مقالات
موضوعات داغ

باهوش ترین شخصیت های انیمه

باهوش ترین شخصیت های انیمه

امروز میخواییم به معرفی باهوش ترین شخصیت های انیمه ای بپردازیم کسایی که تو انیمه قدرتشون بدنیشون نیست که حرف اول رو میزنه بلکه قدرت تصمیم گیری هاشون، ایده ها، نقشه هاشون، تحلیل و در کل مغزشونه که حرف اول رو میزنه

آنچه در این مطلب میخوانید

۲۷. یومکو جابامی (Yumeko Jabami)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

یومکو شخصیت اصلی انیمه است . یومکو در آکادمی خصوصی هیاکو ثبت نام میکند ، مدرسه ای نخبه که در آن دانش آموزانی از خانواده های قدرتمند در دنیای سیاست و سرمایه داری تحصیل می‌کنند . او واقعا به قمار اعتیاد دارد و به معنای واقعی کلمه ، در قمار هایش هرچیزی را به خطر می اندازد ، سرگرمی زندگی او فقط قمار است . در آکادمی هیاکو ، مهارت قمار هرکس ، رتبه او را در مدرسه مشخص میکند که یومکو میتواند هوشمندانه ، با خواندن حرکات ، پیش بینی حرکات و بازی در بهترین موقعیتش با حریفانش مقابله کند .
انیمه : Kakegurui

۲۶.آگوئرو اگنس کون (Aguero Agnes Khun)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

آگوئرو یکی از شخصیت های اصلی انیمه و احتمالا یکی از باهوش ترین ها هم هست . او یک مبارز ماهر است و می‌تواند حرکات حریفش را برای انتخاب حمله مناسب ، پیش بینی کند . او با بام و راک برای بالا رفتن از برج خدا تیم میشود .
انیمه : Tower of God

۲۵. ری (Ray)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

ری یکی از شخصیت های اصلی و یکی از باهوشترین آنها است . ری که در یتیم خانه کنار بچه های دیگر و دوستانش نورمن و اما بزرگ شد ، بعدا بچه ها متوجه میشود که از آنها بعنوان غذای هیولا ها استفاده میشود . در کمال تعجب ، ری این اطلاعات را می دانست ، زیرا از زمانی که در شکم مادرش بود می‌توانست بشنود . ری با نورمن و اما متحد شدند تا راهی برای بیرون رفتن از آنجا پیدا کنند .
انیمه : The Promised Neverland

باهوش ترین شخصیت های انیمه

۲۴. نورمن (Norman)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

نورمن یکی دیگر از شخصیت های اصلی انیمه ناکجاآباد موعود است . او دوست صمیمی نورمن و اما هست که باهم بزرگ شدند . او را میتوان بعنوان نابغه طبیعی توصیف کرد و گفت که باهوش ترین فرد در کل انیمه است . نورمن با روش های تاکتیکی ، خائن را میان خودشان کشف کرد و توانست بچه ها را متقاعد کند که به آرمان او بپیوند و از مرگی که در انتظار آنهاست ، فرار کنند .

انیمه : The Promised Neverland

۲۳. کنما کوزومه (Kenma Kozume)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

کنما کوزومه برای باشگاه نکوما بازی میکند ‌. هم تیمی هایش از او بعنوان مغز و قلب تیم یاد میکنند که نشان دهنده اعتماد بالای هم تیمی هایش به کنما است . یکی از مهارت هایی که تیم کنما دارد ، کنترل حرفه ای توپ است . او قادر است با آنالیزی ساده بفهمد که هم تیمی هایش به چه نوع پاسی نیاز دارند و آن را برای آنها فراهم میکند .
انیمه : Haikyuu

۲۲. چایلد امپرا (Child Emperor)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

یکی دیگر از نابغه های کودک در این لیست چایلد امپرا است . او فردی باهوش است و با اینکه با فقط ۱۰ سال سن دارد ، در لیست قهرمانان برتر کلاس رتبه ۵ قرار دارد که نشان از بلوغ او بعنوان یک قهرمان است . چایلد امپرا با هوش نابغه ای دارد که از یک بزرگسال معمولی پیشی می‌گیرد . او بعنوان یک کودک خردسال اختراعات زیادی انجام داده است که عملا برای هم سن و سال هایش غیر ممکن است .
انیمه : One Punch Man

۲۱. آرمین آلرت (Armin Arlet)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

آرمین یکی از شخصیت های اصلی انیمه حمله به تایتان است که با دوستانش ارن و میکاسا بزرگ شده است . آرمین از همان دوران کودکی اش فردی باهوش بوده است . او همیشه کتاب هایی در مورد دنیای بیرون دیوار ها میخواند و آرزو داشت تا روزی با چشم های خودش دنیای بیرون را ببیند . سال ها بعد ، هوش آرمین با پیوستن به بقیه و تبدیل شدن به یک استراتژیست نبرد ، نمایان شد .
انیمه : Attack On Titan

۲۰. کورو سنسی (Koro Sensei)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

کورو سنسی معلم کلاس 3-E است ، جایی که دانش آموزان مختلفی که مناسب مدرسه اصلی نیستند ، منتقل می‌شوند . کورو سنسی یک معلم معمولی نیست ، او یک هیولای اختاپوسی است که مسئول منفجر کردن بیش از نیمی از ماه است . او نه تنها فردی قدرتمند است ، بلکه فردی باهوشم هست و با روش های آموزشی درخشان اما غیر متعارف خود ، به دانش آموزانش آموزش میدهد که چگونه در مطالعه و ترور بهترین باشند .
انیمه : Assassination Classroom

۱۹.آرو آکیسه (Aru Akise)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

آرو آکیسه یکی از شخصیت های اصلی انیمه است . او یک استراتژیست باهوش است که وقتی بزرگ شد رویای کارگاه شدن را در سر می پروراند . او برای حل معماهای مختلف با دوستش یوکی تلاش می‌کنند ‌.
انیمه : Mirai Nikki

باهوش ترین شخصیت های انیمه

۱۸. تانیا دگوره چاف (Tanya Degurechaff)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

تانیا دگوره چاف شخصیت اصلی انیمه ، قبلا مردی بود که توسط خدای خودخوانده ای به نام بیینگ ایکس (Being X) در دنیای دیگری تناسخ یافت . بنابراین بدیهی است که عقل او به او چسبیده بود و او را تبدیل به یک زن فوق العاده با استعداد و بالغ کرده بود . تانیا یک تاکتیکیست استثنایی در نبرد است که قادر است چندین حریف را به تنهایی در میدان نبرد کنترل کند .
انیمه : Youjo Senki

۱۷. ناین و توالو (Nine & Twelve)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

ناین و توالو شخصت های اصلی انیمه هستند که بهم مرتبطند چرا که وقتی باهم ترکیب می‌شوند وحشت ایجاد میکنند . آنها هردو یتیم بودند و در موسسه ای بنام شهرک بزرگ شدند . هردوی آنها یک سازمان تروریستی به نام ابوالهول ایجاد کردند . آنهایی بمب هایی را می‌سازند که برای انفجار زمان بندی شده اند . در طول انیمه ، ما میبینیم که این دو تا چه اندازه باهوش هستند و همه چیز را کنترل می‌کنند و برنامه های تروریستی خود را اجرا می‌کنند .
انیمه : Zankyou no Terror

۱۶. شیکامارو نارا (Shikamaru Nara)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

شیکامارو شینوبی ای از دهکده کونوها از قبیله نارا است . او یک نینجای تنبل است که به هر موقعیتی که او را مجبور به بیرون آمدن از منطقه‌ راحتی اش میکند بعنوان یک بدبختی نگاه میکند . او یک متفکر فوق العاده ماهر است که میتواند بهترین حرکات ممکن را برای تغییر جزر و مد هر جنگی طراحی کند .
انیمه : Naruto Shippuden

باهوش ترین شخصیت های انیمه

۱۵. رانپو ادوگاوا (Ranpo Edogawa)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

رانپو یکی از اعضای آژانس کارآگاهان مسلح است ، سازمانی که برای محافظت از شهر یوکوهاما در برابر فعالیت های یک سازمان شرور ، پورت مافیا ، راه اندازی شده است . اگرچه او کاربر توانایی نیست اما یکی از باهوش ترین شخصیت های انیمه است . رانپو ادعا میکند که قدرت یک کارآگاه را دارد که وقتی عینکش را میزند ، فعال میشود ‌، اما این فقط تصور او است . رانپو فقط با نگاه کردن به حقایق مربوط به یک پرونده ، میتواند رمز و راز آن را حل کند و مجرمان را مشخص کند . هرچند که او اینکار را در عرض چند ثانیه انجام میدهد که نشان میدهد او یک کارآگاه معمولی نیست .
انیمه : Bungou Stray Dogs

۱۴. تاتسویا شیبا (Tatsuya Shiba)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

تاتسویا شیبا شخصیت اصلی انیمه و بی شک یکی از باهوش ترین شخصیت ها در دنیای انیمه است . او به همراه خواهرش ، مایومی ، در دبیرستان اول ثبت نام کرد ‌. مدرسه ای برای دانش آموزانی که تمایلات جادویی داشتند . با اینحال شیبا یک دانش آموز معمولی نیست ، او در واقع یک مبارز کهنه کار است که به دلیل مهارت های رزمی عالیش برای سازمان های خاصی کار میکند .
انیمه : The Irregular At Magic High School

۱۳. سوسوکه آیزن (Sosuke Aizen)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

سوسوکه آیزن یکی از آنتاگونیست های اصلی انیمه بلیچ است . او قبلاً کاپیتان جوخه 5 از ۱۳ گارد دادگاه بود . او نه تنها در این راه به بقیه خیانت کرد بلکه به تنهایی توانست تمام کاپیتان های ۱۳ جوخه را با شمشیر توهم آمیزش فریب دهد . حتی بدون شمشیرش ، آیزن یک مغز متفکر و باهوش و استاد فریب است که در ظاهر مردی دوست داشتنی و دلسوز بنظر می‌رسد .
انیمه : Bleach

۱۲. شوگو ماکیشیما (Shougo Makishima)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

شوگو ماکیشیما یکی از آنتاگونیست های انیمه است . او یک فرد شرور است که از کل مفهوم سیستم سیبیل (Sibyl System) متنفر است . سیستمی که برای شناسایی افراد بزهکار برنامه ریزی شده است . او برخلاف جنایتات فجیحی که انجام میدهد ، میتواند به راحتی از پلیس پنهان شود و شناخته نشود .
انیمه : Psycho-Pass

۱۱.سورا و شیرو (Sora & Shiro)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

سورا و شیرو شخصیت های اصلی انیمه هستند . سورا یک مرد جوان فوق العاده باهوش با حافظه عکاسی است . او یک تاکتیکیست درخشان است که بیشترین نتایج ممکن را در بازی هایی مانند شطرنج و حتی در موقعیت های واقعی محاسبه میکند . از طرفی دیگر شیرو باهوش تر است و ظرفیت حافظه مشابهی با حافظه یک ابر یارانه دارد . شیرو و سورا و هردو سوگند یاد کرده اند که باهم کار کنند و زمانی که باهم هستند برای مخالفانشان خطری بزرگ هستند ‌.
انیمه : No Game No Life

۱۰.مرو ام (Meruem)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

مرو ام ، قوی ترین فرزند ملکه مورچه و یکی از آنتاگونیست های اصلی انیمه است . جای تعجب نیست که او یکی از باهوش ترین شخصیت های انیمه است ، زیرا او برای پادشاه شدن به دنیا آمده است و دارای تمام ویژگی های مناسب برای کسی است که بدنیا آمده تا پادشاه شود . او یک پادشاه خشن و بی رحم است که شروع به کشتن انسان ها میکند و ترس را در وجود آنها قرار می‌دهد .
انیمه : Hunter X Hunter

باهوش ترین شخصیت های انیمه

۹.کیوتاکا آیانوکوجی (Kiyotaka Ayanokoji)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

کیوتاکا آیانوکوجی شخصیت اصلی انیمه هست و در کلاس D-1 در دبیرستان پرورش ویژه متروپولیتن توکیو درس میخواند ، آکادمی ای که توسط دولت برای تولید بهترین دانش آموزان ژاپنی تاسیس شده است . کیوتاکا یک جامعه شناس باهوش است که فورا نقاط ضعف سیستم مدرسه را شناسایی کرد ، کاری که اکثر همکلاسی هایش در اولین تلاش موفق به انجامش نشدند .
انیمه : Classroom of the Elite

۸. کونان ادوگاوا (Conan Edogawa)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

کارآگاه کونان ، شخصیت اصلی انیمه است . کونان ادوگاوا نام مستعاری است که که شینیچی کودو در شکل کودک مانند خود استفاده میکند . ظاهر کوچیک او در نتیجه بلعیدن سمی به نام APTX 4869 است که توسط اعضای سازمان سیاه به او داده شده است . کونان با مهارت های قیاسی عالی خود سوگند یاد می‌کند که اعضای سازمان سیاه را پیدا کند و در حالی که بدنبال یافتن پادزهر برای این وضعیت خودش است ، جنایات آنها را افشا کند .
انیمه : Detective Conan

۷. ایزایا اوریهارا (Izaya Orihara)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

او یک دلال اطلاعات قدرتمند است که از اطلاعاتی که در اختیار دارد برای سرگرمی خود استفاده می کند . او شخصی حیله گر است و قادر است حقایق را به روش های مختلف تغییر دهد . وقتی موقعیت‌های مشکل‌ساز پیش می‌آید ، او هر دو طرف را می‌پیچاند ، بنابراین بدون توجه به اینکه چه کسی برنده می‌شود ، در نهایت سودش را می‌برد .
انیمه : Durarara

۶. سنکو ایشیگامی( Senku Ishigami )

باهوش ترین شخصیت های انیمه

پس از اینکه تمام بشریت توسط پدیده ای ناشناخته تبدیل به سنگ شده بود ، سنکو و دوستانش پس از بیش از 3000 سال از خواب خود بیدار می شوند و با کمک علم قصد دارند دنیای فعلی خود را به مکانی بهتر تبدیل کنند . سنکو شخصیتی با هوش نابغه در هر چیز مرتبط با علم است . او از دانش خود برای اختراع چیزهای مختلفی استفاده می کند که به او و دوستانش کمک می کند تا محیط خود را به مکانی بهتر تبدیل کنند . او شخصیتی فوق‌العاده مدبر با ذهنی تحلیل‌گر دارد که می‌تواند بهترین اقدام ممکن را در شرایط سخت مشخص کند .
انیمه : Dr. Stone

۵. کوریسو ماکیسه (Kurisu Makise)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

کوریسو ماکیسه یکی از شخصیت های اصلی انیمه هست . او فردی زیبا با هوشی فوق العاده است که در سن ۱۷ سالگی از دانشگاه فارغ التحصیل شد . او همچنین عضو موسسه علوم مغز در دانشگاه ویکتور کندریا و آزمایشگاه است . او زنی بالغ است که حتی در لحظه های هرج و مرج به خوبی از پس خود بر می آید . او به اوکابه رینتارو ، شخصیت اصلی کمک می‌کند ، زمانی که او قصد دارد راز پشت دی‌میل و در نهایت سفر در زمان را پیدا کند ،او پیشنهادهای درخشانی می دهد که او را برای اوکابه و دوستانش ارزشمند تر می کند.
انیمه : Steins;Gate

۴. یوهان لیبرت (Johan Liebert)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

او یک قاتل زنجیره ای بی رحم و روان پریش است که کنزو تنما در کودکی جان او را نجات داد . در ابتدا تنها هدف یوهان این بود که وقتی دینا به پایان می‌رسد او آخرین انسانی باشد که زنده میماند ، اما بعد از یسری اتفاق ها او تصمیم خودش را عوض می‌کند و تصمیمش را به انجام خودکشی کامل تغییر می‌دهد . یعنی مردن بدون به جا گذاشتن هیچ مدرکی مبنی بر وجودش . یوهان یک قاتل بی رحم و انسانی ترسناک و متقاعد کننده است که میتواند حتی یک کودک را به خودکشی قانع کند .
انیمه : Monster

۳. لولوش لامپروژ (Lelouch Lamperouge)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

از همان ابتدای انیمه میتوانیم متوجه شویم که در حین بازی شطرنج او چقدر باهوش است و بدون زحمت حریف خود را شکست میدهد . لولوش نه تنها یک شخصیت نابغه بلکه یک شخصیت بی رحم هم هست .
انیمه : Code Geass

۲. ال لاولیت (L Lawliet)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

او یکی از شخصیت های اصلی انیمه هست که با نام ال شناخته می‌شود . او همچنین یکی از باهوش ترین شخصیت هاست و کارآگاه مشهور جهانی هم است که پرونده کیرا را به عهده میگیرد تا بفهمد او کیست و چه انگیزهایش چیست . او شدیداً به عدالت و برابری همه در برابر قانون اعتقاد دارد و با هوش استثنایی و مهارت های استدلالیش ، می تواند نتیجه احتمالی شخصیت کیرا را محدود کند . او به لایت یاگامی مشکوک است که در واقع همان کیرا است . با این حال ، به دلیل کمبود شواهد حیاتی ، او نمی تواند اتهامات خود را به او نسبت دهد .
انیمه : Death Note

باهوش ترین شخصیت های انیمه

۱. لایت یاگامی (Light Yagami)

باهوش ترین شخصیت های انیمه

لایت شخصیت اصلی انیمه و یکی از باهوش ترین هاست که توسط اوتاکوها در سراسر جهان مورد احترام قرار میگیرد . لایت از دفترچه مرگ ، دفتری که میتوان با آن مرگ دیگران را رقم زد ، برای از بین بردن افرادی که برای جامعه تهدید هستند استفاده میکند . لایت میخواست با اینکار جهانی بهتر را رقم بزند و دنیا را از جنایتکاران پاک کند .
انیمه : Death Note

4.2/5 - (5 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

یک دیدگاه

  1. امکان نداره لایت و ال از یوهان و ایانوکوجی بالاتر باشن تازه یوییچی از انیمه تودوماچی گیم تو این مقاله نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا