معرفی انیمه
موضوعات داغ

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن ❤‍🔥

انیمه های اکشن

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن بله درست شنیدید امروز اومدیم تا 30 انیمه معروف و محبوب اکشن که طرافداران زیادی دارند رو به شما معرفی کنیم اگر مثل من طرفدار انیمه های اکشن و همینطور شونن هستید این لیست رو از دست ندین .

اگر طرفدار انیمه های عاشقانه هستید حتما به این مقاله هم نگاهی بندازید چون در اون لیست بهترین انیمه های عاشقانه رو براتون گردآوری کردیم

آنچه در این مطلب میخوانید

۱. انیمه Naruto

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : لحظاتی قبل از تولد ناروتو ، روباه نه دم ، به دهکده مخفی برگ حمله می‌کند . برای حفظ دهکده و مقابله با هیولای نه دم ، رهبر دهکده ، هوکاگه چهارم ، با فدا کردن جان خودش ، هیولای نه دم را درون ناروتو که فقط چند دقیقه از متولد شدنش می‌گذشت مهر و موم میکند . حال چند سال گذشته است و ناروتو نینجای پرجنب و جوشی است که مردم از او دوری می‌کنند اما او برای رسیدن به آرزویش یعنی هوکاگه شدن هرروز تلاش میکند. در این زمان او نه تنها دوستان زیادی پیدا میکند بلکه دشمنان مرگباری را هم به سمت خودش میکشد …

استودیو : Studio Pierrot
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، شونن ، رزمی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۲
قسمت ها : ۷۲۰ _ ۲ فصل (Naruto _ Naruto Shippuden)
امتیاز (MAL) : ۷.۹۶

۲. انیمه One Punch Man

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : سایتاما با ظاهری نه چندان جذاب سرگرمی منحصر بفردی دارد ، قهرمان بودن . سایتاما برای اینکه به رویای کودکی اش برسد ، به مدت سه سال بی وقفه تمرین می‌کند و بر اثر این تمرین ها تمام موهای خود را از دست می دهد . حالا سایتاما آنقدر قدرتمند است که میتواند هر دشمنی را با یک مشت شکست دهد . با اینحال نبود کسی که توانایی برابری با قدرت او را داشته باشد ، یک مشکل غیر منتظره برای سایتاما بوجود میاورد ، او دیگر قادر به لذت بردن از هیجان نبرد نیست و کاملا خسته شده است . یک روز سایتاما توجه سایبورگ ۱۹ ساله جنوس را به خود جلب میکند که شاهد قدرت اوست و آرزو میکند که شاگرد سایتاما شود . جنوس پیشنهادی به سایتاما می‌دهد که هردو به انجمن قهرمان بپیوندند تا به قهرمانان معتبر و شناخته شده ای تبدیل شوند . سایتاما از اینکه کسی نمی‌دانست او کیست شوکه میشود و به سرعت قبول میکند . حال سایتاما با ملاقات با متحدان جدید و مقابله با دشمنان جدید ، سفری جدید را به عنوان عضوی از انجمن قهرمان آغاز می‌کند تا هیجان نبردی را که زمانی احساس میکرد ، تجربه کند.

استودیو : Madhouse
ژانر : اکشن ، کمدی ، علمی تخیلی ، ماوراء طبیعی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۵
قسمت ها : ۲۴ _ ۲ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۵۲

۳. انیمه Hunter x Hunter

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : داستان این انیمه در دنیایی اتفاق می افتد که شکارچیان برای انجام تمام کارهای خطرناک مانند دستیگری مجرمان و جستجو گنج های گمشده در مناطق ناشناخته وجود دارند . گون فریکس دوازده ساله میخواهد به بهترین شکارچی ممکن تبدیل شود به این امید که پدرش را که خودش یک شکارچی بود و مدت ها پیش پسر کوچکش را رها کرده بود ، پیدا کند . با اینحال گون به زودی متوجه میشود که مسیر دستیابی به اهدافش چالش برانگیزتر از آنچه فکر میکرد است . در طول مسیر تبدیل شدن به یک شکارچی رسمی ، کون با لئوریو، کوراپیکا انتقام جو و قاتل سابق شورشی دوست میشود . آنها برای رسیدن به اهدافشان ، هر چهار نفر با هم در آزمون شکارچی شرکت میکنند که به درصد موفقیت پایین و احتمال بالای مرگ مشهور است . گون و دوستانش در طول سفر خود وارد ماجراجویی هایی میشوند که آنها را در سختی ها و مبارزات زیادی قرار می‌دهد . آنها با تعداد زیادی از هیولاها ، موجودات و کاراکتر ها ملاقات میکنند و کم کم معنای واقعی شکارچی بودن را می آموزند .

استودیو : Madhouse
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۱
قسمت ها : ۱۴۸ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۹.۰۵

۴.انیمه Attack On Titan

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : صدها سال پیش، موجوداتی وحشتناک که ظاهری شبیه انسان‌ها داشتند ظاهر شدند. این موجودات عظیم الجثه که “تایتان” نامیده می‌شوند، تبدیل به تهدیدی اساسی برای بشریت شدند و هر انسانی که سر راه خود می‌دیدند را فقط برای سیر کردن گرسنگی بی‌پایان خود می‌خوردند. انسان‌ها که قادر به مبارزه با این موجودات نبودند، به ناچار درون دیوار‌های بزرگی که ممکن است آخرین پناه‌گاه امن بشریت باشد، خود را زندانی کردند. در زمان حال، زندگی درون این دیوار‌ها بالاخره به آرامی می‌گذرد و سال‌هاست که ساکنانش با تایتان‌ها درگیر نشدند. ارن یگر، میکاسا آکرمن و آرمین آرلرت سه کودک جوانی هستند که آرزوی گشت و گذار در دنیای خارج از دیوار‌ها را دارند و با داستان‌هایی از مناظر بیرون از دیوار بزرگ شده‌اند. اما تمام این صلح و آرامش زمانی که یک تایتان بسیار بزرگ 60 متری در دیوار شهرشان سوراخی ایجاد می‌کند، از بین می‌رود و آنها خیلی سریع متوجه بی‌رحمی دنیای اطرافشان می‌شوند. در آن روز ارن به خودش قول می‌دهد که هر کاری که لازم است و می‌تواند برای نابودی تک تک تایتان ها بر روی زمین انجام دهد، با این امید که شاید بشریت یک روز بتواند بدون ترس خارج از دیوار ها به زندگی عادی بپردازد.

استودیو : MAPPA _ Wit Studio
ژانر : اکشن ، درام ، فانتزی‌ ، معمایی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۳
قسمت ها : ۴ فصل _ قسمت؟
امتیاز (MAL) : ۸.۵۲

۵.انیمه Fullmetal Alchemist Brotherhood

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : دو برادر مادرشان را بخاطر یک بیماری لاعلاج از دست می دهند. آنها با نیروی علم کیمیا، از دانشی ممنوع برای برانگیختن مادرشان استفاده می کنند. اما کار آنها با شکست رو به رو می شود و به عنوان مجازاتی برای استفاده از این گونه کیمیا، برادر بزرگتر، ادوارد الریک پای چپش و برادر کوچکتر، الفونس الریک تمام بدنش را از دست می دهد. ادوارد برای نجات برادرش دست راستش را قربانی می کند و می تواند روح برادرش را به یک زره کامل پیوند بزند و ادوارد با کمک یک دوست خانوادگی اعضای بدن فلزی، “اتومیل”، را دریافت می کند تا آنها را جایگزین اعضای از دست رفته اش کند. با این کار او سوگند یاد می کند که به دنبال اکسیر بگردد تا خود و برادرش را به بدن های اولشان بازگرداند، حتی اگر این بدین معنا باشد که او یک “کیمیاگر ایالت” شود، یعنی کسی که از کیمیا برای ارتش استفاده می کند.

استودیو : Bones
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، درام ، فانتزی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۹
قسمت ها : ۶۴ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۹.۱۵

۶. انیمه Bleach

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : کوروساکی ایچیگو دانش آموز دبیرستانی است که مانند دیگر دانش آموزان ، معمولی نیست . چرا ؟ چون او میتواند ارواح را ببیند . او از دوران نوجوانی ، ارواح زندگی پس از مرگ را دیده است . زندگی ایچیگو یک روز ، زمانی که دو خواهرش توسط یک روح خبیث به نام هالو ، مورد حمله قرار می‌گیرند ، کاملا تغییر میکند . درست در همان زمان شینیگامی ( خدای مرگ) به نام کوچیکی روکیا ، که وظیفه او فرستادن ارواح خوب به بهشت و از بین بردن ارواح خبیث مثل هالو است ، به ایچیگو و خواهران و برادرانش کمک میکند . اما در طول مبارزه با هالو ، روکیا مجروح میشود و باید قدرت خود را به ایچیگو بدهد . با این قدرت جدید ایچیگو تلاشش برای نجات جهان را شروع می‌کند .

استودیو : Studio Pierrot
ژانر : اکشن ، کمدی ، سوپر نچرال ، ماوراء طبیعی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲
قسمت ها : ۳۶۶
امتیاز (MAL) : ۷.۸۴

۷. انیمه Cowboy Bebop

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : در سال ۲۰۷۱ ، بشریت ، چندین سیاره و قمر منظومه ی شمسی را به استعمار خود در آورده است و از سطح غیر قابل سکونت زمین خارج شده است . پلیس بین منظومه شمسی تلاش میکند تا صلح را در کهکشان حفظ کند ، که در این راه شکارچیان فضل یاغی ، که به آنها “کابوی” گفته میشود هم کمک میکنند . گروه کابوی ها در ابتدا از دو نفر تشکیل شده بود ، با گذر زمان افراد دیگری به این گروه پیوستند و سفرهای خود را شروع کردند ، با گذشت زمان گذشته تاریک و مرموز هر عضو کم کم آشکار میشود .

استودیو : Sunrise
ژانر : اکشن، ماجراجویی ، کمدی ، درام ، علمی تخیلی
منبع : اورجینال
پخش : ۱۹۹۸ تا ۱۹۹۹
قسمت ها : ۲۶ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۷۶

۸.انیمه Akame ga Kill

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : تاتسومی یک جنگجو است که به همراه دو دوست دوران کودکی اش برای تامین هزینه های روستایشان به پایتخت سفر میکنند تا در آنجا با شکار هیولاها و پیوستن به ارتش بتوانند روستای خود را نجات دهند، اما در پایتخت هیولاهایی زندگی میکنند که از تمام هیولاهای جهان مخوفتر هستن …

استودیو : White Fox
ژانر : اکشن ، درام ، فانتزی ، ماجراجویی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۲۴ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۴۷

۹. انیمه Dragon Ball Z

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان :پنج سال پس از برنده شدن در مسابقات جهانی هنرهای رزمی ، گوکو اکنون در کنار همسر و پسرش زندگی آرامی دارد ، اما با ورود دشمنی مرموز به نام رادیتز که خود را به عنوان برادر گمشده گوکو معرفی میکند ، این وضعیت تغییر میکند . رادیتز می‌گوید که گوکو یک جنگجو از نژاد ساییان که زمانی قدرتمند اما حالا تقریبا منقرض شده اند ، است که خانه اش کاملا نابود شده است و زمانی که او به زمین فرستاده شده بود ، تنها هدف گوکو فتح و نابودی زمین بوده است . اما پس از ضربه ای که به سرش میخورد و باعث فراموشی اش میشود ، طبیعت خشن و وحشی او تغییر میکند و بعنوان پسری مهربان و خوش اخلاق بزرگ میشود ‌‌. رادیتز تلاش میکند که گوکو را متحد خودش کند اما در نهایت موفق نمی‌شود و در این زمان به دوستان گوکو در مورد تهدیدی که به سرعت به زمین نزدیک میشود ، هشدار میدهد ، تهدیدی که میتواند زمین را در یک درگیری بین کهکشانی فرو ببرد . حال جنگی بر سر هفت توپ اژدهای عرفانی آغاز می‌شود و تنها قوی ترین آنها زنده میماند .

استودیو : Toei Animation
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، فانتزی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۱۹۸۹
قسمت ها : ۲۹۱
امتیاز (MAL) : ۸.۱۵

۱۰. انیمه One Piece

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : همه چیز از آنجا آغاز شد که پادشاه دزدان دریایی ، گل دی راجر ، در ملأ عام اعدام شد . هنگام اعدامش از او پرسیدند که گنجش را کجا پنهان کرده است و او گفت : اگر آن را پیدا کنید میتوانید آن را داشته باشید ، من همه ی آن را در وان پیس پنهان کرده ام . این سخنان باعث هجوم مردم به دریاها و آغاز دوره جدید دزدان دریایی شد . در این بین مانکی دی لوفی ، پسری است که آرزویش تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی است و در این بین ماجراهای زیادی را برای رسیدن به گنج راجر طی میکند و با افراد زیادی آشنا می‌شود ، اما آیا به هدفش میرسد ؟

استودیو : Toei Animation
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، درام ، فانتزی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۱۹۹۹
قسمت ها : ۱ فصل _ قسمت ؟
امتیاز (MAL) : ۸.۶۲

۱۱. انیمه Black Clover

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان: آستر و یونو در بدو تولد در کلیسایی رها شدند و به شکل جدا نشدنی با هم بزرگ شدند . در کودکی آن‌ها با یکدیگر عهدی بستند تا بر سر امپراتور جادوگران شدن رقابت کنند. هرچند ، وقتی بزرگ شدند تفاوتی بین آن‌ها آشکار شد. یونو نابغه‌ای در جادوگری با قدرت و تسلط بالا بود ، درحالی که آستر به کلی نمی‌توانست از جادو استفاده کند. ولی تلاش می‌کرد کمبود خود را با تمرین فیزیکی جبران کند. وقتی آن‌ها در سن پانزده سالگی گریمورشان را دریافت کردند ، یونو کتابی شگفت‌انگیز با شبدر چهار برگ دریافت کرد درحالی که به اکثر مردم شبدر سه برگ می‌رسد ، این درحالی بود که به آستر هیچ چیز نرسید و…

استودیو : Studio Pierrot
ژانر : اکشن ، کمدی ، فانتزی ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱
قسمت ها : ۱۷۰
امتیاز (MAL) : ۸.۱

۱۲. انیمهAssassination Classroom

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : یک روز موجودی مرموز ماه را از بین میبرد به طوری که فقط هلالی از ماه در آسمان باقی میماند . کلاس E دبیرستان که شامل ضعیف ترین بچه های مدرسه میشود ، وظیفه از بین بردن این موجود را دارند ، موجودی که اگر از بین نرود زمین را هم مانند ماه از بین میبرد . این موجود زرد رنگ اکنون بعنوان معلم کلاس E در تلاش است تا دانش آموزانش رشد کنند و هرروز ترور شود .

استودیو : Lerche
ژانر : اکشن ، کمدی ، مدرسه ای ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۵
قسمت ها : ۴۷ _ ۲ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۱

۱۳ . انیمه Code Geass

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان:در دهم آگوست سال ۲۰۱۰ کشور ژاپن به دستور امپراتوری بریتانیا مورد حمله نظامی قرار می گیرد . قوای انگلیس با استفاده از رباط های جدیدی به نام، نایتمر فیریمز ، که اخیرا تولید کرده اند موفق به اشغال کشور ژاپن می شود ، آزادی و حقوق مردم از آنها سلب می شود و به کشور اشغالی ژاپن نام منطقه ۱۱ داده می شود . للوچ پرنس انگلیسی است که بعد از کشته شدن مادرش بنا به دستور پدرش( امپراتور )که او را از خودش نمی داند به ژاپن فرستاده می شود تا شورشیان ژاپنی را سرکوب کند، للوچ با خود عهد بسته است که پدرش را به قتل برساند و بریتانیا را نابود کند و انتقام مادرش را از قاتلان بگیرد او همچنین قصد دارد دنیایی جدید با قوانین جدیدی به وجود آورد که در این دنیا خواهرش ، نونالی با خوشحالی زندگی کند. للوچ قدرتی دارد که به آن گیس اطلاق گفته می شود که نیروی مرموزی است که به للوچ اجازه می دهد تا هرکسی را که بخواهد تحت فرمان خودش در آورد و هر دستوری که بدهد آن شخص بدون چون و چرا اجرا کند.

استودیو : Sunrise
ژانر : اکشن ، درام ، مدرسه ای
منبع : اورجینال
پخش : ۲۰۰۶
قسمت ها : ۵۰ _ ۲ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۷

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

۱۴. انیمه 86

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه برای مدت زیادی است که این کشور توسط همسایه اش، پادشاهی گیادیان، محاصره شده است ، توسط کشوری که پهبادهای بی سرنشینی به اسم لژیون رو ساخته است . پس از تحقیقات سخت ، جمهوری بالاخره موفق میشود که پهبادهای خودش رو بسازد تا این جنگ یک طرفه رو لااقل بدون تلفات کنه ، البته این چیزی هست که دولت ادعا میکنه. در واقع، هیچ جنگ بدون خونریزی وجود ندارد .:

استودیو : A-1 pictures
ژانر : اکشن ، درام
منبع : لایت ناول
پخش : ۲۰۲۱
قسمت ها : ۲۳ _ ۲ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۲

۱۵ . انیمه Demon Slayer

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : تانجیرو شخصیت اصلی انیمه برای فروش ذغال ب شهر دیگه ای سفر کرده ، شب موقع برگشتن ی مرد غریبه بهش هشدار میده که برای اینکه با شیطان برخورد نکنه بهتره شب رو تو خونه ی همون مرد عجیب غریب استراحت کنه ، صبح روز بعد که تانجیرو به خونه بر میگرده با صحنه ی وحشتناکی رو به رو میشه ، همه ی اعضای خانوادش سلاخی شدن بجز یک نفر ، خواهرش نزوکو ، با اینکه خواهرش زنده مونده ولی تبدیل به یک شیطان شده ، تانجیرو با خودش عهد میبینده که شیطان مسئول قتل خانوادشو پیدا کنه و خواهرش رو هم نجات بده . و برای رسیدن به هدفش به گروه شیطان کش ها ملحق میشود .

استودیو : ufotable
ژانر : اکشن ، سوپر نچرال ، تاریخی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۹
قسمت ها : ۳۷ _ ۲ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۵

۱۶ . انیمه Jujutsu Kaisen

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : یووجی ایتادوری ، یک دانش آموز دبیرستانی معمولی بود ، البته تا قبل از آخرین حرف پدربزرگش که به او گفت تا میتواند به همه کمک کند . ایتادوری بطور اتفاقی در وسط یک مبارزه قرار میگیرد ، مبارزه ای بین یکی از شیاطین و جادوگری که برای از بین بردن آن آنجا بود ، ایتادوری برای محافظت از جان خود مجبور به خوردن یک انگشت میشود ، انگشتی که مطلق به یک شیطان است و باعث تغییر کامل وضعیت زندگی ایتادوری میشود …

استودیو : MAPPA
ژانر : اکشن ، سوپر نچرال ، مدرسه ای
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۲۰
قسمت ها : ۲۴ _ ۱فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۷

۱۷ . انیمه Sword Art Online

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : سال ۲۰۲۲ ، سالی است که بشر پس از مدت ها تلاش موفق می شود تا تکنولوژی تولید کند که به وسیله آن ، انسان ها در دنیای مجازی قرار بگیرند اما تمامی حس های انسان را نیز فعال نگه دارد . در این بین شرکت های بازی سازی به این سیستم روی می آورند و کنسولی با نام Nerve Gear میسازند که در اولین روز شروع به کار آن ۱۰ هزار نفر وارد بازی و به رقابت با یکدیگر می پردازند . در این بین متوجه می شوند که امکان خروج از بازی امکان ندارد و بعد از مدتی یکی از ناظرین بازی به آن ها اطلاع می دهد که در صورت شکست در این بازی ، کنسول ، مغز شما را منفجر و شما را خواهد کشت . تنها راهی که کاربران از این ماجرا نجات پیدا می کنند این است که بازی را تا انتها ادامه و پیروز آن بشوند .

استودیو : A_1 Pictures
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی ، عاشقانه ، گیم
منبع : لایت ناول
پخش : ۲۰۱۳
قسمت ها : ۱۰۰ _ ۴ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۲

۱۸ . انیمه Kill La Kill

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : داستان حول محور دبیرستانی در خلیج توکیو است این دبیرستان تحت سلطه بی رحمانه “ساتسوکي کيريويين” است که رئيس شوراي دانش‌آموزي هم است . اما با آمدن دختری به نام “ريوکو ماتويي” که یک شمشير باسامي قيچي‌مانند به همراه دارد انقلابی در دبیرستان به پا می شود. ريوکو در جستجوی قاتل پدرش است او گمان می کند که قاتل باید در این دبیرستان باشد در ادامه او با چهار رئيس دبيرستان درگیر می شود…

استودیو : Trigger
ژانر : اکشن ، کمدی ، مدرسه ای ، اچی
منبع : اورجینال
پخش : ۲۰۱۳
قسمت ها : ۲۴ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۰۶

۱۹ . انیمه Vinland Saga

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : حوالی سال ۱۰۰۰ میلادی، وایکینگ‌ها در همه‌جا در حال غارت و کشت و کشتار هستند. تورفین ، پسر یکی از قویترین جنگجوها است و خودش هم جنگجو قابلی است . رویای او پیدا کردن سرزمینی است به نام وینلند، سرزمینی گرم و حاصل‌خیز، جایی که منابع طبیعی زیادی وجود دارد و انسان‌ها مجبور نیستند برای زنده ماندن با هم بجنگند ، اما آیا او به رویای خود می‌رسد …

استودیو : Wit Studio
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، درام ، تاریخی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۹
قسمت ها : ۲۴ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) : ۸.۷

۲۰. انیمه My Hero Academy

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : ظاهراً ” دورکس ها” ابر قدرت های تازه کشف شده ، در طول سال ها بطور پیوسته در حال افزایش بودند ، بطوری که ۸۰ درصد از بشریت دارای توانایی های مختلفی از دستکاری عناصر گرفته تا تغییر شکل هستند . این امر بقیه جهان را کاملا ناتوان میکند و ایزوکو میدوریا ، یکی از این افراد است . این دانش آموز جاه طلب راهنمایی از کودکی چیزی جز قهرمان شدن نیمخواست . سرنوشت ناعادلانه او باعث می‌شود تا قهرمانان را تحسین کند و هر زمان که بتواند از آنها و کارهایشان یادداشت برداری کند . روزی ایزوکو با قهرمان شماره یک و بت شخصی خودش ملاقات میکند . قدرت ” آلمایت ” یک توانایی منحصر بفردی است که میتوان آن را به ارث برد و ایزوکو کسی بود که برای جانشینی انتخاب شد . ایزوکو با تحمل ماه ها تمرین طاقت فرسا ، در دبیرستان معتبری که بخاطر برنامه عالی آموزش قهرمانان مشهور شده است ، ثبت نام میکند . حال ایزوکو بزودی خواهد فهمید قهرمان بودن واقعا به چه معناست .

استودیو : Bones
ژانر : اکشن ، کمدی ، مدرسه ای ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۶
قسمت ها : ۱۱۳ _ ۵ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۹

۲۱ . انیمه Black ButlerArt Online

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : روح انسان طبیعتاً با ارزش‌ترین دارایی او است؛ اما مگر می‌شود کسی روح خودش را به راحتی در اختیار شیطان قرار دهد؟ روح انسان بهترین غذا برای شیطان است و او هرکاری می‌کند تا به آن دست پیدا کند. اما انسان چه سودی از قرار دادن روح خود در اختیار شیطان می‌برد؟ یک پیشخدمت سیاه‌پوش که تمام دستوراتتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهد و شما را از هرگونه خطری حفظ کند، قطعاً بهترین گزینه است. شاید از خود بپرسید که یک شیطان پیشخدمت چه کمکی می‌تواند به من بکند و از طرفی مگر چه خطری مرا تهدید می‌کند؟ فرض کنید شما شغلی سلطنتی همانند یک کارآگاه دارید و مسئول رسیدگی به پرونده‌های مرموز انگلستان هستید. حال به نظر خودتان به یک پیشخدمت نیاز ندارید که تمامی کارهای شما را انجام بدهد؟

استودیو :A-1 pictures
ژانر : اکشن ، کمدی ، سوپر نچرال ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۹
قسمت ها : ۴۶ _ ۲ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۶۹

۲۲. انیمه Tokyo Ghoul

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان: انسان ها به دو دسته تقسیم شده اند ، انسان ها و غول های انسان نما ! کن کانکی پسر جوانی است که بعنوان یک انسان از غول ها متنفر است و نمی‌تواند با خورده شدن انسان ها توسط غول ها کنار بیاید ، اما از هرچه بدمان بیاید سرمان می آید . کانکی از دختری که همیشه به کافه می آید و کتاب می‌خواند خوشش می آید و با حرف های دوستش تصمیم به همراهمی کردن دختر تا خانه اش را میگیرد ، بدون اینکه بداند آن دختر آینده اش را بکلی تغییر می‌دهد و اورا وارد جامعه جدید غول ها می‌کند…

استودیو : Studio Pierrot
ژانر : اکشن ، درام ، ماوراء طبیعی ، ترسناک
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۳۶ _ ۳ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۸

۲۳. انیمه The Seven Deadly Sins

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان:داستان درباره ۷ شوالیه است که به آنها هفت گناه کبیره می‌گویند ، که وظیفه حفاظت از پادشاه رو به عهده دارند. شوالیه های مقدس به آنهاا تهمت خیانت می زنند و آنها از دربار اخراج میشوند . پرنسس الیزابث متوجه میشود که این تهمت یک دروغ بوده و شوالیه های مقدس این نقشه رو کشیدن تا بتوانند پدرش را به قتل برسانند و تاج و تخت رو بدست بیارند . ولی برای هر اقدامی خیلی دیر شده و شوالیه های مقدس نقشه خودشان را عملی میکنند . حالا پرنسس الیزابت باید دنبال ۷ شوالیه بگردد تا بتواند با کمک آنها تاج و تخت رو پس بگیرد. ولی وقتی با اولین شوالیه، ملیودس ، مواجه میشود در کمال تعجب می بیند که او یک پسر بچه است که همراه یک خوک سخنگو یک کافه را می گردونه و حتی یک شمشیر هم با خودش ندارد .

استودیو : A-1 Pictures
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی ، سوپر نچرال
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۵ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۷

۲۴. انیمه Mob Psycho 100

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : کاگیما شیگئو ملقب به موب ، یک دانش آموز هشتمی است که قادر به استفاده از توانایی های ذهنی و روانی است . او از کسانی بود که زمانی که بچه بود می توانست قاشق خم کنه یا با قدرت ذهنش اشیا را جا به جا کند ، اما کم کم ، موب ، از قدرت هاش استفاده نکرد چون نمی خواست جلوی دید منفی مردم بیشتر از این قرار بگیرد و در حال حاضر تنها چیزی که می خواست دوست شدن با دختری به اسم تسوبومی بود . یکی از همکلاسی هایش ، با تمام توانی که برای پوشوندن قدرتش از بقیه گذاشته بود مثل هر روز به زندگی روزمره خودش ادامه می داد و سعی می کرد در راه هدفش حرکت کند…

استودیو : Bones
ژانر : اکشن ، کمدی ، روزمره ، سوپر نچرال
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۶
قسمت ها : ۲۵ _ ۲فصل
امتیاز (MAL) :۸.۴۸

۲۵. انیمه Fairy Tail

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : در دنیایی خیالی، یک گیلد جادوگری وجود دارد به نام فیری تیل. این گیلد در شهر مگنولیا از پادشاهی فیوره مستقر شده است و درحال حاضر توسط گیلد مستر ماکارف مدیریت می‌شود. لوسی یک دختر ۱۷ ساله‌ است که آرزو دارد یک جادوگر تمام‌عیار شود و عضو یکی از مشهورترین و بااعتبارترین گیلدهای جادوگری دنیا، یعنی فیری تیل، بشود. روزی، کاملا تصادفی ناتسو رو ملاقات میکند ، پسری ذاتا سرزنده. اما چیزی که لوسی نمی‌دونه اینه که ناتسو نزدیک‌ترین فرد به فیری تیل هست، چرا که اون یکی از جادوگرهای این گیلده!

استودیو : Satelight , A-1 pictures
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، فانتزی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۹
قسمت ها : ۳۲۸ _۳ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۵۹

۲۶. انیمه Noragami

خلاصه داستان : داستان در مورد فردی به نام ” یاتو ” است که یک خدای کوچک در میان ژاپنی هاست و خود را خدمتگذار مردم میداند و میخواهد روزی میلیون ها انسان به فرقه ی او روی آورند با اینکه او حتی معبدی نیز برای خودش ندارد. او روزگارش را با بدبختی و گدایی برای پنج ین میگذارند تا برای سلاح انسان مانندش و خودش لقمه ای نان فراهم کند. وقتی که روزگار یاتو ، با تیرگی در حال سپری شدن است ، دست سرنوشت اورا سمت دختری دبیرستانی به اسم ” هیوری ایکی ” میکشاند که یاتو را از تصادف نجات میدهد و خودش به جای او با ماشین تصادف می‌کند . هیوری زنده میماند ولی تصادف باعث شده که روحش ناپایدار باشد و از بدنش خارج شود…

استودیو : Bones
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، سوپر نچرال
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۱۲ _ ۱ فصل
امتیاز (MAL) :۷.۹

۲۷ . انیمه Seraph of the EndMob 100

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : در سال ۲۰۱۲ ، ویروسی در کل جهان پخش شد ، ویروسی که همه انسان های بزرگسال را از بین برد و فقط کودکان را زنده نگه داشت . این ویروس را خون آشام ها ساخته بودند تا به هدفشان یعنی دست‌یابی به خون تازه کودکان برسند .

استودیو : Wit Studio
ژانر : اکشن ، درام ، سوپر نچرال ، خون آشامی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۵
قسمت ها : ۲۴ _ ۲ فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۴

۲۸ . انیمه Blood Las

داستان در مورد خون آشامی به نام “استز” است که بر قلمرویی از دنیای شیاطین فرمانروایی دارد ولی برخلاف دیگر خون آشام ها علاقه به کشتن و آشامیدن خون انسانها ندارد . روزی دختری به نام “یاناگی فویومی” به طور تصادفی وارد محدوده دنیای شیاطین میشود و استز بلافاصله برای دیدن آن دختر راهی آنجا میشود ولی قبل از رسیدن او دختر توسط هیولایی کشته میشود و به یک روح سرگردان تبدیل میشود ولی استز قسم میخورد که دختر را دوباره به زندگی بازگرداند.

استودیو : Brain’s Base
ژانر : اکشن ، کمدی ، سوپر نچرال ، خون آشام
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۳
قسمت ها : ۱۰ _ ۱فصل
امتیاز (MAL) : ۷.۲

۲۹. انیمه Fire Force

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه داستان : فاجعه ای بزرگ ۲۵۰ سال پیش اتفاق افتاد . اتفاقی که باعث شد بیشتر ساکنان زمین تبدیل به اجسادی شعله ور و مهاجم شوند ، هیولاهایی که هیچ چیز بجز نابودی نمی‌خواهند . بازماندگان به توکیو که امن ترین شهر باقی مانده است میروند . برای مقابله با این مشکل آتش نشان های مخصوصی دست بکار شده اند تا آتش را مهار و پس از مبارزه ، روح افراد را به روح بزرگ برگردانند .

استودیو : David Production
ژانر : اکشن ، سوپر نچرال ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۹
قسمت ها : ۴۸ _ ۲فصل
امتیاز (MAL) :۷.۶

۳۰. انیمه Strike the Blood

لیست کامل بهترین انیمه های اکشن

خلاصه انیمه :” نسل چهارم حقیقی” خون آشام قوی ای است که نباید وجود داشته باشد. اما ناگهان آثار ورود همچین موجودی در ژاپن دیده می‌شود .

دولت به همراه سازمانی به اسم لیون کینگ تصمیم میگیرند که این موجود رو پیدا کنند و از بین ببرند. برای این کار انها مامورهایی را تعلیم میدهند تا به موقع از اونها استفاده کنند.
ماموریت پیدا کردن و شکار این موجود به دختری به اسم یوکینا ،داده میشود.یوکینا بعد از اینکه به محل مورد نظر میرسه با پسری به اسم کوجو برخورد میکند که احتمالا میتواند او را به نسل چهارم برساند .‌..

استودیو : SILVER LINK , Connect
ژانر : اکشن ، فانتزی ، ایچی ، سوپر نچرال
منبع : لایت ناول
پخش : ۲۰۱۳
قسمت ها : ۲۴ _ ۱فصل با ۸ OVA
امتیاز (MAL) : ۷.۰۷

منبع این پست پیج دوست خوبم انیمه گروپ و سایت انیمه لیست.

شما عزیزان هم اگر انیمه اکشن خوبی میشناسید و از دیدنش لذت بردید حتما تو قسمت دیدگاه ها به ما و دیگران بگید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا