اطلاعات

معرفی قدرت های گیومی هیمجیما قویترین هاشیرای نسل جدید​​ 🔥

معرفی قدرت های گیومی هیمجیما قویترین هاشیرای نسل جدید

گیومی هیمجیما قویترین هاشیرای نسل جدید که ملقب به هاشیرای سنگ از لشکر شیطان کش هستش موضوع مقاله ی امروز ماست، شاید به قیافه احساسیش که همیشه ی خدا در حال گریه کردنه نخوره ولی ایشون قویترین هاشیرای نسل جدید بین بقیه هاشیرا هستش، بریم یکم بیشتر با شخصیت و قدرت های گیومی هیمجیما آشنا شیم.

مهم : بخشی از این مقاله دارای اسپویل از مانگای شیطان کش میباشد

آنچه در این مطلب میخوانید

1. شخصیت گیومی هیمجیما چگونه است؟

معرفی قدرت های گیومی هیمجیما قویترین هاشیرای نسل جدید

گیومی یک الگوی غول پیکر ملایم است، با وجود ظاهر ترسناکش به طرز شگفت آوری یه آدم مهربون و حساس است. اون همچنین کاملا خوشتیپ نشون داده شده و همیشه هم تسبیح های خودشو همراهش داره و توی موقعیت های دردناک دعا و نیایش میکنه. مهم تر از همه اینکه، به راحتی برای بی اهمیت ترین چیزها گریه میکنه و طبیعت نسبتا ملایم و مهربون اون کاملا مشخص میشه. این میتونه به دلیل عشقش به همه موجودات زنده باشه که بخاطر تربیت و اعتقادات مذهبی اون به وجود اومده، و وقتی که یه شیطان رو مورد ضرب و شتم قرار میده یه حس بدی بهش دست میده که تا آخر عمرش هرگز اون حس رو فراموش نمیکنه.

 مثل بقیه هاشیراها، گیومی احترام زیادی برای کاگایا اوبویاشیکی قائل میشه. اون همچنین یکی از افراد مورد احترام بین هاشیراها به حساب میاد به دلیل قدرت بی حد و مرزش یجور نماد امید برای لشگر شیطان کش میمونه. گیومی به عنوان یه رهبر در بین هاشیراها عمل میکنه و همونطور که نشون داده شد توی جبهه جنگ یه جلسه بین هاشیراها برپا شد و کسی بود که مورد اعتماد کاگایا بود تا به اونها دستور بده، چون کاگایا خیلی وقته گیومی رو میشناسه.  

معرفی قدرت و شخصیت گیومی

2. شخصیت شکاک گیومی هیمجیما

معرفی قدرت های گیومی هیمجیما قویترین هاشیرای نسل جدید

 گیومی تمایلاتی نسبتا محتاطانه داره، دلیلشم تجربه هایی که  قبل از اینکه تبدیل به یه شیطان کش بشه داشته ، یه دیدگاه خیلی عینی و تا حدودی مشکوک نسبت به افراد اطراف خودش داره. اون همیشه میدونه که دیگران، به ویژه بچه ها یا افراد کوچیک تر از اون در صورت داشتن فرصت چه توانایی هایی دارن. به دلیل ماهیت مشکوک خودش، ممکنه مدتی طول بکشه تا گیومی به طور کامل دیگران رو قبول کنه و بهشون اعتماد کنه. وقتی یه حرفی میزنه رو حرفش وایمیسته و توی تعهدش نسبت به اونها کاملا تزلزل ناپذیرمیشه.

گیومی به اصولی که بهش این توانایی رو داد تا به یه هاشیرا تبدیل بشه شدیدا پایبنده و ارزش زیادی براش قائل میشه، و این تصور کوکوشیبو شیطان رتبه 1 بالا مبنی بر اینکه برای حفظ بدن و مهارت هاش که خودشو وقف اون کرده بود، باید به شیطان تبدیل بشه رو رد میکنه و با اعتراف به اینکه یه شیطان کش واقعیه باهاش مقابله میکنه. یعنی از قبل این واقعیت رو پذیرفته که دیدن فردا تضمینی نیست و هیچکس نمیتونه اینو بگه حتی یه هاشیرای نیمه جون یا کوکوشیبو شیطان رتبه 1 بالا، هاشیرای سنگی (گیومی) خیلی شبیه کیوجورو رنگوکو هستش، اونم قبول کرده که زندگی و مردن به عنوان یه انسان، کرامت ما رو حفظ میکنه. گیومی حتی شعار شیطاین که اونها رتبه برتر هستن رو توهین آمیز تلقی کرد و نشون داد که چقدر برای ارزش های خودش احترام قائل میشه

3.توانایی های کلی گیومی هیمجیما

معرفی قدرت های گیومی هیمجیما قویترین هاشیرای نسل جدید

به عنوان یه هاشیرا از لشکر شیطان کش، گیومی یه مبارز بسیار قدرتمند و ماهر است. تانجیرو و اینوسوکه اونو قوی ترین شیطان کش در کل لشکر شیطان کش میدونند. همونطور که توسط هاشیرا تنگن اوزوی گفته شده، گیومی تنها توی مدت 2 ماه تونست رتبه هاشیرا رو به دست بیاره. و این موضوع بیشتر توسط کوکوشیبو شیطان رتبه 1 بالا تایید میشه که گفتش توانایی های فیزیکی طبیعی گیومی به اوج خودش رسیده و اعتراف کرد که توی سیصد سال گذشته، اون با جنگجویی به قدرت و مهارت گیومی روبرو نشده بود.

اون همچنین میتونست برای مدت کوتاهی بدون استفاده از نشان قاتل شیطان خودش، علیه قوی ترین شیطان رتبه 1 بالا مبارزه کنه، که این بیشتر نشون دهنده میزان مهارتش بود. علاوه بر این، کوکوشیبو اعتراف کرد که گیومی و سانمی هر دو جنگجوی ماهرتری بودن در بین بقیه هاشیراها؛ گیومی بعد از مبارزه که مجروح و کمی خسته شده بود، باز هم تونست به اندازه ای توی مبارزه نهایی با پادشاه شیاطین کیبوتسوجی موزان کمک کنه.

مهارت های جنگی گیومی

4.آیا گیومی هم نشان شیطان کش دارد؟

معرفی قدرت های گیومی هیمجیما قویترین هاشیرای نسل جدید

 بعدا در طول نبرد خودش با شیطان رتبه 1 بالا، گیومی نشون داد که اون هم نشان خودش رو بیدار کرده و به صورت الگوهای شکاف (مثل گسل روی زمین) روی هر 2 ساعدش ظاهر میشه. وقتی که فعال میشه به شدت توانایی های فیزکی اون مثل قدرت، سرعت و استقامتش رو افزایش میده و بهش این توانایی رو میده تا برای مدت طولانی با شیطان رتبه 1 بالا مبارزه کنه

5.نیچیرین قرمز روشن

 در طول نبرد با شیطان رتبه 1 بالا کوکوشیبو، سانمی با شمشیر خودش به تیغه گیومی ضربه میزنه و هر دو تا سلاح رو برای مدتی به رنگ قرمز روشن در میاره و اونا میتونن توی همین فرصت سر کوکوشیبو رو قطع کنن. بعدا توی نبرد با پادشاه شیاطین موزان، گیومی دوباره سلاح های خودش رو با ضربه زدن به همدیگه به رنگ قرمز روشن در آورد.

6. دنیای شفاف

 گیومی با وجود نابینایی، توانایی دسترسی به دنیای شفاف رو به دست آورد و میتونه حرکات حریف خودش رو پیش بینی کنه و اونها رو به طور طبیعی حس کنه

7.شنوایی تقویت شده گیومی

به دلیل نابینایی، گیومی بقیه حواس خودش رو تمرین داده و متناوب کرده تا با شرایط خودش سازگار شه و به طور موثر حس شنوایی فوق بشری خودش رو تقویت کرده. حس شنوایی اون به قدری حاد بود که گیومی میتونه به طور معمول محیط اطراف خودش رو به دقت تشخیص بده و با اون تعامل داشته باشه، حتی بدون مشکل توی نبرد با شیاطین سرعت بالا باشه. جالب تر اینکه گیومی تونست صدای احیای گوشت کیبوتسوجی موزان رو در طول رویارویی کوتاه اونها بشنوه و ازش بر علیه پادشاه شیاطین استفاده کنه و متوجه تفاوت صدای احیای اون با بقیه شیاطین شد که شبیه هیچ شیطانی نیست که تا به حال باهاش روبرو شده.

 کوکوشیبو شیطان رتبه 1 بالا بعدا در طول نبرد خودش با گیومی، به این موضوع اشاره کرد که گیومی از صدای تق تق زنجیر خودش برای تشخیص موقعیت دقیق زنجیر و همینطور از اون برای هدایت تبر و تیشه در طول نبرد استفاده میکنه. همونطور که در طول مکالمه خودش با کوکوشیبو در مورد نشان قاتل شیطان دیده شد، گیومی با تشخیص تغییرات جزئی صدا توی بدنش تونست به دقت بگه که در حال دروغ گفتنه و گیومی اشاره کرد به اینکه حتی بعد از اینکه دست حریفشو برای فریب دادنشون رو کرد، صدای لرزش دومی رو شنیده! 

8. سرعت و رفلکس فوق العاده گیومی

علیرغم هیکل بزرگ گیومی، اون سرعت و رفلکس فوق العاده ای داره. اون سومین دونده سریع در بین هاشیرا ها است. سرعت مافوق بشری گیومی در طول مبارزه اش با کوکوشیبو شیطان رتبه 1 بالا به نمایش گذاشته شد، حتی تا جایی که اون میتونست بدن خودش رو به راحتی به اطراف حرکت بده تا از همه حملات حریفش جاخالی بده و حتی کوکوشیبو اعتراف کرد  که گیومی اینقدر لطیف و راحت حرکت میکنه که تقریبا این سطح از حرکت کردن بیش از حد نامعقول بود و نمیتونه باور کنه! گیومی همچنین تونست در تمام مدت مبارزه با کوکوشیبو ادامه بده و با کمک سانمی، مویچیرو و جنیا اونو شکست بدن؛ و بعدا هم اون تونست در بخش خوبی از مبارزه با سرعت و حرکات پادشاه شیاطین موزان، همگام بشه

9. مقاومت و استقامت بی نظیر گیومی

معرفی قدرت های گیومی هیمجیما قویترین هاشیرای نسل جدید

 گیومی دارای سطوح فوق العاده ای از مقاومت و استقامت بدنی است، به طوری که تمرینات اون در طول آرک تمرینات هاشیرا بیشتر روی استقامت متمرکز شده بود. اون میتونست خیلی راحت و بدون مشکل روی زمینی وایسته که با آتش در حال سوختن بود و در حالی که 2 تا کنده عظیم رو حمل میکرد که تازه با 4 تا سنگ بزرگ که بهش آویزون بودن سنگین تر هم شده بود! حتی با آرامش جزئیات تمرین خودش رو برای تانجیرو و زنیتسو تعریف میکرد.

اون همچنین سطوح مافوق بشری مقاومت و استقامت خودش رو در طول مبارزه با کوکوشیبو نشون داد، تا جایی که اون قادر بود در تمام مدت مبارزه بدون اینکه به طرز قابل توجهی خسته بشه و در بالای بدنش جراحات و زخم های بریدگی رو تحمل کنه، با شیطان رده بالا مبارزه میکرد. حتی بعد از بریده شدنه یکی از پاهاش توسط پادشاه شیاطین موزان، گیومی تونست دووم بیاره و به کمک توانایی هاش توی مبارزه با پادشاه شیاطین ادامه بده

10. قدرت بی نظیر گیومی

گیومی دارای بالاترین سطح قدرت بدنی در کل لشگر شیطان کش است، به خصوص وقتی که میتونه به راحتی تیشه و تبر میخ دار بزرگش رو که از آهن خالص ساخته شده، با سرعتی بیشتر از این که چشم بتونه چیزی ببینه بی وقفه بلند کنه و بچرخونه که باعث  خنثی کردن حملات کوکوشیبو شده بود و اون همچنین تونست یه تخت سنگ بزرگ تر از خودش رو با دست خالی از شهر جابجا کنه. گیومی خیلی راحت وزن 2 کنده عظیم رو که روی پشتش قرار داشت و با چهار سنگ بزرگ سنگین رو تحمل میکرد.

به گفته گیومی، اون به طور طبیعی با موهبت قدرت بدنی باورنکردنی خودش به دنیا اومده، همونطور که توی کودکیش نشون میده قبل از اینکه عضو لشگر شیطان کش بشه یه شیطانی رو که بهش حمله میکنه بدون وسیله و دستای خالی با کوبیدنش تیکه تیکه میکنه وهنوز هیچ آموزشی هم ندیده بود

معرفی قدرت های گیومی هیمجیما قویترین هاشیرای نسل جدید

11. عمل تکراری

این تکنیک توسط گیومی ایجاد شده که تمرکز رو به حداکثر میرسونه، یجورایی مشابه روش تنفس با تمرکز کامل هستش، ولی با یادآوری یک خاطره دردناکه؛ نشون داده شده که گیومی در طول تمرینات خودش و در هنگام مبارزاتش هم از این روش استفاده میکنه.

12. هوش تاکتیکی گیومی

گیومی در حین مبارزه، هوش و توانایی های استراتژیکی بالایی از خودش نشون داده. هنگام مبارزه با کوکوشیبو، اون متوجه شد که رتبه 1 بالا بهشون غلبه میکنه و به طوری که ماوراطبیعی هم بود ولی هنوز هم میتونه به نوعی باهاش مقابله کرد و شکستش داد. وقتی که به دنیای شفاف دسترسی پیدا کرد، حدس زد که چشماش بهش توانایی دسترسی به این دنیای خاص رو میده و بطور غریزی یادگرفت که چطور از اون به نفع خودش استفاده کنه و حتی تا جایی که تونست جریان خون و تنفس خودش رو دستکاری کنه و حملات کوکوشیبو رو مختل کنه. با دید دنیای شفاف به وجود پادشاه شیاطین موزان، فورا نتیجه گرفت که باید به تمام 12 اندام حیاتیش به طور همزمان حمله کنه تا آسیب قابل توجهی بهش بزنه.

مهارت های جنگی + فکت از گیومی

فکت های کوتاه از گیومی

 • به گفته تنگن اوزوی، گیومی یکی از دو نفری بود که تنها دو ماه بعد از برداشتن شمشیر، هاشیرا شد، اون یکی مویچیرو توکیتو بود.
 • سایو به خاطر دستگیری اشتباه گیومی احساس گناه بسیار زیادی داره. حتی بعد از گذشت تقریباً ده سال، اون همچنان میخواد از گیومی برای سوءتفاهم عذرخواهی کنه.
 • گیومی تنها هاشیرا به جز مویچیرو و شینوبوعه که ارتباط شخصی با یک شیطان رتبه بالا داره، یعنی شیطان رتبه 6 بالا، کایگاکو. کایگاکو یکی از کودکان یتیم تحت سرپرستی گیومی در معبد بود و بعداً مسئول مستقیم حمله شیطانی بود که منجر به مرگ همه کودکان به جز سایو شد.
 • گیومی معمولا در حالی که اشک روی صورتش جاریه نشون داده میشه. بعداً توی یه فصل دیگه مشخص میشه که اون تقریباً برای هر چیزی خیلی راحت گریه میکنه، حتی برای چیز های جزئی مثل زمانی که آشغال ها بهم ریختست  گریه میکنه. اون توسط یک راهب آموزش دیده.
 • گیومی گربه ها رو دوست داره، ویژگی مشترکی که اون با هاشیرا عشق، میتسوری کانروجی داره.
 • یکی از سرگرمی های گیومی نواختن شاکوهاچی (نوعی فلوت) است.
 •  یه بار که اون برای مدت طولانی بازی میکرد، مادربزرگش با جارو کتکش زد.
 • توی آکادمی کیمتسو، گیومی یه معلم مدنی و معلم سال اول خونه است. از اونجایی که اون خیلی هیکلی و عضلانی، دانش آموزا اول ازش میترسیدن. اما از اونجایی که گربه ها رو دوست داره و ازشون مراقبت میکنه، همه به سرعت متوجه شدن که اون آدم خوب و مهربونیه. اتفاقات زیادی رخ داده که به طور اتفاقی اونو “بابا” خطاب میکنن.
 • گیومی یه بار اینوسوکه رو با ضربه سر به زمین زد. بخاطر اینکه اینوسوکه یه طرفه تصمیم گرفت گیومی رو به مسابقه دعوت کنه.
 • پدر گیومی بر اثر بیماری درگذشت و در حالی که مادرش هنگام به دنیا آوردن اون جان باخت. مدتی بعدش بچه به دلیل تب نابینا شد. با وجود این نابینایی، حس “بینایی” شدیدی داشت و میتونست از اقدامات مخربی که بقیه آدمای اطرافش انجام میدادن مثل اذیت و آزار، زمین زدن، پرتاب کردن وسیله ها به سمتش و غیره اجتناب کنه. همین امر باعث شد اطرافیانش اونو دروغگو خطاب کنن و اظهار داشتن که هیچ نابینایی نمیتونه کاری که اون انجام میده رو انجام بده.

نظر گیومی نسبت به هاشیراهای دیگه چه جوریه؟

 • اون ظریفه و سخت کار میکنه. به نظر میرسه از صحبت کردن با توکیتو لذت میبره. هاشیرا حشره
 • اون تمایل داره با لاف زدن صحبت کنه، اما خونسرد باقی میمونه. اون توانایی های خودش رو به درستی ارزیابی میکنه و بیش از حد اعتماد به نفس داره.هاشیرا صدا
 • اون یه دختر خوش اخلاقه و به نظر میرسه که اون ایگورو را دوست داره. هاشیرا عشق
 • اون اراده ای قوی داره و قلبش صادقه، اون فردی خجالتیه. به نظر میرسه اون کانائه را دوست داره. هاشیرا باد
 • اون به طور طبیعی کم حرف و عبوسه. به نظر میرسه از صحبت با کوچو خوشحاله. هاشیرا آب
 • اون مثبت اندیش و صادقه و هرگز دروغ نمیگه.  هاشیرا شعله
 • اون میتونه چیزهایی رو بیان کنه که باید گفته بشه. ذهنیت اون بالغ است. هاشیرا مه
 • .یه بچه بسیار جدی و حساس است. به نظر میرسه اون عاشق کانروجی است. هاشیرا مار

گیومی چندین هاشیرای قدرتمنده؟

هاشیرای سنگ گیومی هیمجیما نفر اول و قویترین هاشیرای نسل جدید بین بقیه هاشیرا ها در لشکر شیطان کش هستش.

راستی بچه ها ما تو فروشگاه اوتاکو24 که مال خودمون هم هست و به تازگی راه اندازی شده میتونید اکشن فیگور شخصیت های شیطان کش به صورت تکی خریداری کنید، همچنین داخل فروشگاه اوتاکو 24 اکشن فیگور های انیمه ای ارزان و تکی هم موجود میباشد که میتونید براحتی و با خیال آسوده خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید. 🙂

نظر شما چیه ؟ تو کامنتا بهمون بگید.

4.6/5 - (9 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا