مقالات
موضوعات داغ

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

امروز اومدیم تا 50 تا از منفورترین شخصیت های دنیای انیمه رو براتون معرفی کنیم، شخصیت های دنیای انیمه با وجود اخلاق و رفتاری که دارن، قهرمان و یا ضد قهرمان بودنشان مورد علاقه یا تنفر بینندگان قرار میگیرند و این در تمام افراد گاهی یکسان نیست، مثلا اگه من از شخصیت ساکورا بدم بیاد بخاطر رفتارش یا کاراش شاید شخص دیگه از ساکورا خوشش بیاد و رفتارش براش ازار دهنده نباشه.

پس بیاید برای من شمشیر رو از رو نبندید و بدانید و آگاه باشید که من لیست رو از سایت خارجی ترجمه کردم و لیست شخصی خودم نیست با بعضیاشون موافق و با بعضیاشون مخالفم، ما داخل یک پست دیگه شخصیت های محبوب دنیای انیمه هم معرفی کردیم توصیه میکنم بعد این مقاله یه سری هم به اون بزنی 

خب دیگه زیاد سرتون رو درد نمیارم بریم باهم این شخصیت هارو ببینیم.

آنچه در این مطلب میخوانید

۵۰. سریو (Seryu Ubiquitous)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

سریو یکی از اعضای پلیس امپراتوری بود که علاقه زیادی به عدالت داشت . اما وقتی صحبت از منفور ترین بودن او به میان می آید ، از شخصیت بی رحم و سادیسمی او صحبت میشود . احساسات او نسبت به چیز های درست و اشتباه بسیار پیچیده است و دیدگاهی سیاه و سفید از جهان دارد . سریو رحمی ندارد و فکر میکند که بدی و پلیدی سزاوار بخشش نیستد . او با توجه به انگیزه اش تصمیم می‌گیرد که چه چیزی درست و چه چیزی غلط است نه با دیدن حقایق .
انیمه : Akame Ga Kill

۴۹. آکیرا تاکائوکا (Akira Takaoka )

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

رفتاری که آکیرا با دیگران داشت باعث منفور شدن او نه تنها برای کارکترهای انیمه ، بلکه برای تماشاگران نیز شده بود . او دو قانون داشت . قانون شماره یک : نمی‌توانیم نداریم . قانون شماره دو : ما یک خانواده هستیم و من پدر خانواده هستم . آکیرا مردی بسیار مهربان و مفید بنظر می آمد اما وقتی صحبت از واقعیت می‌شود ، او کسی است که اصلا به دیگران اهمیت نمی‌دهد . او هرگز قبل از اینکه کسی را کتک بزند فکر نمیکند ، این قضیه برای دانش آموزانش هم صدق میکرد و باعث شد همه نگاهی منفی بهش داشته باشند .
انیمه : Assassination Classroom

۴۸. بوروتو اوزوماکی ( Boruto Uzumaki )

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

بوروتو بعنوان فردی پر سر و صدا و سرسخت در انیمه شناخته میشود . اما او مغرور هم هست و بهمین دلیل برای کار گروهی ارزشی قائل نیست و معتقد است خودش میتواند هرکاری را بکند . او همیشه برای رسیدن به هر چیزی راه کوتاه و میانبر را انتخاب میکند و به همین دلیل تقلب های زیادی هم میکند ‌. هرچند یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث شد تماشاگران به بوروتو علاقه نداشته باشند طرز فکر او در رابطه با پدرش یعنی ناروتو بود .

هیترش نیستم ولی گاهی رو نرومه گاهی ام بهش حق میدم

۴۷. آستا (Asta)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

آستا بعنوان یک یتیم که تحت مراقبت کلیسا بزرگ شده بود ، فردی بسیار شاد نشان داده میشد . آستا همیشه برای بیان افکارش در مورد هدفش فریاد میزد و به همین دلیل اطرافیانش را عصبانی میکرد . او همیشه در موقعیت های بسیار جدی شوخ هست . او بسیار سرسخت و عدالت خواه است ولی بخاطر جوی که در آن هم بزرگ شده است بسیار بی ادب شده است .
انیمه : Black Clover

( آقا چرته من که عاشق خل بازیاشم، درسته نسل جدیده ولی باحاله و دوسش دارم )

۴۶. آرلونگ (Arlong)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

آرلونگ ظاهری ترسناک دارد و بدون شک شخصیت ترسناکی هم دارد . آرلونگ یک فیشمن هست و انسان هارا پست تر از خودش میداند . به همین دلیل رفتار ظالمانه ای هم با انسان ها دارد . او عاشق پول هست و شخصیت نترسی هم دارد که بخاطر قدرتش هم است ( فیشمن ها ۱۰ برابر انسان های عادی قدرت دارند) . ظلم آرلونگ به جزیره نامی و گرفتن جان بی گناهان علت تنفر از او است .
انیمه : One Piece

۴۵. کابوتو یاکوشی (Kabuto Yakushi)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

کابوتو شخصیت بسیار مختلطی دارد . او ظالم ، وفادار ، صادق ، رک ، شوخ ، درونگرا و… است. یکی از بزرگترین نقاط قوت او بازی با ذهن دشمن و استفاده از آن در برابر دشمن است . علت تنفر افراد از کابوتو پیروی کردن او از اوروچیمارو و کارهایی که در جنگ نینجایی چهارم کرد ، هست .
انیمه : Naruto _ Naruto Shippuden

۴۴. مدوسا گورگون (Medusa Gorgon)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

مدوسا یک جادوگر مار بود که آروزی مطالعه درباره خون سیاه را داشت . شخصیت او بعنوان یک فرد شرور بسیار باور نکردنی است . او یک جادوگر بسیار قدرتمند با بیشترین مقیاس برای دستکاری هر کسی است . یکی از سرگرمی های مدوسا دیدن درد کشیدن افراد است . او بسیار شرور است و زمانی که فرزندش را بعنوان تنبیه ، شکنجه میکند میتوان دید . همچنین او روز های زیادی کرونا ( فرزندش ) را در جایی تاریک بدون آب و غذا حبس میکرد .
انیمه : Soul Eater

۴۳. مرچیو اومدا (Marechiyo Ōmaeda)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

مرچیو ، ستوان لشکر دوم است . او فردی مغرور و کاپیتانی کسل کننده است که بسیار ترسو و پر سروصدا است . او شخصیتی حریص دارد . مرچیو از خانواده ای ثروتمند می آید و به همین دلیل نگاه متفاوتی به جهان دارد. در ظاهر او فردی شیرین و معمولی بنظر می‌رسد اما وقتی صحبت از رفتار او می‌شود ، جذابیتی وجود ندارد . او به خوبی از خانواده اش محافظت میکند اما زمانی که میخواهد به کسی حمله کند و جان اورا بگیرد اصلا فکر نمیکند . او جدا از داشتن شخصیتی شیطانی ، در نبرد ها بسیار تیزبین است و توانایی کافی برای گرفتن حریفان خود را دارد .
انیمه : Bleach

۴۲. انوی (Envy)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

انوی یکی از منفورترین شخصیت های انیمه است ، این را میتوان از وحشیگری های او دید . او کسی است که با بدبختی انسان ها شوخی می‌کند و باعث خوشحالی اش است. بی رحمی او را میتوان از دیالوگ هایش دید ، جایی که می‌گفت : نمیدونی چه حس خوبی داشت وقتی من با ی گلوله تمام کشورشون رو ویران کردم . او همیشه خود را متعهد می‌کند که از همه انسان ها متنفر باشد اما در نهایت خودکشی کرد .
انیمه : Fullmetal Alchemist

۴۱. ساکازوکی (Sakazuki)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

ساکازوکی یا همان آکاینو دریاسالار ناوگان نیروی دریایی است . او یک شخصیت بسیار قوی است که توانایی رهبری بالایی هم دارد . این یک شخصیت مرگبار و جدی دارد و شخصیت بی رحم خود را به دیگران نشان می‌دهد . آکاینو حاضر است دشمنانش را با دروغ گفتن فریب دهد تا به چیزی که میخواهد برسد . تا قبل از جنگ مارینفورد کسی به او توجه زیادی نمی‌کرد و فقط یک دریاسالار بود اما پس از جریاناتی که در جنگ مارینفورد اتفاق افتاد بسیاری از بینندگان از او کینه به دل گرفتند .
انیمه : One Piece

خیلی ازش متنفرم 😐

۴۰.وینسموک جاج (Vinsmoke Judge)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

او که بعنوان گارودا نیز شناخته میشود ، پادشاه پادشاهی آلمان و همچنین فرمانده ژرما ۶۶ است . او درست همانند ظاهر غول پیکرش که ترسناک بنظر می‌رسد شخصیتی ترسناک هم دارد . او برای رسیدن به هدفش دست به هرکاری میزند و این را میتوان از طریق اصطلاح ژنتیکی که برای فرزندانش انجام داد تا آنها را به ابرانسان ها تبدیل کرد ، دید . کودکی ای پر دردی که او به سانجی داد باعث تنفر بینندگان از اوست.
انیمه : One Piece

۳۹.زتسو (Zetsu)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

به دلیل ظاهرش نام کامل او زتسوی سفید (White Zetsu) است . از نوع نگاهش به راحتی میتوان فهمید که او یکی از شخصیت های شرور انیمه است . او بیخیال ، بازیگوش و کسی است که دوست دارد دیگران را اذیت کند . او علاوه بر اینکه شخصیتی فوق العاده قابل اعتماد به نظر می‌رسد مطیع و وفادار است. اما وقتی نوبت به وظیفه اش می‌رسد ، او یکی از بی رحم ترین شخصیت های انیمه میشود . وظیفه ای که باعث مرگ تعداد بسیار زیادی از مردم و نینجاها در طی جنگ چهارم نینجایی و قبل آن شد .
انیمه : Naruto _ Naruto Shippuden

۳۸. فریزا (Frieza)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

فریزا مهم ترین ویلن سری کامل دراگون بال است . او به مرگ و نابودی معروف است و بخاطر شخصیت سادیستی اش کسی است که سعی میکند دشمن خود را قبل از کشتن زجر دهد . او مانند هر ویلن دیگری در انیمه ، بسیار خودخواه است و به هیچکس جز خودش اهمیت نمی‌دهد . او نگرش پارانوئیدی دارد و به بخاطر افسانه رو به رشد مربوط به وجود سوپر ساییان ، سیاره را نابود کرد . او یکی از بهترین ماکیاولیست ها با عزمی بیرحمانه برای بدست آوردن هرچه میخواهد ، است.
انیمه : Dragon Ball

۳۷. گرند فیشر (Grand Fisher)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

فیشر جدا از داشتن ظاهری بسیار شرور ، به قدرت و توانایی هایش نیز معروف است . او سرعت بالایی دارد که این را در مبارزات او میتوان دید مثل مبارزه اش با ایچیگو . او همچنین دارای قدرت معنوی است که به دیگران آسیب میزد ‌. او یک همستر غول پیکر با دستانی پرنده مانند است . فیشر نسبت به طبیعت بسیار ظالم است و می تواند برای تکمیل ماموریت خود دست به هر کاری بزند. زمانی که او فقط برای کشتن دشمن خود به دنیای انسان ها باز میگردد ، میبینیم که او معمولا در موقعیت های جدی میخندد .
انیمه : Bleach

اخه من نمیدونم این جوجه یاکریم این وسط چکار میکنه، دیگه تو بلیچ شخصیت منفور نبود؟!

۳۶.مارشال دی تیچ (Marshall D. Teach)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

تیچ یا همان ریش سیاه نقش منفی مشخص انیمه است. او کاپیتان دزدان دریایی ریش سیاه است . شخصیتی عجیب ، دیوانه و روشنفکر دارد ، او به رفتار هوشمندانه و همچنین حماقتش مشهور است. تیچ اولین کسی که دو میوه شیطانی دارد و تنفر همه از او دلیلی جز مبارزه اش با ایس و مرگی که در جنگ مارینفورد رقم زد است .
انیمه : One Piece

۳۵.استاروسا (Estarossa)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

او یک شیطان و همچنین یکی از اعضای فرمان دهم است. او همچنین بعنوان یک جنگجوی قبیله شیطان خدمت کرده است. او ویژگی های ظاهری ای مثل پرواز کردن دارد ، همچنین استاروسا در دستکاری و بازسازی بسیار خوب است و در برابر اسید مصونیت دارد . او دوست دارد دشمنانش را یکباره نابود کند و میتواند ۷ تیغه را به طور همزمان ایجاد کند که برای کشتن هرکس کافی است. او یکی از قویترین شخصیت های انیمه است که فوق العاده حیله گر و در عین حال غیر قابل پیش بینی است.
انیمه : The Seven Deadly Sins

۳۴. تاکومی ایچینوز (Takumi Ichinose)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

تاکومی یکی از شخصیت های محوری انیمه است . او در کودکی بسیار جاه طلب بود و همیشه دوست داشت کارهایی را انجام دهد که فقط او می‌توانست در تمام جهان انجام دهد . او جدا از اینکه فردی معتاد به کار و پرشور است ، معمولا با توجه به موقعیت خودش را تحسین میکند . او بیش از حد به خودش اعتماد دارد و همین باعث مشکلات زیادی شده است . تاکومی فردی صادق و رک است ، به راحتی عصبانی میشود و همیشه طوری رفتار میکند که انگار کامل است .
انیمه : Nana

۳۳. راحیل (Rachel)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

راحیل دختری بسیار قد کوتاه با موها و چشمانی بلوند است . او همیشه یک لباس صورتی آستین بلند میپوشد .اگر به شخصیت او بپردازیم او یک دختر تامبوی است که دوست دارد با دیگران شوخی کند . او هرگز خود را فردی زیبا نمی‌بیند و بنظرش فردی عادی است . منفور بنظر امدن شخصیت او بدلیل ماهیت اوست . او همیشه فکر میکند هرکاری که میکند درست است و وسواس بسیار بدی برای رسیدن به اوج با انجام هرکاری را دارد . او هرگز عادات و کارهای بدش را نمی‌پذیرد و به راحتی به زنان و دختران زیبا حسودی می‌کند .
انیمه : Tower Of God

۳۲. آنتی اسپیرال (Anti Spiral )

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

او که بعنوان یک آنتاگونیست اصلی خدمت میکند ، با دیالوگ معروفش شناخته می‌شود : ما ضد مارپیچ ها زمانی مانند شما یک نژاد مارپیچی بودیم. اما وقتی فهمیدیم که تکامل قدرت مارپیچی منجر به نابودی جهان می‌شود، همه کسانی را که دارای قدرت مارپیچ بودند نابود کردیم و تعداد معدودی از اشکال حیات باقی‌مانده را به گوشه‌های دوردست جهان راندیم.” او بسیار سرد ، جدی و متکبر است . او همیشه سعی میکرد تعادل قدرت را در نبردهایش حفظ کند و هرگز از قدرت کامل و خداگونه اش استفاده نکرد ‌.
انیمه : Gurren Lagann

۳۱. آل فور وان (All For One)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

او بعنوان یک شخصیت شرور در انیمه با نام شیگارکی شناخته میشود . او یکی از قدرتمندترین تبهکاران است که رفتاری سادیستی و ظالمانه دارد . او خنده های بسیار بی رحمانه ای دارد و همیشه دشمنانش را مسخره میکند . نه تنها بینندگان بلکه کارکترهای انیمه هم از او تنفر دارند .
انیمه : My Hero Academia

۳۰. مالتی اس. ملرومارک (Malty S. Melromarc)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

مالتی آنتاگونیست اصلی انیمه است . او چهره ای زیبا و مهربان دارد اما در واقع یک هیولا است . او یک شخصیت بی احساس است که دوست دارد در تاریکی پنهان شود . او همیشه از بدبختی دیگران لذت میبرد اما وانمود می‌کند که فردی دلسوز و مهربان است . او دوست دارد دیگران را علامت گزاری کند . او بعنوان فردی خودشیفته ، فرصت طلب ، خودخواه و تنبل نشان داده میشد . او میخواهد به قدرت زیادی برسد و برای رسیدن به هدفش هرکاری انجام میداد حتی سواستفاده از دیگران برای نیازهای خود .
انیمه : The Rising Of The Shield Hero

۲۹. کیوبی (Kyubey)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

کیوبی ویلن اصلی انیمه هست . او بسیار زیبا و ناز به نظر می رسد و مانند یک انسان صحبت می کند ، اما وقتی صحبت از شخصیت واقعی او می شود ، او یک شیطان است .ظاهر کیوبی شبیه گربه ای است که 4 گوش خز سفید دارد. او از نژادی بی عاطفه است که دوست دارد از دیگران استثمار کند، به ویژه از احساسات یک انسان . این موجود با دختران جوان قرارداد می‌بندد تا آنها را تبدیل به دخترانی جادویی کند که می‌توانند با جادوگران مبارزه کنند. او به خصوص نسبت به انسان ها بی رحم است و به همین دلیل بعنوان یکی از منفورترین های انیمه شناخته میشود .
انیمه: Puella Magi Madoka Magica

۲۸. گریفیث (Griffith)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

گریفیث یکی از ویلن های اصلی این انیمه است که بعنوان رهبر یک گروه نیز خدمت میکند . شخصیت او با هیچ ویلن دیگری تفاوت ندارد ، اما وقتی صحبت از ظلم های او می شود هیچ کس نمی تواند با او برابری کند. طبق گفته های گریفیث او هیچ حس مسئولیتی در رابطه با همسران خود حس نمیکند . او زمانی فردی منصف و شریف بود اما بعدا به فردی جاه طلب تبدیل شد . او نیز مانند هر ویلن دیگری تشنه قدرت است و با طبیعت بی رحم ، پشیمان و سادیستی اش مشهور است.
انیمه : Berserk

۲۷. اسکویلر (Squealer )

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

او هیولایی به شکل موش است . ظاهر او بسیار دراماتیک است زیرا او همیشه کت خز دار می پوشد و زره دارد . او همیشه بعنوان کسی که در ابتدا به انسان ها وفادار است ظاهر میشود اما او در اصل کسی است که قصد دارد نژاد انسان ها را به پایان برساند . او به عشق و مهربانی اعتقادی ندارد و همیشه سعی میکند هر اتفاقی بیفتد ، ماموریت خود را به پایان برساند که به همین دلیل هم در نهایت جان خود را از دست داد .
انیمه : From The New World

۲۶. موئکا کیریو (Moeka Kiryu)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

موئکا ویرایشگری است که همیشه با گوشی اش است و نمی‌تواند بدون آن زندگی کند . او بسیار زیبا و عاقل است اما شخصیت ساکتی هم دارد . او محتاط است و در تعامل با مردم مشکلات زیادی دارد . او از اینکه شاد باشد میترسد ، اما در عین حال به هیچ چیز دیگری جز خودش اهمیت نمی‌دهد.
انیمه : Steins;Gate

۲۵. دانزو شیمورا (Danzo Shimura)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

دانزو همانند چهره اش شخصیتی ترسناک دارد . او یک نینجا از دهکده برگ است که میخواهد خودش را ثابت کند . او برای بدست آوردن قدرت دست به هرکاری میزند . حقیقت پشت چشم پوشیده دانزو و همچنین شخصیت بیخود او باعث تنفر کارکترهای انیمه و همچنین بینندگان شده است .
انیمه : Naruto _ Naruto Shippuden

دانزو رو هستم زیاد، دانزو یه آدمه  سیباباخهسباسبتخسبتنحخجسبحجبحجسب هستش…

۲۴. جندو ایکاری (Gendo Ikari)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

جندو فردی تنها است که اغلب به بار میرود و مست میکند . او در ابتدا شخصیت شاد و خوب داشت تا اینکه همسرش بطور ناگهانی ناپدید شد . پس از اتفاقی که برای همسرش افتاد او به فردی سرد و بی احساس تبدیل شد . شاید او فردی تنها بنظر برسد ولی کسی است که به بسیاری از شخصیت های انیمه آسیب رسانده است.
انیمه : Neon Genesis Evangelion

۲۳. ساکورا هارونا (Sakura Haruno)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

ساکورا بعنوان یکی از بزرگترین پزشکان شناخته میشود که تحت آموزش یکی از سه سنین یعنی بانو سوناده بوده است . او بسیار زیبا است اما شخصیتش در ابتدا این زیبایی را نداشت . او بخاطر بعضی از رفتارهایش به یکی از منفور ترین شخصیت ها تبدیل شده است . اگر چیزی او را اذیت کند ، به خصوص بخاطر ناروتو ، با خشونت به او جواب میدهد. بیشتر رفتاری که او در کودکی با ناروتو داشت و زمان هایی که ناروتو را ناراحت میکرد باعث تنفر بینندگان از او شد . هرچند در سری ناروتو شیپودن ساکورا رفتار خیلی بهتری با ناروتو داشت و حتی جان ناروتو را نجات داد که باعث شد تنفر نسبت به او کمتر شود .
انیمه : Naruto _ Naruto Shippuden

۲۲. نیر (Near)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

نیر کسی است که به هیچ چیز اهمیت نمی‌دهد و خودش تصمیم می‌گیرد که چه کاری درست و چه کاری غلط است . او جوانی با پوست سفید و چشمانی خاکستری است و همیشه سفید میپوشد . وقتی صحبت از شخصیت او می‌شود از نظر ظاهری او یک بچه است اما نیر بسیار عاقل و بی رحم است. نیر وظیفه خود را بالاتر از هرچیزی میداند و برای انجام وظیفه اش هرکاری میکند.
انیمه : Daeth Note

۲۱. هاروهی سوزومیا (Haruhi Suzumiya)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

هاروهی همیشه میخواهد زندگی فوق العاده ای داشته باشد و مرکز توجه همه باشد . او از مردم عادی خوشش نمی آید و برای سرگرم کردن خودش دست به کارهای بد میزند . او فردی رک است و همیشه انتظار دارد مردم از دستور او اطاعت کنند ‌. همچنین او دوست دارد با انجام کاری بد و آزاردهنده مردم را به ویژه دانش آموزان را مورد آزار و اذیت قرار دهد. او فردی لجباز است و هرگز اشتباهش را نمی‌پذیرد.
انیمه : The Melancholy Of Haruhi Suzumiya

۲۰. توموکو کوروکی (Tomoko Kuroki)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

توموکو در انیمه و همه فصل های آن فردی ناامید و منزوی بنظر می‌رسد . او ظاهر و شخصیتی دارکی دارد و همیشه به رویاهایش فکر میکند و خودش را سوار موتور سیکلت تصور میکند. او لحن بسیار بدی دارد و با مردم به طرز بدی رفتار میکند و به آنها احترام نمیگزازد .
انیمه: No Matter How I Look At It, It’s You Guys Fault I’m Not Popular

۱۹. سوئین فورکبرد (Sweyn Forkbeard)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

سوئین یک شخصیت با تجربه و قدیمی است که بیشتر مردم او را دیپلماتیک میدانند در حالی که اینطور نیست . مجازات هایی که سوئین برای خائنین در نظر می‌گیرد علت منفور دیده شدن اش است . او در سیاست فردی عالی و با مهارت است و بیشتر کاراکتر های انیمه از آوردن اسم او می‌ترسند. او فردی بی احساس است و این بی احساسی برای نه تنها برای دشمنانش بلکه برای خانواده اش نیز صدق میکند.
انیمه : Viland Saga

۱۸. ماکوتو ایتو (Makoto Itou)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

ماکوتو در ابتدا فردی نرمال و خوب بنظر می‌رسد ، مخصوصا زمانی که در اطراف دختران است اما در زندگی واقعی بسیار تنها است. او فردی درون گرا است و برخی از دوستانش او را دردسرساز و افسرده توصیف می‌کنند . او با خواهرش صمیمی است و به بچه ها علاقه دارد ولی اصلا نمی‌تواند به بچه ها نزدیک شود و ارتباط برقرار کند .
انیمه : School Days

۱۷. نوبویوکی سوگو (Nobuyuki Sugou)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

نوبویوکی که با نام های آلبریچ و یا شاه پری اوبرون نیز شناخته میشود فردی ظالم ، مغرور سادیستی ، بی رحم و دیوانه است . او همیشه میخواهد در دنیای انسان ها و حتی دنیای دیجیتال خدا شود. او فردی منحرف هم هست و زمانی که میخواست به یکی از شخصیت های انیمه تجاوز کند دیده شد .
انیمه : Sword Art Online

۱۶.مینورو مینتا (Minoru Mineta)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

مینورو در ظاهر بسیار بامزه بنظر می آید اما در واقعیت او یک منحرف است. به همین دلیل است که یکی از شخصیت هایی است که هیت میگیرد . بعضی از کارکترهای انیمه او را یک شکارچی جنسی میدانند که همیشه به دختران چشم دوخته است و کسانی که به این موضوع در مورد او توجه نمیکنند او را فردی بی شخصیت میدانند . او همیشه میخواهد قهرمان شود تا توجه ها را به خودش جلب و بین زنان محبوب شود .
انیمه : My Hero Academia

۱۵. گابی براون (Gabi Braun)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

اسپویل انیمه اتک آن تایتان فصل ۴ نیمه دوم
گابی دختری با هیکلی ورزشی است . او سرسخت است و کسی است که تحت آموزش های ویژه ای برای دریافت یکی از نه تایتان است. مرگ ساشا بدست گابی اتفاق افتاد و همین باعث هیت زیادی نسبت به او شد . اما با گذشت زمان ، او توانست با برخی از کارکترها رابطه دوستانه ای آغاز کند .
انیمه : Attack On Titan

۱۴.نینا (Nina Einstein)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

نینا شخصیت اصلی انیمه است . او فردی بسیار ترسو هست و به همین دلیل خودش را شخصیت های دیگر دور نگه می‌داشت و بیشتر اوقات احساس ناامنی میکرد تا اینکه بعدا او فردی برون گرا شد و این تغییر باعث شد او فردی خشن شود . او همیشه تظاهر می‌کند که به دیگران کمک میکند اما در واقع او فردی شرور است و ویرانی های زیادی به بار آورده است.
انیمه : Code Geass

۱۳. ماهیتو(Mahito)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

ماهیتو یک روح نفرین شده است . هدف نهایی او و گروهش از ریشه پایان دادن به بشریت و آوردن ارواح به دنیای انسان هاست. او فردی سادیست ، نابالغ و کسی است که دوست دارد با احساسات انسان ها بازی کند. ماهیتو معتقد است به دنیا آمده تا نسل انسان هارا پایان دهد به همین دلیل است که با آنها همدردی نمیکند . او برای انسان ها ارزش کمی در زندگی خود قائل است و سعی میکند با احساسات انسان ها بازی کند تا آنها وادار کند هرطور که میخواهد رفتار کنند.
انیمه : Jujutsu Kaisen

۱۲.شینجی ایکاری (Shinji Ikari)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

او فردی آرام است و از رها شدن ترس دارد چرا که در جوانی رها شد . او فردی درونگرا و دور از دنیای واقعی است و همیشه برای اینکه کامل نیست خودش را سرزنش میکند . باتوجه به شخصیتش او در مهمانی ها فردی کسل کننده است . شینجی زندگی های زیادی را برای نجات جان یک نفر گرفته است که این نهایت بی عدالتی او است.
انیمه : Neon Genesis Evangelion

۱۱. یاکومو اوموری (Yakumo Oomori)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

یاکومو اوموری یا همون جیسون کسی هست که دوست دارد قبل از کشتن دشمنانش آنها را شکنجه کند . به همین دلیل است که او بی رحم ترین کارکتر انیمه توکیو غول شناخته میشود . جیسون از گروه غول هاست و غولی است که انسان هارا برای سیر کردن خودش میخورد .
انیمه : Tokyo Ghoul

۱۰.پاریستون هیل (Pariston Hill)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

هیل نائب رئیس انجمن شکارچی ها و همچنین عضو زودیاکر بود . یکی از عادت های آزار دهنده او از بین بردن چیز هایی است که دوست دارد . او همیشه موقعیت جدی را به مسخره و بازی میگیرد و این را با انتخاب شدنش بعنوان رئیس سیزدهم میتوان دید . زمانی که او به ریاست رسید بلافاصله بدون اینکه این موقعیت‌ را جدی بگیرد استعفا داد . همچنین او همیشه تنبیه سخت را به جای حفظ آرامش برای کسانی که به او بدی می‌کنند ترجیح می‌دهد .
انیمه : Hunter X Hunter

۹.شو تاکر (Shou Tucker)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

شو فردی خوش صحبت است اما اصلا اجتماعی نیست. او همیشه ترجیح می‌دهد تنها باشد تا اینکه با دیگران وقتش را بگذراند . شو هروقت مهمان داشته باشد ، شخصیتی مهربان و مودب به تن میکند اما در زندگی واقعی او فردی کاملا خودخواه است و اصلا اعتماد بنفس ندارد . او کسی است که همیشه آماده است تا جانش را برای خانواده اش بدهد و همینطور جان دیگران را بگیرد . در اصل تنها چیزی که به آن اهمیت می‌دهد خودش و بعد از آن خانواده‌ اش است.
انیمه : Fullmetal Alchemist

شوتاکر به نظرم یه شخصیت آشغاله که هربار میبینمش از قبل بیشتر به آشغال بودنش پی میبرم

۸. گیسوکه ساساکی (Gisuke Sasaki)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

گیسوکه یا دکتر ساساکی ظاهری ترسناک دارد و شخصیتش هم همانگونه است. او پزشک دانشجو ها است و همیشه خودش را فردی محترم به جامعه و دانش آموزان معرفی می‌کرد. اما او رفتاری بسیار بد و بی رحمانه با دانش آموزان دارد و حتی از دانش آموزانی که تحت سرپرستی اش بودند سواستفاده کرده است و حتی به بعضی از دانش آموزان با کمک یکی از نگهبانان تجاوز میکرد.
انیمه : Rainbow:Nisha Rokubou No Shichinin

۷. اومارو دوما (Umaru Doma)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

اومارو ظاهری زیبا دارد . او میتواند ظاهرش را در خانه و بیرون از خانه تغییر دهد . در واقع او در خانه اندام یک بچه کوچک و قد کوتاه و در بیرون از خانه ظاهر یک دختر زیبای دبیرستانی را دارد . او همیشه به لباس هایش اهمیت می‌دهد و فردی تنبل با رفتاری کودکانه است که بخاطر همین خسته کننده بنظر می آید .
انیمه : Himouto! Umaru-chan

۶.یوکیترو آمانو (Yukiteru Amano)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

یوکیترو در بین کارکترها چندان شناخته شده نیست . او اعتماد بنفس ندارد و از شروع هر جنگی میترسد اما با این حال میل به خدا شدن دارد . برای رسیدن به این هدف او فردی خشن و حیله گر میشود و حتی حاضر است هر کسی را بکشد .
انیمه : Future Diary

۵.هیرومی شیوتا (Hiromi Shiota)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

هیرومی یک همسر و یک مادر است . او از ابتدای انیمه نقشی منفی داشت . هیرومی همیشه در تلاش است تا زندگی فرزندش یعنی ناگیسا را کنترل کند‌. او همیشه یک دختر میخواست اما متاسفانه بچه اش پسر شد . به همین خاطر هیرومی پسرش را مجبور می‌کند که موهایش را بلند کند و لباس های زنانه بپوشد ، حتی اگر ناگیسا از این کار متنفر باشد .
انیمه : Assassination Classroom

۴. کورادیل (Kuradeel)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

کورادیل یکی از ترسناک ترین ویلن ها در دنیای انیمه است و به همین دلیل است که رتبه چهارم را در دست دارد . در ابتدا او فردی عادی نشان داده شد اما بعدا مشخص شد که او یک قاتل سادیستی است که از کشتن مردم لذت میبرد .
انیمه : Sword Art Online

۳.اسپندام (Spandam)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

اسپندام کسی است که در CP5 , CP6 و CP0 (سازمان قدرتمند ضد دزدان دریایی) خدمت کرده است . با اینکه او فردی دستو پاچلفتی است کارهای شرورانه زیادی انجام داده است. اسپندام فردی بسیار مغرور است و خودش را بزرگترین قهرمان جهان میداند . او نیز همانند دیگر افراد علاقه زیادی به شهرت و و قدرت دارد .
انیمه : One Piece

۲. آکیتو سوما (Akito Sohma)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

آکیتو شخصیتی بدخلق و بد اخلاق دارد اما همیشه وانمود می‌کند که فردی مهربون و ملایم است. او بسیار مرموز است اما همچنان زنی متین دیده می‌شود . در زندگی واقعی او فردی ترسو ، غیر اجتماعی و در کمال تعجب بی رحم است . او از کارهایی که در گذشته اش انجام داده است بسیار پشیمان است اما پشیمانی فایده ای ندارد.
انیمه : Fruits Basket

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

۱. دینو گلزین (Dino Golzine)

منفورترین شخصیت های دنیای انیمه

دینو شخصیت منفی اصلی انیمه هست و شخصیت او وحشیانه تر از چیزی است که بتوان فکر کرد . او به پسران جوان گرایش دارد و به خیلی از کارکترهای انیمه تعرض کرده است. دینو فردی خونسرد ، جاه طلب ، سادیستی و تشنه قدرت است و از آنجایی که قدرت زیادی هم دارد هیچ ترسی از آزار هیچ کس ندارد . او حتی به اش هم رحم نکرده است.
انیمه : Banana Fish

نتیجه گیری

همونطور که قبلا هم گفتم شخصیت های انیمه ای به دلایلی مختلفی مثل صداپیشه، رفتار شخصیت، ظاهرش و خیلی چیزای دیگه به دل بعضی از مخاطبا نمیشینن بعضیاشون بین مخاطبا مشترکن و بعضیاشونم نه، ممکنه که شخصیته محبوبه شما شخصیت منفور من باشه 🙂 یا برعکس ..

منفورترین شخصیت دنیای انیمه کیه؟

تو این مقاله منفورترین شخصیت دنیای انیمه دینو هستش از انیمه موزماهی، شخصیت او وحشیانه تر از چیزی است که بتوان فکر کرد . او به پسران جوان گرایش دارد و به خیلی از کارکترهای انیمه تعرض کرده است. دینو فردی خونسرد ، جاه طلب ، سادیستی و تشنه قدرت است و از آنجایی که قدرت زیادی هم دارد هیچ ترسی از آزار هیچ کس ندارد.

خب خب خب بگید که با کدوماشون موافق و با کدوماشون موافق نبودین، خودمم بعضیاشون رو نمیشناختم که بخوام درموردشون نظر بدم، راستی اگه به نظرتون شخصیتی جامونده حتماتو کامنتا بهش اشاره کنین …

آخرین مطالب
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
4.3/5 - (6 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

  1. دوست عزیز احساس میکنم اشتباهی شده
    ساکورا باید رتبه یکم رو میگرفت
    و اینکه خیلی جالبه
    کسی که انتقام L تو دفترچه مرگ رو گرفت یعنی Near بیشتر از ساکورا هیت شده ؟
    خدایا داریم به کجا میریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا