مقایسه
موضوعات داغ

مبارزه در حد مرگ بین میکاسا و آنی

میکاسا در مقابل آنی

مبارزه در حد مرگ بین میکاسا و آنی

مبارزه در حد مرگ بین میکاسا و آنی درست شنیدید، امروز اومدم که قدرت میکاسا و آنی رو در ضمینه های مختلف باهم مقایسه کنیم و ببینیم که اگر بین این دو نفر مبارزه ای صورت بگیره کدومشون بازنده و کدومشون برنده هستن، خیلی خب بزنید بریم.

آنی یا میکاسا کدام قوی ترند؟

بهتره همین اول مقاله بهتون بگم که این فقط نظر من هست و بسته به افراد مختلف میتونه نتیجه های مختلفی هم بوجود بیاد، یعنی شاید آخر این مقاله از نظر من میکاسا برنده بشه ولی از نظر شخص دیگه آنی برنده بشه، پس از شما عزیزان میخوام که آخر این مقاله دیدگاهشون رو برای ما بنویسن تا ما بتونیم از نظرات اون عزیزان هم استفاده کنیم.

آنچه در این مطلب میخوانید

مبارزه فیزیکی

مبارزه در حد مرگ بین میکاسا و آنی

خب بریم سر مقایسه، همونطور که میدونید میکاسا از خاندان اکرمن هستش و قدرت های فردی و مبارزه با دست خالیش حرف نداره ولی باید بدونیم که آنی هم از بچگی تمرینات فشرده و طاقت فرسای نظامی رو گذرونده همینطور اون زیر نظر ارتش مارلی آمادگی جسمانی خودش رو به شدت بالا برده پس تو این مبارزه تن به تن به نظر من برنده با اختلاف کم آنی هستش.

مبارزه با ابزار مانور و شمشیر

مبارزه در حد مرگ بین میکاسا و آنی

همونطور که تو اوایل انیمه اتک آن تایتان شاهد بودید جفتشون یعنی میکاسا و آنی تو استفاده از ابزار مانور به صورت فوق العاده ای عالی بودن، ولی ما شاهد حرکات فوق العاده تری از میکاسا بودیم اون به شکل خاصی با انعطاف بالا در هوا با ابزار مانور به گردش درمیومد و تایتان هارو دوشقه میکرد پس به نظر من تو این ضمینه برنده میکاسا اکرمن هستش.

تایتان مونث در مقابل میکاسا اکرمن

مبارزه در حد مرگ بین میکاسا و آنی

همونطور که میدونید تایتان مونث و تمام قدرت هاش در اختیار آنی لئون هارت هستش و اون این قدرت رو از نوجوانی از مارلی گرفته و رفته رفته تونسته تواناهایش رو توسعه بده، شاید فکر کنید که میکاسا به تنهایی با نیزه صاعقه میتونه از پس تایتان مونث بربیاد، ولی باید بهتون بگم که این امکان پذیر نیست اگر یادتون باشه تو فصل سه که تونستن با نیزه صاعقه حساب راینر رو برسن یه دلیل داشت.

دلیل : این بود که اونا چند نفر بودن و ریخته بودن سر راینر و مدام حواسش رو پرت میکردن و چندین نیزه صاعقه بهش پرتاب کردن تا بلاخره از پا در اومد. تنها شخصی که میتونه به تنهایی با یه تایتان شیفتر مبارزه کنه و شانس پیروزیش زیاد باشه لیوای اکرمن هستش که ملقب به قویترین سرباز بشریت هست.پس برنده این قسمت آنی لئون هارت هستش.

تایتان هوشمند، تایتان شیفتر (منتقل شونده) و همچنین ۹ تایتان از اسامی این نوع از تایتان‌ها است. مردم «الدیا» یا «مطیعان یمیر» با تزریق مایع نخاعی تایتان‌ها به تایتان تبدیل می‌شوند. حال، علت انتخاب نام «تایتان منتقل شونده» این است که اگر شخصی که اصالت «الدیایی» دارد با استفاده از تزریق نخاع یک تایتان به بدن او به تایتان تبدیل شود و یک تایتان هوشمند را ببلعد، تمامی قدرت تایتان هوشمند به او منتقل خواهد شد. دلیل اینکه همه تایتان‌های عادی به دنبال خوردن افراد هستند همین است. آنها امید دارند که شاید با خوردن فردی که دارای قدرت تایتان هوشمند است، قدرت وی را تصاحب کنند. تایتان‌های هوشمند فقط ۹ مورد هستند که عبارتند از:

  1. تایتان بنیان‌گذار (مادر)
  2. تایتان حمله کننده(مبارز)
  3. تایتان زرهی (زره پوش)
  4. تایتان غول‌آسا (عظیم‌الجثه)
  5. تایتان آرواره
  6. تایتان جانور(وحشی)
  7. تایتان مؤنث(زن)
  8. تایتان چکش جنگ(پتک)
  9. تایتان ارابه (بارکش)

هوش و ذکاوت در جنگ

مبارزه در حد مرگ بین میکاسا و آنی

میکاسا اکرمن در دوبار در انیمه نشون داد که از هوش جنگی تقریبا بالاتری برخوردار است بار اول زمانی بود که آنی قصد فرار از بالای دیوارهارو داشت و اون با ضربه زدن به انگشتان تایتان مونث باعث سقوط اون از بالای دیوار شد، دومین بار درمبارزه با راینر در  وقتی درحال فرار بود میکاسا از پشت مفاصل پای اون رو هدف گرفت تا بتونه اون رو متوقف کنه.

از طرفی هم آنی به دلیل آموزش های جنگی ای که دیده در این ضمینه صفره صفر نیست ولی تو این ضمینه به نظرم میکاسا برتری خیلی کمی نسبت به آنی داره.

قدرت و استقامت

مبارزه در حد مرگ بین میکاسا و آنی

خب رسیدیم به جای حساس مقاله، هر دوشون بخاطر تمرین هایی که انجام دادن به شدت استقامت و قدرت بدنی بالای دارن ولی آنی دوبار این تمرینات رو انجام داده، یکبار در بچگی در مارلی زیر نظر اونا آموزش دیده و یکبار هم وقتی به گردان آموزشی 104 پیوست، ولی خب نمیشه قدرت بدنی و فوق العاده میکاسا اکرمن رو نادیده گرفت اون از نسل خانددان اکرمن هستش و این موضوع از مبارزات کودکی اون کاملا پیدا بود و رفته رفته گسترش یافت، پس در این ضمینه با هم دیگر برابر هستن.

خب به نظر من که اونا تا حدودی برابر هستن نتیجه آنها دو به دو + یک مساوی شد حالا که من مقایسم تموم شد بریم یه ویدیو یوتیوبی ببینیم که این دورو به تصویر کشیده.

4.2/5 - (5 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

  1. تا حدی درست گفتید اما قدرت و مهارت و هوش و ذکاوت میکاسا از آنی خیلی بیشتر است چون میکاسا از نسل آکرمن ها است بعد از لیوای قوی‌ترین سرباز بشریت از نظر من است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا