فکتوان پیس

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

فکت داغ از شنکس

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

در این مقاله به  14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید می پردازیم . شنکس مو قرمز یکی از شخصیت های محبوب و پر از راز انیمه وان پیس است . او یکی از چهار امپراطور دریا است و بسیار قدرتمند است و خدمه ی قوی هم دارد . شنکس در کودکی عضو خدمه ی پادشاه دزدان دریایی گلد دی راجر بوده و ماجراجویی های زیادی داشته .

آنچه در این مطلب میخوانید

۱. شنکس قدرت میوه شیطانی ندارد

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

شنکس تنها یونکویی است که هیچ نوع قدرت میوه ی شیطانی ندارد . این او را از بقیه یونکو ها جدا میکند زیرا همه ی آنها دارای قدرت میوه ی شیطانی هستند . بیگ مام قدرت میوه ی سورو سورو نو می را دارد که به او اجازه میدهد روح افراد را بگیرد . کایدو یک میوه ی شیطانی باستانی دارد که او را به یک اژدهای شرقی تبدیل میکند ، و ریش سیاه که دو میوه شیطانی دارد ، یامی یامی نو می و گورا گورا نو می . میوه ی یامی یامی نو می قدرت از بین بردن سایر میوه های شیطانی را و میوه ی گورا گورا نو می اجازه ی ایجاد لرزش را به او می‌دهد . همه اینها نشان دهنده ی این است که شنکس بدون میوه شیطانی چقدر قدرتمند است .

۲.هاکی اولین بار توسط شنکس نشان داده شد

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید
 شنکس خیلی زود توی انیمه حضور پیدا کرد ، او قبل از اینکه یونکو شود با لوفی آشنا شد . شنکس اولین شخصیتی است که از هاکی در انیمه استفاده کرده است ، اولین استفاده‌ از هاکی هائوشوکو هم توسط شنکس بود . شنکس بدون شک قوی ترین کاربر هاکی است چرا که مثل بقیه ی یونکوها قدرت میوه ی شیطانی را ندارد که به آن تکیه کند . اودا یک بار گفت که اگر شنکس هائوشوکو خود را بجای لوفی در جزیره فیشمن آزاد میکرد می‌توانست ۱۰۰۰۰۰ فیشمن را ناک اوت کند .

۳. بونتی شنکس

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید
 بونتی شنکس ب عنوان یک یونکو ۴,۰۴۸,۹۰۰,۰۰۰ بری است . این عدد بطور تصادفی انتخاب نشده . بلکه معنای خاصی دارد . عدد ۹_۸_۴ در ژاپنی ب صورت shi_ya_ku خوانده میشود که نشان دهنده ی نام شنکس است .

۴. شاگرد پادشاه دزدان دریایی

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

شنکس از ابتدا زندگی خود یک دزد دریایی فوق العاده قوی نبود . او باید راه خود را برای رسیدن ب قله پیدا می‌کرد . شنکس سفر دزدان دریایی خود را با خدمه پادشاه دزدان دریایی ، گل دی راجر آغاز کرد . شنکس در چند فلش بک که مربوط ب دزدان دریایی راجر میشد دیده شده . او همچنین در هنگام اعدام کاپیتانش در لوگ توون (Logue Town ) حضور داشت و گریه میکرد . شنکس و باگی هر دو از خدمه راجر بودند که یکی از آنها به یک دلقک معروف و دیگری به یکی از قویترین شخصیت های وان پیس شناخته شد

۵. شمشیر شنکس

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید
 شنکس یک شمشیرزن ماهر است . اسم شمشیر شنکس گریفون است . در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد درجه گریفون وجود ندارد و مشخص نیست که آیا میتو هست یا نه .طرافداران حدس می زنند که احتمالا گریفون یکی از کمیاب ترین شمشیر های وان پیس است . چرا که شنکس و میهاوک رقیب هم بودند و در گذشته با هم درگیر شدند . با توجه به این رقابت سخت اگر میهاوک یک شمشیر درجه بالا داشته باشد و شنکس یک شمشیر معمولی داشته باشد منطقی نخواهد بود .

۶. شنکس عاشق غذای دریایی است

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید
 به دلیل گذراندن وقت زیاد در دریا عجیب نیست که شنکس عاشق غذاهای دریایی است . یکی از غذاهای مورد علاقه ی شنکس خرچنگ است . غذای دیگری که او دوست دارد برنج سرخ شده کیمچی است . کیمچی برای سفرهای طولانی مناسبتر است زیرا میتوان آن را برای مدت طولانی نگهداری کرد .

۷. شنکس مشهورترین یونکو

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید
 شنکس محبوب ترین یونکو در انیمه ی وان پیس است . طبق ششمین نظر سنجی طرافداران ، شنکس در این نظر سنجی نفر یازدهم شد و بقیه یونکو ها خیلی پایین تر از شنکس قرار گرفتند . بیگ مام در جایگاه ۴۸ قرار گرفت ، ریش سیاه در جایگاه ۹۶ و کایدو در جایگاه ۶۹ .

۸. تولد شنکس

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید
 به دلیل تعداد زیاد شخصیت های خلق شده توسط اودا ، او نمی‌تواند برای همه آنها تاریخ تولد بدهد . بعضی وقتا طرافداران تاریخ تولد هر شخصیت وان پیس و انتخاب میکنند و بعداً اودا از آن بعنوان تاریخ رسمی تولد استفاده میکند .شنکس تاریخ تولدش را از طرافداران گرفت . تولد شنکس ۹ مارس است . دلیل آن این است که تاریخ و ماه با هم به نام شنکس تبدیل می‌شوند .

۹.شنکس جوان ترین یونکو

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید
 در یکی از فصل های وان پیس تایید شد که شنکس شش سال پیش یونکو شده است . یونکوهای دیگر بسیار بزرگتر از شنکس هستند . رسیدن شنکس به جایگاه یونکو سفری است که ارزش دیدن را دارد .جالب است ببینیم شنکس چگونه در این سن کم به جایگاه یونکو رسید . راز های زیادی پیرامون شنکس وجود دارد و نمیتوان گفت که چه زمانی این رازها آشکار میشوند .

۱۰.شنکس قهرمان لوفی

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

ب طور معمول میتوان انتظار داشت که نوه ی قهرمان تفنگداران دریایی به مبارز عدالت تبدیل بشود . با این حال گارپ بیچاره نتوانست نوه اش را از ابتلا به تب دزدان دریایی نجات دهد . شنکس زمانی که لوفی هنوز بچه بود با او آشنا شد . لوفی آنقدر تحت تاثیر شنکس و خدمه اش قرار گرفت که تصمیم گرفت خودش دزد دریایی شود .
شنکس برای لوفی حکم یک بت و قهرمان را دارد . شنکس حتی بازوی خودش را قربانی کرد تا لوفی را از غرق شدن نجات دهد . همچنین او کلاه حصیری مهمش را به لوفی داد و لوفی ب او قول داد که کلاه را ب او برگرداند . این اقدامات دلگرم کننده شنکس را ب یکی از خوش خط ترین شخصیت های کل انیمه وان پیس تبدیل کرد .

۱۱. تولد و رقابت

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

رقابت بین میهاوک و شنکس جهانی است و همه در مورد آن میدانند . این یکی از معدودترین رقابت هایی است که از زمان افشای آن علاقه طرفداران را بر انگیخته است . ب گفته ی شیروهیگه ( سیبیل سفید ) ، رقابت بین شنکس و میهاوک وحشیانه بود و درگیری بین این دو در سراسر گراند لاین معروف بود .
هرچند میهاوک بعد از اینکه شنکس یک دستش را از دست داد علاقه ای ب مبارزه با او نداشت . با این حال این دو نفر تنها در رقابت باهم مشترک نیستند . بلکه این دو شخصیت تولد یکسانی دارند و هر دوی آنها در ۹ مارس متولد شده اند

۱۲.شنکس عضو دزدان دریایی راکس نیست

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

 یکی دیگر از چیز های جالب در مورد شنکس این است که او ( قبل از ریش سیاه ) تنها یونکویی است که عضو خدمه ی راکس نبوده و عضو خدمه گلد دی راجر ، پادشاه دزدان دریایی بوده .زمانی که دزدان دریایی راکس علیه راجر و مارین جنگیدند ، حادثه دره خدا خیلی چیزها را تغییر داد و پرده های زندگی راکس دی زبک را به عنوان رقیب سر سخت راجر پایین آورد .

۱۳.شنکس نزدیک ترین شخصیت ب اودا است

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

به گفته ی اودا ( خالق انیمه وان پیس ) شنکس شخصیتی است که بیشتر به او شباهت دارد . اودا همچنین اشاره کرد که شنکس شبیه شخصیت آرام و خونسرد اوست . او همچنین اظهار داشت که لباس برجسته شنکس چیز دیگری است که از نزدیک به او شباهت دارد . اودا تنها کسی نیست که شنکس را می پرستد ، زیرا بسیاری از طرافداران دیگر نیز همین کار را میکنند . با توجه به اینکه شنکس بازوی خود را برای نجات لوفی داد و همچنین اینکه توانست لوفی را به سمت ماجراجویی بکشد ، باعث علاقه ی بیشتر طرفداران به او شده است .

۱۴. خدمه ی بدون قدرت میوه شیطانی

14 حقیقت داغ از شنکس که شاید ندانید

 در تمام گروه های دزدان دریایی حداقل یک کاربر میوه شیطانی وجود دارد . اما در دزدان دریایی مو قرمز هیچ یک از اعضا قدرت میوه شیطانی ندارند و همه ی آنها برای مبارزه از قدرت بدنی بالایشان و هاکی استفاده میکنند ، تاکنون توضیحی داده نشده که آنها قدرت میوه ی شیطانی دارند اما ما نمی‌دانیم که اودا در آینده قرار است چه راز هایی را فاش کند .

مطالب مرتبط
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
3.4/5 - (5 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا