معرفی انیمه

اگر انیمه توکیو غول رو دوس داشتی این لیست رو از دست نده

اگر انیمه توکیو غول رو دوس داشتی این لیست رو از دست نده

انیمه توکیو غول رو دوس داشتی ؟ تو این لیست انیمه های مشابه توکیو غول رو برات آوردیم تا بتونی از دیدنشون لذت ببری.انیمه توکیو غول زه شدت تو کل دنیا طرفدار داره ولی خب تو ایران محبوبیت خیلی زیادی پیدا کرده، به طوری که خیلی ها با دیدن اون اوتاکو شدن، حالا بریم ببینیم این انیمه ها چیا هستن …

آنچه در این مطلب میخوانید

۲۰. انیمه PUPA

انیمه هایی که شبیه توکیو غول هستن

“اتسوتسو” و “یومه” خواهر و برادری هستند که توسط پدر و مادر بدجنسشان مورد اذیت و آزار قرار می گرفتند و حالا رها شدند و فقط همدیگه رو دارند . وقتی به خودشان آمدند دیدند در حال دنبال کردن یک سری پروانه های قرمز خوشگل هستند که توی دنیاشون ظاهر شده اند و براشون ناشناخته اند. این بال قرمزها خبر از یک کابوس آدم خواری و ویروس مرموزی به اسم “پوپا” آورده اند و دریچه ای به رویش باز می کنند. “یومه” بعد از تسلیم شدن مقابل این ویروس، تغییر شکل داده و به یک موجود هیولایی با میل سیری ناپذیر به خوردن گوشت ، تبدیل شده . از طرف دیگه “اتسوتسو” تحت تاثیر این ویروس، قدرت های حیات بخش قابل توجهی به دست آورده . “اتسوتسو” به خاطر قولی که سال ها پیش به خودش داده،حاضره هرچیزی رو قربانی کنه تا همیشه مواظب و کنار خواهرش باشه. “پوپا” داستان برادر مهربونیه که با ازجان گذشتگی و ناامیدانه تلاش میکنه تا خواهرش رو نجات بده، درحالی که میخواد دنیا هم از دست خواهرش درامان بمونه .

استودیو : Studio Deen
ژانر : فانتزی ، ترسناک ، روانشناسی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۳.۳

۱۹. انیمه Attack On Titan

انیمه هایی که شبیه توکیو غول هستن

خلاصه داستان : صدها سال پیش، موجوداتی وحشتناک که ظاهری شبیه انسان‌ها داشتند ظاهر شدند. این موجودات عظیم الجثه که “تایتان” نامیده می‌شوند، تبدیل به تهدیدی اساسی برای بشریت شدند و هر انسانی که سر راه خود می‌دیدند را فقط برای سیر کردن گرسنگی بی‌پایان خود می‌خوردند. انسان‌ها که قادر به مبارزه با این موجودات نبودند، به ناچار درون دیوار‌های بزرگی که ممکن است آخرین پناه‌گاه امن بشریت باشد، خود را زندانی کردند. در زمان حال، زندگی درون این دیوار‌ها بالاخره به آرامی می‌گذرد و سال‌هاست که ساکنانش با تایتان‌ها درگیر نشدند. ارن یگر، میکاسا آکرمن و آرمین آرلرت سه کودک جوانی هستند که آرزوی گشت و گذار در دنیای خارج از دیوار‌ها را دارند و با داستان‌هایی از مناظر بیرون از دیوار بزرگ شده‌اند. اما تمام این صلح و آرامش زمانی که یک تایتان بسیار بزرگ 60 متری در دیوار شهرشان سوراخی ایجاد می‌کند، از بین می‌رود و آنها خیلی سریع متوجه بی‌رحمی دنیای اطرافشان می‌شوند. در آن روز ارن به خودش قول می‌دهد که هر کاری که لازم است و می‌تواند برای نابودی تک تک تایتان ها بر روی زمین انجام دهد، با این امید که شاید بشریت یک روز بتواند بدون ترس خارج از دیوار ها به زندگی عادی بپردازد.

استودیو : MAPPA _ Wit Studio
ژانر : اکشن ، درام ، فانتزی‌ ، معمایی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۳
قسمت ها : ۴ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۵۲

انیمه های مشابه توکیو غول

۱۸. انیمه Neon Genesis Evangelion

خلاصه داستان : چندین و چند سال بعد از نابود شدن نیمی از انسان‌ها، آن‌ها در سال ۲۰۱۵ میلادی انتظار حمله‌ی سوم و نهایی فرشتگان را می‌کشند؛ موجوداتی که گاهی شبیه هیولاهای عظیم و ترسناک و گاهی شبیه به ربات‌های غول‌پیکر پیشرفته به نظر می‌آیند و ظاهرا هیچ هدفی جز نابود ساختن حیات زمینی ندارند. انسان‌ها هم که در حالت عادی هیچ شانسی برای مبارزه با آن‌ها نداشتند، بالاخره موفق به خلق اسلحه‌ای مکانیکی و قدرتمند شدند که از بیرون ظاهر یک ربات عظیم‌الجثه را دارد و از درون باید توسط آدم‌هایی به‌خصوص کنترل شود؛ توسط نوجوانان ۱۴ساله و بعضا آموزش‌ندیده‌ای که انگار فقط ذهن تعداد محدودی از آن‌ها می‌تواند به برقراری ارتباط درست با این هیولاهای ساخته‌شده برای نابودی فرشته‌ها برسد.

استودیو : Gainax , Tatsunoko Production
ژانر : اکشن ، درام ، علمی تخیلی ، روانشناسی
منبع : اورجینال
پخش : ۱۹۹۵
قسمت ها : ۲۶
امتیاز (MAL) : ۸.۳

۱۷. انیمه Death Parade

معرفی بهترین انیمه های ژانر سینن

خلاصه داستان : مکانی بعد از مرگ وجود دارد که نه بهشت است و نه جهنم . جایی که به شما فرصت برنده شدن را می دهد ، یک شانس برای پایانی خوب . تا وقتی بازی تمام نشود نمی توانید آنجا را ترک کنید و وقتی تمام شود ، زندگی شما نیز ممکن است به پایان برسد و جایی که پس از مرگتان به آن میرود مشخص میشود .

استودیو : Madhouse
ژانر : درام ، ماوراء طبیعی
منبع : اورجینال
پخش : ۲۰۱۵
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۸.۱

۱۶. انیمه From The New World

انیمه های مشابه توکیو غول

خلاصه داستان : داستانی از آینده ، ماجرای پنج پسر و دختر . داستان از آنجایی شروع می‌شود که این پنچ بچه ۱۲ ساله به مدرسه جادو میروند تا قدرت جابجایی اجسام را یاد بگیریند . اما آنها چیزهای بیشتری را می‌فهمند ، آنها از تاریخ خون آلود بشریت آگاه میشن و ماجراجویی افسانه ای و خطرناکی و شروع میکنند .

استودیو : A_1 Pictures
ژانر : درام ، ترسناک ، معمایی ، علمی تخیلی ، ماوراء طبیعی ، روانشناسی
منبع : ناول
پخش : ۲۰۱۲
قسمت ها : ۲۵
امتیاز (MAL) : ۸.۳

..........................

۱۵. انیمه Future Diary

خلاصه داستان : آمانو یوکیترو دانش آموز سال دوم راهنمایی است . او پسری است که در پیدا کردن دوست مشکل دارد و پیدا کردن دوست برایش سخت است . او فکر میکند که تنها یک بیننده است و تمام اتفاقات روزانه زندگی اش را در یادداشت های گوشی اش مینویسد ‌. وقتی که او از تنهایی رنج میبرد دوستی خیالی به نام دیوس ایکس را ارباب زمان و مکان هست در ذهنش خلق میکند . دیوس ایکس ، زمانی که روزمرگی های آمانو را میخواند به او توانایی جدیدی میدهد که با آن میتواند …

استودیو : asread.
ژانر : اکشن ، ماوراء طبیعی ، بقا ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۱
قسمت ها : ۲۶
امتیاز (MAL) : ۷.۴

۱۴. انیمه Beyond The Boundary

انیمه های مشابه توکیو غول

خلاصه داستان : میرای کوریاما تنها بازمانده قبیله مبارزان دنیای ارواح است که قدرتی دارد که میتواند از خونش به عنوان سلاح استفاده کند ، به همین دلیل وظیفه شکار و شکستن یومو ها داده شده . یومو ها موجوداتی هستند که از احساسات منفی انسان ها به وجود میان .

استودیو : Kyoto Animation
ژانر : فانتزی ، ماوراء طبیعی ، بخشی از زندگی
منبع : لایت ناول
پخش : ۲۰۱۳
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۷.۷

۱۳. انیمه Akame Ga Kill

خلاصه داستان : تاتسومی یک جنگجو است که به همراه دو دوست دوران کودکی اش برای تامین هزینه های روستایشان به پایتخت سفر میکنند تا در آنجا با شکار هیولاها و پیوستن به ارتش بتوانند روستای خود را نجات دهند، اما در پایتخت هیولاهایی زندگی میکنند که از تمام هیولاهای جهان مخوفتر هستن …

استودیو : White Fox
ژانر : اکشن ، درام ، فانتزی ، ماجراجویی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۲۴ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۴۷

۱۲. انیمه Gantz

خلاصه داستان : دو دانش آموز پسر پس از خارج شدن از مدرسه در شرایطی قرار می‌گیرند و برای نجات جان یک مرد تلاش می‌کنند اما هردوی آنها می‌میرند . پس از مرگشان به اتاقی منتقل میشوند که آنها را برای شکار و کشتن بیگانگان مخفی در زمین دوباره به آنجا میفرستند .

استودیو : Gonzo
ژانر : اکشن ، درام ، ترسناک ، علمی تخیلی ، ماوراء طبیعی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۴
قسمت ها : ۱۳
امتیاز (MAL) : ۷.۰

انیمه های مشابه توکیو غول

۱۱. انیمه March Comes In Like A Lion

معرفی بهترین انیمه های ژانر سینن

خلاصه انیمه : ری کیریاما زندگی مستقل و تنهای خود را به تازگی آغاز کرده است و خرجش را از حقوقی که بعنوان یک بازیکن حرفه ای شوگی میگرد ، تامین میکند . با وجود استقلالش ، اون هنوز از نظر عاطفی به بلوغ نرسیده است و مشکلاتش همچنان او را در زندگی روزمره اش آزار میدهند . رابطه او با خانواده اش دچار مشکل است و همچنین با دانش آموزان هم نمی‌تواند ارتباط برقرار کن . در همین حین ، حرفه او وارد رکود شد و توقعات زیاد و سنگینی که از او داشتند او را آزار می‌داد .

استودیو : Shaft
ژانر : درام ، بخشی از زندگی ، سینن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۶
قسمت ها : ۲۲
امتیاز (MAL) : ۸.۳

۱۰. انیمه Elfen Lied

خلاصه داستان : داستان انیمه Elfen Lied درباره موجوداتی فراانسانی به نام دیکلونیوس است که لقب انسان های دو شاخ را دارند. و نوعی از انسانهای جدید هستند .هنوز مشخص نیست چگونه به وجود آمده اند ولی احتمال اینکه یک نوع جهش ژنتیکی باشند وجود دارد . آنها دارای قدرت های خاصی هستند و میتوانند خود را نامرئی کنند و این توانایی ها آنها را برای انسانها خطرناک و مشکل ساز کرده و انسانها آنها را زندانی کردند اما در یک روز یکی از آنها از زندان فرار می کند و…

استودیو : ARMS
ژانر : اکشن ، درام ، ترسناک ، ماوراء طبیعی ، سینن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۴
قسمت ها : ۱۳
امتیاز (MAL) : ۷.۵

۹. انیمه Inuyashiki

خلاصه داستان : اینویاشیکی خانواده داره ، یک زن و دو بچه که هیچکدوم بهش اهمیتی نمیدن . وقتی میفهمه که فقط سه ماه دیگه زنده میمونه ، متوجه میشه که جز سگش هیچکس براش ارزشی قائل نیس. چیزی از این نتیجه گیری نگذشته بود که توسط سقوط آدم فضایی ها کشته میشه. اونا دوباره به صورت یک ماشین میسازنش . حالا که دیگه انسان نیست زندگیش چه تغییری میکنه؟

استودیو : MAPPA
ژانر : اکشن ، درام ، علمی تخیلی ، سینن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۷
قسمت ها : ۱۱
امتیاز (MAL) : ۷.۶

۸. انیمه Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

خلاصه داستان : داستان در دنیایی اتفاق می افتد که موجودات فضایی ای به نام انگل به زمین می آیند. آن ها با گرفتن بدن انسان ها با ورود از طریق گوش و بینیشان و گرفتن مغزشان شروع می کنند. یک فضایی به نام میگی فقط می تواند دست راست یک دانش آموز دبیرستانی به نام شینیچی ایزومی را بگیرد و نمی تواند شینیچی را کاملا کنترل کند. میگی و شینیچی یاد می گیرند در کنار هم زندگی کنند و با دیگر انگل هایی که انسان ها را فقط به عنوان غذا می بینند مبارزه می کنند.

استودیو : Madhouse
ژانر : اکشن ، ترسناک ، علمی تخیلی ، سینن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۲۴
امتیاز (MAL) : ۸.۳

انیمه هایی که شبیه توکیو غول هستن

۷. انیمه Blood-C

محبوب ترین انیمه های بهار ۱۴۰۱

خلاصه داستان : در یک روستای آرام واقع در کنار دریاچه‌ای، دختری خوش قلب و ظاهراً نرمال به نام سایا کیساراگی همراه با پدر خود در معبدی زندگی می‌کرد. او گذشته خود را به یاد نداشت و هرگز جهان خارج را ندیده بود، اما با وجود داشتن پدری مهربان، معلم و همکلاسی‌هایی که همیشه با او خوب و دوستانه برخورد می‌کردند، این مسئله او را آزار نمی‌داد. اما زندگی خوب و آرام سایا در روشنایی روز، هنگام شب و با تاریک شدن هوا جای خود را به یک زندگی خشن و پر از خون می‌داد، جایی که او با طرز ماهرانه‌ای از شمشیر خود برای مقابله و از بین بردن بینزها استفاده می‌کرد. موجوداتی دارای اشکال مختلف که همه آن‌ها فقط یک وجه تشابه داشتند و آن تغذیه از گوشت بدن انسان بود.
هر شب بعد از شکست یکی از موجودات، سایا با بدنی زخمی و آغشته به خون به خانه خود باز می‌گشت و فردای آن روز انگار هیچ اتفاقی رخ نداده بود و با خوردن یک فنجان قهوه و شیرینی‌های مخصوصی به همراه همکلاسی‌های خود روز خود را شروع می‌نمود. اما با جلوتر رفتن داستان و مبارزه با موجودات، بیشتر از گذشته خود آگاه می‌شد.

استودیو : Production I.G
ژانر : اکشن ، ترسناک ، راز آلود ، ماوراء طبیعی ، خون آشام
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۱
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۶.۵

۶. انیمه Ajin

خلاصه داستان : ۱۷ سال از پدیدار شدن شبه‌انسان‌هایی نامیرا به نام «آجین‌ها» در آفریقا می‌گذرد. افراد این گونه به عنوان خطری برای انسان‌ها شناخته می‌شوند و درصورت شناسایی به سرعت دستگیر می‌شوند. کِی ناگای، یک دانش‌آموز ۱۷ سالهٔ دبیرستانی که برای پزشک شدن تلاش خود را می‌کند طی سانحه‌ای از دنیا می‌رود و به عنوان یک آجین به زندگی برمی‌گردد. کِی در حین اینکه به تنهایی برای آزادی خود فرار می‌کند متوجه می‌شود که هم‌گونه‌های آن از آنچه فکر می‌کرد به او نزدیک‌تر هستند…

استودیو : Polygon Pictures
ژانر : اکشن ، ترسناک ، راز آلود ، ماوراء طبیعی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۶
قسمت ها : ۱۳
امتیاز (MAL) : ۷.۴

انیمه های مشابه توکیو غول

۵. انیمه Deadman Wonderland

خلاصه داستان : گانتا ایگاراشی ، به خاطر جرم قتل و جنایتی که مرتکب نشده است محکوم میشود و به زندان خصوصی منتقل میشود . او بعداً متوجه میشود که این زندان نوع مدرنی از. زندان های باستانی گلادیاتوری است و…

استودیو: Manglobe
ژانر :اکشن ، ترسناک ، علمی تخیلی ، ماوراء طبیعی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۱
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۷.۱

انیمه هایی که شبیه توکیو غول هستن

۴. انیمه Shiki

خلاصه داستان : مگومی شیمیزو 15 ساله رویای زندگی پر زرق و برق در شهر را در سر دارد؛ ولی، مرگ غیر منتظره اش در روستای آرام سوتوبا ابتدای وحشتی همه گیر است که تابستانی گرم را به فصل خون و وحشت مبدل می کند. دکتر جوانی به نام توشیو اوزاکی به ماهیت بیماری شک می کند و می فهمد که برای پیدا کردن حقیقت، باید انسانیتش را رها کند…

استودیو : Daume
ژانر : ترسناک ، رازآلود ، روانشناسی ، ماوراء طبیعی ، خون آشام
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۰
قسمت ها : ۲۲
امتیاز (MAL) : ۷.۷

۳. انیمه Psycho-Pass

انیمه هایی که شبیه توکیو غول هستن

خلاصه داستان : ماجرای این انیمه در آینده رخ می دهد. جایی که امکان اندازه گیری حالت روحی و شخصیتی انسان ها و همچنین احتمال ارتکاب جرم برای هر فرد فقط با استفاده از تصویربرداری از مغز او و پردازش آن ، ممکن است و فکر کردن به ارتکاب جرم، فرد را مجرم تلقی کرده در نتیجه مجرم قبل از ارتکاب جرم شناخته شده و به وسیله سلاحی ویژه به نام دومینیتور، که طوری طراحی شده که فقط به مجرمینی با ضریب جرم بالاتر از حد مجاز شلیک کرده و آن ها را مجازات می کند….

استودیو : Production I.G
ژانر : اکشن ، علمی تخیلی ، روانشناسی
منبع : اورجینال
پخش : ۲۰۱۲
قسمت ها : ۲۲
امتیاز (MAL) : ۸.۳

۲. انیمه D.Gray-man

خلاصه داستان: دی گِرِی من داستان ماجراجویی‌های پسر پانزده ساله‌ای به نام “آلِن واکِر” در اواخر قرن نوزدهم است که دست چپش قادر است به پنجه‌ی هیولا تبدیل شود و “آکوما” را نابود کند. آکوما ماشین های توسعه یافته‌ای هستند که توسط “ملنیوم اِرل” ساخته شدند تا به وی در نابودی بشریت کمک کنند. آلِن بنا به دستور استادش ژنرال “کراس ماریان” تبدیل به “جن گیر” می‌شود افرادی که قادر به نابودی آکوما هستند تا جلوی سازمان “اِرل” را بگیرند. آلِن فرستاده می‌شود تا “تکه‌های پاک” که در انسانهای خاصی وجود دارد را جمع آوری کند. اِرل هم تصمیم می‌گیرد خاندان “نوآ” را فراخواند ، ابر انسانهایی که قادر به نابودی تکه‌های پاک هستند. در نهایت هر دو طرف جستجوی “گِرِیت هارت” یا “قلب کبیر” را آغاز می‌کنند ، آن قوی‌ترین “تکه‌ی پاک” به حساب می‌آید .

استودیو : TMS Entertainment
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۶
قسمت ها : ۱۰۳
امتیاز (MAL) : ۸.۰

انیمه هایی که شبیه توکیو غول هستن

۱. انیمه Another

خلاصه داستان : در سال ۱۹۷۲ یک دانش آموز محبوب در کلاس ۳/۳ مدرسه راهنمایی شمالی یومیاما به نام میساکی در گذشت . از آن زمان شهر یومیاما در فضایی ترسناک از رازهای تاریک پنهان در اعماق آن پوشیده شده است . بیست و شش سال بعد کوئیچی ساکاکیبارا ۱۵ ساله به کلاس ۳/۳ یومیامای شمالی منتقل میشود و کمی بعد متوجه میشود که حال و هوای عجیب و غم انگیزی در میان همه دانش آموزان وجود دارد . او به سمت دانش آموز مرموزی جذب می‌شود درحالیکع همه طوری رفتار میکنند که انگار تو وجود ندارد . او بدون در نظر گرفتن هشدار های بقیه به حقیقت تاریک آن اتفاق نزدیک میشود .

استودیو : P.A. Works
ژانر : ترسناک ، رازآلود ، ماوراء طبیعی
منبع : لایت ناول
پخش : ۲۰۱۲
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۷.۴

انیمه هایی که شبیه توکیو غول هستن

مطالب مرتبط
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا