شیطان کشفکت

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

هاشیرای اب گیو تومیوکا

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا، موضوع امروز مقاله ما هستش گیو تومیوکا اولین هاشیرایی هست که تو انیمه با اون آشنا میشیم و شخصی ست که تحول بزرگی رو تو زندگی کامادو تانجیرو ایجاد کرد، میریم که بیشتر با این شخصیت آشنا بشیم..

این مقالاله دارای اسپویل از مانگا میباشد

آنچه در این مطلب میخوانید

شخصیت گیو تومیوکا

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

گیو تومیوکا ، یکی از شخصیت های محبوب انیمه شیطان کش است و حس عدالت جویی قویی دارد . گیو تومیوکا نسبت به کسانی که محدودیت های خود را نمی‌شناسند و زندگی برایشان ارزشی ندارد کاملا بی حس است و بود و نبودشان برایش فرقی ندارد . برخلاف زمانی که گیو تومیوکا به نزوکو اجازه زنده موندن داد ، هنگام کشتن شیاطین دیگر مثل شیطان کش های دیگر هیچ تردیدی نمیکند .
به نظر می‌رسد گیو تومیوکا ، هاشیرای آب ، با آنچه دیگران در موردش فکر میکنند تفاوت دارد ، برخلاف تصور همه وقتی شینوبو اعتراف میکند که از گیو متنفر است ، او شوکه میشود ، با اینحال آنها مدت هاست که باهم دوست هستند . هاشیرای آب فردی کم صحبت است و در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارد ، بنابراین معمولاً از بقیه فاصله میگیرد.
بعد ها مشخص شد که گیو تومیوکا ، از احساس گناهش رنج می‌ برد و شرکت در انتخابات نهایی این حس را در او بوجود آورده بود . اوضاع تا جایی پیش میرود که او به ترک موقعیت خود به عنوان هاشیرای آب ، فکر میکند ، تا اینکه تانجیرو به او کمک میکند تا بفهمد زندگیش ارزشمند است و برای کسانی که جانشان را برای او فدا کرده اند زندگی کند .

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

اما این احساس گناه زمانی دوباره خودش را نشان داد که او فکر کرد تانجیرو در مبارزه با موزان مرده است و درحالی که اشک می‌ریخت اعتراف میکرد که چگونه همیشه از دست دشمنان نجات یافته است .
گیو برخلاف ماهیت گوشه گیر و کم صحبتش ، از کسانی که به او نزدیک اند و دوستانش محافظت می‌کند . این اولین بار زمانی نشان داده شد که او زندگی خودش را برای تانجیرو و نزوکو به خطر انداخت .
با اینحال ، گیو تومیوکا اجازه نمیدهد روابط شخصی مانعی برای انجام وظایفش شوند . درست مثل زمانی که تانجیرو به عنوان یک شیطان شروع به حمله کرد و گیو تومیوکا بدون تردید اولین کسی بود که اعلام کرد باید او را از بین ببرند .

توانایی های کلی گیو تومیوکا

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

به عنوان یک هاشیرا از سپاه شیطان کش ، گیو تومیوکا یک مبارز بسیار قدرتمند و ماهر است . از همان ابتدا تفاوت سطح گیو با تانجیرو و دوستانش ، نشان داده شد . گیو توانست به راحتی نزوکو را بگیرد و بعد با یک ضربه او را بیهوش کند . در مبارزه ای با پدر دیو عنکبوت ها ، او به راحتی پیروز شد ، در حالی که تانجیرو و اینوسکه نتوانستند پیروز شوند . هاشیرای آب ، گیو تومیوکا یک هم تیمی فوق العاده است که میتواند اهداف هم تیمی هایش را درک کند و با آنها کار کند .
در طول مبارزه اش با آکازا ، او توانست برای مدتی از خودش محافظت کند و مانند کیوجورو ، آکازا هم از مهارت های هاشیرای آب شگفت زده شد تا جایی که به او پیشنهاد داد او را به یک شیطان تبدیل کند . آکازا گفته است که در پنجاه سال گذشته با هیچ هاشیرای آبی به مهارت گیو نجنگیده است . او در هنگام مبارزه با موزان هم نقش اساسی و مهمی داشت .

نشان شیطان کش گیو تومیوکا

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

گیو در طول نبرد خود با آکازا ، نشان شیطان کش خود را بیدار کرد که طرحی شبیه به آب مایع بر روی گونه چپ او ظاهر شد و مکمل سبک تنفسی او ، تنفس آب است . هنگامی که نشان شیطان کش گیو فعال میشود ، افزایش فوق العاده ای در سرعت ، دقت و استقامت به دست می آورد تا جایی که میتواند در یک نبرد طولانی در برابر شیاطین درجه بالا شرکت کند .

شمشیر نیچیرین قرمز روشن گیو تومیوکا

در حین مبارزه با موزان ، سانمی و گیو هر دو شمشیر هایشان را موقتا قرمز می‌کنند ، که از بازسازی تقویت شده شیاطین جلوگیری میکند و حملات آنها را موثر و کشنده تر میکند .

سرعت و رفلکس های بی نظیر گیو تومیوکا

گیو تومیوکا ، هاشیرای آب ، دارای سرعت و رفلکس های غیر انسانی است ، همانطور که نشان داده شد ، فقط چند ثانیه برای دور کردن نزوکو از تانجیرو کافی بود . همچنین او توانست اینوسکه را بدون اینکه بفهمد بالا بکشد و به درخت ببندد که نشان دهنده سرعت فوق العاده او است . گیو تومیوکا توانست با رتبه سوم ، آکازا ، که یکی از سریع ترین شیاطین محسوب میشود ، همگام شود و زمانی که نشان شیطان کشش را بیدار کرد ، توانست چندین بار از سرعت آکازا پیشی بگیرد .

استقامت بی نظیر گیو تومیوکا

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

گیو تومیوکا به دلیل تمرینات بسیار سخت به استقامت باور نکردنی دست یافته است . او در نبرد خود با آکازا حتی پس از تحمل ده ها جراحت در سراسر بدنش ، توانست به مبارزه ادامه دهد و او را به شدت ضعیف کرد . همچنین او توانست موزان را برای مدتی مهار کند و بعد ها پس از قطع شدن دستش با کمک سانمی که شمشیرش را به رنگ قرمز روشن در آورده بود ، نقش مهمی در شکست موزان داشت . پس از تمام این مصیبت ها ، زمانی که تانجیرو تبدیل به یک شیطان شد ، گیو تومیوکا ، هنوز انرژی‌ کافی برای مبارزه با او برای مدت کوتاهی را داشت و او یکی از دو هاشیرایی بود که از نبرد نهایی جان سالم بدر بردند .

قدرت بی نظیر گیو تومیوکا

گیو تومیوکا به عنوان هاشیرای آب ، قدرت بدنی خود را به سطوح فوق بشری رسانده است . در اولین حضورش ، او شاهکارهای چشمگیری از خود به نمایش گذاشت ، مانند چرخاندن تیغه خود با قدرتی که باعث وزش باد شدیدی شد که هم تانجیرو و هم نزوکو را از فاصله دوری به عقب پرت کرد . او همچنین نزوکو را بدون زحمت با یک دست نگه داشت و بعداً او را با یک ضربه به گردن بیهوش کرد . در داستان اسپین آف اش هم ، او می‌توانست طناب های بسیار محکمی را که به دور مچ دستش بسته شده بود ، پاره کند . او همچنین میتواند شمشیر نیچیرین خود را با کمک سانمی به رنگ قرمز روشن در بیاورد .

اراده رام نشدنی گیو تومیوکا

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

معرفی کامل هاشیرای اب گیو تومیوکا

گیو دارای اراده بی هراس و اراده تسلیم نشدنی است ، با وجود صدمات فراوان در برابر آکازا ، یکی از قویترین شیاطین موجود و بعدا در مبارزه با موزان ، پادشاه شیاطین ، هرگز تسلیم نشد . او حتی در هنگام از دست دادن بازوی خود همچنان استوار بود و توانست نقش مهمی در شکست موزان ایفا کند .

سبک مبارزه گیو تومیوکا

گیو تومیوکا که یکی از هاشیراها در سپاه شیطان کش است ، یکی از قدرتمندترین و ماهرترین شمشیر زن در کل سازمان است . آکازا ، که در گذشته با شمشیربازان بیشماری مبارزه کرده است ، تحت تاثیر مهارت گیو قرار گرفت و معتقد بود که او دارای مهارت شمشیر زنی بسیار پیشرفته ای است .
سبک تنفسی گیو تومیوکا ، تنفس آب است . به عنوان هاشیرای آب ، گیو کاملا بر این سبک شمشیر زنی تسلط دارد ، تا جایی که او یک تکنیک کاملا جدید را در سبک تنفس آب ایجاد کرد و آکازا را که در گذشته با هاشیراهای آب زیادی مبارزه‌ کرده بود تحت تاثیر قرار داد .

تجهیزات گیو تومیوکا

به عنوان یک شیطان کش ، گیو تومیوکا از یک شمشیر نیچیرین استاندارد استفاده میکند که به رنگ آبی تیره است و همچنین بر روی شمشیرش کلمات 惡.鬼き滅めっ殺さつ به معنی شیاطین را نابود کنید حک شده است .

• غذای مورد علاقه گیو ماهی سالمون پخته شده با دایکون است . دیدن یک بشقاب از آن باعث لبخند او میشود .
• در اولین نظرسنجی محبوبیت گیو با ۲۱۹۰ رای ربطه چهارم را گرفت و در دومین نظرسنجی با ۱۳۲۸۱ رای در رتبه دوم قرار گرفت .
• کلاغ گیو یک کلاغ بسیار قدیمی است ، بنابراین در هنگام پیام دادن گاهی اوقات اشتباه میکند و در طول نبرد ها به آرامی حرکت می کند .
•گیو پس از نبرد سرنوشت ساز در برابر موزان تقریبا تکه تکه شد ، با اینحال نزوکو توانست بیشتر آن را با هنر و خیاطی خود بازسازی کند . گیو آنقدر تحت تاثیر این موضوع قرار گرفت که هدایای مختلفی ( کیمونو ، لباس های غربی ، زیورآلات و…) برای او فرستاد که حتی زنیتسو او را یک رقیب عشقی بالقوه می‌دانست .
• گیو یکی از چهار هاشیرایی است که از شمشیر نیچیرین معمولی‌ استفاده میکند .

همچنان بخوانید
4/5 - (2 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا