شیطان کشفکت

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

هاشیرای صدا تنگن اوزوی

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

در این مقاله به مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی می پردازیم. تنگن یک شیطان کش و هاشیرای صدا در دسته شیطان کش ها است . او یک شخصیت محوری در آرک ناحیه سرگرمی است .

آنچه در این مطلب میخوانید

توانایی های کلی

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

تنگن به عنوان هاشیرا از سپاه شیطان کش ، یک شمشیر زن و مبارز بسیار ماهر و قدرتمند است . او شاهکارهای فیزیکی باور نکردنی از قدرت و سرعت را به نمایش گذاشته است ، به عنوان دومین هاشیرا قوی ترین هاشیرا در نسل کنونی و همچنین سریع ترین دونده در بین تمام هاشیرا ها است . او می‌توانست با مهارت های رزمی داکی و گیوتارو ، که هر دو شیاطین درجه بالایی هستند که در گذشته با هاشیراهای متعددی جنگیده و پیروز شده اند ، برابری کند . تنگن همچنین می‌توانست بدونه اینکه دکی متوجه شود سر او را بدون زحمت از تن جدا کند ، تا جایی که او را به هیچ وجه به عنوان یک شیطان درجه بالا نمی دید .

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

به طور قابل توجهی او می توانست از تلاش های ترکیبی داکی و گیوتارو جلوگیری کند حتی زمانی که توسط سمی آلوده شده بود که در شرایط عادی فورا یک نفر را میکشد، حتی توانست از تماشاگران محافظت کند .تنگن همچنین مهارت و دقت زیادی در استفاده از مواد منفجره ، به حداقل رساندن آسیب به اطراف و حداکثر آسیب رساندن به مخالفان خود را نشان داده است . تنگن به دلیل آموزش شینوبی ، مهارت فنی و حواس تیز تری دارد ، به ویژه حس شنوایی او که در طول نبرد به او کمک زیادی می کند .

۱.شنوایی تقویت شده

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

تنگن دارای حس شنوایی قوی شبیه به زنیتسو است . این توانایی به او این امکان را می دهد که به راحتی صداها را در اعماق زمین بشنود ، و زمانی که به دنبال تانجیرو ، کامادو و داکی بود ، فورا متوجه شد که تونل ها و غارهای زیرزمینی مستقیما زیر او وجود دارد . او همچنین با استفاده از شنیداری مافوق بشری اش در تلاش برای یافتن مکان شیاطین ساکن در منطقه استفاده میکرد .تنگن از قدرتش برای تشخیص اینکه کسی در ساختمان حضور دارد یا نه هم استفاده کرد .

۲. سرعت و رفلکس های بی نظیر

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

 تنگن سریع‌ترین دونده در بین هشیراها است، و بنابراین دارای سطوح بسیار زیادی از سرعت و رفلکس‌ها است. سرعت او از سرعت زنیتسو، تانجیرو و اینوسکه بیشتر است. مهم‌تر از همه، تنگن به اندازه‌ای سریع بود که داکی ، یک شیطان درجه بالا را، قبل از اینکه بتواند کاری کند بکشد. علاوه بر این، او می‌توانست هم دربرابر داکی و هم رتبه بالای ششم گیوتارو ، دفاع کند ، علیرغم مهار شدن توسط سمی کشنده که می توانست در شرایط عادی یک نفر را فوراً بکشد.

۳. استقامت بی نظیر

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

تنگن به دلیل بزرگ شدن برای تبدیل به یک نینجا و تلاش های فزاینده ی پدرش برای احیای قبلیه خود با مجبور کردن تنگن و خواهر و برادرانش به تمرین سخت تر و دردناک تر از آنچه لازم بود ، مقاومت بالایی در برابر درد برای تنگن ایجاد کرد . بطوری که تنگن با گیر افتادن در تگرگ چاقوهای کونای و سوراخ شدن توسط آنها بدون اینکه حتی تکان بخورد یا هیچ گونه ناراحتی و درد نشان دهد ، و چنان به حمله به گیوتارو ادامه داد که گویی هیچ اتفاقی برایش نیفتاده است . بعد ها تنگن باز هم متحمل جراحات شدید دیگری در طول نبرد شد . مانند بریده شدن چشم و بازویش توسط گیوتارو و توانست بازهم درد چنین جراحاتی را نادیده بگیرد .

۴.قدرت فوق العاده

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

همانطور که از ساختار بسیار عضلانی او نشان می دهد ، تنگن دارای قدرت بدنی فوق العاده ای است که حتی از برادران هاشیرایش نیز بیشتر است . تنگن بارها قدرت خود را نشان داد ، با حمل بدون زحمت آئوی و ناهو و اندکی بعد زنیتسو و اینوسکه را که با یک مشت به شکم بیهوش کرد .علاوه بر این ، تنگن می تواند در حالی که شمشیر های غول پیکر نیچیرین خود را حمل میکند ، با سرعت بسیار بالایی مبارزه کند ، بی وقفه چاقوهای عظیم خود را می چرخاند تا بدون دردسر زیاد حریفان خود را دفع کند .

۵. آموزش شینوبی

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

 قبل از پیوستن و تبدیل شدن به هاشیرا ، تنگن یک نینجا از خانواده شینوبی بود . او آموزش بسیار سختی دید که همه خواهر و برادرهایش را کشت ، به جز برادر بزرگترش که سرد و بی قلب شد . تنگن دارای مهارت فنی زیادی در استفاده از سلاح های شینوبی مانند کونای و مواد منفجره است . تمرینات او همچنین او را به شدت در تحمل درد و مقاومت در برابر گیوتارو نجات داد .

۶.مخفی کاری پیشرفته

تنگن نیز بسیار مخفیانه است و آنقدر بی صدا حرکت می‌کند که حتی یک صدا تولید نمی‌کند و هوا را مختل نمیکند. پنهان کاری او به او اجازه داد تا از حواس تانجیرو و اینوسکه که هر دو به ترتیب دارای حس بویایی و لامسه شدیدی بودند فرار کند .

۷. مقاومت در برابر سم

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

تنگن به عنوان یک شینوبی از مقاومت بالایی در برابر سم برخوردار است تا جایی که می‌توانست به مبارزه‌ ادامه دهد در حالی که تحت تاثیر سمی از گیوتارو بود که در شرایط عادی می‌تواند فورا کشی را بکشد .

۸. هوش تاکتیکی

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

با توجه به تجربه های زیاد به عنوان یک نینجا و هاشیرا سابق ، تنگن قضاوت باورنکردنی دارد و حین نبرد با شیاطین درجه بالا تصمیم میگیرد تا از تماشاگران محافظت کند و آسیب وارد شده به اطراف را به حداقل برساند . حتی زمانی که او توسط سم گیوتارو مهار شد ، تنگن توانست به درستی کارآمدترین استراتژی را برای مبارزه با شیاطین درجه بالا تعیین کند و حتی گیوتارو را فریب داد تا فکر کند مرده است .

نکات جالب در مورد تنگن اوزوی

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

قبل از اینکه تنگن تبدیل به یک شیطان کش و سپس هاشیرا شود، همانطور که توسط گیوتارو بیان شده است، در اصل یک شینوبی بود .

تنگن در طراحی اولیه خود عضلات کمتر و ساختار لاغری داشت .
نیمی از صورتش را با بانداژ پوشانده بود و این امر باعث میشد دیگران نتوانند ظاهر او را ببینند.

به گفته نویسنده تنگن برای آفتاب سوخته نشدن بازوهایش آستین پوشیده است .

تنگن ، تانجیرو و اینوسکه تنها شیطان کشان شناخته شده ای هستند که به جای یک شمشیر از دو شمشیر نیچیرین استفاده میکنند .

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

محبوبیت تنگن در نظر سنجی محبوبیت به شرح زیر است :
تنگن در اولین نظر سنجی محبوبیت با ۱۴ رای در رتبه ۳۷ قرار گرفت .
تنگن در دومین نظر سنجی محبوبیت با ۳۴۳۶ رای در رتبه سیزدهم قرار گرفت .

در آکادمی کیمتسو ، تنگن یک معلم هنر است . او با نام مستعار “بادی سنسی”شناخته میشود و به دلیل نامیدن هنر به عنوان “انفجار” شناخته میشود .

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

تنگن هشت خواهر برادر داشت( در مجموع ۹ فرزند ). سه تن از خواهران و برادرانش به دلیل تعلیم بیش از حد پدرشان فوت کردند . سپس شش نفر باقی مانده در نبردهای مرگ علیه یکدیگر قرار گرفتند . تنگن تنها پس از کشتن دو برادرش به این واقعیت پی برد ، این امر خشم او را بر انگیخت و باعث شد تا در مورد آرمان های احمقانه پدرش بحث کند . برادر باقی مانده تنگن سپس دو خواهر و برادر دیگرشان را کشت و او و تنگن را به عنوان بازماندگان باقی گذاشت ، پس از آن تنگن تیغه خود را پس داد و قبیله را ترک کرد .

مهارت های جنگی هاشیرای صدا تنگن اوزوی

5/5 - (2 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا