مقایسه

سایتاما یا گوکو؟ کدوم قویترند؟

سایتاما در مقابل گوکو؟ کدوم قویترند؟

سایتاما یا گوکو کدوم قویترند؟ شاید تا به الان بالای 500 دفعه با این سوال بین فندوم برخورد داشتم، که هربار فندوم گوکو رو قویتر و بعضی ها هم سایتاما رو قویتر میدونستن.

مقایسه های قدرت زیادی بین این دو شخصیت یعنی سایتاما و گوکو وجود داره که هربار یه نفرشون پیروز میدون هستن. بحث مقایسه قدرت بین شخصیت ها موضوع جذابی برای طرفدارا هستش که جدیدا زیاد با این سبک محتواها مواجه میشیم.

1. سایتاما کیست و قدرت آن از کجا آمده؟

سایتاما در مقابل گوکو؟ کدوم قویترند؟

سایتاما شخصیت قهرمان انیمه مرد تک مشتی که جز شونن های نسل جدید به حساب می آید، اگر انیمه مرد تک مشتی را تماشا کرده باشین قطعا سایتاما رو به این شکلی که الان هست ندیدین، یه پسر جذاب مو مشکی که در عین حال بشدت هم ضعیف بود که بلاخره …

زمانی که جنوس ازش علت قدرت زیادش رو میپرسه سایتاما در جواب میگه که اون روزانه ۱۰۰ حرکت شنا، ۱۰۰ حرکت دراز و نشست و ۱۰۰ حرکت اسکات انجام می‌دهد و بیش از یک سال است که روزانه ۱۰ کیلومتر می‌دود.

با وجود همه‌ی نظریه‌های طرفداران، هنوز توضیحات واقعی و دقیقی درباره‌ی قدرت باورنکردنی سایتاما ارائه نشده است و احتمال می‌رود این معما تا پایان این مجموعه هم به همین شکل باقی بماند. بهتر است که در چهارچوب یک داستان سنتی ابرقهرمانی، منبع قدرت سایتاما به‌عنوان یک نقطه مجهول در طرح عمل کند و به نظر می‌رسد که این سری در حال انجام همین کار است.

با این حال، باید به این نکته اشاره کرد که مرد تک مشتی اصلا یک داستان سنتی نیست. بنابراین به احتمال زیاد منبع قدرت او هرگز به درستی توضیح داده نشود، فقط به این دلیل که اصلا منظور و هدف این سری، چنین چیزی نیست.

2. شخصیت گوکو چقدر قدرتمنده؟

سایتاما در مقابل گوکو؟ کدوم قویترند؟

اگر طرفدار انیمه های شونن باشید قطعا حتما اسم گوکو رو شنیدین یا حتما دیدینش، گوکو از قدیم تا الان ازش به عنوان قویترین شخصیت انیمه ای یاد میشه.

گوکو شخصیت اصلی انیمه دراگون بال هستش که دارای قدرت خارق العاده ای به نام سایان هست که مدل ها و سطح های مختلفی داره، خودم به شخصه انیمه دراگون بال رو ندیدم ولی احساس میکنم در حالت های مختلف سایان هاله ای به دور گوکو بوجود میاد و رنگ موهاش هم تغییر پیدا میکنه.

3. مقایسه قدرت گوکو با سایتاما

ما برای شما عزیزان ویدیویی آماده کردیم که گوکو و سایتاما باهم مبارزه میکنند، خودم که لذت بردم توصیه میکنم شما هم این جنگ جذاب رو تا آخر ببینید و لذت ببرید.

4. بلاخره گوکو قویتره یا سایتاما

تو پاسخ این سوال و به نظر خودم گوکو برنده ی این جنگه نفس گیر به دلیل قدرت های ماورایی و استقامت بالایی که داره، البته خیلی از کسایی که جفت انیمه مرد تک مشتی و دراگون بال رو دیدن هم همین نظر رو دارند، نظر شما چیه توکامنتا بهمون بگید 🙂

4.6/5 - (9 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا