سگ های ولگرد بانگوفکت

همه چیز درمورد دازای اوسامو

مهارت های دازای اوسامو

همه چیز درمورد دازای اوسامو

امروز میخواییم شخصیت دازای اوسامو رو به شما معرفی کنیم، اون یکی از شخصیت های پرطرفدارترین شخصیت های انیمه سگ های ولگرد بانگو هستش که عاشق خودکشی کردنه، بریم با این شخصیت بیشتر آشنا شیم…

آنچه در این مطلب میخوانید

شخصیت دازای اوسامو چگونه است؟

همه چیز درمورد دازای اوسامو

دازای اوسامو فردی مرموز است ، نیت واقعی پشت کارهای او را کسی نمی‌فهمد مگر اینکه دازای آن را لو دهد . شخصی که بیشتر از همه به حقیقت شخصیت دازای نزدیک شد ، دوستش ساکونوسوکه اودا بود ، که تشخیص داد دازای برای همیشه در تاریکی خواهد ماند ، زیرا تقریبا هیچ چیزی نمی‌تواند از ذهن او فراتر رود . صرف نظر از اینکه دازای با کشتن مردم یا نجات آنها سروکار دارد ، اودا می‌دانست که هیچ جای دنیا نمی‌تواند تنهایی دازای را پر کند ، این دقیقا چیزی بود که دازای در ذهن خودش می‌دانست .
دازای در گذشته عضو مافیا بود و لقب جوان ترین رهبر تاریخ مافیا را به دست آورده بود . دازای بخاطر استعدادی که داشت توانست در حدود حداقل ۲ سال در نیمی از سود مافیا شریک شود . بعدا که دازای در بزرگسالی عضو آژانس شد ، وقتی که کیوکا ایزومی از کشتن ۳۵ نفر پشیمان شد ، دازای با چهره ای بی تفاوت گفت که این تعداد چیزی نیست .

همه چیز درمورد دازای اوسامو

همانطور که در مافیا گفته میشود ، “بزرگترین بدبختی برای دشمنان دازای این است که آنها دشمنان دازای هستند ” ، زیرا عملا نشان داده شده است که دازای برای حضور در مافیا متولد شده است . دازای بسیار مطمئن بود و برنامه ریزی فوق العاده ای داشت و استراتژی های بلند مدتی برای تسلیم کردن دشمنانش ارائه میکرد . به عنوان مثال ، او توانست ماموران تقلید را که قبلاً سربازان آموزش دیده بودند ، فریب دهد تا در دام او بیفتند . همچنین دازای در متقاعد کردن افراد مهارت فوق العاده ای دارد ، مخصوصا با سخنانش ، که به نظر می‌رسید از آنها در بازجویی هایی استفاده میکرد که هدف هایی که زیر نظر جوخه شکنجه کویو اوزاکی ، حقیقت را فاش نمی‌کردند ، به حرف می افتادند .
دازای در پشت این شخصیت ترسناک اعتراف کرد که به مافیا پیوسته تا در معرض مرگ ، خشونت و تسلیم شدن مردم به امیالشان قرار بگیرد و انتظار داشت که از این طریق بتواند ماهیت درونی بشر را از نزدیک ببیند به امید یافتن دلیلی برای زندگی . پس از مرگ اودا ، دازای از مافیا جدا شد و به مخفی کاری رفت تا به آخرین درخواست اودا برای “در طرفی باشد که مردم را نجات میدهد ” عمل کند . مسلماً ، دازای بر این باور بود که افراد در طول زمان در جایی که سطوح بالقوه ظاهر میشوند ، تغییر می‌کنند ، که به نظر می‌رسد برای خودش هم صدق میکند .

همه چیز درمورد دازای اوسامو

پس از پیوستن به آژانس ، دازای را معمولا تنبل می نامند ، و دوپو کونیکیدا همیشه او را به خاطر بی ثمری و سستی اش سرزنش میکند .
در بیشتر موارد ، دازای بیش از حد درمانتیک است . او بیشتر کارهایش را به شوخی میگیرد ، اگرچه آنها برنامه هایی هستند که کاملا بر رویشان فکر شده و زمانی برایشان اختصاص داده شده است . دازای دوست دارد هرکسی را اذیت کند ، به خصوص اگر به این معنی باشد که قرار است بخندد . به عنوان یک دیوانه خودکشی ، او اغلب به شیوه های خنده دار اقدام به خودکشی میکند ، اما اغلب شکست میخورد یا زمانی که روشی دردناک است از آن دست میکشد .

همه چیز درمورد دازای اوسامو

دازای به شدت آروزی خودکشی با یک زن زیبا را دارد . اگرچه او اعتراف میکند که همه نوع زن را دوست دارد ، اما احتمالا آن دسته از زنان را ترجیح می‌دهد که اگر بخواهد با او میمیرد . کونیکیدا یک بار تعجب کرد که چرا دازای در بین زنان بسیار محبوب است و او را تهدیدی برای زنان نامید . گرچه تمایلات خودکشی دازای در ابتدا کمدی است ، اما حفره عمیق تاریکی را که دازای دارد آشکار می‌کند . حتی در دوران نوجوانی ، دازای این سوال را مطرح کرد که آیا زندگی ارزشی دارد یا خیر .بخاطر همین ، او تلاش کرد این حفره خالی را پر کند و دلیلی پیدا کند که ارزش زندگی کردن داشته باشد و زندگی در محاصره خون و جنگ را انتخاب کرد ، اما دوستش اودا با نفس های آخر در حال مرگش او را متقاعد کرد که طرف خوب را انتخاب کند . او فهمید که حتی اگر خوب و بد برای دازای معنی کمی داشته باشد ، اگر بخواهد خوبی را انتخاب کند ممکن است کنی بهتر شود .

همه چیز درمورد دازای اوسامو

در گذشته در حالی که دازای هنوز در حال خودکشی بود ، نشان داده شد که این فیلم به مراتب کمتر کمدی است . او حتی مرگ را راهی برای رهایی خود از دنیای اکسید کننده (زمین) توصیف کرد ، اما به طرز عجیبی هرچه تلاش کرد نتوانست بمیرد . علاوه بر این ، دازای بسیار وحشی بود و تله هایی برای شکنجه اسیران برای کسب اطلاعات درست میکرد و اغلب شاگرد آن زمان خود ، ریونوسوکه آکوتاگاوا را به دلیل سرپیچی از دستورات و به منظور بهبود توانایی هایش اذیت میکرد .
در حالیکه ، درحال حاضر دازای خوش قلب و کمدی است ، اما هنوز برخی از شخصیت های تاریک خود را حفظ کرده است . او هنوز هم در ارائه استراتژی های بلند مدت قادر و ماهر است ، اگرچه تا زمانی که زمان ، زمان مناسب نباشد به هم تیمی هایش اطلاع نمی‌دهد که چه کاری بکنند .زمانی که دازای بفهمد نقشه های دشمنان چیست ، مهم نیست که چقدر پیچیده باشند ، دازای با آنها برابری می‌کند . دازای همچنین حاضر است از راه های کثیف برای رسیدن به اهداف خود استفاده کند .

همه چیز درمورد دازای اوسامو

با این وجود ، او به هم تیمی هایش اهمیت می‌دهد و مراقب آنهاست ، به خصوص آتسوشی که بیشترین پتانسیل را برای او میبیند . علاوه بر این ، دازای حس مسئولیت در برابر آژانس را میکند و از هوش خود برای آژانس برای کمک به حفظ صلح و نظم یوکوهاما استفاده میکند . به عنوان بخشی از برنامه های مختلف و استراتژی های محاسبه شده اش ، او حتی برای آتسوشی و آکوتاگاوا هم اندیشید تا گاهی باهم همکاری کنند تا به نسل جدیدی از دوقلو تاریک تبدیل شوند که می‌توانند شری که در کمین شهر است را از بین ببرند .

توانایی

همه چیز درمورد دازای اوسامو

قدرت خاص و بسیار پرکاربرد دازای خنثی کردن موهبت ها بود یعنی با تماس لمسی با افراد موهبت آنها را خنثی میکرد .

مهارت ها

دازای یک مدیر مافیا در گذشته و به عنوان یک کارآگاه در حال حاضر است . اوگای موری ، تاکتیک دان ماهری است که به طور گسترده به هوش دازای اعتماد داشت . تو ادعا میکرد اگر دازای در مافیا میماند ، شایسته ترین دست راست او میشد . دازای همچنین به عنوان یکی از تیزبین ترین کارآگاهان آژانس ، شناخته می‌شود . دازای استعدادی عجیب برای پیش بینی نتایج اتفاقات دارد که یکی از قویترین ویژگی های او است .

مهارت های مذاکره دازای اوماسو

دازای متقاعد کننده ماهری است که میتواند با دیگران مذاکره کند و در نتیجه ، نتایج مورد نیاز خود را به دست آورد . او میتواند کویو ، یکی از مدیران مافیا را متقاعد کند که اجازه دهد کیوکا دستگیر شود و حتی به عنوان اسیر آنها در آژانس بماند .

همه چیز درمورد دازای اوسامو

دازای در باز کردن قفل مهارت دارد ، درست مثل باز کردن یک جعبه یا حتی قفل دستبند . علاوه براین او میتواند به آرامی بدون اینکه کسی بفهمد ، چیزی را جاساز کند ، مثل زمانیکه یک حشره را در جیب هیگوچی جاساز کرد ، بدون اینکه مورد توجه مافیا قرار بگیرد . کونیکیدا زمانی دازای را به طرز ترسناکی ماهر توصیف میکرد ، چرا که می‌دانست دازای میتواند قفل گاوصندوق بانک را با سوزن باز کند یا به راحتی کاغذ هارا با کاغذ های تقلبی عوض کند .

دستکاری ضربان قلب

دازای میتواند با نصب دستگاهی به نام Meursault ، ضربان قلب خود را به دلخواه تغییر دهد و پیام های خود را دیجیتالی کند تا با دنیای خارج ارتباط برقرار کند .

همه چیز درمورد دازای اوسامو

• نام واقعی دازای اوسامو ، شوجی سوشیما است .
• کتاب خودکشی کاملی که دازای دارد ، اشاره ای به کتاب راهنمای کامل خودکشی نوشته واتارو سورومی است که در سال ۱۹۹۳ منتشر شده است و حاوی راهنمایی هایی در مورد روش های خودکشی‌ همراه با ارزیابی درد ناشی از آن ، آمادگی لازم بدن و ظاهر و کشندگی آن .
• دازای برای خودکشی روش های زیر را امتحان کرده است :
° کوبیدن سرش به گوشه ای از توفو
° مرگ بر اثر مسمومیت : قارچ
° خفگی
° مرگ فشرده در یک درام
°ایست قلبی
• دازای اخیرا وقت خود را صرف هیچ کاری نمی‌کند .
• الگوی خوابش نامنظم است و زیاد نمی‌خوابد .
• او به دنبال راه های جدید برای آزار و اذیت چویا است .
• تیپ ایده آل او فردی است که حاضر باشد با او خودکشی کند .
• نوع زن مورد او ، زنی است که هیچ سوالی نمیپرسد .
• شعار مورد علاقه دازای ” مرگ بخشی از زندگی است ” ، است .
•دازای در رانندگی بد است .
• تا هوا کامل تاریک نباشد ، نمی‌تواند بخوابد .

4.4/5 - (7 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا