انیمه ناروتوفکت

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو 💛

فکت از نامیکازه میناتو

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

تو این مقاله میخوایم 16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو رو تقدیم شما کنیم اگر طرفدار این شخصیت محبوب هستید ادامه مطلب رو از دست ندین…

دسترسی سریع

1. تاریخچه

میناتو با رویای جلب احترام و شناخت روستائیان از طریق تبدیل شدن به هوکاگه ، وارد آکادمی کونوها شد . هنگامی که کوشینا اوزوماکی به کونوها نقل مکان کرد ، در همان کلاس میناتو قرار گرفت. میناتو بلافاصله به سمت موهای قرمز روشنش کشیده شد و موهایش را زیبا دید. میناتو یک اعجوبه طبیعی به عنوان یک نینجا بود ، که امثال آن فقط یکبار در هر نسل ظاهر می شود. هنگامی که او را به تیم تحت رهبری جیرایا سپردند ، جیرایا علاقه ویژه ای به میناتو گرفت و او را به عنوان شاگرد خود پذیرفت، مهارتهای استثنایی میناتو باعث شد که جیرایا باور کند که ممکن است او فرزند پیشگویی باشد، شخصی که روزی دنیا را نجات خواهد داد 

2. شخصیت

علی رغم شباهت ظاهریش به ناروتو او از نظر شخصیت و منش کاملا با ناروتو متفاوت بود. میناتو شخصیتی اروم و فروتن داشت .او بسیار باهوش و زیرک بود، هرگز بدون دلیل کاری رو انجام نمیداد میناتو با یاد آوری صحبت های جیرایا درمورد فرزند پیشگویی تصمیم گرفت که کیوبی رو درون ناروتو مهر کند زیرا باور داشت روزی او بتواند از این قدرت بزرگ در مقابل دشمنان خود استفاده کند.

3. هوش

میناتو فردی کاملاً ریز بین بود و بالاترین امتیازات را در تاریخ آزمون کتبی آزمون های چونین داشت.  حتی در سنین جوانی ، فقط او از بین تمام نینجاهای اعزامی برای نجات کوشینا ، متوجه موهایی که روی زمین ریخته شده بود شد  و آنها رو ردیابی کرد.  در جنگ ، او می توانست ساختار یک تکنیکی که برای اولین بار دیده است رو به خوبی تحلیل و بررسی کند و به نقاط ضعف و قدرت اون پی ببرد. در نتیجه از آن به نفع خودش استفاده کند. او با مهارت مشاهده ای می توانست برنامه ها و انگیزه های حریف را فقط بر اساس شواهد محدود متوجه شود.  پس از پایان تجزیه و تحلیل ، میناتو به سرعت و با دقت حمله می کرد و در فرصت های مناسب به نقاط آسیب پذیر حمله می کرد.

4. انتقال

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

همانطور که بیشتر طرفداران سریال ناروتو میدونن میناتو قادر است که هر جسم و جوتسویی رو منتقل کند، تو حمله کیوبی و جنگ چهارم نینجایی و دهکده کونوها اون بمب بیجو رو به خارج از میدون جنگ تلپورت کرد.

5. نابغه آکادمی

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

میناتو با وجود اینکه از خاندان اسم و رسم داری نبود ولی یه نابغه واقعی به حساب میومد اون با بالاترین امتیاز و نمره از آکادمی کونوها فارغ تحصیل شد و نفر بعد اون که در جایگاه دوم قرار داره اوچیها ایتاچی هست.

6. معنای اسم میناتو

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

میناتو به معنای بندر و نامیکازه به معنای امواج و باد میباشد

7. سن آشنایی میناتو با کوشینا

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

 چهارمین کتاب داده ناروتو توانست برخی از ابهامات مربوط به میناتو و کوشینا را برطرف کند و تأیید کند که وقتی این دو نفر پس از مأموریت نجات کوشینا به دست میناتو عاشق یکدیگر شدند در آن زمان آنها تقریباً 12 ساله بودند. بعلاوه ، هنگامی که حمله نه دم به کونوها رخ داد ، و زمان تولد ناروتو متأسفانه این زوج جان خود را از دست دادند ، میناتو و کوشینا در آن موقع فقط 24 سال داشتند.

8. میناتو از هر دو دست خود میتواند استفاده کند

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

میناتو یکی از باهوش ترین شینوبی ها در تمام دوران بود ، یکی از قوی ترین شخصیت ها در کل سریال که تسلط کامل به تکنیک های شگفت انگیز داشت. بنابراین شاید تعجبی نداشته باشد که او از هر دو دست خود استفاده کند.

در واقع ، شاید شما بگید که میناتو چپ دست بود ، زیرا وقتی  یک تکنیک احضار را انجام میداد ، این کار را با دست چپ خودش انجام میداد. این بدان معناست که دستی که وی قرارداد اصلی را با آن امضا کرده نیز دست چپ اون بوده. بعد ها در انیمه دیدیم که اون برای اجرای فنون از دست راست خودش هم استفاده میکند پس میشه نتیجه گرفت که اون با دست راست خودش هم تسلط اجرای حرکات رو داره.

9. چرا به میناتو لقب برق زرد کونوها رو دادن؟

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

از نامیکازه میناتو به عنوان سریعترین شینوبی تاریخ نام برده میشود علت اون هم تکنیک تلپورت حرکت در فضا و زمان هستش که هوکاگه دوم توبیراما اون رو ابداع کرد، میناتو تونسته بود یه مرحله از خالق این تکنیک فراتر بره. 

در یک ماموریت میناتو با رایکاگه و برادرش جینچیوریکی هاچیبی برخورد میکنه و اونجا به رایکاگه نشون میده که سریع از اون هستش، و رایکاگه اون رو تو وجودش خودش قبول میکنه. پس تا حدودی متوجه شدیم که علت اصلی نام گذاری این لقب رنگ موهای میناتو و سرعت بالاش بود.

9. ماموریت های به انجام رسیده توسط میناتو

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

میناتو جمعا 847 ماموریت رو به پایان رسوند که آنها تشکیل شدن از 122 ماموریت سطح دی 147 ماموریت سطح سی 216 ماموریت سطح بی 323 ماموریت سطح ای و 39 ماموریت سطح اس.

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

10. او عاشق رمان های جیرایا بود

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

از اونجا که میناتو شاگرد جیرایا بود زمان فراغت خود را با خوندن کتاب های جیرایا پر میکرد همینطور نام ناروتو رو از همین کتاب انتخاب کرد، این نام زمانی که جیرایا در حال خوردن رامن بود به ذهنش رسیده بود.

11. مهارت استفاده در کونای

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

میناتو یکی از بهترین کاربران کونای بود و کونای منحصر به فرد و مخصوص  خودش رو هم داشت. در چهارمین جنگ بزرگ نینجا ، میناتو هر دو بازوی خود را از دست داد اما همچنان قادر به استفاده از کونای با دهان خود بود.

فکت از نامیکازه میناتو

12. قرار دادن کونای های خود در نقاط مختلف

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

میناتو برای مواقع ضروری و اضطراری از کونای های خود برای انتقال و جا به جایی استفاده میکرد  در جنگ با اوبیتو میناتو از کونایی که داخل خونه خودش قرار داده بود استفاده کرد و به راحتی ناروتو و کوشینا رو انتقال داد همچنین اون کونای هایی رو بیرون از دهکده قرار داده بود و بمب بیجویی که توسط کیوبی به طرفش پرت شد رو به بیرون از دهکده انتقال داد.

فکت های داغ از نامیکازه میناتو

13. میناتو مهر کلیدی جنگ چهارم نینجایی

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

با وجود اینکه اشخاص زیادی در جنگ چهارم نینجایی نقش داشتند ولی از میناتو میشه به عنوان یکی از بزرگترین مهره های این جنگ نام برد زیرا اون تمام نینجا ها رو در زمانی که در مرگ حتمی بودن با جوتسو تلپورت خود نجات داد البته در بار دوم به کمک ناروتو و ایده اون این کارو انجام داد.

14. میناتو به عنوان یک پدر

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

در اصل ، ماساشی کیشیموتو قصد نداشت نقش بزرگی در داستان به میناتو بدهد. اما وقتی خودش پدر شد ، فهمید که پیوند والدین و فرزندان چقدر مهم است و تصمیم گرفت که واقعاً دوست دارد قهرمان داستانش یک دیدار حضوری با والدینش داشته باشد. بنابراین ، اگر صحنه های دیدار ناروتو با خانوادش را دوست داشتید ، باید از بچه های کیشیموتو بخاطر آن تشکر کنید!

15. او میتواند با یک دست مهر اجرا کند

16 حقیقت جالب و خواندنی از نامیکازه میناتو

فقط تعداد انگشت شماری هستند که میتوانند با یک دست تکنیک و مهری اجرا کنند که قطعا میناتو یکی از آن اشخاص هست، این موضوع به روشنی تو جنگ چهارم پیدا بود. اشخاص دیگری هم هستند که میتوانند این کار را انجام دهند که از معروف ترین های اونها میتوان از اشخاص زیر نام برد:

ناروتو اوزوماکی، اوچیها ساسکه، اوچیها ایتاچی، نامیکازه میناتو، هاکو، زابوزا، کاواکی، بوروتو، کاشین کوجی

2.3/5 - (3 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫3 دیدگاه ها

  1. سلام ببخشید ولی اسم سلاح میناتو سای هست نه کونای کونای فقط یه تیغه داره ولی سای سه تیغه داره که میتونه رو به بالا یا پایین باشه از این سلاح برای شکستن شمیر می‌توان استفاده کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا