد، همین خشونتشه! 😈
  .
  و… درضمن… باکوگو خیییلی شبیه ناروکو شوکیچیه! 🤤
  هم مدل مدهاشون باهم شباهت دارن،هم رفتاراشون!
  اصا کپی همن! فقط تنها فرقی ک باهم دارن، اینه ک باکوگو ی خرده خشن تر از ناروکو عه ولی در کل خییییییییلی شبیه همن!!

  1. وای منم دقیقا مثل تو هم از ناروکو و هم از کاچان خوشم میاد عاشق جفتشونم 😍♥️♥️

 2. همشو میدونستم
  جالبه که اینم اضافه کنید= کاتسوکی سه نوع ورژن داره
  ورژن اصلیش که در مانگای اصلی و انیمه هست
  و دو ورژن ”سادیسمی و دیوونه” و ” گریان” اون که قرار بود از این نوع در انیمه استفاده بشه . . .
  سادیسمی دیوونش همون مهربون و خوش خنده اییه که نام بردین ولی کاتسوکی فقط جلوی بقیه مهربون و خوش اخلاق بوده و وقتی دکو که قرار بود اسمش ”یامیکومو” باشه رو میدید همیشه اذیت میکرد و تقریبا میشه گفت زجر کشش میکرد😐
  شخصیت گریانش هم همیشه در حال گریه کردنه و دچار به افسردی و اعتماد به نفس پایینه . . . درحالی که ” میدوریا
  ایزوکو” شخصیت خشکی داره و ” تودوروکی شوتو” هم بسیار خوشحال و بازیگوشه! همچنین ”ایجیرو کیریشیما” شخصیت بسیار پرخاشگری داره و معمولا با ” ایزوکو میدوریا” بخاطر ”کاتسوکی” در حال دعواست
  .
  .
  .
  به عنوان یک فن مای هیرو باید بدونیم😐✌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا