مقالات
موضوعات داغ

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

امروز اومدیم تا به معرفی عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه آشناشیم، مدارس انیمه ای عجیبی که توشون از درس و تحصیل خبری نیست و بجاش چیزای دیگه ای رو آموزش میدن، با ما همراه شوید در ادامه مطلب …

آنچه در این مطلب میخوانید

۱. برای گذراندن کلاس راهنمایی در این مدرسه باید معلم را ترور کنید

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

یکی از معلمان کلاس درس مدرسه ترور کونوگیگائوکا ، کورو سنسی موجودی عجیب و غریب است . کورو سنسه که به معلم غیرقابل دوست داشتنی معروف است ، ادعا می کند که ماه را منفجر کرده است و به زودی زمین را هم نابود میکند ، مگر اینکه گروه خاصی از دانش آموزان دبیرستانی (که او سال را به تدریس آنها می پردازد) بتوانند او را ترور کنند . این کلاس ، کلاسی نامطلوب است و تضمین می کند که دانش آموزان بهترین آموزش را برای درس هایشان داشته باشند و البته آنها در کنار درس خواندن در ترور کردن هم مهارت پیدا میکنند .
انیمه : Assassination Classroom

۲. در این آکادمی دانش آموزان یاد میگیرند که روح ها را جمع آوری کنند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

این آکادمی یک برنامه درسی غیر عادی دارد . مدرسه (که توسط خود دث اداره می شود) داس هایی را برای شینیگامی ها ایجاد می کند تا در برابر طیف گسترده ای از دشمنان به کار گرفته شود . به جای اشیاء فیزیکیذ، این داس ها در واقع دانش آموزان انسان نمایی هستند که به میل خود به سلاح تبدیل می شوند . در آکادمی، شینیگامی با داسش جفت می شوند تا 99 روح شیطانی و یک روح جادوگر مورد نیاز برای دستیابی به پتانسیل دث داس خود را جمع آوری کنند.
انیمه : Soul Eater

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

۳.این مدرسه به دانش آموزان کمک میکند تا ابرقدرت ها را توسعه دهند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

در دبیرستان UA ، بچه ها مهارت های خود را توسعه می دهند ، روش های مبارزه را یاد می‌گیرند و یاد می گیرند که غیرنظامیان و افراد عادی را از موقعیت های خطرناک نجات دهند . یک مدرسه بسیار انتخابی با برنامه درسی دقیق ، دبیرستان UA دارای برخی از کامل‌ترین (مضحک‌ترین) دوره‌های آموزشی قهرمانی در جهان است که در برخی از آنها ربات‌های غول‌پیکر وجود دارد.
انیمه : My Hero Academia

۴. آکادمی آشپزی توتسوکی تحصیلات و آماده سازی غذا را به اوج خود می رساند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

از هر دانش آموز یا فارغ التحصیل آشپزی در مورد دوران مدرسه اش بپرسید ، احتمالاً در مورد چالش برانگیز بودن آن صحبت خواهد کرد . شوکوگکی نو سوما در آکادمی آشپزی توتسوکی ، درس میخواند . استادهای سختگیر و نرخ بالای اخراج به این معنی است که سرآشپزهای جوان در هر مرحله بیرون انداخته می شوند و در واقع به ازای هر 1000 دانش آموز ، کمتر از 10 نفر فارغ التحصیل می شوند .
انیمه : Food Wars!: Shokugeki no Soma

۵. دانش آموزان در این آکادمی برای تبدیل شدن به جن گیر آموزش می‌بینند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

آکادمی تورو کراس ، مکانی است که در آن یاد میگیرند چگونه شیاطین را دفع کنند . جن گیرها افرادی هستند که با توانایی های جادویی خود از بشریت در برابر شیاطین محافظت می کنند. بسیاری از بهترین جن گیران در تورو کراش به عنوان یک مدرسه عادی آموزش می بینند . این مدرسه با سالن های غذاخوری بزرگ و درها و گذرگاه های اسرارآمیز و جادویی مانند انیمه هاگوارتز است.
انیمه : Blue Exorcist

۶. دانش آموزان این آکادمی خصوصی تمام روزشان را در قمار می‌گذرانند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

آکادمی خصوصی هیاکو در انیمه کاکگوری از برنامه درسی عجیبی پیروی می کند که در هیچ جای دیگری نمی توانید مثل آن را ببینید . از آنجایی که دانش آموزان پسر و دختر نخبه هستند ، تمرکز کمتری بر مهارت های تحصیلی آنها است . دانش آموزان در این آکادمی هرروز قمار میکنند و اگر برنده شوند همانند یک پادشاه زندگی میکنند و اگر ببازنند هم همانند یک بدبخت .
انیمه : Kakegurui

۷. آکادمی نینجا به دانش آموزان آموزش می دهد تا دقیقاً به آن تبدیل شوند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

بچه‌ها در انیمه ناروتو برای یاد گرفتن ریاضی ، علوم ، تاریخ ، یا خواندن و نوشتن به مدرسه نمی‌روند . در عوض ، آنها کودکانی هستند که یاد میگیرند که با کونای مبارزه کنند ، با هدایت چاکرا به پاهایشان ، جاذبه را نادیده بگیرند و در هنر نبرد تن به تن تسلط پیدا کنند . پس از فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان از آکادمی نینجا ، آنها به گروه‌های سه نفری تقسیم می‌شوند و برای هر گروه یکی از نینجاهای فوق العاده معلم آنها میشود و برای پیشرفت آنها تلاش میکند .
انیمه : Naruto

۸. آکادمی هاچیمیتسو زندان مخصوص به خود را دارد

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

آکادمی خصوصی هاچیمیتسو ، یک مدرسه دخترانه است که زندان خاص خودش را دارد و توسط شورای دانش‌آموزی زیرزمینی کنترل می‌شود . شورای زیرزمینی دارای اختیارات زندانی کردن دانش‌آموزان است. پس از پذیرش پنج پسر برای اولین بار در آکادمی ، این قدرت مورد سواستفاده قرار میگیرد .
انیمه : Prison School

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

۹. دانش آموزان آکادمی هونوجی ، لباس های شیطانی از فضا را میپوشند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

این آکادمی کمتر شبیه یک دبیرستان و بیشتر شبیه یک قلعه نظامی است . ساتسوکی کیریون ، رئیس شورای دانش آموزی ظالم ، مدرسه را با کادر کوچکی از سربازان که او آنها را الیت فور می نامد اداره می کند . از طریق یک سری مسابقات خشونت آمیز ، دانش‌آموزان موقعیت و ثروت را برای خانواده‌های خود به دست می‌آورند ، همچنین لباس‌هایی که از «الیاف زندگی» ساخته شده‌اند ، که به آنها قدرت ماوراءالطبیعی میدهد میپوشند .
انیمه : Kill la Kill

۱۰. یتیمان این یتیم خانه برای تبدیل شدن به یک کارگاه فوق العاده آموزش دیده اند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

در حالی که اکثر مدارس در انیمه دث نوت مدارسی بسیار معمولی هستند ، اما یکی از آنها کمی عجیب است . خانه وامی ، یتیم خانه ای است که در آن ال ، نیر ، ملو و مت بزرگ شده اند . در اینجا کودکان یاد میگیرند که چگونه مجرمان را پیدا کنند .
انیمه : Death Note

۱۱. ایکس من ها ( شخصیت های فیلم X_men ) اگر به عنوان شخصیت های انیمه وجود داشتند به آکادمی هوشینومی می‌رفتند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

آکادمی هوشینومی شارلوت ، مانند مدرسه ژاویر ، آکادمی ای برای دانش آموزانی است که توانایی های ماوراء طبیعی دارند. این آکادمی یک هدف دوگانه را دنبال می کند : ارائه آموزش مناسب به بچه ها و ایجاد پناهگاه در برابر دانشمندانی که می خواهند آزمایش های غیراخلاقی روی آنها انجام دهند. وظیفه شورای دانش آموزی شامل ردیابی نوجوانان با استفاده از توانایی های آنها و متقاعد کردن آنها برای توقف و ثبت نام قبل از گرفتار شدن توسط دانشمندان است.
انیمه : Charlotte

۱۲. مدرسه راهنمایی یومیاما در وسط یک نفرین قرار دارد

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

مدرسه راهنمایی شمالی یومیاما یک مدرسه راهنمایی معمولی به نظر می رسد ، اما حقیقتی وحشتناک در آن پنهان است . از زمانی که دانش‌آموزی در کلاس 3-3 در دهه 70 مرده است ، سایر بچه‌ها ، اساتید و اعضای خانواده مانند مگس‌ها مرده اند . یک نفرین اسرارآمیز در مدرسه وجود دارد ، که ممکن است به دختری ربطی داشته باشد که دیده می‌شود و به نظر می رسد هیچ کس به جز شخصیت اصلی متوجه او نشده است .
انیمه : Another

۱۳. استاد روشی ، هنرهای رزمی مرگبار را به کودکان آموزش میدهد

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

گوکو قبل از اینکه یکی از قدرتمندترین جنگجویان جهان باشد ، دانش آموز مدرسه لاک پشت بود . مکانی برای تمرین هنرهای رزمی که توسط استاد روشی تاسیس شده است و شاگردان آن عبارتند از : گوکو ، کریلین ، یامچا و پدربزرگ گوهان . علارغم علاقه استاد روشی به دختران او به شاگردانش میگوید : ما هنرهای رزمی را یاد نمیگیریم تا دعوا کنیم یا دخترانی را تحت تاثیر قرار دهیم .
انیمه : Dragon Ball

۱۴. در مدرسه ستوچی درس ها شامل نجوم و بووبولوژی هستند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

اگر فکر می‌کردید که رابطه جنسی ناراحت کننده است ، آنچه را که آنها در مدارس ستوچی و سوروگا کیجو تدریس می‌کنند بشنوید . کیجو! یکی از عجیب‌ترین انیمه‌های سال 2016 و واقعاً هر سال دیگری است ، ورزشی را دنبال می‌کند که در آن زنان تنها با باسن و سینه‌های خود به هم ضربه می‌زنند.
برای آموزش این مهارت بسیار تخصصی ، دو مدرسه بزرگ وجود دارد ، مدرسه ستوچی و سوروگا کیجو . رقابت شدیدی بین این دو مدرسه وجود دارد که هر کدام در تلاش هستند تا بازیکنان کیجو را با مشاغل موفق پس از مدرسه تولید کنند . تمرین در این مدارس شامل یادگیری نحوه هیپنوتیزم کردن افراد با سینه ها و سخنرانی در مورد “نجوم” و “باب شناسی” است .
انیمه : Keijo

۱۵. آکادمی شینیگامی دانش آموزان را برای پیوستن به شاخه های نظامی آماده میکنند

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

در انیمه بلیچ ، آکادمی شینیگامی ، که به نام آکادمی شینو نیز شناخته می شود ، جایی است که روح ها قبل از ورود به یکی از سه بازوی نظامی سول سوسایدی در آن آموزش می بینند. این شاخه های نظامی شامل گوتی 13، سپاه کیدو و اونمیتسوکیدو است. دانش‌آموزان در این مدرسه یاد می‌گیرند که چگونه از جامعه در برابر شیاطین محافظت کنند و همچنین از عبور ایمن ارواح اطمینان حاصل کنند.
انیمه : Bleach

عجیب ترین و ترسناک ترین مدرسه های دنیای انیمه

۱۶. در این دبیرستان ، دانش آموزان در حال انجام کارهای کشاورزی هستند

هاچیکن متولد ساپورو در دبیرستان کشاورزی سیلور اسپون ثبت نام کرده است . در آنجا او یاد میگیرد که چگونه شیر گاو هارا بدوشد ، تراکتور براند ، اسب سواری کند ، پنیر درست کند و ساعت ۴ صبح بیدار شود تا همه این کار ها را قبل از یک روز مدرسه معلومی که شامل درس های ریاضی و تاریخ و ادبیات و … می‌شود ، انجام دهد .
انیمه : Silver Spoon

4.2/5 - (5 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا