معرفی انیمه
موضوعات داغ

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند موضوع مقاله امروز ما هستش، انیمه شیطاش کش رو تقریبا اکثر اوتاکو ها یا دیدن یا اسمش رو شنیدن، این انیمه جدید به محض پخش تونست شهرست بسیاری رو بدست بیاره و سینمایی که بیرون داد به صورت وحشتناک سروصدا کرد، بریم با هم به معرفی انیمه هایی بپردازیم که اوتاکوهای سرتاسر جهان تو انیمه لیست یه جورایی شباهت هایی بین این انیمه هایی که قراره معرفی کنیم با شیطان کش دیدن .

۱. انیمه Jujutsu Kaisen

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : یووجی ایتادوری ، یک دانش آموز دبیرستانی معمولی بود ، البته تا قبل از آخرین حرف پدربزرگش که به او گفت تا میتواند به همه کمک کند . ایتادوری بطور اتفاقی در وسط یک مبارزه قرار میگیرد ، مبارزه ای بین یکی از شیاطین و جادوگری که برای از بین بردن آن آنجا بود ، ایتادوری برای محافظت از جان خود مجبور به خوردن یک انگشت میشود ، انگشتی که مطلق به یک شیطان است و باعث تغییر کامل وضعیت زندگی ایتادوری میشود …

استودیو : MAPPA
ژانر : اکشن ، سوپر نچرال ، مدرسه ای
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۲۰
قسمت ها : ۲۴ _ ۱فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۷

۲. انیمه Dororo

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : یک لرد سامورایی که مجروح شده، با ۱۲ شیطانی که در معبد زندانی هستند برای فرمانروایی تمام دنیا معامله می کند.شیاطین برای انجام این کار از او درخواست 48 قسمت از بدن فرزندش که هنوز به دنیا نیامده را می کنند. پس از تولد بچه، مادرش او را در سبد می گذارد و در رودخانه رها می کند

استودیو : Tezuka Productions , MAPPA
ژانر: اکشن ، ماجراجویی ، سوپر نچرال ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۹
قسمت ها : ۱ فصل _ ۲۴ قسمت
امتیاز (MAL) : ۸.۲

۳. انیمه Attack On Titan

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : صدها سال پیش، موجوداتی وحشتناک که ظاهری شبیه انسان‌ها داشتند ظاهر شدند. این موجودات عظیم الجثه که “تایتان” نامیده می‌شوند، تبدیل به تهدیدی اساسی برای بشریت شدند و هر انسانی که سر راه خود می‌دیدند را فقط برای سیر کردن گرسنگی بی‌پایان خود می‌خوردند. انسان‌ها که قادر به مبارزه با این موجودات نبودند، به ناچار درون دیوار‌های بزرگی که ممکن است آخرین پناه‌گاه امن بشریت باشد، خود را زندانی کردند. در زمان حال، زندگی درون این دیوار‌ها بالاخره به آرامی می‌گذرد و سال‌هاست که ساکنانش با تایتان‌ها درگیر نشدند. ارن یگر، میکاسا آکرمن و آرمین آرلرت سه کودک جوانی هستند که آرزوی گشت و گذار در دنیای خارج از دیوار‌ها را دارند و با داستان‌هایی از مناظر بیرون از دیوار بزرگ شده‌اند. اما تمام این صلح و آرامش زمانی که یک تایتان بسیار بزرگ 60 متری در دیوار شهرشان سوراخی ایجاد می‌کند، از بین می‌رود و آنها خیلی سریع متوجه بی‌رحمی دنیای اطرافشان می‌شوند. در آن روز ارن به خودش قول می‌دهد که هر کاری که لازم است و می‌تواند برای نابودی تک تک تایتان ها بر روی زمین انجام دهد، با این امید که شاید بشریت یک روز بتواند بدون ترس خارج از دیوار ها به زندگی عادی بپردازد.

استودیو : MAPPA _ Wit Studio
ژانر : اکشن ، درام ، فانتزی‌ ، معمایی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۳
قسمت ها : ۴ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۵۲

۴. انیمه Bleach

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : کوروساکی ایچیگو دانش آموز دبیرستانی است که مانند دیگر دانش آموزان ، معمولی نیست . چرا ؟ چون او میتواند ارواح را ببیند . او از دوران نوجوانی ، ارواح زندگی پس از مرگ را دیده است . زندگی ایچیگو یک روز ، زمانی که دو خواهرش توسط یک روح خبیث به نام هالو ، مورد حمله قرار می‌گیرند ، کاملا تغییر میکند . درست در همان زمان شینیگامی ( خدای مرگ) به نام کوچیکی روکیا ، که وظیفه او فرستادن ارواح خوب به بهشت و از بین بردن ارواح خبیث مثل هالو است ، به ایچیگو و خواهران و برادرانش کمک میکند . اما در طول مبارزه با هالو ، روکیا مجروح میشود و باید قدرت خود را به ایچیگو بدهد . با این قدرت جدید ایچیگو تلاشش برای نجات جهان را شروع می‌کند .

استودیو : Studio Pierrot
ژانر : اکشن ، کمدی ، سوپر نچرال ، ماوراء طبیعی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲
قسمت ها : ۳۶۶
امتیاز (MAL) : ۷.۸۴

۵. انیمه Fullmetal Alchemist: Brotherhood

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : دو برادر مادرشان را بخاطر یک بیماری لاعلاج از دست می دهند. آنها با نیروی علم کیمیا، از دانشی ممنوع برای برانگیختن مادرشان استفاده می کنند. اما کار آنها با شکست رو به رو می شود و به عنوان مجازاتی برای استفاده از این گونه کیمیا، برادر بزرگتر، ادوارد الریک پای چپش و برادر کوچکتر، الفونس الریک تمام بدنش را از دست می دهد. ادوارد برای نجات برادرش دست راستش را قربانی می کند و می تواند روح برادرش را به یک زره کامل پیوند بزند و ادوارد با کمک یک دوست خانوادگی اعضای بدن فلزی، “اتومیل”، را دریافت می کند تا آنها را جایگزین اعضای از دست رفته اش کند. با این کار او سوگند یاد می کند که به دنبال اکسیر بگردد تا خود و برادرش را به بدن های اولشان بازگرداند، حتی اگر این بدین معنا باشد که او یک “کیمیاگر ایالت” شود، یعنی کسی که از کیمیا برای ارتش استفاده می کند.

استودیو : Bones
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، درام ، فانتزی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۹
قسمت ها : ۶۴ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۹.۱۵

۶. انیمه Hunter x Hunter

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : داستان این انیمه در دنیایی اتفاق می افتد که شکارچیان برای انجام تمام کارهای خطرناک مانند دستیگری مجرمان و جستجو گنج های گمشده در مناطق ناشناخته وجود دارند . گون فریکس دوازده ساله میخواهد به بهترین شکارچی ممکن تبدیل شود به این امید که پدرش را که خودش یک شکارچی بود و مدت ها پیش پسر کوچکش را رها کرده بود ، پیدا کند . با اینحال گون به زودی متوجه میشود که مسیر دستیابی به اهدافش چالش برانگیزتر از آنچه فکر میکرد است . در طول مسیر تبدیل شدن به یک شکارچی رسمی ، کون با لئوریو، کوراپیکا انتقام جو و قاتل سابق شورشی دوست میشود . آنها برای رسیدن به اهدافشان ، هر چهار نفر با هم در آزمون شکارچی شرکت میکنند که به درصد موفقیت پایین و احتمال بالای مرگ مشهور است . گون و دوستانش در طول سفر خود وارد ماجراجویی هایی میشوند که آنها را در سختی ها و مبارزات زیادی قرار می‌دهد . آنها با تعداد زیادی از هیولاها ، موجودات و کاراکتر ها ملاقات میکنند و کم کم معنای واقعی شکارچی بودن را می آموزند .

استودیو : Madhouse
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۱
قسمت ها : ۱۴۸ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۹.۰۵

۷. انیمه My Hero Academia

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : ظاهراً ” دورکس ها” ابر قدرت های تازه کشف شده ، در طول سال ها بطور پیوسته در حال افزایش بودند ، بطوری که ۸۰ درصد از بشریت دارای توانایی های مختلفی از دستکاری عناصر گرفته تا تغییر شکل هستند . این امر بقیه جهان را کاملا ناتوان میکند و ایزوکو میدوریا ، یکی از این افراد است . این دانش آموز جاه طلب راهنمایی از کودکی چیزی جز قهرمان شدن نیمخواست . سرنوشت ناعادلانه او باعث می‌شود تا قهرمانان را تحسین کند و هر زمان که بتواند از آنها و کارهایشان یادداشت برداری کند . روزی ایزوکو با قهرمان شماره یک و بت شخصی خودش ملاقات میکند . قدرت ” آلمایت ” یک توانایی منحصر بفردی است که میتوان آن را به ارث برد و ایزوکو کسی بود که برای جانشینی انتخاب شد . ایزوکو با تحمل ماه ها تمرین طاقت فرسا ، در دبیرستان معتبری که بخاطر برنامه عالی آموزش قهرمانان مشهور شده است ، ثبت نام میکند . حال ایزوکو بزودی خواهد فهمید قهرمان بودن واقعا به چه معناست .

استودیو : Bones
ژانر : اکشن ، کمدی ، مدرسه ای ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۶
قسمت ها : ۱۱۳ _ ۵ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۹

۸. انیمه InuYasha

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : اینویاشا یک نیمه اهریمن است. پدر اینویاشا یک سگ شیطانی و مادرش یک انسان بوده است . او از ۵۰۰ سال پیش زندگی میکرده و در ابتدا خواسته اش این بود که به یک اهریمن کامل تبدیل شود اما بعد از آشنا شدن با راهبه ای به نام کیوکو می فهمد که می تواند به وسیله جواهر مقدس(گوهر شیکون)به یک انسان واقعی تبدیل شود . او و کیوکو بعد از مدتی عاشق هم میشوند، اما ناراکو که در واقع شخصیت منفی داستان است کاری می کند که کیوکو به اینویاشا خیانت کند و در آخر نیز اینویاشا با تیر مقدس ، کیوکو را به درختی می‌دوزد و به خواب ابدی فرو میبرود.
۵۰ سال بعد ، اینویاشا توسط دختری به نام به کاگومه از خواب بیدار می شود و بعد از آن به کمک کاگومه و بقیه دوستانش به دنبال جواهر مقدس می گردد که حالا تمام تکه هایش در سراسر جهان پخش شده است.

استودیو : Sunrise
ژانر: شونن ، تاریخی ، کمدی ، اکشن ، ماوراء طبیعی ، فانتزی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۰
قسمت ها : ۲ فصل _ 193
امتیاز (MAL) : ۷.۸

۹. انیمه Seraph of the End: Vampire Regin

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : در سال ۲۰۱۲ ، ویروسی در کل جهان پخش شد ، ویروسی که همه انسان های بزرگسال را از بین برد و فقط کودکان را زنده نگه داشت . این ویروس را خون آشام ها ساخته بودند تا به هدفشان یعنی دست‌یابی به خون تازه کودکان برسند .

استودیو : Wit Studio
ژانر : اکشن ، درام ، سوپر نچرال ، خون آشامی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۵
قسمت ها : ۲۴ _ ۲ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۴

۱۰. انیمه Fire Force

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : فاجعه ای بزرگ ۲۵۰ سال پیش اتفاق افتاد . اتفاقی که باعث شد بیشتر ساکنان زمین تبدیل به اجسادی شعله ور و مهاجم شوند ، هیولاهایی که هیچ چیز بجز نابودی نمی‌خواهند . بازماندگان به توکیو که امن ترین شهر باقی مانده است میروند . برای مقابله با این مشکل آتش نشان های مخصوصی دست بکار شده اند تا آتش را مهار و پس از مبارزه ، روح افراد را به روح بزرگ برگردانند .

استودیو : David Production
ژانر : اکشن ، سوپر نچرال ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۹
قسمت ها : ۴۸ _ ۲فصل
امتیاز (MAL) : 7.7

۱۱. انیمه Tokyo Ghoul

خلاصه داستان: انسان ها به دو دسته تقسیم شده اند ، انسان ها و غول های انسان نما ! کن کانکی پسر جوانی است که بعنوان یک انسان از غول ها متنفر است و نمی‌تواند با خورده شدن انسان ها توسط غول ها کنار بیاید ، اما از هرچه بدمان بیاید سرمان می آید . کانکی از دختری که همیشه به کافه می آید و کتاب می‌خواند خوشش می آید و با حرف های دوستش تصمیم به همراهمی کردن دختر تا خانه اش را میگیرد ، بدون اینکه بداند آن دختر آینده اش را بکلی تغییر می‌دهد و اورا وارد جامعه جدید غول ها می‌کند…

استودیو : Studio Pierrot v
ژانر : اکشن ، درام ، ماوراء طبیعی ، ترسناک
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۳۶ _ ۳ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۸

۱۲. انیمه The Promised Neverland

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : اِما و سایر بچه ها زندگی خوب و آرامی را در یتیم خانه گریس فیلد ، جایی که در آن بزرگ شده اند دارند . با اینکه قوانین سخت گیرانه ای بر آنجا حاکم است ولی سرپرستشان ، زن بسیار مهربان و با ملاحظه ای است . در این یتیم خانه تمام بچه ها با هم مثل خواهر و برادرند . ولی سوال بزرگ داستان این است که چرا بچه ها اجازه ی خروج از یتیم خانه را ندارند؟
چرا بچه هایی که به سرپرستی گرفته میشن ، هیچ خبری ازشون نیست ؟ …

استودیو : CloverWorks
ژانر : معمایی ، علمی تخیلی ، روانشناسی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۹
قسمت ها : ۲ فصل _ ۲۴ قسمت
امتیاز (MAL) : ۸.۵

۱۳. انیمه D.gray-man

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان: دی گِرِی من داستان ماجراجویی‌های پسر پانزده ساله‌ای به نام “آلِن واکِر” در اواخر قرن نوزدهم است که دست چپش قادر است به پنجه‌ی هیولا تبدیل شود و “آکوما” را نابود کند. آکوما ماشین های توسعه یافته‌ای هستند که توسط “ملنیوم اِرل” ساخته شدند تا به وی در نابودی بشریت کمک کنند. آلِن بنا به دستور استادش ژنرال “کراس ماریان” تبدیل به “جن گیر” می‌شود افرادی که قادر به نابودی آکوما هستند تا جلوی سازمان “اِرل” را بگیرند. آلِن فرستاده می‌شود تا “تکه‌های پاک” که در انسانهای خاصی وجود دارد را جمع آوری کند. اِرل هم تصمیم می‌گیرد خاندان “نوآ” را فراخواند ، ابر انسانهایی که قادر به نابودی تکه‌های پاک هستند. در نهایت هر دو طرف جستجوی “گِرِیت هارت” یا “قلب کبیر” را آغاز می‌کنند ، آن قوی‌ترین “تکه‌ی پاک” به حساب می‌آید .

استودیو : TMS Entertainment
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۶
قسمت ها : ۱۰۳
امتیاز (MAL) : ۸.۰

۱۴. انیمه Jojo's Bizarre Adventure

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : داستان از شهر لندن شروع میشه جاناتان جواستار معروف به جوجو از نسل خانواده اشرافی جواستار وظیفه سختی بر دوش دارد او باید بر موجودات شرور و شیطانی روبرو شده تا خانواده و حتی مردم شهر را از گزند آنها حفظ کند. حتی پدر, پدربزرگ و پدربزرگ او قبلا با شیاطین روبرو شده اند ولی جوجو قصد دارد برای همیشه خانواده و نسل خود را از این نفرین آزاد کند و یک زندگی راحت با عشق زندگی اش داشته باشد..

استودیو : David Production
ژانر : شونن ، اکشن ، ماجراجویی ، ماوراء طبیعی ، خون آشام
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸
قسمت ها : ۵ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۹

۱۵. انیمه Naruto , Naruto: Shippuden

معرفی انیمه های با امتیاز بالا در سایت IMDB

خلاصه داستان : لحظاتی قبل از تولد ناروتو ، روباه نه دم ، به دهکده مخفی برگ حمله می‌کند . برای حفظ دهکده و مقابله با هیولای نه دم ، رهبر دهکده ، هوکاگه چهارم ، با فدا کردن جان خودش ، هیولای نه دم را درون ناروتو که فقط چند دقیقه از متولد شدنش می‌گذشت مهر و موم میکند . حال چند سال گذشته است و ناروتو نینجای پرجنب و جوشی است که مردم از او دوری می‌کنند اما او برای رسیدن به آرزویش یعنی هوکاگه شدن هرروز تلاش میکند. در این زمان او نه تنها دوستان زیادی پیدا میکند بلکه دشمنان مرگباری را هم به سمت خودش میکشد …

استودیو : Studio Pierrot
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، شونن ، رزمی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۲
قسمت ها : ۷۲۰ _ ۲ فصل (Naruto _ Naruto Shippuden)
امتیاز (MAL) : ۷.۹۶

۱۶. انیمه The Seven Deadly Sins

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان:داستان درباره ۷ شوالیه است که به آنها هفت گناه کبیره می‌گویند ، که وظیفه حفاظت از پادشاه رو به عهده دارند. شوالیه های مقدس به آنهاا تهمت خیانت می زنند و آنها از دربار اخراج میشوند . پرنسس الیزابث متوجه میشود که این تهمت یک دروغ بوده و شوالیه های مقدس این نقشه رو کشیدن تا بتوانند پدرش را به قتل برسانند و تاج و تخت رو بدست بیارند . ولی برای هر اقدامی خیلی دیر شده و شوالیه های مقدس نقشه خودشان را عملی میکنند . حالا پرنسس الیزابت باید دنبال ۷ شوالیه بگردد تا بتواند با کمک آنها تاج و تخت رو پس بگیرد. ولی وقتی با اولین شوالیه، ملیودس ، مواجه میشود در کمال تعجب می بیند که او یک پسر بچه است که همراه یک خوک سخنگو یک کافه را می گردونه و حتی یک شمشیر هم با خودش ندارد .

استودیو : A-1 Pictures
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۲۴
امتیاز (MAL) : ۷.۷

۱۷. انیمه Black Clover

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان: آستر و یونو در بدو تولد در کلیسایی رها شدند و به شکل جدا نشدنی با هم بزرگ شدند . در کودکی آن‌ها با یکدیگر عهدی بستند تا بر سر امپراتور جادوگران شدن رقابت کنند. هرچند ، وقتی بزرگ شدند تفاوتی بین آن‌ها آشکار شد. یونو نابغه‌ای در جادوگری با قدرت و تسلط بالا بود ، درحالی که آستر به کلی نمی‌توانست از جادو استفاده کند. ولی تلاش می‌کرد کمبود خود را با تمرین فیزیکی جبران کند. وقتی آن‌ها در سن پانزده سالگی گریمورشان را دریافت کردند ، یونو کتابی شگفت‌انگیز با شبدر چهار برگ دریافت کرد درحالی که به اکثر مردم شبدر سه برگ می‌رسد ، این درحالی بود که به آستر هیچ چیز نرسید و…

استودیو : Studio Pierrot
ژانر : اکشن ، کمدی ، فانتزی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱
قسمت ها : ۱۷۰
امتیاز (MAL) : ۸.۱

۱۸. انیمه Akame Ga Kill

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : تاتسومی یک جنگجو است که به همراه دو دوست دوران کودکی اش برای تامین هزینه های روستایشان به پایتخت سفر میکنند تا در آنجا با شکار هیولاها و پیوستن به ارتش بتوانند روستای خود را نجات دهند، اما در پایتخت هیولاهایی زندگی میکنند که از تمام هیولاهای جهان مخوفتر هستن …

استودیو : White Fox
ژانر : اکشن ، درام ، فانتزی ، ماجراجویی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۲۴ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۴۷

۱۹. انیمه Mononoke Hime

خلاصه داستان : دهکده ای آرام در قلب کوهستان مورد حمله‌ي يک گراز شيطاني قرار مي‌گيرد . آشيتاکا ، مردي جوان و شاهزاده‌ي قبيله براي محافظت از دهکده با آن جانور درگير مي‌شود. در جريان اين درگيري، گراز بازوي او را گاز مي‌گيرد و جاي زخم سياه و طلسم مي‌شود. بنابه آيين‌هاي دهکده، آشيتاکا از دهکده تبعيد و سرگردان مي‌شود ، به دنبال راهي براي رهايي از طلسم قبل از اینکه او را نابود کند.

استودیو : Studio Ghibli
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی
منبع : اورجینال
پخش : ۱۹۹۷
قسمت ها : ۱ ( سینمایی)
امتیاز (MAL) : ۸.۶

۲۰. انیمه Noragami

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : داستان در مورد فردی به نام ” یاتو ” است که یک خدای کوچک در میان ژاپنی هاست و خود را خدمتگذار مردم میداند و میخواهد روزی میلیون ها انسان به فرقه ی او روی آورند با اینکه او حتی معبدی نیز برای خودش ندارد. او روزگارش را با بدبختی و گدایی برای پنج ین میگذارند تا برای سلاح انسان مانندش و خودش لقمه ای نان فراهم کند. وقتی که روزگار یاتو ، با تیرگی در حال سپری شدن است ، دست سرنوشت اورا سمت دختری دبیرستانی به اسم ” هیوری ایکی ” میکشاند که یاتو را از تصادف نجات میدهد و خودش به جای او با ماشین تصادف می‌کند . هیوری زنده میماند ولی تصادف باعث شده که روحش ناپایدار باشد و از بدنش خارج شود…

استودیو : Bones
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، سوپر نچرال
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۱۲ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) :۷.۹

۲۱. انیمه One Punch Man

معرفی انیمه های با امتیاز بالا در سایت IMDB

سایتاما با ظاهری نه چندان جذاب سرگرمی منحصر بفردی دارد ، قهرمان بودن . سایتاما برای اینکه به رویای کودکی اش برسد ، به مدت سه سال بی وقفه تمرین می‌کند و بر اثر این تمرین ها تمام موهای خود را از دست می دهد . حالا سایتاما آنقدر قدرتمند است که میتواند هر دشمنی را با یک مشت شکست دهد . با اینحال نبود کسی که توانایی برابری با قدرت او را داشته باشد ، یک مشکل غیر منتظره برای سایتاما بوجود میاورد ، او دیگر قادر به لذت بردن از هیجان نبرد نیست و کاملا خسته شده است . یک روز سایتاما توجه سایبورگ ۱۹ ساله جنوس را به خود جلب میکند که شاهد قدرت اوست و آرزو میکند که شاگرد سایتاما شود . جنوس پیشنهادی به سایتاما می‌دهد که هردو به انجمن قهرمان بپیوندند تا به قهرمانان معتبر و شناخته شده ای تبدیل شوند . سایتاما از اینکه کسی نمی‌دانست او کیست شوکه میشود و به سرعت قبول میکند . حال سایتاما با ملاقات با متحدان جدید و مقابله با دشمنان جدید ، سفری جدید را به عنوان عضوی از انجمن قهرمان آغاز می‌کند تا هیجان نبردی را که زمانی احساس میکرد ، تجربه کند.

استودیو : Madhouse
ژانر : اکشن ، کمدی ، علمی تخیلی ، ماوراء طبیعی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۵
قسمت ها : ۲۴ _ ۲ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۵۲

۲۲. انیمه Mob psycho 100

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

انیمه هایی که مشابه شیطان کش هستند

خلاصه داستان : کاگیما شیگئو ملقب به موب ، یک دانش آموز هشتمی است که قادر به استفاده از توانایی های ذهنی و روانی است . او از کسانی بود که زمانی که بچه بود می توانست قاشق خم کنه یا با قدرت ذهنش اشیا را جا به جا کند ، اما کم کم ، موب ، از قدرت هاش استفاده نکرد چون نمی خواست جلوی دید منفی مردم بیشتر از این قرار بگیرد و در حال حاضر تنها چیزی که می خواست دوست شدن با دختری به اسم تسوبومی بود . یکی از همکلاسی هایش ، با تمام توانی که برای پوشوندن قدرتش از بقیه گذاشته بود مثل هر روز به زندگی روزمره خودش ادامه می داد و سعی می کرد در راه هدفش حرکت کند…

استودیو : Bones
ژانر : اکشن ، کمدی ، روزمره ، سوپر نچرال
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۶
قسمت ها : ۲۵ _ ۲فصل
امتیاز (MAL) :۸.۴۸

چه انیمه هایی مشابه شیطان کش هستند؟

در این مقاله ما  22 انیمه که مشابه شیطان کش هستند رو معرفی کردیم، هرکدوم از این انیمه ها وجه اشتراک هایی با شیطان کش دارند مثل قوی شدن یه شخصیت ضعیف، محافظت از چیزایی که براشون ارزشمنده و یاد دادن درسای بزرگی که شخصیت های بزرگی مثل لوفی و ناروتو به ما یاد دادن تانجیرو هم مهربونی و تسلیم نشدن رو یادمون میده ..

منبع این پست سایت مرجع انیمه لیست میباشد : https://myanimelist.net/anime/38000/Kimetsu_no_Yaiba/userrecs

مطالب مرتبط
3.2/5 - (4 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا