مقالات

همه چیز در مورد ککی مورا

معرفی قدرت های کاگویا

معرفی قدرت های کاگویا اوتسوتسوکی

ککی مورا (Kekkei Mora ) یکی از قویترین جوتسو ها در انیمه ناروتو است که تعداد کمی از افراد توانایی استفاده از آن را دارند . اینکه این جوتسو چجوری بوجود اومده نامشخص هستش اما این جوتسو مختص کاگویا اوتسوتسوکی و فرزندانش هست ( منظور از فرزندان کسایی هستند که قدرت شر و خوبی و نسل به نسل میگیرن مثل ناروتو و ساسکه ) .

آنچه در این مطلب میخوانید

۱۱. آل کیلینگ اش بونس (All Killing Ash Bones)

همه چیز در مورد ککی مورا

این جوتسو یکی از جوتسوهای کاگویا هست که باعث میشود دشمن تنها با یک لمس بمیرد . در این جوتسو ، کاگویا ، استخوان هایش را سفت میکند و از آنها بعنوان سلاح استفاده میکند . او میتواند استخوان را از بدنش جدا و به سمت دشمن پرت کند و همچنین میتواند از این جوتسو در نبرد هایی با برد نزدیک هم استفاده کند . موقعی که فرد مورد حمله قرار میگیرد و استخوان بهش برخورد می‌کند ، بدن او در سطح مولکولی شروع به زوال میکند و بدن فرد را به خاکستر تبدیل میکند ، که زنده ماندن از این حمله غیر ممکن است .

۱۰. بیاکوگان (Byakugan)

همه چیز در مورد ککی مورا

یکی دیگر از جوتسو هایی که باز هم مختص کاگویا هست جوتسو آمنومیناکا (Amenominaka) است . در این جوتسو کاگویا با استفاده از رینگان ، بعد مکانی و زمانی را تغییر میدهد و برخلاف جوتسو معمولی فضا _ زمان که افراد وارد یک بعد دیگه میشدند در این جوتسو بعد خودش عوض میشه . این جوتسو چاکرای زیادی نیاز داره و بخاطر همین دلیل هم هست که فقط کاگویا قادر به اجرای این جوتسو هست چرا که او ذخایر چاکرای زیادی دارد با اینحال حتی کاگویا هم نمی‌تواند از این جوتسو پشت سرهم استفاده کند و محدودیتی هم برای او در استفاده از این جوتسو وجود دارد .

۹. آمنومیناکا (Amenominaka)

یکی از سه دوجوتسو بزرگ ، بیاکوگان منحصر به قبیله اوتسوتسوکی و هیوگا است . تفاوت خاصی بین بیاکوگان قبیله اوتسوتسوکی و هیوگا وجود ندارد و کاگویا هم از بیاکوگان برای گسترش برد دیدش در هنگام مبارزه استفاده میکرد .

۸ . ایتی گادز وکیوم اتک (Eighty Gods Vacuum Attack)

همه چیز در مورد ککی مورا

یکی از درجه بالاترین تایجوتسوها این جوتسو است . در این جوتسو کاگویا چاکرا را بر روی دستانش متمرکز میکند و به آن در بیرون از بدن شکل میدهد که از این جوتسو برای افزایش قدرت حملاتش استفاده میکند .

۷ .اکسپنسیو تروف سیکینگ بال (Expansive Truth-Seeking Ball)

بدون شک میتواند گفت یکی از قوی ترین حمله ها در انیمه ناروتو ، این تکنیک هست که میتواند در مقیاس بسیار بزرگ آسیب وارد کند . در این تکنیک کاگویا چاکرای زیادی را جمع می‌کند و یک توپ بسیار بزرگ را تشکیل میدهد . این حمله میتواند کل جهان را از بین ببرد و تغییر شکل زیادی را در آن ایجاد کند . با اینحال از آنجایی که این تکنیک ، چاکرای بسیار زیادی نیاز دارد ، کاگویا نمی‌تواند از آن پشت سرهم استفاده کند و کاگویا این جوتسو را هم بعنوان آخرین راه حل نبرد استفاده کرد .

۶. گاد : نتویتی آف ا ورلد آف تیریز (God: Nativity of a World of Trees)

همه چیز در مورد ککی مورا

در این جوتسو از درخت الهی استفاده میشود . کاربر ، ریشه های درخت الهی را دستکاری میکند و باعث میشود تا آنها در سراسر جهان پخش شوند و در نهایت افراد تحت تسوکویومی بی نهایت را در بر میگیرد . کسانی که توسط ریشه های درخت الهی گیر افتاده اند ، کم کم چاکرای خود را از دست میدهند و در نهایت می‌میرند . کاربر این تکنیک میتواند از چاکرایی که درخت الهی جمع کرده است استفاده کند .

۵. تسوکویومی بی نهایت (Infinite Tsukuyomi)

قوی ترین گنجوتسو ، تسوکویومی بی نهایت است . این گنجوستو فقط با کمک رین شارینگان فعال میشود . از آنجایی که از نور ماه برای گرفتار شدن در این گنجوستو استفاده میشود ، تقریبا هیچ راهی برای فرار کردن از آن وجود ندارد . افرادی که گرفتار تسوکویومی بی نهایت می‌شوند ، شروع به دیدن رویا میکنند ، رویایی که همیشه آرزوی آن را داشتند و دقیقا مانند یک زندگی ایده آل است اما در پایان ، همه آن رویاها پایانی تلخ دارند .

۴. ربیت هیر نیدل (Rabbit Hair Needle)

همه چیز در مورد ککی مورا

پس از احیا شدن کاگویا در طول چهارمین جنگ بزرگ نینجایی ، کاگویا اوتسوتسوکی در برابر تیم ۷ و اوبیتو به میدان رفت. در این تکنیک کاگویا موهای خود را سفت میکند و سوزن های بی شماری را به سمت دشمنان خود پرتاب میکند . هنگامی که کاگویا از این تکنیک و بیاکوگان باهم استفاده کند ، به طور موثری حرکت حریفانش را متوقف می‌کند .

۳. رین شارینگان (Rinne-Sharingan)

با خوردن میوه درخت الهی ، فرد رین شارینگان را بدست می آورد . رین شارینگان در وسط پیشونی فرد نمایان می‌شود و همانند شارینگان است . تنها تعداد انگشت شماری از کارکتر ها توانسته اند رین شارینگان را بدست آورند و تسوکویومی بی نهایت تنها توسط افرادی که دارای رینگان یا چاکرای جانوران دم دار هستند فعال میشود .

همچنان بخوانید

۲. رینگان (Rinnegan)

همه چیز در مورد ککی مورا

رینگان قویترین چشم در بین سه دوجوتسو بزرگ است . رینگان قدرت و کابرد های بسیاری دارد ، با آن میتوان هر جسمی را جذب یا دفع کرد ، همچین میتوان از طریق یک تکنیک ممنوعه فرد مرده را زنده کرد .
با رینگان میتوان هر نینجوستویی را هم جذب کرد و میتوان نقاط چاکرا را در فرد ببیند که میتواند یک مزیت بزرگ در مبارزه باشد .

۱. یوموتسو هیراساکا (Yomotsu Hirasaka)

یوموتسو هیراساکا یک نینجوتسو فضا _ زمان است که توسط اعضای قبیله اوتسوتسوکی استفاده میشود . این تکنیک مولد تمام نینجوتسوهای فضا _ زمان است .
این نینجوتسو ب کاگویا اجازه میدهد تا آزادانه در تمام شش بعد خود سفر کند و نینجوتسویی خطرناک برای دشمنان است چرا که کاگویا با این نینجوتسو در لحظه ناپدید می‌شود و سپس پشت سر فرد یا هرجا که بخواهد در می آید .

5/5 - (4 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا