فکت
موضوعات داغ

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید ❤️‍🔥

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

تو این قسمت از سایت انیمه سی شصت قصد داریم مقاله ای تحت عنوان 16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید، اگر طرفدار این شخصیت پر ابهت و جذاب هستید پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

اوچیها ایتاچی

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

اوچیها ایتاچی یکی از شخصیت های معروف و پرطرفدار انیمه ناروتو هستش که به دلیل قربانی کردن خودش برای دهکده به یک ابر قهرمان تبدیل شد و بین مخاطبان محبوب شد.

همینطور اوچیها ایتاچی یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ناروتو هستش که به نظر من خدای ابهت هم هست،لازم به ذکر هست که بگم این شخصیت محبوب ماساشی کیشیموتو هم میباشد.

در ادامه 16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی به شما عزیزان میگوییم و شما رو بیشتر با این شخصیت آشنا میکنیم.

معشوقه ایتاچی

در رمان های ناروتو شیپودن در مورد معشوقه ایتاچی این چنین نوشتن که قبل از کشته شدن اوچیها ایزومی اوچیها ایتاچی بر روی اون گنجتسو قدرتمند خودش رو اجرا میکنه و به مدت 80 سال با ایزومی در دنیای تسوکویومی ایتاچی زندگی میکنند و صاحب فرزند میشند.

ایتاچی شخصیت محبوب کیشیموتو در آکاتسوکی

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

اعضای Akatsuki به دلیل طراحی جالب و توانایی های ابتکاری جنگی ، به سرعت در میان طرفداران محبوب شدند. ماساشی کیشیموتو (خالق ناروتو) تأیید کرده که اوچیها ایتاچی عضو مورد علاقه او در آکاتسوکی بوده است.

او می خواسته خائنانی با پس زمینه ای بسازد که به اندازه شخصیت های اصلی غنی و با جزئیات باشد ، به همین دلیل احتمالاً او از ایتاچی خیلی خوشش آمده است ، زیرا جزئیات زندگی او به یکی از مهمترین نکات اصلی سریال تبدیل شد.

طرح اولیه شخصیت اوچیها ایتاچی

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

قبیله اوچیها در اصل بخشی از داستان ناروتو نبودند. ماساشی کیشیموتو در اصل می خواست که داستان کاملاً به خود ناروتو متمرکز شود. ویراستاران او را ترغیب کردند شخصیت های بیشتری به داستان اضافه کند ، یکی از آنها باید رقیب ناروتو باشد.

این امر منجر به خلق ساسوکه شد ، که برنده چندین نظرسنجی از محبوبیت شخصیت های Shonen Jump بود و اساساً بسیاری از داستان ناروتو را بر عهده گرفت.

طرح و نقش ایتاچی در داستان در ابتدا متفاوت بود. او قرار بود رهبر گروه 70 نفره نینجا به نام “جوخه ایتاچی” باشد. این گروه می توانستند با ترورها و سایر کارهای مخفی که روستای وسیع از آنها آگاه نبوده ، سر و کار داشته باشند.

ایتاچی همچنین زخمی به شکل X در چانه داشت. این عناصر اصلی طراحی به دانزو منتقل شد ، او یک گروه مخفی را در کنوها تحت عنوان “ریشه” اداره می کرد و همان زخم را در چانه داشت.

وسواسی روی تخم مرغ

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

اوچیها ایتاچی به شدن روی نیمرو پختن حساس است او برای تلاش در این کار از تمام قدرت شارینگان خود استفاده می کند و مرتباً ناکام می ماند. او مجبور است برای انجام این کار بارها و بارها از قدرت Mangekyo Sharingan استفاده کند.

آیا ایتاچی از جیرایا میترسد؟

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

هنگامی که یک مانگا در ژاپن محبوب می شود ، ناشر گاهی کتابهای اطلاعاتی را منتشر می کند ، که حاوی تمام اطلاعات شناخته شده در مورد شخصیت های این مجموعه است. این کتابها همچنین دارای محتوای اختصاصی نویسنده مجموعه مانند مصاحبه و هنر مفهومی هستند.

جیرایا یکی از معدود افرادی است که به نظر می رسید ایتاچی از جنگیدن با اون واقعاً میترسید. او از جیرایا فرار کرد ، حتی زمانی که کیسامه در کنارش بود.

(تو سری ناروتو کلاسیک وقتی ایتاچی از معده وزغ جیرایا فرار میکنه کیسامه ازش علت این کار رو میپرسه و ایتاچی تو جواب میگه که تو بهترین حالت ما میتونستیم اون رو بکشیم ولی خودمون هم کشته میشدیم، ولی به نظر من اینطور نبود اون از هر آسیب مستقیم و غیر مستقیم به ناروتو دوری میکرد.)

شخصیت وفادار داستان

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

اوچیها ایتاچی یکی از کسانی بود که از هویت پدر مادر ناروتو با خبر بود ولی با این که به ظاهر دشمن کونوها شناخته شده بود و زمانی که با ناروتو رو به رو میشد اصلا در این باره هیچ حرفی نمیزد.

شریک سابق ایتاچی

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

اکثرا تصور میکنند که کیسامه اولین همکار اوچیها ایتاچی در آکاتسوکی هستش در صورتی که این اشتباه هست، جوزو یکی از هفت شمشیر زن دهکده مخفی برگ که شمشیر جلاد زابوزا هم در ابتدا در دستان او بود همکار ایتاچی بود که به دست میزوکاگه چهارم کشته شد

مرگ رقیب او

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

ایتاچی علی رغم مهارت در بیشتر  نینجوتسو ها ، در طول مدت حضور در آکادمی هنوز شارینگان خود را فعال نکرده بود. مرگ رقیبش تنما ایزومو باعث شد تا به این قدرت دست یابد تیم ایتاچی برای اسکورت دایمو از سرزمین آتش در یک سفر انتخاب شد.

کاروان آنها مورد حمله توبی قرار گرفت و او تنما را با یک ضربه شمشیر خود ذبح کرد. همین امر باعث شد تا ایتاچی کنترل خود را از دست بدهد و برای اولین بار شارینگان خود را فعال کند.

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

او یک صلح طلب بود

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

در قسمت های پایانی ناروتو شیپودن وقتی در فیلر ها داستان زندگی اوچیها ایتاچی رو نشون میداد دیدیم که کودکی ایتاچی مصادف شده بود با جنگ سوم بزرگ نینجایی، و این قضیه به شدت تو روحیه اون تاثیر گذاشته بود و اون رو به یک صلح طلب تبدیل کرده بود

به همین علت اوچیها ایتاچی تمام جنگ های خودش رو تو کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام میرسوند

راز قدرت های سوسانو اوچیها ایتاچی

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

قدرت سوسانو اولین بار در انیمه توسط ایتاچی به ما نمایش داده شد که یکی از قدرت های مانگکیو شارینگان است، که حفظ آن بسیار به چاکرا نیاز دارد و به بدن شخص آسیب میرساند

نسخه سوسانو ایتاچی بی نظیر است ، به این دلیل که دارای مواردی است که سوسانو های دیگر  فاقد آن است. اون یک تیغه جادویی (شمشیر توتسوکا) را به همراه داشت که می تواند کسانی را که می زند در یک رویای بی پایان به دام بیندازد. همچنین دارای یک سپر (آینه یاتا) بود که کاربر را در برابر انواع آسیب های اساسی محافظت می کرد.  چگونگی به دست آوردن این قدرت ها هنوز به شکل یک راز باقی مانده است.

توانایی اجرای مهر با یک دست

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

توانایی انجام مهر و موم با یک دست توانایی بسیار سختی در دنیای ناروتو است ، که فقط توسط چند نفر انجام شده است.

این به کاربر اجازه می دهد تا به طور بالقوه دو جوتوسو را همزمان انجام دهد ، یا هنگام ایجاد مهر و موم از سلاح استفاده کند. فقط شش شخصیت در ناروتو وجود دارد که نشان داده شده است که میتوانند  این شاهکار را انجام می دهند نشان داده شد که هاکو و زابوزا می توانند مهر و موم یک دست انجام دهند ، اگرچه این هنوز در اوایل مجموعه بود که قوانین این انیمه هنوز در حال تدوین بود.

شخصیت های دیگری که می توانند مهرهای یک دست را اجرا کنند ناروتو ، ساسوکه ، میناتو و ایتاچی هستند. ما برای اولین بار می بینیم که ایتاچی هنگام مبارزه با کاکاشی این کار را انجام می دهد. او می تواند در حالی که شوریکن را در دست خود آماده نگه داشته است ، جوتسوس را انجام دهد ، که باعث نگرانی کاکاشی در رویکرد او می شود ، زیرا او نگران باز گذاشتن گارد خود برای ضد حمله است.

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

ایتاچی دومین دانش آموز برتر در تمام آکادمی ها بود

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

Itachi Shinden: Book of Bright Light نشان داد که هوکاگه چهارم بالاترین امتیاز دانش آموزی را در تاریخ آکادمی Konoha از آن خودش کرده و ایتاچی بعد میناتو در رتبه دوم قرار دارد این موضوع هرگز در داستان مطرح نمیشود. 

راز نهفته بین اروچیمارو و ایتاچی

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

به گفته توبی (اوچیها اوبیتو) ، ایتاچی در طول جنگ جهانی سوم شینوبی شاهد یک میدان جنگ بود. همه مرگ و ویرانی باعث شد که وی برای صلح تلاش کند و همین امر باعث شد تا وقتی از کودتا مطلع شد در کنار کونوها قرار گرفت.

در همین رمان رمان های ایتاچی و اقتباس انیمه آنها در پس زمینه او گسترش یافت. وقتی ایتاچی چهار ساله بود ، سعی کرد به یک نینجا زخمی از ایواگاکوره آب بدهد. که بعد از حمله نینجا به ایتاچی  مجبور شد با بریدن گلوی نینجا اون رو بکشه. سپس پدرش برای او معنای جنگ و چرایی اهمیت دیدن وی در این میدان جنگ را توضیح داد.

ایتاچی پس از بحث در مورد معنای زندگی و مرگ با اوروچیمارو ، تصمیم می گیرد کهبه زندگی خود پایان بدهد. او در آخرین لحظه تصمیم خود را تغییر می دهد ، و بعداً از تولد قریب الوقوع ساسوکه ، که او را به ادامه زندگی تحریک می کند ، مطلع می شود :))

اوچیها ایتاچی و اوچیها شیسویی

ضریب هوشی شخصیت های انیمه ای

ایتاچی ممکن است از نظر توانایی جنگی مورد احترام ترین عضو قبیله اوچیها باشد ، اما بیشترین ترس از او نبود. شیسوی اوچیها ممکن است قدرتمندترین عضو قبیله ای باشد که تاکنون وجود داشته است.

این به دلیل استفاده از تکنیکی به نام Kotamatsukami بود. شیسوی می توانست ازگنجتسو چنان قدرتمندی استفاده کند که به عنوان کنترل واقعی ذهن عمل کند. کوتاماتسوکامی می تواند بر ذهن افراد تأثیر بگذارد و خاطرات و تجربیات کاذب را برای آنها رقم بزند.

دانزو قبل از مرگ یکی از چشمهای شیسویی را دزدید. شیسوی چشم دیگر خود را به ایتاچی نشان داد و سپس به امید بیدار کردن مانگکیو شارینگان ایتاچی ، خودکشی کرد.

ایتاچی چشم شیسویی را به یک کلاغ پیوند داد و آن را درون ناروتو قرار داد تا در صورت تبدیل شدن به شر ، شخصیت ساسوکه را تغییر دهد. با توجه به اینکه او می توانست از آن در هر یک از شرورهای مهم داستان (مانندناگاتو یا اوبیتو) استفاده کند و مانع از اتمام نقشه های شیطانی آنها شود

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

استفاده ایتاچی از داروهای اعتیاد آور

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

زتسو متوجه شد که حرکات ایتاچی در آخرین نبردش با ساسوکه کند و ناهماهنگ است. او این را به دلیل بیماری ایتاچی میپندارد.به گفته توبی ایتاچی از یک بیماری سخت رنج می برد و هنگام جنگ با ساسوکه در نزدیکی مرگ بود. او ادعا می کند که ایتاچی از قوی ترین داروهای موجود برای زنده نگه داشتن خود استفاده می کرد.

علاقه او به پیوند برادری

16 حقیقت جالب از اوچیها ایتاچی که شاید نمیدانستید

ایتاچی همیشه از کشتن دشمنانی که برادر همدیگه بودند خود داری میکرد حتی اگه اونها قصد کشتن ایتاچی رو داشتند این موضوع تناه یک دلیل داره و اون همه احساسیه که نسبت به برادر کوچیک ترش ساسکه داره، و گفته شده که بهترین روزهای زندگی ایتاچی روزهای تولد ساسکه و زمانی بود که با همدیگه وقت میگذروندن.

3.3/5 - (3 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫4 دیدگاه ها

  1. تروخدا ادمین یاهرکسی لطفا بگید ک اون ارک فیلری ک زندگی ایتاچی از بچگی تا اخر میگه چنده چون فیلر هارو نمیدیدم و الان متوجه اشتباهم شدم لطفا بگو اون قسمت چنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا