اطلاعات

معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

امروز اومدیم به معرفی شخصیت معروف و محبوب گوجو ساتورو بپردازیم و همینطور قدرت های این جادوگر مخوف را به صمع و نظر شما برسونیم، خب بزنید بریم 🙂

آنچه در این مطلب میخوانید

شخصیت گوجو ساتورو چگونه است؟

معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

ساتورو گوجو فردی پیچیده است . او معمولا در کنار دانش آموزان و همکاران نزدیک و دوستانش فردی بازیگوش و بی تفاوت است . با اینحال او در برابر مدیران جادوگر بی رحمانه رفتار میکند .
گوجو به توانایی ها و شهرتش به عنوان یک جادوگر قدرتمند بسیار مطمئن است و خودش را شکست ناپذیر میداند . نظر او در مورد دیگران بیشتر اوقات بر اساس میزان قدرت آنها است و نسبت به کسانی که آنها را ضعیف میبیند کاملا بی تفاوت است.

در طول نبرد های شدید ، دیده شد که گوجو گهگاه در حالت جنگی دیوانه وار قرار میگیرد ، که به دلیل عزم خود برای پیروزی و اثبات اینکه او قویترین است ، اتفاق می افتد. سبک مبارزاتی او با حملات تهاجمی و سلطه جویانه همراه است ، و تکنیک های استادانه خود را به رخ حریفانش می‌کشد . همچنین او میتواند در هنگام وقوع یک بحران کاملا خونسرد باشد . جونم به این شخصیت 🙂

 
معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

زمانی که گوجو فهمید سوگورو ، تبدیل به یک کاربر نفرین شده است ، بدجور وحشت کرد . ساتورو سعی کرد با دوستش حرف بزند ، اما در نهایت فهمید و پذیرفت که فردی را که خیلی دوست دارد از دست داده است . پس مجبور به کشتن اون شد، این اتفاق ضربه روحی بدی به اون زد.

معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

سطح مهارت کلی گوجو ساتورو

حتی در میان جادوگران درجه خاص ، گوجو قویترین جادوگر است که مقدار زیادی انرژی نفرین شده و هم تکنیک های خطرناک قدرتمند در اختیار دارد . گوجو پس از درک و تکمیل توانایی هایش ، قدرت و توانایی اش به شدت افزایش یافت تا جایی که او توانست توجی فوشیگورو را شکست دهد ، که در آن مبارزه در حالت دفاعی قرار گرفت و سپس با قویترین تکنیکش او را کشت ، گوجو تا جایی به رشد خود ادامه داد ، تا جایی که قدرتش از سوگورو ( برادر گوجو ساتورو) پیشی گرفت و سوگورو خودش اعتراف کرد که او به تنهایی قویترین شده است . سوگورو معتقد بود که گوجو به تنهایی توانایی کشتن و از بین بردن تمام بشریت را دارد و خودش از پس این کار برنمی آید . ساتورو ادعا کرده است که میتواند سوکونا را با استفاده از تمام قدرت خود شکست بدهد .

استاد مبارزه تن به تن

معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

گوجو ، علاوه بر سطح بالای انرژی نفرین شده اش ، یک رزمی کار فوق العاده در نبرد هایی با برد نزدیک است . او قادر بود در نبرد تن به تن به طور کامل بر جوگو غلبه کند ، حتی می‌توانست با جوگو و هانامی در نبرد های نزدیک مبارزه کند و به راحتی با حملات آنها مقابله کند و ضربات قدرتمندی را به آنها بزند که باعث شد آنها به سرعت تسلیم شوند .

قدرت بی نظیر

گوجو دارای قدرت بدنی فوق العاده ای برای مبارزه با نفرین های قدرتمند است ، او به راحتی با مشت های قوی اش به جوگو آسیب های شدید وارد کرد و در طول مبارزه تنها با یک ضربه او را مقدار قابل توجهی پرتاب کرد . گوجو حتی می‌توانست انسان هایی که تغییر شکل یافته اند به سرعت پاره کند و از بین ببرد .

سرعت و رفلکس های بی نظیر

گوجو یک مبارز فوق العاده سریع است که میتواند سریع تر از آنچه چشم درک میکند حرکت کند ‌. او با پرتاب مشت ها و لگد های تقریبا نامحسوسش توانست به راحتی در عرض ۵ دقیقه هزاران انسان تغییر شکل یافته را از بین ببرد.

هوش تاکتیکی

معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

گوجو کاملا فردی تاکتیکی است و می‌تواند نقشه حریفانش را با حداقل اطلاعات تحلیل کند ‌. او همچنین تا کنون با هر دشمنی که روبه رو شده است ، بسیار سازگار بوده و دقیقا میداند که برای مقابله با تکنیک های آنها و پیدا کردن راه هایی برای شکست دادن آنها چه باید بکند . این توانایی به بهترین شکل در طول مبارزه او با جوگو ، هانامی ، چوسو و ماهیتو نشان داده شد . جایی که نشان داده شد او میتواند استراتژی های جنگی متعددی را در حین مبارزه با سرعت بالا طراحی کند ‌.

دستکاری انرژی نفرین شده

ساتورو گوجو در جامعه جوجوتسو به عنوان قوی ترین جادوگر جوجوتسو شناخته میشود . او این نام مستعار را بخاطر انرژی نفرین شده زیادی که دارد بدست آورد . این انرژی به اندازه ای زیاد است که گوجو میتواند چندین بار در روز از گسترش دامنه استفاده کند درحالیکه بقیه جادوگران فقط یکبار می‌توانند از این تکنیک استفاده کنند. او کنترل بسیار خوبی بر روی انرژی نفرین شده اش دارد ، میتواند دامنه خود را در کسری از ثانیه فعال کند ، از تکنیک های نفرین شده معکوس استفاده کند و حتی انرژی نفرین شده مثبت و منفی را باهم ترکیب کند .

تکنیک نفرین شده معکوس

معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

گوجو یکی از معدود جادوگرانی است که میتواند از تکنیک نفرین شده معکوس برای درمان خود استفاده کند . با این تکنیک گوجو نه تنها میتواند خودش را درمان کند ، بلکه میتواند انرژی مثبت را به درون جریان دهد و به او امکان دسترسی به حملات قرمز و بنفش را میدهد . با اینحال ، شفا دادن دیگران در حال حاضر خارج از محدوده گوجو است . با اینحال گوجو تنها جادوگری است که میتواند از انرژی نفرین شده معکوس برای معکوس کردن اثر تکنیک نفرین شده استفاده کند و تا حدودی ناتوانی خود را در شفا دادن دیگران متعادل کند .

تکنیک ارثی

این تکنیک (Limitless) ، تکنیک خانوادگی خانواده گوجو است که به کاربران خود کنترل تقریبا مطلق بر فضا را از طریق دستکاری انرژی نفرین شده در سطح اتمی میدهد که منجر به نتایج و تکنیک های متعدد بعدی در توانایی کلی میشود .

تکنیک بی نهایت

تکنیک بی نهایت که شکل خنثی Limitless است ، معمولا به عنوان توانایی‌ توقف شناخته میشود ، اگرچه این یک باور غلط رایج است زیرا قدرت واقعی این تکنیک در کاهش سرعت است . هنگامی که کسی یا چیزی سعی میکند به گوجو ضربه بزند ، او از این تکنیک استفاده میکند .

تکنیک توخالی بنفش

معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

تکنیک غیر استاندارد Limitless است که قویتر و مخرب تر از شکل استاندارد است که فقط تعداد کمی از آنها حتی در میان اعضای خانواده گوجو میدانند . گوجو انگشتانش را میکوبد و آبی (جاذبه) و قرمز (دفعه) را باهم ترکیب میکند و یک تکینگی طولانی ایجاد میکند که در آن هردو اثر باهم ترکیب می‌شوند و تمام مواد موجود در مسیر خود را فورا حذف و پاک میکند. چه مخوف 😐

تکنیک پرده

گوجو میتواند مانعی ایجاد کند که یک منطقه خاص را احاطه کند و از ورود دیگران به آن منطقه جلوگیری کند.

فضای خالی نامحدود

گسترش دامنه گوجو فضایی متافیزیکی ایجاد میکند که باعث میشود قربانیان انواع محرک ها و اطلاعات را بی پایان دریافت کنند و فرآیندهای فکری و اعمال آنها را مهار کنند. کنترل گوجو بر دامنه خود به قدری دقیق است که میتواند آن را تنها برای دو صدم ثانیه فعال کند و تاثیر ماندگار آن را بر کسانی که در آن به دام می‌اندازد محدود می‌کند .

تکنیک شش چشم گوجو ساتورو چیست؟

معرفی کامل شخصیت گوجو ساتورو + قدرت ها

اطلاعات زیادی در مورد تکنیک شش چشم  گوجو ساتورو وجود ندارد ، اما مشخص است محدودیتی برای استفاده از این تکنیک دارد . این تکنیک هم یکی دیگر از تکنیک های ذاتی است که از طریق خانواده گوجو به ارث رسیده است . یوتا گفته است که تکنیک شش چشم به ساتورو اجازه میدهد تا مصرف انرژی نفرین شده خود را از طریق فعال سازی این تکنیک به طور بی‌نهایت و تقریبا به هیچ کاهش دهد ، و در نتیجه هرگز انرژی نفرین شده اش را در یک مبارزه تمام نخواهد شد . تکنیک شش چشم به کاربر اجازه میدهد تا جهان را از نظر جرم ، سرعت ، انرژی و غیره در کنار سایر اثرات آن درک کند .

• غذاهای مورد علاقه گوجو چیز های شیرین هستند .
• گوجو علاقه ای به الکل ندارد .
• گوجو در اولین نظر سنجی محبوبیت شخصیت مانگا با ۱۶۹۲۳ رای در جایگاه سوم قرار گرفت .
• احتمالا قد گوجو بیش از ۱۹۰ سانتی متر است .
• معلم گوجو در دوران دانش آموزی ، مدیر یاگا بود .
• او در دبیرستان از طرفداران دیجیمون بود .

بچه ها ما داخل فروشگاهمون اکشن فیگور انیمه جوجوتسو رو موجود کردیم شما عزیزان میتونید اکشن فیگور گوجو ساتورو رو با قیمت مناسب و تکی خریداری کنید.

پربحث ترین ها
3.6/5 - (5 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا