شیطان کشفکت

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

مهارت های جنگی کوکوشیبو

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

کوکوشیبو قویترین شیطان بعد از کیبوتسوچی موزان هستش که رتبه رده بالای یکم رو به خودش اختصاص داده اون برادر دوقلوی بزرگتر یوریچی تسوگکیونی هست که ازش به عنوان قدرتمندترین شیطان کش یاد میشه که خالق سبک تنفس خورشید است.بریم کمی بیشتر با قابلیت های جنگی کوکوشیبو آشنا بشیم.

آنچه در این مطلب میخوانید

شخصیت

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

در ابتدا اطلاعات زیادی در مورد او وجود نداشت . او فردی سرسخت ، متواضع و وقت شناس بود و احترام زیادی برای سلسله دوازده کیزوکی قائل بود . کوکوشیبو از اعتراف به شکست خود و شکایت کردن هراسی نداشت . وفاداری او به موزان زیاد و قوی بود و بیشتر اقداماتش تنها با هدف تحقق پیدا کردن اهداف موزان صورت می‌گرفت .کوکوشیبو از مبارزه هایی که او را به چالش میکشیدند ، لذت میبرد و باعث خوشحالی اش میشد .

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

در دوئل او علیه گیومی ، هنگامی که نشانه های گیومی ظاهر شدند ، کوکوشیبو برای از دست دادن یک مبارز با استعداد ابراز تأسف کرد و از او خواست که شیطان شود . وقتی گیومی به شدت پیشنهاد او را رد کرد و ذهنیت اورا رقت انگیز خواند ، به شدت تعجب کرد .

کوکوشیبو به عنوان یک انسان حس حسادت زیادی نسبت به برادر دوقلوی کوچکش ، یوریچی تسوگیکونی ، بخاطر استعداد طبیعی و توانایی های باور نکردنی اش داشت . اما با همه این احساسات او همچنان به برادرش اهمیت می‌داد و دوستش داشت و برای مرگ برادرش اشک های واقعی ریخت .

کوکوشیبو احتمالا بخاطر عقده حقارت و میل شدید به قدرت ، از شکست میترسید . او همیشه میخواست از برادرش پیشی بگیرد اما در نهایت کوکوشیبو بدون اینکه بداند چرا هرگز به دنیا آمد ، درگذشت و از اینکه نتوانسته بود به چیزی که می‌خواست دست پیدا کند سرشار از حسرت و اندوه بود.

توانایی های کلی

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

کوکوشیبو یک شیطان فوق العاده قدرتمند بود که ثابت شد قوی ترین شیطان از دوازده کیزوکی و دومین شیطان قوی ، درست بعد از ” موزان کیبوتسوجی ” است . به عنوان یکی از قدیمی ترین شیاطین این سری ، او با بسیاری از شیطان کش ها مبارزه کرده و تجربه و دانش زیادی داشته است .
هیکل او یکی از صیقلی ترین و بی نظیر ترین های موجود است ، چرا که نه تنها از تنفس تمرکز کامل استفاده میکند ، بلکه یک فرد برجسته است . او یکی از اعضای دوازده کیزوکی است که دارای بالاترین غلظت خون از موزان است .

این توانایی ها و مهارت های کلی به کوکوشیبو قدرتی داده بود که توانست با کمترین تلاش دو هاشیرا را شکست بدهد و سپس با سانمی و گیومی مبارزه کند که گیومی قدرتمندترین شیطان کش در سپاه شیطان کش نسل کنونی محسوب میشود . حتی وقتی که سانمی و گیومی نشان شیطان کش خودشان را بیدار کردند ، که توانایی های بدنی فرد را بسیار بالاتر از حد طبیعی آنها میبرد بازهم قدرت کوکوشیبو از آنها بیشتر بود .

در پایان این مبارزه ، کوکوشیبو حتی توانایی بازسازی سر بریده اش را بدست آورد و خورشید را تنها نقطه ضعف خود باقی گذاشت . در نهایت از دست دادن کوکوشیبو بیشتر در نتیجه تزلزل در عزم او بود که متوجه شد شهوت قدرت ، او را به یک هیولا تبدیل کرده است و باعث شد که بازسازی خودش را متوقف کند .

جذب بیولوژیکی

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

کوکوشیبو توانایی جذب بدن انسان و شیطانین را از طریق تماس فیزیکی دارد . اگرچه این ویژگی هرگز نشان داده نشده است ، اما گفته میشود که کوکوشیبو شیاطینی را که او را به چالش می‌کشند را جذب می‌کند . احتمالا میتوان فرض کرد که او از این روش به عنوان جایگزین سریع تری برای مصرف انسان ها و شیطان کش ها استفاده میکند .

نشان شیطان کش

کوکوشیبو زمانی که زیر نظر یوریچی تمرین می‌کرد ، علامت شیطان کش خود را بیدار کرد . توانایی های خاص آن ناشناخته است ، اما آنچه که می دانیم این است که توانایی های شیطان کش را به شدت بهبود می‌بخشد و آن ها را بسیار قوی تر و سریع تر میکند ‌

دنیای شفاف

مثل یوریچی ، کوکوشیبو هم نه تنها به دنیای شفاف دسترسی‌ پیدا کرده است ، بلکه توانایی استفاده مداوم از آن را نیز بدست آورده است . این به او اجازه میدهد تا عضلات ، جریان خون و حرکت مفصل حریفان خود را ببیند . او با این توانایی میتواند حرکات و حملات حریفان خود را به دقت پیش بینی کند .

ادراک فراحسی

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

کوکوشیبو می‌تواند حضور دیگران را خارج از محدوده ادراک خود تشخیص دهد ، مانند وقتی که از تیرهای جنیا جاخالی داد و با وجود اینکه اصلا به جنیا نگاه نمیکرد ، مستقیما پشت سر او ظاهر شد . با دنیای شفاف ، او می‌توانست ساختارهای بدن را درک کند و بدن دشمنانش را ببینید و از این اطلاعات برای پیش بینی حملات و حرکات آنها استفاده کند .
کوکوشیبو می‌تواند فورا با نگاه کردن به عضلات و ساختار بدنی حریفان ، تعیین کند که چقدر قوی هستند .

دستکاری گوشت

همانند همه شیاطین ، کوکوشیبو توانایی دستکاری در گوشت خود را دارد . او از این توانایی استفاده کرد تا به خود چشم های متعددی بدهد که بینایی او را تا سطوح فوق بشری افزایش داد. او همچنین از این توانایی برای ایجاد یک کاتانای فوق العاده با دوام و تیز ، استفاده کرده است . به همین دلیل ، کاتانای او هرگز از بین نمی‌رود ، زیرا او میتواند آن را مانند زخم های معمولی بازسازی کند .

دستکاری شمشیر

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

به عنوان توسعه توانایی دستکاری گوشت ، کوکوشیبو می‌تواند قسمت جدا شده بدن خود را به شکل کاتانا در آورد و آن را دستکاری کند . این به او اجازه میدهد تا به راحتی آسیب هایی که بهش وارد میشود را بازسازی کند ، که بارها نشان داده شده است که زمانی که کوکوشیبو از حملات دشمنان آسیب دیده است کاتانا به شکل اولیه خود باز میگردد . علاوه بر این او میتواند آزادانه شکل کاتانا را تغییر بدهد و آن را بلند تر کند یا تیغه های دیگری به آن اضافه کند.

دوام بی نظیر

کوکوشیبو دوام فیزیکی فوق العاده ای داشته است ، و اثبات آن زمانی است که گیومی از هر دو تیشه و تبر خود برای زدن دو طرف گردن او استفاده کرد اما کوکوشیبو اصلا تکان نخورد .
گردن او تنها به لطف تلاش های مشترک گیومی و سانمی که تمام توان خود را برای بریدن گردن او با تبر گیومی بکار بردند و هر دو اسلحه به رنگ قرمز روشن در آمدند ، قطع شد ، که بیشتر مثل جلوگیری از بازسازی او شد .

بازسازی عظیم

کوکوشیبو دارای یکی از قویترین توانایی های احیا کننده موجودات است که بعد از موزان در رتبه دوم قرار دارد . سرعت بازسازی او حتی آکازا و دوخت هم سریعتر بود . بعداً زمانی که سر کوکوشیبو توسط دو هاشیرا قطع شد توانست سر خود را بازسازی کند . اما بازسازی سرش بعد از بریده شدن ، باعث ناپایداری او و در نهایت گرفتن چهره ای هیولایی شد.

سرعت و رفلکس های بی نظیر

کوکوشیبو از سرعت بسیار بالایی برخوردار بود که به احتمال زیاد از سایر برادرانش در درجه بالاتری قرار داشت . او سرعت های خارق العاده خود را چندین بار نشان داد ، او توانست بدون زحمت از تکنیک های تنفس مه میچیرو سبقت بگیرد . خود مویچیرو میگفت که سرعت کوکوشیبو در مقایسه با سرعت او در بعد دیگری است .

قدرت بی نظیر

کوکوشیبو قدرت بدنی فوق العاده ای داشت ، او کاتانایی غول پیکر بسیار سنگین تر از یک کاتانای معمولی را بلند میکرد و بی وقفه با سرعتی بسیار زیاد و بدون استراحت یا تلاش زیاد تکان میداد . همچنین کوکوشیبو دارای قدرت بدنی بالاتری نسبت به آکازا بود .

اراده رام نشدنی

کوکوشیبو صرفا به بخاطر هدفش یعنی پیشی گرفتن از برادر دوقلوی کوچکترش ، یوریچی ، دارای اراده ای مافوق بشری و روحی تسلیم ناپذیر است . زمانی که کوکوشیبو در شرف کشته شدن بود ، خودش را وادار به تکامل کرد و سر خود را دوباره بازسازی کرد ، همه اینها به این دلیل بود که تا زمانی که به هدفش نرسد اجازه مرگ را برای خودش نداشت .

هاله تهدید آمیز

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

کوکوشیبو دارای هاله ای تهدید آمیز و بی نظیر است که باعث شد مویچیرو ، کسی که به عنوان هاشیرا شیاطین زیادی را کشته بود ، اراده مبارزه را از دست بدهد و بدنش به طور غیر قابل کنترلی بلرزد .

دگرگونی هیولایی

بعدا ، کوکوشیبو پس از رشد مجدد سرش در حین مبارزه با گیومی و سانمی ، توانست خود را به شکل هیولایی تری تبدیل کند و اینکار اونقدر قدرتی زیادی را به او داد که موزان گفت ، هیچ حمله ای در این حالت به کوکوشیبو آسیب وارد نمی‌کند و خورشید تنها راه برای کشتن او خواهد بود .

هوش تاکتیکی

کوکوشیبو به عنوان یک شمشیر باز با استعداد که بیش از چهار قرن زندگی کرده است ، موقعیت های جنگی و تهدید های بی شماری را تجربه کرده بود و در نتیجه تجربه های زیادی بدست آورده بود . این کسب تجربه در طول نبرد او با سه هاشیرا و جنیا نشان داده شد ، بصورتی که او توانست بلافاصله پس از دیدن آنها ، خودش را با سبک و تاکتیک های مبارزه خاص و منحصر بفردشان وقف بدهد . به عنوان مثال ، زمانی که مویچیرو اولین حمله اش را آغاز کرد ، کوکوشیبو توانست تشخیص دهد که او کاربر تنفس مه است ‌.

استقامت و ایستادگی نامحدود

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

کوکوشیبو دارای استقامت و سرزندگی مطلق و بی نهایت است ، او هرگز خسته نمیشود و همیشه در شرایط مطلوب جسمی و روحی قرار دارد و همچنین می تواند امواج هجومی را به گونه ای تحمل کند که گویی هیچ چیز نیست . حتی با اینکه گوش ، اندام ها و تکه های کامل بدنش بطور مکرر جدا می‌شدند و از بین می‌رفتند ، او یکبار هم نشانه ای از درد نداشت .

همچنان بخوانید

تیغه های هلال ماه

قویترین شیطان کوکوشیبو رو بهتر بشناسید

هنر شیطان خونی ، تنفس ماه به او اجازه میدهد تا ده ها تیغه تیز به شکل هلال ماه های سنتی را در کاتانای گوشتی خود ایجاد و دستکاری کند . این هلال ها به طور کامل از خون کوکوشیبو بوجود آمده اند و می‌توانند به رنگ زرد روشن یا آبی روشن تبدیل شوند ‌. این تیغه های هلال ماه بسیار متغیر هستند ، بطور مداوم در اندازه ، طول و سرعت تغییر می‌کنند و حملات کوکوشیبو را به شدت غیر قابل پیش بینی می‌کنند ، چرا که این حمله ها هیچ الگوی مشخصی ندارد . هنر شیطان خونی او ، قدرت تفکیک هایش را بسیار افزایش می‌دهد و تک تک شمشیر های او را به شدت کشنده و خطرناک میکند ‌. همچنین به نظر می‌رسد که او میتواند از هنر شیطان خونی خود تا زمانی که غلاف کاتانای او بیرون نیامده است استفاده کند و به او اجازه میدهد تیغه های هلال ماه را حتی بدون تاب دادن شمشیر خود با استفاده از تکنیکی ایجاد کند . بنظر می‌رسد هنر شیطان خونی کوکوشیبو یک توانایی ثانویه دارد که به او اجازه میدهد شکل و دامنه ضربات شمشیر خود را هنگام اجرای تکنیک های تنفس ماه دستکاری کند .

• کوکوشیبو سه بار برای بدست آوردن جایگاهش مبارزه کرده است . یکی از این نبرد ها با آکازا بود . در حالی که کوکوشیبو معمولاً شیطانی را که شکست میداد جذب میکرد ، به آکازا اجازه داد زندگی کند ، زیرا از مبارزه با او لذت برده بود.
• احتمالا کوکوشیبو اولین شیطان کشی است که تبدیل به شیطان شده .
• او در اوایل ۲۰ سالگی خود تبدیل به یک شیطان شد و بیش از ۴۶۰ سال دیگر به این شکل زندگی کرد .
• کوکوشیبو یکبار یکی از رهبران سپاه شیطان کش را کشت . این اتفاق باعث شد که سپاه برای مخفی کردن محل اقامت رهبران آینده تلاش زیادی کند که باعث شکل گیری کاکوشی هم شد .
• کوکوشیبو در دومین نظرسنجی محبوبیت با ۲۹۳۸ رای در رتبه چهاردهم قرار گرفت .

4.8/5 - (5 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا