مقالات
موضوعات داغ

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه ❤‍🔥

30 ویلن دنیای انیمه

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

 در این مقاله به معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه میپردازیم . اگر میخواهید که با 30 تا از برترین ویلن ها اشنا شوید این مقاله را از دست ندهید.

ویلن به چه معناست؟

چه در فیلم چه در سریال، انیمه و یا انیمیشن همیشه دو شخصیت قهرمان و ضد قهرمان وجود دارد که شخصیت اصلی یا قهرمان را پروتاگونیست و شخصیت منفی  یا ویلن یا همان ضد قهرمان را آنتاگونیست مینامند، خب حالا که با این مفاهیم آشنا شدیم بریم یه سری از این شخصیت های ویلن دنیای انیمه رو با همدیگه ببینیم .

آنچه در این مطلب میخوانید

۳۰ . توئیچیرو سوزوکی , Touichirou Suzuki

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Mob psycho 100 ll
توئیچیرو یکی از قویترین شخصیت های انیمه است . او فردی مغرور ، خودخواه و بی احساس است ، زمانی که فهمید قدرت های روانی اش استثنایی است بخودش بعنوان موجود مطلق زمین نگاه کرد که سزاوار حکومت بر زمین است . او به زندگی دیگران اهمیت نمی‌دهد و برایش مهم نیست که حتی زادگاهش را از بین ببرد . همسر او زمانی که هدف او یعنی تسلط بر جهان را فهمید او را ترک کرد اما توئیچیرو معتقد است زمانی که زمین را تصرف کند زنش به پیش او باز میگردد و مانند گذشته خواهند بود.

۲۹. راحیل , Rachel

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Tower Of God
راشل دختری بی تجربه است که برای رسیدن به بالای برج باید برنامه ریزی کند و نقشه بکشد . او فردی ساده لوح و مهربان است که توسط یکی از بهترین شخصیت های داستان، مورد بی مهری قرار گرفته است .

۲۸. گارو , Garou

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : One Punch Man
گارو نمونه ای از کودکانی است که جامعه با آنها مهربان نیست و در نتیجه آنها را تبدیل به هیولا می‌کند . گارو زمانی که با بچه های دیگر بازی میکرد هیچوقت بعنوان قهرمان انتخاب نمیشد و همیشه ب عنوان هیولا توی بازی بود ، به همین دلیل او شروع به همدردی با هیولا ( نقش های منفی ) کرد . زمانی که او بزرگتر شد مهارت های رزمی خودش ارتقا داد و تبدیل به شخصیت منفی داستان شد ، هرچند گارو هم مثل خیلی از شخصیت های منفی ، فقط یک نقش منفی نیست . او از کودکان زیادی مراقبت میکند و حتی زندگیش را بخاطر یکی از آنها بخطر انداخته است.

۲۷. یانو , Yano

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Odd Taxi
یانو جوجه تیغی ۲۷ ساله ای است که با دوبو شریک است . اما آنها همچنین رقیب هم در رپ هستند که مانند سگ وگربه می‌جنگند . او فردی باهوش و بی رحم است .

۲۶.ان , En

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Dorohedoro
او فردی خونسرد و مطمئن است و از نوشیدن چای و مراقبت از باغ های عجیب خود که از قارچ ساخته شده اند لذت میبرد ‌. او قابلیت تغییر شکل قدرتمندی دارد که به او اجازه میدهد هرچیزی که در تماس با او قرار میگیرد به قارچ تبدیل شود ، او معمولا دشمنانش را تبدیل به قارچ میکند .

۲۵. تانجی واشیجو , Washijo Tanji

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Haikyuu
تانجی موهای پرپشت و سفیدی دارد ، قد او حدود ۱۶۰ سانتی متر است و هیکل ضعیفی دارد ولی در زمان جوانی اش هیکلی عضلانی داشته است .
او به عنوان سرمربی یک تیم قهرمان ، فوق العاده سختگیر است و از تنبیه بازیکنانش دریغ نمی‌کند . بنابراین نام ” مربی شیطان ” را به خود اختصاص داده است . او خیلی راحت عصبانی میشود و بسیار سرسخت است .

۲۴. کروکودایل , Crocodile

انیمه : One Piece
کروکودایل یکی از مهم ترین دشمنان لوفی است ، چرا که او اولین کسی بود که توانست لوفی را تا حد مرگ بزند . او یکی از میوه های شیطانی را دارد . او تا قبل از اینکه از لوفی شکست بخورد یکی از شیچیبوکای ها بود ولی بعد به زندان ایمپل داون منتقل شد .

۲۳. والتر سی ، دورنز , Walter C.Dornez

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Hellsing
والتر مردی قد بلند است که معمولاً شلوار مشکی ، پیراهن سفید با کراوات بنفش و جلیقه بنفش میپوشد . در جوانی او جنگ طلب ، کوتاه مزاج ، بد دهان و مغرور بنظر می‌رسید که عاشق نبرد است ، اما والتر بعنوان یک مرد مسن ، در درجه اول بعنوان پیشخدمت اینتگرا خدمت میکند و سلاح های خاصی را برای استفاده توسط خون آشام ها ، آلوکارد و سراسر ویکتوریا میسازد .

۲۲.برایان هاوک , Bryan Hawk

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Hajime no Ippo : Rising
هاوک یک بوکسور حرفه ای بازنشسته و قهرمان سابق ایالات متحده آمریکا است که توسط مربی مشهور بوکس جهان ، میگل زیل، در حالی که از خود در برابر اراذل و اوباش دفاع می‌کرد شناسایی شد .
او بخاطر فیزیک بدنی و استعداد طبیعی اش به راحتی قهرمان جهان شد و پیروزی بقیه مبارزات را بدست آورد . اما در یکی از مسابقات ، حریف او فردی ژاپنی بود و به همین دلیل هاوک اورا دست کم گرفت اما در همان مبارزه شکست خورد و از نظر روحی تا مغز شکسته شد و دیگر هرگز نتوانست به داخل رینگ قدم بگذارد .

۲۱.ریو آسوکا , Ryo Asuka

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Devilman Crybaby
دوست دوران کودکی آکیرا، ریو آسوکا، یک اعجوبه جوان است که به عنوان استاد کالج در خارج از کشور کار میکند . او پس از کشف وجود شیاطین، از آکیرا برای یافتن آنها و از بین بردن آنها کمک گرفت گرفت تا مبادا آنها نژاد بشر را نابود کنند.

۲۰.جندو ایکاری , Gendo Ikari

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Evangelion Series
جندو ایکاری که مدعی مکرر و حتی برنده عنوان “بدترین پدر تمام دوران انیمه ” است ، نمادی از هر چیزی است که کسی نباید به عنوان یک پدر یا یک شخص آن را بخواهد .
جندو پس از اینکه پسرش شینجی را بعد از مرگ همسرش رها کرد ، زمانی که فهمید شینجی به موفقیت و هدفش نزدیک شده است ، با سواستفاده عاطفی از او میخواست که باز هم وضعیت شینجی را بدتر کند…

۱۹.کیوبی , Kyubey

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Madoka Magica
در ظاهر این موجود گربه مانند کوچیک ، شبیه یک اسباب بازی مخمل و کیوت بنظر می‌رسد که فقط میخواهید آن را در آغوش بگیرید و فشار دهید . اما هرکسی که انیمه را دیده باشد میداند که او چیزی بجز کیوت و بی آزار است ، نژاد او ( انکوباتورها ) اساسا با انسان ها مانند حیوانات مزرعه رفتار میکنند و از روح آنها بعنوان منبع جادوی خودشان استفاده میکنند . مشکل این است که کیوبی تداوم جهان را به قربانی کردن افرادی که در آن زندگی میکنند اولویت میدهد…

۱۸. همه برای یک , All for One

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : My Hero Academy
او توانایی دزدیدن مهارت دیگران و استفاده کردن آن بعنوان مهارت خودش را دارد . او از توانایی های خود برای تسخیر جهان و ایجاد یک رژیم تقریبا غیر قابل شکست استفاده کرد . سپس با هوشش قدرتش را حفظ کرد و مخالفانش را با نقشه های حیله گرانه شکست داد . انیمه هنوز تموم نشده است و نمی‌توان گفت این داستان تا کجا پیش میرود .

۱۷. ماهیتو , Mahito

انیمه : Jujutsu Kaisen
این کاملا قابل درک است که ارواح نفرین شده مانند انسان ها می‌خواهند زندگی کامل و آزاد مطابق با اعتقادات خود داشته باشند ، اما این اقدامات وحشتناک ماهیتو را توجیه نمیکند. او روحی مو آبی و دوخته شده است که از زمانی که وارد داستان شده ، چیزی جز اتفاقات بد رخ نمی‌دهد .

۱۶.یوهان لیبرت , Johan Libert

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Monster
او یک قاتل زنجیره ای بی رحم و روان پریش است که “کنزو تنما ” در کودکی جان او را نجات داد . در ابتدا تنها هدف یوهان این بود که وقتی دینا به پایان می‌رسد او آخرین انسانی باشد که زنده میماند ، اما بعد از یسری اتفاق ها او تصمیم خودش را عوض می‌کند و تصمیمش را به انجام “خودکشی کامل ” تغییر می‌دهد . یعنی مردن بدون به جا گذاشتن هیچ مدرکی مبنی بر وجودش .

۱۵. فریزا , Frieza

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Dragon Ball Z
فریزا یک ستمگر فضایی است که بارها نشان داده است که یک ویلن است . این امپراتور بی رحم که با لژیون های سرباز و پتانسیل تقریبا بی نظیری برای قدرتمندتر شدن مسلح شده است ، از اثبات قدرت خود لذت میبرد . او قویترین جنگجویان یک سیاره را برای گذراندن اوقات فراغتش از بین میبرد و تمدن هارا به طور منظم نابود میکند .

۱۴.سوسکه آیزن , Sosuke Aizen

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Bleach
سوسکه ، نابغه شیطانی است که در ابتدا خود را به عنوان یکی از صلح طلب ترین افراد بلیچ معرفی کرد . جاه طلبی های او برای از بین بردن نظم جامعه و افزایش قدرت های خودش برای تقریبا چند دهه پنهان بود . در تمام این مدت ، او برای هر نتیجه و احتمالی برنامه ریزی و نقشه می‌کشید . حتی تولد و آمدن ایچیگو برای او چندان اتفاق عجیبی نبود .

۱۳.چار ازنابل , Char Aznable

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Gundam
چار یک خلبان چیره دست با توانایی های تقریبا مافوق بشری است و به اطرافیانش فرمان میدهد . کسانی که در درجه پایین تری از او قرار دارند در ترس و احترام عمیقی غرق شده اند ، در حالی که کسانی با او تقریبا در یک سطح هستند زمانی که با او روبرو می‌شوند تحت تاثیر اعتماد بنفس و مهارتش قرار می‌گیرند .
او از این ویژگی اش به خوبی استفاده میکند ، در مدت کوتاهی که برای شاهزاده زئون بعنوان خلبان خدمت میکرد ، بطور سرسام آوری به بالاترین درجه ها رسید و اعتبار و قدرت فراوانی بدست آورد.

۱۲.یانگر توگورو , Younger Toguro

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Yu Yu Hasusho
برای توگورو در جوانی ، تنها چیزی که همیشه اهمیت داشت قدرت بود . توگورو که یک رزمی کار و شکارچی شیاطین بود ، ترس از پیر و ضعیف شدن داشت . که همین باعث شد او به بشریت خیانت کند و به آرزوی جاودانگی و جوانی ابدی اش را با پیوستن به شیاطین برسد .

۱۱. موزان کیبوتسوجی , Muzan Kibutsuji

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Demon Slayer
موزان قوی‌ترین شیطانی است که عمر طولانی کرده است . او میتواند انسان هارا تبدیل به شیطان کند و خاطرات آنها را پاک کند . برای او مهم نیست که چه کسی را بکشد یا تبدیل به شیطان بکند . او شخصیت شروری است که تا اینجای داستان حریفی ندارد .

۱۰. زیک یگر , Zeke Yeager

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Attack On Titan
‼️اسپویل از فصل ۴‼️
زیک یگر برادر ناتنی ارن یگر است . او فردی بود که در ابتدا باعث حمله به دیوار ها شد و سپس با قول نجات پارادیس به ارن ملحق شد . اما هدف او از همان ابتدا تغییر نکرده بود و نابودی پارادیس تنها هدف او بود . او پدر و مادرش را لو داد ، باعث مرگ افراد زیاد و مهمی در انیمه شد و بار تنفری زیادی را به دوش میکشد .

۹. دیو براندو , Dio Brando

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Jojo’s Bizarre Adventure
دیو براندو پسر یک جنایتکار بی شرم بود که تحت یک باور اصلی بزرگ شد : هرکاری که بقای خود را تضمین میکند ، انجام دهید . او با پیروی از این اعتقاد ، فقط برای خودش زندگی میکند ، دزدی میکند ، میکشد و هرکاری که برای پیشرفتش لازم باشد را انجام می‌دهد .

۸.کینگ بردلی , King Bradley

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Fullmetal Alchemist : Brotherhood
بردلی از بدو تولدش توسط پدر هومونکولوس برای مقام فرمانروایی آمستریا بزرگ شد و با تزریق سنگ فیلسوف ، توانایی هایش از نقطه فوق انسانی بالاتر رفت . هرچند اگر اینکار به او قدرت فوق العاده ای داده بود اما هزینه ای هم داشت ، از دادن هر حسی دیگر بجز خشم . او برای اداره کشور فقط از خشم استفاده میکرد و هیچ کنترلی بر روی احساساتش نداشت .

۷. مادارا اوچیها , Madara Uchiha

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Naruto Shippuden
مادارا اوچیها ، شینوبی قدرتمندی بود که اسمش توانایی شروع یک جنگ را داشت . او از خاندان اوچیها بود و اولین کسی بود که توانست رینگانش را فعال کند . مادارا قبل از مرگش ، برنامه ای برای شروع جنگ چهارم نینجایی ریخت و تقریبا همه چیز طبق برنامه اش پیش رفت . مادارا میخواست جهانی بدون درد ، رنج و پوچی بسازد ، جهانی که همه چیز در آن طبق خواسته افراد اتفاق می افتاد .

۶.هیسوکا , Hisoka

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Hunter x Hunter
هیسوکا یک هانتر با قدرت بدنی بالا است . او همیشه در جستجوی حریفان قوی است ولی از کسانی که پتانسیل بالایی دارند ، مثل کیلوا و گون چشم پوشی میکند تا زمانی که آنقدر قدرتمند شوند که بتوانند او را به چالش بکشند . او با کشتن افراد هوس خون خود را سیر میکند و اگر تصمیم بگیرد کسی را از بین ببرد ، میتواند .

۵.گیلگمش , Gilgamesh

انیمه : Fate Series
گیلگمش ، پادشاهی در دوران باستان است که میخواست صاحب هرچیزی که دستش به آن می‌رسد شود . او فردی شرور و حریص بود و منافع خودش برایش در اولویت بود .

۴. باندرود , Bondrewd

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Made in Abyss
باندرود بعنوان ارباب سپیده دم شناخته میشود . او مردی قد بلند است که بیشتر لباس های مشکلی میپوشد و همیشه صورتش را با کلاه ایمنی میپوشاند . باندرود مردی است که برای دانش بیش از هر چیزی ارزش قائل است و در این راه هر کسی را قربانی میکند . او نام تمام کسانی را که قربانی کرده است به یاد می آورد و این را یک ضرورت میداند .

۳. شوگون ماکیشیما , Shogo Makishima

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Psycho_Pass
در آینده ای نه چندان دور ، جنایات قبل از اینکه هرکس آنها را انجام دهد مشخص می‌شود . اما این برای شوگون ماکیشیما صدق نمیکند ، او تنها کسی است که سیستم ها نمی‌توانند قبل یا در هنگام انجام جرم اورا شناسایی کنند مثل دزدی ، حمله یا قتل . او از آن دسته تبهکاران انیمه ای است که بدترین راه را برای بهبود دنیا انتخاب کرده اند .

۲. لایت یاگامی , Light Yagami

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Death Note
لایت پسر دبیرستانی جوانی است که با داشتن یک دفترچه مرگ توانایی گرفتن زندگی افراد را بدست آورد . او میخواست با از بین بردن آدم های شرور ، جهانی پر از زیبایی و عدالت بسازد حتی اگر خودش باعث مرگ هزاران نفر شده باشد .

۱.گریفیث , Griffith

معرفی خفن ترین ویلن های دنیای انیمه

انیمه : Berserk
گریفیث هیچ اشتباهی نکرد ، حداقل نه با انگیزه ها و جاه طلبی های خودش .
گریفیث دهقانی بود که به رهبر گروه مزدور خود تبدیل شد ، او بدون توجه به موقعیت یا موانع ، راهی برای مقابله پیدا میکرد . در تمام این مدت او لژیونی از دوستان و پیروانش جمع آوری کرد که او را تا جهنم دنبال می‌کردند . زمانی که گریفیث به زندان افتاد ، اعضای گروهش برای نجات او تلاش کردند و او را آزاد کردند اما این برای او کافی نبود و زمانی که اختیار تبدیل شدن به شیطان را به او دادند ، آن را با تمام وجود پذیرفت . هرچند به قیمت قربانی کردن جان تک تک دوستان و یارانش بود .

اگر شما هم شخصیت های ویلن انیمه ای خفن دیگه ای میشناسید که تو این لیست نبودن حتما تو دیدگاه ها به ما معرفیشون کنید.

3.3/5 - (6 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

‫9 دیدگاه ها

  1. خسته نباشید خدمت شما ادمین زحمتکش 👏👏👏👏 واقعا خوب بود و اینکه بنظرم بهترین ویلن های انیمه ای ویلن های انیمه ناروتو هستن یعنی مادارا و اوبیتو و پین 🔥🔥

    1. شخصیت ماکیشیما و یوهان خیلی فلسفی تر و عمیق تر از چیزی بود که نوشتین.حتی اشتباه هم نوشتین یخورده. اگه کسی که انیمه هاشونو ندیده باشه بخونه اینارو کلا یه چیز دیگه فک میکنه راجب این دو شخصیت

  2. سلام، یه نکته نطرمو جلب کرد؛ چشمای کیوبی در انیمه madoka magical همون مانگکیو شارینگان ابدی مادرا اوچیها نیست؟؟؟؟؟!!!!!!

  3. از زحمت شما ممنونم ولی حتی انیمه لیست هم معتقده که یوهان لیبرت ویلن شماره۱ کل انیمه های جهانه تازه اگه مانگا هم حساب کنیم شخصیت دوست از مانگای پسران قرن بیستم شماره ی یکه

  4. دیگه هرچقدرم که اشتباه کنین من نمیتونم درک کنم که دوفلامینگو رو تو این لیست سی نفری نزاشتین! در حالی که باید بین پنج نفر اول میبود
    چطور کرو هست ولی دوفی نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا