انیمه های اکشنانیمه های سریالیانیمه های شوننمعرفی انیمه

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

انیمه هایی که مشابه ناروتو هستند

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید، بله درست خوندید امروز براتون یه لیست از انیمه هایی که مشابه انیمه ناروتو هستند آوردم تا شما عزیزان بتونید از بینشون انیمه موردنظر و دلخواه خودتون رو پیدا کنید ببینید و لذت ببرید، پس با ما همراه باشید.

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

ناروتو (Naruto) باوجود انتقادات وارده یکی از محبوب ترین انیمه هاست. در روستای کونوها چهارمین هوکاگه با استفاده از قربانی کردن خود موفق می‌شود روباهی غول پیکر با ۹ دم را داخل بدن ناروتوی تازه به ‌دنیا آمده زندانی کند. این پسر همان ناروتو است. او ماجراجویی را آغاز کرده تا احترام مردم روستا را جلب کند و به هوکاگه بعدی تبدیل شود. او همچنین می خواهد قوی ترین نینجای تاریخ باشد. اما با وجود هیولای داخل وجود او این کار آسان نیست و باید با خودش کشمکش کند.

Bleach

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

یکی از محبوب ترین انیمه های شونن که شخصیت ها و مفاهیم جالبی دارد انیمه bleach  هستش. بنابراین از قسمت اول توجهتان به آن جلب می شود. ایچیگو کوروساکی نوجوانی است که رویارویی اش با یک شینیگامی زندگی اش را تغییر خواهد داد. اکنون خودش یک سول ریپر یا شینیگامی است و باید انسان ها را از شر هیولاهایی به نام هالو نجات دهد. شخصیت پردازی و موسیقی متن این انیمه فوق العادس و اکیدا بهتون پیشنهاد میشه که ببینید.

عنوان فارسی : بلیچ

سال های پخش : 2004 – 2012

ژانر : اکشن , شونن , فانتزی , کمدی , ماجراجویی , ماوراء طبیعی , هیجان انگیز

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

Black Clover

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

شبدر سیاه یک سریال جادویی فانتزی است درباره دو پسر به نام های استا و یونو که با وجود متفاوت بودن از کودکی جداناپذیر بودند. در این دنیای جادویی یونو قدرت های جادویی نیرومندی دارد. استا قدرت جادویی ندارد و به همین دلیل باید از لحاظ فیزیکی تلاش کند به همین دلیل شخصیت اصلی با تمرین های زیاد سعی میکنه قدرت های بدنی خودش رو افزایش بده که در این راه …

عنوان فارسی : شبدر سیاه

سال های پخش : 2017

ژانر : اکشن , جادویی , درام , شونن , علمی-تخیلی , فانتزی , کمدی , ماجراجویی , هیجان انگیز

Boku no Hero Academia

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

انیمه مدرسه قهرمانانه من در جهانی جریان دارد که در آن، انسان‌ها دارای قدرت‌های فرا انسانی به نام کوسه (Quirks) هستند. دراین‌بین، افرادی وجود دارند که فاقد این قدرت‌ها هستند و هیچ تفاوتی با انسان‌های عادی ندارند. ایزوکو میدوریا (Izuku Midoriya) که با نام دکو (Deku) نیز شناخته می‌شود، یکی از این افراد است که توسط بسیاری از هم سن و سالانش ازجمله دوست دوران کودکی‌اش، کاتسوکی باکوگو (Katsuki Bakugo)، مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد. با وجود تمام تفاوت‌ها، وجه اشتراک بین میدوریا و باکوگو علاقه آن‌ها به بزرگ‌ترین قهرمان دنیا، یعنی آلمایت (All Might)، است.

 این ابر‌قهرمان از جراحت شدیدی رنج می‌برد که به‌منظور حفظ روحیه عمومی، آن را از عموم مردم مخفی کرده. دنیای آلمایت زمانی دگر‌گون می‌شود که پس از رو‌به‌رو شدن با میدوریا و مشاهده عزم و اراده او، تصمیم می‌گیرد با فاش کردن ماهیت کوسه‌اش به نام یکی برای همه (One For All)، قدرت‌های خود را به او منتقل کند

عنوان فارسی : مدرسه قهرمانانه من

سال های پخش : 2016

ژانر : اکشن , شونن , علمی-تخیلی , فانتزی , کمدی , ماجراجویی , مدرسه ای

Attack on Titan

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

یکی از محبوب ترین انیمه های موجود که دنیای اکشن، درام و رازآلود را باهم ادغام می کند. در دنیای این انیمه به دلیل وجود هیولاها انسان ها در آستانه انقراض قرار دارند. تایتان ها در مسیر خود همه چیز را نابود کرده و از انسان ها تغذیه می کنند. آن ها برای شکست تایتان ها تکنیک های سه بعدی را تمرین کرده و فرا می گیرند ارن یگر رازی دارد که می تواند سرنوشت انسان ها را تغییر دهد. ارن پس از مرگ مادرش قسم می خورد که برای گرفتن انتقام همه تایتان ها را از بین ببرد. اما در این مسیر مشکلاتی وجود دارد…

حمله به تایتان  یا اتک آن تایتان که از مانگایی تحسین شده و برنده جایزه اقتباس شده (نام ژاپنی آن “شینگکی نو کیوجین” (Shingeki no Kyojin) می‌باشد) در دنیایی رخ می‌دهد که در آن موجودات انسان مانند غول پیکر به نام تایتان، خرابی به بار آورده و با خوردن انسان‌ها دنیا را رو به نابودی می‌برند. سه نوجوان به نام‌های “ارن یگر”، “میکاسا آکرمن” و “آرمین آلرت” که در حمله‌ای بزرگ خانواده‌های خود را از دست دادند به نیروی ارتش می‌پیوندند.

شخصیت اصلی داستان به نام ارن یگر ابتدای داستان یه شخص معمولی است او همانند ناروتو یه شخصیت تسلیم ناپذیری درون خودش دارد او در ابتدای داستان قدرت خاصی ندارد ولی در ادامه …

عنوان فارسی : حمله به تایتان

سال های پخش : 2013

ژانر : اکشن , ترسناک , درام , شونن , فانتزی , ماجراجویی , ماوراء طبیعی , معمایی , نظامی

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

One Piece

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

داستان مانکی دی.لوفی و همراهانش که برای یافتن گنج معروف وان پیس سفری را آغاز می کنند. این انیمه کلاسیک درباره دزدان دریایی پر از صحنه های اکشن و درام است که لوفی خود را رئیس دزدان دریایی می نامند.

شخصیت اصلی داستان مانکی دی لوفی شباهت های زیادی به اوزوماکی ناروتو دارد هر دو شخصیت شوخ، پرقدرت و جوانمردی هستند که درمقابل دشمنای  خودشون به شدت ترسناک ظاهر میشن.تا به حال 979 قسمت از انیمه پخش شده است و هنوز به طور هفتگی در حال پخش است.

عنوان فارسی : وان پیس

سال های پخش : 1999

ژانر : اکشن , درام , شونن , فانتزی , کمدی , ماجراجویی , ماوراء طبیعی

Fairy Tail

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

یکی از انیمه های محبوب حاضر که در ژانر ماجراجویانه، جادویی و اکشن انیمه فیری تیل هستش. در دنیای فیری تیل دنیا جادویی بوده و با کمک جادو همه مشکلات حل می شود. جادوگران اتحادیه ای تشکیل داده و درخواست کار می پذیرند. فری تیل یکی از این اتحادیه هاست که بسیار محبوب بوده و لوسی هرتفیلیا تصمیم می گیرد یک جادوگر حرفه ای شده و به این اتحادیه بپیوندد.

 یکی از مهارت های او یافتن کلید درهای آسمانی است. اما مردی می خواهد از او سواستفاده کند و فریب اش می دهد. سپس پسری به نام ناتسو که یکی از اعضای اتحادیه است لوسی را نجات داده و از او می خواهد که عضو انجمن شود. بنابراین یک ماجراجویی آغاز می شود.

عنوان فارسی : فیری تیل

سال های پخش : 2009-2019

ژانر : اکشن , جادویی , شونن , فانتزی , کمدی , ماجراجویی

Fullmetal Alchemists

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

کیمیاگر تمام فلزی: برادری انیمه ای ۶۴ قسمتی درباره دو برادر کیمیاگر به نام‌های “ادوارد” و “آلفونس الریک” می‌باشد که برای زنده کردن مادرشان عمل ممنوعه تبدیل انسان را انجام می‌دهند. در نتیجه این کار، “آلفونس” تمام بدنش و “ادوارد” یکی از دست‌هایش را از دست می‌دهند. این دو برادر برای گسترش دانش خود به منظور بازگرداندن بدنهایشان راهی سفر می‌شوند. اما آن‌ها راه پر از مانعی را در پیش دارند، مسیری که موانعی همچون دسیسه دولت و انسان‌های مصنوعی به نام همونکلوس که با کیمیاگری ساخته شده‌اند، می‌باشد.

کیمیاگر تمام فلزی: برادری نیز مانند شیطان کش درباره دو عضوی از خانواده است که یکی از آن‌ها شکل انسانی ندارد و دیگری خود را وقف کمک به او گرده است. هر دوی آن‌ها موضوع خوب در برابر بد را دارند و خواهر و برادر، برادر و برادر با دانش و توانایی‌هایشان در کنار هم دشمنان را از بین می‌برند. به همین دلیل این انیمه در لیست انیمه های شبیه “شیطان کش” قرار گرفت.

عنوان فارسی : کیمیاگر تمام فلزی: برادری 

سال های پخش : 2009-2012

ژانر : اکشن , جادویی , درام , شونن , علمی-تخیلی , فانتزی , کمدی , ماجراجویی , نظامی

انیمه هایی که مشابه ناروتو هستند

Dragon Ball

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

دراگون بال مدت هاست که لقب پدر شونن رو گرفته و سری مختلفی از این انیمه پخش شده از زمان آغاز سری دراگون بال سه دهه می گذرد و این انیمه توانسته در سال ها طرفداران خود را حفظ نماید. سان گوکو، قهرمان داستان، می خواهد از زمین در برابر بیگانه ها محافظت می کند. این انیمه بسیار محبوب بوده و یکی از انیمه های الهام بخش انیمه های مربوط به قدرت به شمار می رود. شخصیت های اصلی با وجود هر مانع سخت تلاش کرده و برای مبارزه با دشمنان آماده می شوند. این فرایند دشوار اما لذتبخش است.

عنوان فارسی : دراگون بال

سال های پخش : 1986

ژانر :اکشن  , شونن , فانتزی , هیجان انگیز، ابر قدرتی

Jujutsu kaisen

معرفی 38 انیمه جذاب در ژانر مدرسه ای

انیمه Jujutsu Kaisen، حول محور شخصیتی به اسم یوجی ایتادوری می‌چرخد که ناآگاهانه، با یکی از اشیای نفرین‌شده تماس برقرار کرده است. طی اتفاقاتی، یوجی خودش را وسط دنیای عجیب و غریب «نفرین‌ها» (Curses) پیدا می‌کند؛ موجوداتی که توسط نفرت و بداندیشی انسان‌ها به وجود می‌آیند. یوجی مستقیما با این موجودات روبه‌رو می‌شود و در نتیجه‌ی آن رویارویی، خطری که برای بشریت دارند را تا حدی درک می‌کند. در ادامه، یوجی در مسیری قدم می‌گذارد که راه بازگشتی ندارد.

انیمه جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen) یکی از جدیدترین انیمه‌هایی محسوب می‌شود که به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است. استودیو ماپا (MAPPA) وظیفه‌ی اقتباس آن را بر عهده داشت و به بهترین شکل ممکن، محتوای مانگا را اقتباس کرد و به نمایش گذاشت

عنوان فارسی : جوجوتسو کایسن

سال های پخش : 2020

ژانر :اکشن , ترسناک , شونن , شیطانی , ماوراء طبیعی , مدرسه ای

Hunter x Hunter

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

 هانتر (شکارچی) فردی است که دور دنیا سفر میکند و هرگونه ماموریت خطرناکی را انجام میدهد. از دستگیر کردن مجرم ها گرفته تا جستجوی سرزمین های ناشناخته به دنبال گنج. “گون” پسر جوانی است که پدرش چندین سال پیش، وقتی که یک هانتر بوده، ناپدید شده است. “گون” باور دارد که اگر بتواند پا جای پای پدرش بگذارد، ممکن است روزی بتواند دوباره به او بپیوند…

عنوان فارسی : هانتر ایکس هانتر

سال های پخش : 2016

ژانر :اکشن , شونن , فانتزی , کمدی , ماجراجویی

9 انیمه جذاب مشابه ناروتو که حتما باید تماشا کنید

مقالات خواندنی

مقالات مرتبط

3/5 - (2 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا