اطلاعات
موضوعات داغ

معرفی شخصیت سانمی شینازوگاوا + مهارت های جنگی​ ​💜

معرفی شخصیت سانمی شینازوگاوا + مهارت های جنگی

امروز اومدیم باهم به معرفی شخصیت سانمی و قدرت های جنگیش بپردازیم، سانمی شینازوگاوا هاشیرای باد، به شدت عصبی، تندخو، ترسناک و قوی به نظر میرسه. ولی آیا واقعا همونطوریه که به نظر میرسه؟ میخواییم تو این مقاله به این سوال پاسخ بدیم پس بزن بریم…

مهم : بخشی از این مقاله دارای اسپویل از مانگای شیطان کش میباشد

آنچه در این مطلب میخوانید

1. شخصیت سانمی شینازوگاوا چگونه است؟

معرفی شخصیت سانمی + مهارت های جنگی

سانمی دارای یه شخصیت تهاجمی، تند مزاج،تندخو و سرسخت، و بیشتر تند مزاج هست. او معمولا نسبت به بقیه بی تفاوته و میتونه به راحتی عصبانی بشه. تنها کسی که سانمی تا الان بهش احترام گذاشته بود، کاگایا اوبویاشیکی بود، و فقط بخاطر این بود که سانمی متوجه شد این مرد خیلی بیشتر از چیزی که ظاهر بیرونی اش هست نشون میده.

همچنین اون همیشه تشنگی خودشو در مورد جنگ با شیاطین نشون داده و آرزوش اینه که با شیاطین رتبه بالا روبرو بشه و همینطور هیجان خودشو توی مبارزه با شیطان رتبه یک ، کوکوشیبو ابراز میکنه.

معرفی قدرت و شخصیت سانمی شینازوگاوا

2. رفتار سانمی با برادر کوچکترش جنیا

معرفی شخصیت سانمی + مهارت های جنگی

رفتار سرد، گستاخانه و نادیده گرفتن بقیه اون بخاطر از دست دادن خیلی از افرادی هست که توی گذشتش بهشون اهمیت میداد. بعد ها وقتی به کسایی که از دست داده بود مثل مادرش فکر میکرد که دیگه نمیتونه بهش لبخند بزنه و اونو ببینه بیشتر عصبیش میکرد. در جستجوی شیاطین وقتی جنیا (برادر کوچکتر سانمی) بهشون ملحق میشه.

سانمی بارها اونو اخراج میکنه و از هر فرصتی استفاده میکنه تا اونو با شلاق بزنه. در واقع این یجور ابراز عشق برادرانه ای بود که توی کودکی نسبت بهش داشتو هیچوقت اینو آشکارا بیان نکرد چون همیشه سعی میکرد جنیا رو از خودش و شیطان کش ها دور نگه داره تا توی خطر نباشه و موقعی هم که تانجیرو با سانمی روبرو میشه بهش میگه که واقعا ازش متنفر نیست و یجورایی حس و حالی که داره رو درک میکنه.

3.علت نفرت سانمی شینازوگاوا از شیاطین چیست؟

معرفی شخصیت سانمی + مهارت های جنگی

بخاطر اینکه همه ی آدمهایی که دوستشون داشت توسط شیاطین کشته شدن یه نفرت عمیقی از شیطاین داره و باورش اینه که انسان ها و شیاطین هرگز نمیتونن با هم زندگی کنند. وقتی سانمی در مورد یه چیزی تصمیمشو میگیره منصرف کردنش واقعا کار سختیه، اون اصرار تانجیرو برای اینکه خواهرش نزوکو انسان ها رو نمیخوره و با بقیه شیاطین فرق داره رو باور نمیکنه و با ضربه زدن به جعبه ای که نزوکو توی اون هست حرف خودشو ثابت میکنه.

اون از عصبانیت شدید دست خودش رو برید تا با تاثیر خون کمیابی که داره نزوکو رو مجبور به حمله به خودش کنه. کاگایا بعد از اینکه این حرکت سانمی رو دید کاری نکرد تا از این موقعیت برای فرق داشتنه نزوکو با بقیه شیاطین اثبات کنه ولی با همه ی اینها سانمی باز هم خواهر و برادر کامادو رو قبول نمیکنه. 

در نهایت متوجه میشیم که حق با تانجیرو بود در مورد سانمی حتی با وجود رفتار بدش نسبت به برادرش جنیا ولی واقعا اونو دوست داشت و ازش مراقبت میکرد. اون حتی یجا حرف دلشو بروز میده و میگه ای کاش جنیا یه جایی مستقل زندگی میکرد و خانواده خودشو تشکیل میداد.

سانمی بعد از جنگشون با شیطان رتبه یک، اون نه تنها عصبانیت شدید خودش رو نسبت به موزان نشون داد، بلکه همکاری بیشتری با افرادی مثل تومیوکا گیو که خیلی واضح بود همیشه باهاشون کنار نمیومد از خودش نشون داد. حتی وقتی که سانمی و چندتا از هاشیرای های قوی مثل خودش که از مبارزه با موزان بیرون میاد شجاعت و اراده ی باورنکردنی رو از خودش نشون میده.

وقتی بالاخره جنگ با موزان تموم شد و زمان گذشت، سانمی به وضوح یکم آروم تر شد. اون حتی الان میتونه با گیو بگه و بخنده حتی با وجود همه ی چالش هایی که قبلا با هم داشتن. از همه عجیب تر اینه که اون اشتباهات خودش رو میپذیره و از نزوکو بخاطر کارهاش عذرخواهی میکنه.

 • حالا که کمی با شخصیت مویچیرو آشنا شدیم بریم که یکمی هم با مهارت های جنگی این شخصیت آشنا شیم.

مهارت های جنگی سانمی

4. توانایی های کلی سانمی شینازوگاوا

معرفی شخصیت سانمی + مهارت های جنگی

سانمی به عنوان یک هاشیرا از لشگر شیطان کش، یک مبارز بسیار قدرتمند و ماهر و او توانایی ها و مهارت های فوق العاده خودش رو در جنگ ها در موارد زیادی به نمایش گذاشته.زمان مبارزه با گیو تومیوکا، سانمی تونست در زمینه های مساوی با هاشیرای آب مبارزه کنه.

در آرک قلعه ی بی نهایت ، نشون داده شد که میتونه ده‌ها شیطان رو که از نظر قدرت قابل مقایسه با شیاطین پایین‌تر بودند، نابود کنه و جلوی کوکوشیبو شیطان رتبه یک، مقاومت کنه. به گفته کوکوشیبو، توانایی ها و تکنیک های فیزیکی سانمی به اوج خودش رسیده . کوکوشیبو همچنین اظهار داشت که سانمی و گیومی حتی بین همه ی هاشیرا ها خیلی ماهرتر بودند. بعد از شکست کوکوشیبو، سانمی به سرعت بعد از مرگ برادرش بهبود پیدا میکنه و به کمک شیطان کش ها در برابر پادشاه شیاطین، موزان کیبوتسوجی میره، 

5. نشان شیطان کش سانمی

 در طول نبرد با کوکوشیبو، سانمی تونست نشان قاتل شیطان خودش رو بیدار کنه که شبیه یک آسیاب بادی کاغذی اوریگامی بود که سبز رنگ با دو نقطه روی دو طرف گونه راستش بود. این علامت به طور چشمگیری توانایی های بدنی اونو افزایش میداد و همانطور که دیدین وقتی که سانمی خیلی شدید مجروح و شکمش بریده شده بود، هنوز میتونست به مبارزه با کوکوشیبو ادامه بده.

با این حال اگرچه استقامت بدنی، قدرت و تحمل اون در برابر درد به طور چشمگیری افزایش پیدا میکرد ، سانمی بدون کمک گیومی و مویچیرو نتونست ضربه قابل توجهی به کوکوشیبو بزنه. علاوه بر این، اگر کمک اونها نبود، دو بار توسط کوکوشیبو توی وضعیت نزدیک به مرگ قرار میگرفت.

6. سرعت و رفلکس بسیار بالای سانمی

سانمی دارای سرعت و رفلکس فوق العاده ای بود. اون دومین دونده سریع در بین هاشیرا هاست. سانمی کلا سطح خیلی بالایی از سرعت رو نشون داد که میتونیم بگیم بالاتر از سطح بالا بود. وقتی که با شیاطین رتبه پایین روبرو شد، سانمی تونست بدون زحمت اونها رو در حالی که هنوز نشسته بود، تیکه تیکه کنه.

سانمی و مویچیرو تونستن توی مبارزه با شیطان رتبه یک، کوکوشیبو مبارزه بسیار سریع تری رو از خودشون نشون بدن چون کوکوشیبو میتونست با تکنیک های شیطان هماهنگ بشه و خیلی سریع حرکت کنه در حالی که رتبه دو به راحتی شکست خورد.

سانمی بعد از بیدار شدن نشان قاتل شیطان خودش تونست به مبارزه ادامه بده و برای مدت کوتاهی به کوکوشیبو غلبه کنه. اون همچنین میتونست با موزان ضعیف شده همتراز بشه در حالی که توسط بقیه هاشیراها هم حمایت میشد.

7. استقامت و مقاومت بی نظیر سانمی

سانمی با وجود داشتن ده ها زخم و بریدگی روی تمام بدنش، هیچوقت علائمی از درد یا عذاب رو نشون نداد، تا جایی که حاضر شد برای امتحان کردن نزوکو با کاتانا دست خودش رو برش بده ولی حتی تکون هم نخورد. استقامت و تحمل درد باورنکردنی سانمی توی جنگ با کوکوشیبو هم به وضوح پیدا بود، تا جایی که اون میتونست برای مدت طولانی بدون علامت قاتل شیطان و بعد از اینکه زخم های خیلی شدیدی که از تکنیک های کوکوشیبو خورده بود، با شیطان رتبه بالا همتراز بشه.

همچنان به مبارزش ادامه میداد که کوکوشیبو رو شوکه کرد. در آستانه ی شمارش معکوس طلوع آفتاب، اون میتونست تقریبا نیم ساعت متوالی بدون استراحت با موزان مبارزه کنه و توانایی های جسمی و ذهنی خودش رو بدون خستگی به حداکثر برسونه. وقتی که موزان توی یه گوشه قرار گرفت، اون یکی از اولین کسانی بود که وارد عمل شد و انرژی کافی برای آزاد کردن دو تکنیک دیگه تنفس بادی داشت.

8. قدرت فوق العاده سانمی

معرفی شخصیت سانمی + مهارت های جنگی

به دلیل سال ها تمرین سخت، سانمی از قدرت بدنی باورنکردنی برخوردار بود. اون میتونست نزوکو رو با یه دست بدون تلاش بلند کنه، زنیتسو رو با یه ضربه ی معمولی ناک اوت کنه، شمشیر چوبی رو بشکنه فقط چون اون رو با قدرت بیش از حد تاب میداد! و با یه ضربه گوش تانجیرو رو برید. اون همچنین تونست برای مدت کوتاهی با کوکوشیبو، یکی از قوی ترین شیاطین موجود توی جنگ با شمشیر مبارزه کنه.

مهارت های جنگی سانمی + فکت از سانمی

8. خون کمیاب و منحصر بفرد سانمی

معرفی شخصیت سانمی + مهارت های جنگی

خون سانمی یکی از نادرترین گروه های خونی که بوش شیطاین رو به طرز باورنکردنی مست میکنه و آب از دهنشون راه میندازه. همچنین به دلیل قدرت شدیدش که کوچیک ترین بوی خون باعث ترشح بزاق شیاطین و از دست دادن تمرکزشون میشه، منحصر بفرد، چون خون اون حتی میتونست روی قوی ترین شیطاین رتبه بالا یعنی کوکوشیبو تاثیر بزاره.

اما اثر اون بعد از مدتی کاهش پیدا میکنه و بعد از عادت کردن کوکوشیبو و موزان به بوی خونش تقریبا کاملا براشون بی اثر شده بود. با وجود قدرت خونی نزوکو، نشون داده شده که نزوکو به دلیل اعتقاد و اراده قوی خودش برای خوردن انسان ها میتونست در برابر این خون مقاومت کنه، که همینطور هیپنوتیزم که توسط ساکونجی اوروکوداکی توی مغزش کاشته بود، حتی بیشتر تقویت میشد. 

علاوه بر قدرت اون در برابر حواس شیطان، خون سانمی تونست از طریق تسلط اون روی تنفس با تمرکز کامل ترکیب بشه، که بهش اجازه داد تا خونریزی خودش رو به طور کامل متوقف کنه و به مبارزه ادامه بده.

9.کنترل روی عضلات

معرفی شخصیت سانمی + مهارت های جنگی

سانمی میتونه عضلات خودش رو تا حدی کنترل کنه و از اون برای بستن و جلوگیری از باز شدن زخم های کشنده توی وسط جنگ استفاده میکنه. وقتی که کوکوشیبو بارها روی بدنش کوبید، سانمی میتونست ماهیچه هاش رو دستکاری و خم کنه تا از خورد شدن اعضای بدنش جلوگیری کنه. این توانایی کوکوشیبو رو غافلگیر کرد و به سانمی اجازه داد تا برای مدت طولانی تری بتونه بجنگه.

10.استفاده کردن از سلاح توسط سانمی

 سانمی نشون داده که توی استفاده از سلاح نسبتا انعطاف پذیر و میتونه از شمشیر نیچیرین و تفنگ ساچمه ای جنیا به همراه شمشیر خودش توی نبرد با سرعت بالا علیه کوکوشیبو استفاده کنه. علاوه بر این، زمان مبارزه با موزان، با ریختن روغن روی شیطان و روشن کردن آن با کبریت، از آتیش استفاده کرد

فکت های کوتاه از سانمی شینازوگاوا

 • نام خانوادگی سانمی “سانوری” به معنی “رودخانه جاودانگی” است.
 • رتبه سانمی در نظرسنجی محبوبیت:
 • سانمی در اولین نظرسنجی محبوبیت با 207 رای در جایگاه پانزدهم قرار گرفت.
 • سانمی در دومین نظرسنجی محبوبیت با 5716 رای در رتبه نهم قرار گرفت.
 • سانم مثل کیوشی یک مارهچیه (دارنده ی خون کمیاب) ،اما خون او کمیاب تر از مارهچی های معمولی در نظر گرفته میشه. به همین دلیل، بوی اون میتونه شیاطین را مست کنه و حواس و سرعت حرکت اونها رو مختل میکنه.
 • سانمی همیشه لباس خودش رو باز نگه میداره، چون به عضلات خودش افتخار می کنه.
 • سانمی صاحب یک سوسک کرگدن ژاپنی است. 😐
 • سانمی توی نبرد با کوکوشیبو، انگشت اشاره و میانی دست راست خودش رو از دست داد

نظر سانمی نسبت به هاشیراهای دیگه چه جوریه؟

 • من هر از چند گاهی باهاش صحبت می کنم (از اونجایی که اون خواهر کوچک کانایی). “هاشیرا حشره”
 • اون آدم خوبیه و معمولا مثل یه برادر بزرگتر رفتار میکنه. “هاشیرا صدا”
 • اونو زیاد دوست نداشته باش (کنار اومدن با جنبه های احمقانه ی اون سخته). “هاشیرا عشق”
 • برای اون احترام قائلم. “هاشیرا سنگ”
 • من ازش متنفرم (من مثل شما بچه سوسول نیستم و مریض نمیشم). “هاشیرا آب”
 • من اونو دوستش دارم اون پسر خوبیه. “هاشیرا شعله”
 • من زیاد باهاش صحبت نکردم. “هاشیرا مه”
 • من بیشتر از همه باهاش راحتم و رابطه ی خوبی دارم. “هاشیرا مار”

راستی بچه ها ما تو فروشگاه اوتاکو24 که مال خودمون هم هست و به تازگی راه اندازی شده میتونید اکشن فیگور شخصیت های شیطان کش به صورت تکی خریداری کنید، همچنین داخل فروشگاه اوتاکو 24 اکشن فیگور های انیمه ای ارزان و تکی هم موجود میباشد که میتونید براحتی و با خیال آسوده خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید. 🙂

سانمی چندین هاشیرای قدرتمنده؟

بعضیا سانمی رو دومین ها هاشیرای قدرتمند میدونن وبعضی هام تومیوکا گیو رو نفر دوم قدرتمند میدونن ولی خودم به شخص با اطلاعاتی انیمه ای که دارم و مطالب و مقالاتی که خوندم و شنیدم سانمی دومین هاشیرای قدرتمنده.

نظر شما چیه ؟ تو کامنتا بهمون بگید.

4.5/5 - (8 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا