انیمه های سریالیانیمه های عاشقانهمعرفی انیمه
موضوعات داغ

معرفی انیمه های عاشقانه با شهرت کم

معرفی انیمه های عاشقانه که معروف نیستند

معرفی انیمه های عاشقانه با شهرت کم

معرفی انیمه های عاشقانه با شهرت کم  درست شنیدید در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین انیمه های عاشقانه که توجه زیادی به آنها نشده است بپردازیم . پس اگر طرفدار ژانر عاشقانه هستید این مقاله را از دست ندهید .

اگر طرفدار انیمه های عاشقانه هستید حتما به این مقاله هم نگاهی بندازید چون در اون لیست بهترین انیمه های عاشقانه رو براتون گردآوری کردیم

آنچه در این مطلب میخوانید

۱. انیمه School Rumble

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : فقط جمله ” دوستت دارم” و همه چیز تغییر کرد . تنما سوکاموتو ، در تلاش است تا احساسات خود را به پسری که دوستش دارد بیان کند . کنجی هاریما ، یک خلافکار با شهرت زیاد است که در وضعیت مشابهی قرار دارد ، چرا که نمی‌تواند به درستی احساسات خود را به کسی که دوستش دارد منتقل کند . هردوی آنها در این بین به این نتیجه می‌رسند که عشق دوران دبیرستان مثل رفتن به پارک نیست و…

استودیو : Studio Comet
ژانر : عاشقانه ، کمدی ، مدرسه ای ، شونن
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۴
قسمت ها : ۲۶
امتیاز(MAL) : ۷.۹

۲. انیمه Nodame Cantabile

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : شینیچی چیاکی یک نوازنده درجه یک است که رویای او نواختن در میان نخبگان اروپاست . او که از خانواده ای بزرگ و مهم است ، بسیار کمال گرا است . او نه تنها از خودش ، بلکه از دیگران نیز به شدت انتقاد میکند . تنها چیزی که شینیچی را از رفتن به اروپا باز میدارد ترس او از پرواز است که باعث شده است در ژاپن مستقر شود . شینیچی در چهارمین سال تحصیلی خود در دانشگاه موسیقی برتر ژاپن ، به طور اتفاقی با مگومی نودا یا به قول خودش ، نودام آشنا می شود . در ظاهر به نظر میرسد که او دختری نامرتب است و هیچ هدفی در زندگی ندارد . با این حال ، زمانی که شینیچی برای اولین بار صدای پیانو زدن نودام را میشنود ، از سبک موسیقی او شگفت زده میشود و طولی نمیکشد که عاشق او میشود و …

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : J.C.Staff
ژانر : عاشقانه ، کمدی ، روزمره
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۰۷
قسمت ها : ۲۳
امتیاز (MAL) : ۸.۲۹

۳. انیمه Fukumenkei Noise

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : هر روز یک دختر جوان با ماسک در کنار ساحل می ایستد و آهنگی نوستالژیک میخواند . نینو آریسوگاوا پس از تجربه دو جدایی ناگهانی دلخراش در کودکی ، آهنگ هایش را برای اقیانوس میخواند درست مانند قولی که به عشق اولش مومو ساکاکی و پسری که موسیقی میزد ، کاناده یوزوریها . پسر ها که هرگز یکدیگر را ندیده بودند ، هر دو به طور جداگانه قول دادند که اگر نینو از آنها جدا شود ، صدای او چراغی خواهد بود که یکبار دیگر آنها را به هم وصل میکند .
پس گذشت شش سال طولانی ، سرنوشت سرانجام نینو ، مومو و یوزو را در یک دبیرستان قرار داد . با این حال گذشت زمان چیزهای زیادی را در زندگی آنها تغییر داده است . آیا آنها می‌توانند دوستی خود را اصلاح کنند و بر همه احساسات موجود در این مثلث پیچیده عشق غلبه کنند ؟

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : Brain’s Base
ژانر : عاشقانه ، مدرسه ای ، موسیقی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۷
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۶.۹

۴. انیمه Devils Line

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

معرفی انیمه های عاشقانه با شهرت کم

خلاصه داستان : خون آشام ها در میان جامعه راه میروند و به عنوان بخشی از زیر شکم آن وجود دارند . آنها برای زنده ماندن به خون نیاز ندارند ، اما احساسات شدید میتواند میل به خون آنها را به شدت افزایش دهد و آنها را به هیولاهایی غیر قابل کنترل تبدیل کند . تسوکاسا تایرا ، دانشجوی ۲۲ ساله دانشگاه ، زمانی که دوست قدیمی اش بعد از درگیری‌ شدید با یوکی آنزای ( یک دورگه انسان خون آشام ) را میبیند پی به وجود خون آشام ها میبرد و…

استودیو : Platinum Vision
ژانر : عاشقانه ، اکشن ، ماوراء طبیعی
منبع: مانگا
پخش : ۲۰۱۸
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۶.۸

۵. انیمه Sukitte Ii na yo

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : دوست ها فقط شمارا ناامید خواهند کرد ، این حقیقت غم انگیزی است که می تاچیبانا با آن زندگی میکند ، از زمانی که به ناحق توسط دوستانش در کلاس ابتدایی برای مرگ یک حیوان خانگی در کلاس مقصر شناخته شد ، او از مردم دوری کرد تا دیگر آسیب نبیند . زمانی که یک سوءتفاهم در دبیرستان باعث می‌شود او با دانش آموز محبوب ، یاماتو کوروساوا روبرو شود ، زندگی می به شدت شروع به تغییر می‌کند . می و یاماتو کم کم به هم نزدیک می‌شوند و معنای واقعی آن دو کلمه کوچک را میفهمند “دوست دارم”

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

معرفی انیمه های عاشقانه با شهرت کم

استودیو :zexcs
ژانر : عاشقانه ، مدرسه ای
منبع : مانگا
پخش ۲۰۱۲
قسمت ها : ۱۳
امتیاز (MAL) : ۷.۴

۶. انیمه Kimi to, Nami ni Noretara

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : هیناکو موکایمیزو که موج سواری و دریا دو بخش مهم زندگی اش هستند ، دختری با روحیه است که در دانشگاهی در یک شهر ساحلی بدون توجه به آینده شغلی خود تحصیل میکند . زندگی او زمانی دچار تغییر غیر منتظره ای میشود که ساختمانی که او در آن زندگی میکند آتش میگیرد .در آن زمان یک آتش نشان با استعداد به نام میناتو هیناگشی او را نجات میدهد . پس از آن اتفاق ، این دو به سرعت با یکدیگر آشنا می‌شوند و هیناکو فورا شیفته شخصیت قابل اعتماد میناتو و اشتیاقش برای نجات دیگران میشود ، در حالیکه میناتو شیفته موج سواری است و مشتاق است که آن را یاد بگیرد . زمانی که هیناکو شروع به آموزش موج سواری به میناتو میکند ، این زوج در نهایت عاشق میشوند و رابطه ای ملایم و فداکارانه را آغاز می‌کنند . با اینحال ، اگرچه موج سواری ممکن است سرگرم کننده و بی دغدغه به نظر برسد ، اما همچنان میتواند یک فعالیت خطرناک و غیر قابل پیش بینی باشد . این چیزی است که هیناکو وقتی می آموزد که یک حادثه موج سواری زندگی او را تغییر می‌دهد .

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : Science SARU
ژانر : عاشقانه ، سوپر نچرال
منبع : اورجینال
پخش : ۲۰۱۹
قسمت ها : ۱
امیتاز (MAL) : ۷.۶

معرفی انیمه های مدرسه ای

معرفی انیمه های مدرسه ای

۷. انیمه The Flower We Saw That Day

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : جینتا یادومی با آرامش به عنوان یک گوشه گیر زندگی میکند ، روزهایش را دور از مدرسه می‌گذراند و به جای آن در خانه بازی های ویدیویی انجام میدهد . در یک روز گرم تابستانی دوست دوران کودکی اش ، میکو منما ، ظاهر میشود و او را اذیت می‌کند اما جینتا اهمیتی نمی‌دهد ، از این گذشته ، منما قبلا سالها پیش مرده بود . در ابتدا ، جینتا فکر میکند بخاطر گرما دچار توهم شده است ، اما بعداً متقاعد می‌شود که آنچه میبیند واقعا روح منما است. جینتا و اکیپ دوستان کودکی اش پس از مرگ نابهنگام منما از هم دور شده بودند اما برای باری دیگر کنار هم قرار می‌گیرند و سعی میکنند تا آرامش را به روح منما برگردانند . آیا آنها می‌توانند قدرتی پیدا کنند که نه تنها به منما کمک کنند بلکه به خودشان هم کمک کنند؟

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : A-1 Pictures
ژانر : عاشقانه ، برشی از زندگی ، ماوراء طبیعی
منبع : اورجینال
پخش : ۲۰۱۱
قسمت ها : ۱۱
امیتاز (MAL) : ۸.۳

۸. انیمه Angel Beats

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : اوتوناشی بیدار میشود و میفهمد که مرده است . یک دختر تفنگدار به نام یوری به او میگوید که آنها در زندگی پس از مرگ هستند و اوتوناشی متوجه میشود که تنها چیزی که میتواند در مورد خودش به یاد بیاورد نامش است . یوری به او میگوید که او شیندا سکای سنسن ( جبهه نبرد پس از مرگ ) را رهبری میکند و علیه دختری به نام تنشی جنگ میکند . اوتوناشی که نمی‌تواند ادعاهای یوری مبنی بر شیطان بودن تنشی را باور کند ، سعی میکند با او صحبت کند ، اما وضعیت آنطور که انتظار می‌رفت پیش نمی‌رود . اوتوناشی تصمیم میگیرد به یوری بپیوندد و با تنشی بجنگد ، اما به طرز عجیبی جذب او میشود . در حالیکه سعی میکند خاطرات خود را برگرداند و تنشی را درک کند به اسرار زندگی پس از مرگ پی میبرد و …

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : P.A. Works
ژانر : اکشن ، عاشقانه ، کمدی
منبع : اورجینال
پخش :۲۰۱۰
قسمت ها : ۱۳
امتیاز (MAL): ۸.۰۹

۹. انیمه Momo e no Tegami

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : داستان در مورد دختر جوانی است که در تلاش است تا با زندگی جدید و عجیب خود سازگار شود و در نهایت با نامه مرموز پدرش کنار بیاید . مومو میاورا ۱۱ ساله پس از مرگ غیر منتظره پدرش ، توکیو را به همراه مادرش ترک میکند و به جزیره دور افتاده قدیمی در دریای داخلی ستو نقل مکان میکند . تنها یادگاری که او از پدرش دارد ، نامه ای ناتمام است که تنها دو کلمه درون آن نوشته شده است :«موموی عزیز » .
در این شهر کوچک جدید و ناآشنا مومو با اکراه سعی میکند خود را با ساختمان های چوبی قدیمی ، مزارع بی صدا و زیارتگاه های اسرار آمیز وقف دهد . یک روز زمانی که او در حال گشتن در اتاق زیر شیروانی خانه جدیدش بود ، یک کتاب تصویری قدیمی در مورد یوکای پیدا میکند ، به دنبال این کشف ، اتفاقات عجیبی در اطراف شهر رخ می‌دهد و مومو با ورود سه یوکای دردسرساز مواجه میشود و..

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : Production I.G
ژانر : عاشقانه ، سوپر نچرال
منبع: اورجینال
پخش : ۲۰۱۳
قسمت ها : ۱
امتیاز (MAL) : ۷.۶

۱۰. انیمه Orange

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان:اولین روز ناهو تاکامیا از سال دوم دبیرستان ، شروعی نا آرام دارد . پس از دیر بیدار شدن از خواب ، نامه عجیبی دریافت میکند ، نامه ای از طرف خوده ۱۰ سال آینده اش. در ابتدا ناهو به این یادداشت بدبین است . با اینحال پس از اتفاق افتادن چند چیزی که در نامه ذکر شده بودند او متوجه میشود که واقعا نامه از طرف خوده ۲۶ ساله اش است .
این یادداشت نشان می‌دهد که زندگی آینده ناهو پر از پشیمانی است و او امیدوار است که خود جوانترش بتواند اشتباهاتی را که در گذشته مرتکب شده است اصلاح کند . در این نامه همچنین به او هشدار میدهد که مراقب دانشجوی انتقالی جدید ، کاکرو ناروسه باشد . ناهو باید در تصمیم گیری های مربوط به او مراقب باشد ، زیرا کاکرو در آینده وجود ندارد . ناهو با این نامه به عنوان راهنمای خود ، اکنون این قدرت را دارد که از کاکرو قبل از اینکه دوباره پشیمان شود ، دوری شود .

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : Telecom Animation Film
ژانر : عاشقانه ، علمی تخیلی ، مدرسه ای
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۶
قسمت ها : ۱۳
امتیاز (MAL) : ۷.۶

۱۱. انیمه Given

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : مافویو ساتو در حالی که گیتار گیبسون خود را محکم گرفته ، از آپارتمان تاریک خود بیرون می آید تا یک روز دیگر از زندگی دبیرستانی خود را آغاز کند . در حالیکه بی سر و صدا گوشه راه پله نشسته است ، به طور اتفاقی با همکلاسی اش ریتسوکا برخورد میکند ، که او را سرزنش میکند که اجازه داده است سیم های گیتارش زنگ بزنند و بشکنند ‌. ساتو با توجه به شناخت ریتسوکا از ساز ، از او میخواهد که گیتارش را برایش تعمیر کند و به او نحوه نواختن را بیاموزد . اونویاما در نهایت موافقت میکند و از آن زمان تمرین آنها شروع می‌شود و عشق آنها به موسیقی و یکدیگر بیشتر میشود و…

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : Lerche
ژانر : عاشقانه ، برشی از زندگی ، موسیقی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۹
قسمت ها : ۱۱
امتیاز (MAL) : ۸.۳

۱۲. انیمه My next Life as a Villainess : All Routes Leas to Doom

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان :اکثر مردم ترجیح میدهند قهرمان دنیایی پر از ماجراجویی باشند ، چه در یک بازی و چه در دنیای دیگری . اما ، متاسفانه ، یک دختر خاص آنقدر خوش شانس نیست . او با به یاد آوردن خاطرات زندگی گذشته خود ، متوجه میشود که در دنیای یکی از بازی هایی که قبلاً بازی کرده است ، متولد شده است . متاسفانه ، شخصیتی که او در آن تناسخ پیدا کرده است ، کاترینا کلیس است که در هر پایانی با عذاب کامل روبرو میشود . او با استفاده از دانش گسترده خود از بازی ، فرار از زنجیر این سرنوشت نفرین شده را به عهده میگیرد . با اینحال ، او برای ایجاد تغییری که زندگی همه اطرافیانش را تحت تاثیر قرار می‌دهد ، تلاش میکند ، نه به عنوان قهرمان بلکه به عنوان یک شرور .

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : SILVER LINk
ژانر : عاشقانه ، کمدی ، فانتزی
منبع : لایت ناول
پخش : ۲۰۲۰
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۷.۴

۱۳. انیمه Beastars

خلاصه داستان : در جامعه متمدن حیوانات انسان نما ، تنش ناخوشایندی بین گوشتخوران و گیاهخواران به وجود می آید . این بی اعتمادی متقابل پس از یک حادثه شکار که منجر به مرگ تم، یک آلپاکا در باشگاه نمایش مدرسه میشود ، به اوج خود می‌رسد . دوست تم ، لگوشی ، یک گرگ خاکستری در گروه صحنه ، که برای تمام زندگی اش مورد ترس و سوءظن قرار گرفته ، است . بلافاصله پس از آن فاجعه ، او همچنان به دراز کشیدن و پنهان کردن ویژگی های تهدید آمیز خود ادامه میدهد که با مخالفت لوئیس ، یک گوزن قرمز و بازیگر ستاره کلوپ نمایش مواجه شد . هنگامی که لوئیس به طور مخفیانه وارد سالن می‌شود تا جایگزین تم را برای نمایش آینده آموزش دهد ، لگوشی را مأمور مراقبت میکند . همان شب ، لگوشی با هارو ، یک خرگوش کوتوله سفید که توسط همسالانش مورد تحقیر قرار میگیرد ، برخورد میکند . احساسات فزاینده او نسبت به هارو ، او را مجبور می‌کند تا با ماهیت واقعی خود ، شرایط پیرامون مرگ دوستش و جریان خشونت آمیز دنیای اطرافش روبرو شود و…

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

معرفی انیمه های عاشقانه با شهرت کم

استودیو : Orange
ژانر : عاشقانه ، روانشناسی ، برشی از زندگی
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۹
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۷.۹

۱۴. انیمه Ore Monogatari

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : تاکئو گودا با هیکل عضلانی و قد بلندش ، دانش آموز متوسط دبیرستان شما نیست . با این حال ، پشت ظاهر ترسناک او قلبی از طلا پنهان شده است و پسران او را به دلیل شجاعت و جوانمردی اش ، قهرمان میدانند . اما این ویژگی ها کمک چندانی به زندگی عاشقانه او نمیکند .
وقتی تاکئو شجاعانه رینکو یاماتو ناز و فرشته را از آزار و اذیت دیگران نجات میدهد ، فورا عاشق او می‌شود ، اما ممکن است که او به دوستش سوناکاوا علاقه مند باشد . با ادامه شکوفایی عشق تاکئو به یاماتو ، تاکئو بدون خودخواهی تصمیم میگیرد که نقش یک دوست را بازی کند ، حتی در حالی که مشتاق داستان عشق خود است .

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : Madhouse
ژانر : کمدی ، عاشقانه
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۵
قسمت ها : ۲۴
امتیاز (MAL) : ۷.۹

۱۵ . انیمه Isshuukan Friends

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

خلاصه داستان : یوکی هاسه شانزده ساله بالاخره جرات پیدا میکند که با همکلاسی اش صحبت کند و از او بپرسد که آیا میخواهد با هم دوست شوند . دختری که میخواهد با او دوست شود ، کائوری فوجیمیا ، دختری آرام و محبوب است که خود را از همه دور میکند . یک روز یوکی ، او را در حال خوردن ناهار روی پشت بام میبند و تصمیم میگیرد هرروز کائوری را ببیند به این امید که بتواند او را بهتر درک کند . هرچه زمانی بیشتری می‌گذشت ، کائوری با او بیشتر حرف میزد . با اینحال آخر هفته می‌رسد و او از راز کائوری آگاه میشود ، در پایان هفته خاطرات کائوری از نزدیکانش به ویژه خانواده اش ، فراموش میشود و هر دوشنبه دوباره خاطرات جدید بوجود می آیند . یوکی که مصمم است بیش از یک هفته با او دوست باشد ، هر دوشنبه دقیقا همین سوال را از او می‌پرسد : ” دوست داری باهم دوست باشیم ؟ ” ….

معرفی بهترین انیمه های عاشقانه

استودیو : Brain’s Base
ژانر : کمدی ، عاشقانه ، مدرسه ای
منبع : مانگا
پخش : ۲۰۱۴
قسمت ها : ۱۲
امتیاز (MAL) : ۷.۵

آخرین مطالب
مطالب مرتبط
3.7/5 - (4 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا