سگ های ولگرد بانگوفکت

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

رانپوسان یکی دیگه از شخصیت های محبوب انیمه سگ های ولگرد بانگو هستش، امروزاومدیم تا بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان خدمت شما عزیزان تقدیم کنیم، بزنید بریم…

آنچه در این مطلب میخوانید

شخصیت رانپو سان چگونه است؟

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

رانپو به موهبت خود افتخار میکند که میتواند هر معمایی را در چند ثانیه حل کند و با این موهبت تعداد بی شماری پرونده را حل کرده است . او بخاطر هوش باوردنکردنی اش ، توسط بقیه کارآگاهان آژانس ستایش میشود. رانپو اغلب درحال لاف زدن در مورد موقعیت خود به عنوان بزرگترین کارآگاه در جهان است . او کمی خلق و خوی بچگانه دارند و اغلب کارآگاهان دیگر آژانس را مسخره میکند و گاهی به دلایل مسخره و الکی مثل تنبلی یا کینه دوزی از انجام کار یا پرونده امتناع میکند . برخلاف تمام هوش و ذکاوت او در حل پرونده ها ، رانپو بدون داشتن اطلاعات قبلی توانایی انجام کار های ساده ای مثل قطار سوار شدن یا پیدا کردن خانه را ندارد . با همه اینها ، رانپو عزم جدی خود را زمانی که دوستانش در خطر هستند نشان میدهد ، درست مثل زمانی که درحال کشیدن نقشه برای محافظت از فوکوزاوای ویروس بود .

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

بین آژانس و رانپو یک اعتماد دو طرفه وجود دارد . او میداند که اعضای آژانس او را دوست خود میدانند و نقشه های او را شکست ناپذیر ، برای همین اعتماد هم ، رانپو میداند که باید از آنها محافظت کند و قول داده هرگز اجازه ندهد کسی به آنها آسیب بزند .
قدرت حل معمایی که رانپو دارد یک موهبت نیست ، با اینحال آژانس به او باور و اعتماد کامل دارد . رانپو نوعی کاریزمای خاص دارد که تغییر آشکاری را در دشمنانش ایجاد میکند و باعث می‌شود که با راه های مختلف به او کمک کنند . یکی از این افراد ادگار آلن پو ، رقیب قسم خورده اش بود که رانپو شش سال پیش او را شکست داده بود ولی بعد از مدتی کم کم به یکی از متحدان مورد اعتماد رانپو تبدیل شد ، مینورا هم افسر پلیسی بود که در ابتدا به مهارت های کارآگاهی رانپو شک داشت اما در نهایت هم از رانپو کمک گرفت .

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

رانپو زمانی که میخواهد از موهبتش استفاده کند عینک مشکی اش را استفاده میکند . همچنین رانپو از طریق سخنان متقاعد کننده خود ، علیرغم اینکه در آن زمان یک تروریست تحت تعقیب بود توانست ۳۰ درصد از پلیس نظامی را به طرفداران آژانس تبدیل کند .
رانپو حافظه خوبی دارد ، مثلا او میتواند دوئل شش سال پیشش را با پو به یاد بیاورد .

توانایی رانپوسان چیست؟

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

موهبت عجیب رانپو ، که آن را Super Deduction نامیده است به او اجازه میدهد تا حقیقت را در مورد هر جنایتی با داشتن هرگونه اطلاعات در مورد آن پیدا کند ، از جمله اینکه کجا باید مدارک جرم را پیدا کند و مجرم کیست . رانپو در عرض چند ثانیه با زدن عینکی که کارگردان به او داده است ، این موهبت را فعال میکند . به نظر می‌رسد موهبت او نه تنها در صحنه های جنایت ، بلکه برای سناریوهای دیگر نیز قابل استفاده است . زمانی که رانپو تصمیم میگیرد موهبت خود را فعال کند ، میتواند اطلاعات و سرنخ هایی درباره یک موقعیت خاص هرچقدر هم که آن اطلاعات کم باشند پیدا کند و با آن ها فوراً پیش بینی های دقیقی انجام میدهد ، تاکنون هیچ یک از استنباطات و پیش بینی های رانپو اشتباه نبوده اند .

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

برای مثال زمانی که رانپو به راحتی قتل یاماگیوا را که پلیس بخاطر کمبود شدید شواهد تقریبا غیر ممکن می‌دانست ، حل کرد .در نهایت مشخص شد که رانپو فقط به خاطر هوش فوق العاده اش قادر است همه چیز را استنباط کند و موهبت ندارد . با اینکه رانپو این واقعیت را میدانست در ابتدا آن ن را انکار میکرد و معتقد بود که او یک کاربر موهبت است . با اینحال ، پس از مدتی ، رانپو پذیرفت که او یک کاربر غیر قابلیت است ، البته همچنان از عینکش برای فعال کردن توانایی اش استفاده میکند .

گذشته رانپو سان چیست؟

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

رانپو در جایی خارج از یوکوهاما از دو پدر و مادر نابغه بدنیا آمد ، یعنی کارآگاه افسانه ای معروف به روشن بین و یک زن خانه دار به همان اندازه باهوش . رانپو تا زمان مرگ آنها در حومه شهر بزرگ شد و پس از مدت کوتاهی به پیشنهاد پدرش به یوکوهاما نقل مکان کرد . سپس به آکادمی پلیس یوکوهاما رفت اما خیلی زود با سرپرست آنجا دعوا کرد و از آکادمی اخراج شد . این قضیه پیدا کردن شغل و بعد ترک آن چندین و چندبار تکرار شد تا اینکه رانپو با فوکوزاوا آشنا شد و بطور اتفاقی فوکوزاوا متوجه استعداد رانپو شد و به او بصورت رندوم یک عینک داد تا با آن موهبتش را کنترل کند و وقتی که فوکوزاوا آژانس را تأسیس کرد او اولین عضو آژانس بود .

چند فکت ریز از رانپو سان

بیوگرافی و مشخصات کامل رانپو سان

• نام واقعی رانپو ، هیرای تارو است .
• رانپو نمی‌تواند در فضای کاملا تاریک بخوابد و حتما باید کمی نور در فضا باشد .
• رانپو اوقات فراغت خود را با رفتن به خانه پو ، خوردن آب نبات و در خانه ماندن می‌گذراند .
• او ساعت خوابی مشخصی ندارد اما معمولا ۹ شب به تخت خواب می‌رود و ۷ صبح بیدار میشود .

5/5 - (1 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا