مقالات
موضوعات داغ

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

امروز با مقاله 10 شخصیت انیمه ای که مهر رو موم شدند در خدمت شما هستیم، شخصیت های قوی، قهرمان یا ضد قهرمان هایی که در حین مبارزه به علت مهار یا استفاده از قدرت زیادشون مهر و موم شدن، البته شاید این سبک واسه خیلیا دیگه تکراری شده باشه و مورد علاقه همه نباشه ولی خب به هر حال این رویه فعلا ادامه داره.

وقتی که ممکنه طرفدارا به این باور برسن که مهر و موم شدن کاراکترها یه استعاره جدید میتونه باشه، همین حرکت توی بعضی از انیمه های شونن کلاسیک طولانی مدت، مثل سری دراگون بال و سری ناروتو هم وجود داره و میشه دید. بنابراین، بیاین یه نگاه به شخصیت هایی بندازیم که توی دنیای انیمه ای خودشون مهر و موم شدن.

این لیست دارای اسپویل از انیمه های مختلف میباشد

آنچه در این مطلب میخوانید

1. شخصیت Naruto Uzumaki

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

با انتشار فصل آخر بوروتو، ناروتو و ساسکه بدون شک محبوب ترین افراد با شخصیت های مهر و موم شده هستن. البته، ساسکه خودش مهر و موم نشده بود فقط ایتاچی قدرت آماتراتسو خودش رو توی چشم چپ ساسکه مهر و موم کرد که وقتی اوبیتو رو میبینه خودش فعال شه و یه جورایی هم میشه گفت ارثیه واسه ساسکه گذاشت؛و اینکه اولین بار هم برای ناروتو نیست، چون قبلاً توی این سریال، وقتی که اون و ساسکه با با ایشیکی مبارزه میکردن یبار مهر و موم شده بود.

 توی اون مبارزه با ایشیکی بخاطر آسیب های شدیدی که ناروتو و ساسکه دیده بودن، ساسکه فقط میتونست با چاکرایی که براش باقی مونده یه نفر رو تلپورت کنه به دنیای بیرون و ناروتو هم اینو میدونست که ایشیکی دیگه قدرت کافی برای کشتنشو نداره به ساسکه گفت که فرار کنه و ایشیکی هم تونست ناروتو رو اونجا توی گوی مشکی مهر و موم کنه که از بیرون هیچکاریش نمیشد کرد،و در آخر هم باید بگیم تیم 7 جدید برای نجات ناروتو اومدن و نجاتش دادن

2.شخصیت Satoru Gojo

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

همونطور که توی مانگا نشون داده شد، سوگورو گتو جعلی، یعنی کِنجاکو، ساتورو گوجو رو توی قلمرو بینهایتش مهر و موم کرد تا بتونه نقشه خودش رو برای بازی که میخواست راه بندازه شروع کنه. علاوه بر این، کل حادثه شیبویا یه طوری سازماندهی و برنامه ریزی شد که کِنجاکو بتونه گوجو رو از سر راهش برداره و اون توی این کارم موفق شد.

این حادثه توی فصل 91 این مجموعه اتفاق افتاد  و از اون موقع تا الان، 119 فصل منتشر شده ،اما هیچ اطلاعاتی وجود نداره در نتیجه، طرفدارا  مانگاکا  رو ترغیب کردن تا قوی ترین جادوگر داستان رو برگردونه.

3. شخصیت Lumiere Silvamillion Clover

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

برخلاف بقیه شخصیت‌های لیستمون که توسط افرادی که نسبت به اونها دشمنی داشتن مهر و موم شده بودن، لومیر سیلوامیلیون توسط سکری، خدمتکار وفادار خودش مهر و موم شد.

بعد از مبارزه با شیطان لیچ، لومیر به شدت زخمی شد، به همین دلیل که سکری تصمیم گرفت اون رو برای نجات جونش با فینرال مهر و موم کنه. پنج قرن بعد، اونو با استفاده و کمک از سنگ های جادویی آزاد کرد.

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

4. شخصیت Kurama

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

کوراما که توی ناروتو به‌عنوان هیولای 9 دم شناخته میشه، یکی از هیولا های دم داریه که توسط  دانای شیش طریقت از هیولای بزرگ 10 دم که با تقسیم کردن قدرت‌هاش  به 9 هیولای دم دار مختلف بود بوجود اومد.

بعد از مرگ دانای شیش طریقت، هر کدوم از این هیولا های دم دار توی اسارت دهکده های شینوبی مختلف قرار گرفتن، چونکه اونا رو یه قدرت نظامی خیلی با ارزش میدونستن. بنابراین، اهالی دهکده ها اونا رو توی شینوبی ها به صورت انفرادی که بعدها به اسم جینچوریکی شناخته میشدن، مهر و موم کردن. در مورد کوراما، اول میتو اوزوماکی بود و بعد از اون کوشینا و ناروتو اوزوماکی بودن.

5. شخصیت Liebe

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

توی انیمه بلک کلاور، لیبه توی دنیای مردگان زندگی می کرد، جایی که بخاطر نداشتن مانا همیشه مسخره میشد و مورد آزار و اذیت بقیه قرار میگرفت. واسش قلدری می کردن و اونو به سمت دروازه دنیای زیرین پرتاب کردن. خوشبختانه از اونجا گذشت و به دنیای زندگان رسید.

مادر آستا، ریچیتا، اونو به عنوان پسر خودش قبول کرد و از اون مراقبت کرد. با این حال، وقتیکه این دوتا مورد حمله لوسیفر و شیطان های قوی تر قرار گرفتن، ریچیتا به شدت مجروح شد، بعد از اون لیبه را توی گریمور پنج برگی که پیدا کرده بود، مهر و موم کرد.

6. شخصیت Yhwach

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

توی پایان اولین جنگ بین شینیگامی و کوئینشی، یاماموتو گنریوسای شیگکونی موفق شد پادشاه کوینشی ها، یعنی یوهاباخ رو شکست بده و بعد از اونم برای مدت نامعلومی ازش خبری نبود.

خلاصه طبق فولکلور کوئینشی، شاه مهر و موم شده قرار بود نبض خودش رو بعد از 900 سال اسیر شدن، عقل خودش رو 90 سال بعدش، و قدرت خودشو بعد از 9 سال بعدیش بتونه پس بگیره. بعد از اینکه یوهاباخ از مهر خودش بیرون اومد، حرکت خودشو علیه انجمن ارواح شروع کرد

7. شخصیت King Piccolo

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

توی انیمه دراگون بال هم در مورد شخصیت های مهر و موم شده صحبت کردیم، شاه پیکولو از این انیمه تو مهر شدن تخصص کامل  داره، چون توی همین انیمه، دو بار مهر و موم شده.

اون اول توسط استاد موتایتو مهر و موم شد، چون اون از تکنیک خاص خودش، “موج مهار شیطان” (مافوبا) برای مهر و موم کردن پادشاه پیکولو توی یه پلوپز برقی استفاده کرد!

بعد از رها شدن توسط امپراطور پیلاف، شاه پیکولو دوباره با همین تکنیک مهر و موم میشه و استاد رُوشی، سعی کرد از تکنیک استاد موتایتو کپی کنه که برعکسش کنه بتونه مهر و موم رو بشکونه که آزادش کنه ولی موفق نشد و در آخر هم شکست خورد.

شخصیت های انیمه ای که مهر و موم شدند

8.شخصیت Sosuke Aizen

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

توی سری اول بلیچ، آیزن خودش رو با هوگیوکو ترکیب کرده بود و باعث شد که نتونه کنترلش کنه و در آخر هم بهش غلبه کرد. البته بعد از اینکه اون خیلی به قدرت بالایی رسید، ایچیگو با حالت گتسوگا تنشوی نهاییش اومد و باهاش مبارزه کرد. این حالتش به قهرمان مو نارنجی ما کمک کرد تا آیزن رو شکست بده.

خلاصه همونطور که توسط یوهاباخ توی انیمه بلیچ جنگ خونین هزار ساله معلوم شد، با توجه به اینکه آیزن خودش رو با هوگیوکو ترکیب کرده بود، کشتنش کار سختی بود. در نتیجه، اونو زیر مقر گروه اول مهر و مومش کرده بودن.

شخصیت های انیمه ای مهر و موم شده

9.شخصیت Ryomen Sukuna

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

ریومن سوکونا، ملقب به پادشاه نفرین‌ها، قبلاً به عنوان شیطان خیالی شناخته می‌شد و برای جلوگیری از خطراتش توسط گروهی از جادوگران شکست خورد. با این حال، بعد از مرگ اون، به یه روح شیطانی تبدیل شد، چونکه اون خیلی قوی تر از این حرفا بود که بتونن کنترلش کنن و به این ترتیب توی جسم 20 انگشت نابود نشدنی خودش که به عنوان مومیایی قبرش به حساب میومد نگهداری می شد، مهر و مومش کردن.

در حال حاضر، بعد از اینکه ایتادوری یوجی یکی از انگشتای سوکونا رو توی جریان درگیری روح نفرین شده توی مدرسه اش خورد، تونست توی بدنش تناسخ پیدا کنه.

10.شخصیت Annie Leonhart

10 شخصیت انیمه ای که مهر و موم شدند

توی پایان فصل 1 انیمه ی حمله به تایتان، مشخص شد که آنی لئونهارت تایتان زنه و کسیه که مقر اصلی  را هدفش قرار داده بود. بعد از اینکه ارن یگر  موفق شد اونو توی حالت تایتانش که حمله کرده بود شکست بده، آنی مجبور شد از حالت تایتان خودش بیرون بیاد.

در آخر هم برای حفظ اسرار خودش و مارلی، خودشو درون کریستال سخت و محکم که می‌تونست توی قسمت هایی از بدنش درست کنه مهر و موم کرد و البته در فصل آخر انیمه حمله به تایتان آنی از کریستال یخی خودش بیرون اومد.

راستی بچه ها ما تو فروشگاه اوتاکو24 که مال خودمون هم هست و به تازگی راه اندازی شده میتونید داخل فروشگاه اوتاکو 24 اکشن فیگور های انیمه ای ارزان و تکی هم موجود میباشد که میتونید براحتی و با خیال آسوده خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید. 🙂

نظر شما چیه ؟ تو کامنتا بهمون بگید. آیا شخصیت مهر و موم شده دیگه ای میشناسید؟

4.4/5 - (7 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا